Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni:

Salith Šumperk: Tomáš Fořt
SK Kadaň: Jan Dlouhý
Je za námi 26. kolo WSM ligy. Šumperk ve třetí třetině dokázal třemi brankami otočit vývoj utkání a nakonec zvítězil 3:1.
59:41
Kaut trefuje Dlouhého betony.
59:14
Hráči svádí boj o puk u mantinelu, rozhodčí ale nakonec přerušuje hru a nařizuje vhazování před Svobodou.
58:34
Kotouč mezi diváky, vhazuje se ve středním pásmu.
57:17
Draci právě vstřelili branku!
Tak tohle byla nádhera v podání JANA ZDRÁHALA. Ten nejdříve dokázal obejít hostující obranu a následně pak kotouč bekhendem poslal do sítě Jana Dlouhého. Asistence: Tomáš Kaut, Jaroslav Moučka.
56:43
Moučka nabil puk Drtilovi na modrou, ten následně trefil betony hostujícího strážce svatyně.
56:06
Zakázané uvolnění hostů.
55:31
Do Charouskovy střely se obětavě položil Tomáš Kaut.
54:19
Šťovíček posílal kotouč před Svobodovu bránu, tam ale nebyl nikdo z jeho spoluhráčů kteří by puk dokázali poslat směrem k domácí bráně.
53:41
Puzič poslal puk na Vrdlovce, ten si jej ale nedokázal dobře zpracovat. U puku jsou hosté.
53:04
Hlava zkoušel objet bránu a následně zasunout kotouč do brány, to mu ovšem znemožnil jeden z domácích hráčů.
52:28
Kadlec přihrál puk na modrou na Rýgla, jeho následná střela zaplula do lapačky Svobody.
52:15
Hra se stěhuje před Svobodu po zakázaném uvolnění Šumperka.
51:59
Milfait nepřesně přihrával a pustil tak do dobré šance Szathmáryho, ten s touto šancí ovšem nenaložil vůbec dobře.
51:31
Zakázané uvolnění Kadaně, vhazuje se po levici Dlouhého.
50:54
Draci si nerozuměli v rozehrávce a musí se tak rychle vracet dozadu.
49:58
Kautovu střelu zneškodnil Dlouhý svým levým betonem.
49:22
Půhoný s pukem přebruslil celé kluziště, v útočném pásmu ovšem nepřesně přihrával.
48:51
Zakázané uvolnění draků.
48:41
Trefného nahození ze středního pásma vyklepává Svoboda rychle ze své lapačky a kotouč následně rozehrává na hole svých spoluhráčů.
47:57
47:38
Zdráhal znovu vyhazuje kotouč přes celé kluziště.
46:28
Šumperk vyhazuje kotouč daleko od své brány.
46:23
Račukova střela z modré končí na boční síti Svobody brány.
45:57
Tomáš Drtil (SUM) dostává dvě minuty za sekání.
45:55
Račuk se dostal do nebezpečné pozice, jeho střela bekhendem skončila jen těsně vedle domácí brány.
45:32
Po buly se puk dostal k Holíkovi, ten střelou z první trefuje betony hostujícího gólmana.
45:19
Brunec střílel z prostoru mezi kruhy, Dlouhý zasahuje svou lapačkou.
45:01
Kverkova střela letěla těsně vedle pravé tyče Svobody brány.
44:45
Vrdlovec poslal kotouč na Fořta a ten nedokázal trefit zcela odkrytou bránu.
43:20
Šumperk během minuty otáčí vývoj zápasu. Drtil poslal puk před bránu, ta jeho směr dokázal ještě změnit TOMÁŠ BRUNEC a rozvlnil tak podruhé síť za zády Jana Dlouhého. Asistence: Tomáš Drtil, Jiří Půhoný.
42:26
Šumperk využívá svou přesilovou hru. Vrdlovec poslal puk na TOMÁŠE FOŘTA a ten jej přesně umístil k levé tyčce Dlouhého brány. Asistence: Daniel Vrdlovec.
42:01
Ofsajd Šumperka, obě mužstva toto přerušení hry využili ke střídání.
41:48
Střela Zdráhala z modré orazítkovala betony Dlouhého.
41:20
Šumperk kombinuje v obranném pásmu Kadaně.
41:07
Nicolas Hlava (KAD) dostává dvě minuty za nedovolené bránění..
41:05
Půhoného střela tahem z modré končí na hokejce Jana Dlouhého.
40:46
Útočnou akci Kadaně zastavuje odpískaný ofsajd.
40:30
David Kaše pálil z prostoru mezi kruhy, jeho pokus skončil na betonech Svobody.
40:12
Střela Jana Milfaita byla sražena mimo tři tyče.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:34.
Druhá třetina nám nabídla jednu branku, kterou v třiadvacáté minutě dokázali vstřelit hosté, konkrétně Jakub Chrpa. Šumperk si pak podobně jako v první třetině dokázal vytvořit spoustu velkých šancí, ale znovu ztroskotali na skvěle chytajícím Janu Dlouhém.
40:00
39:40
Hroch vyhodil kotouč do středního písma, Šumperk odjíždí střídat.
38:52
Zmatky před hostující bránou málem dokázal využít Vrdlovec, ten ovšem trefil pouze betony hostujícího gólmana.
38:15
Po buly pálil Fořt, Dlouhý má puk znovu v lapačce.
38:02
Fořt pálil zpoza obránců, Dlouhý byl připravený a puk ukryl do své lapačky.
37:42
Svoboda si připisuje úspěšný zákrok betony po střele Kašeho.
37:31
Zdráhal přihrával nepřesně na Kauta, Šumperk se ovšem stále drží v útočném pásmu.
36:31
Drtina s pukem na holi rozjíždí útočnou akci.
35:12
Račukova střela skončila na betonech Miroslava Svobody.
34:59
34:51
V oslabení se do obrovské šance dostal Holík, ten dostal puk od Moučky a následně ho bekhendem poslal pouze do lapačky Dlouhého.
33:58
Trefný nabil puk Szathmárymu, ten následně trefil pouze hráče stojícího před ním.
33:20
Puzič vyhazuje kotouč až za bránu Dlouhého.
32:58
Dvě minuty za podražení dostává Jan Milfait (SUM).
32:28
Šimun dokázal obejít tři hostující hráče, poté poslal puk na Moučku, ten ho ale nedokázal ideálně trefit.
31:43
Puk mezi diváky, rozhodčí nařizuje vhazování ve středním pásmu.
31:35
Brunec pálil z otočky, hostující gólman má puk ve své lapačce.
30:41
Hosté drží puk v obranném pásmu Šumperka, ten je ale ke střele zatím nepustil.
30:31
Šumperk vyhazuje puk na zakázané uvolnění.
29:48
Vrdlovec s Fořtem ujížděli do přečíslení dva na jednoho, prvně jmenovaný pak dostal puk do dobré pozice, v té ho ovšem ale vychytal skvěle se přesouvající Jan Dlouhý.
29:22
Hejcmanova střela letěla vysoko nad.
28:55
Šimun poslal kotouč na Kauta, ten si ho nedokázal ideálně zpracovat a o puk přišel.
28:21
Šimun se pustil s pukem mezi čtyři hostující hráče, ti mu kus černé gumy ihned odebrali.
27:58
Rýglovo nahození z modré čáry se ke Svobodovi nedostalo, hosté jsou ale stále u puku.
27:11
Odpískáno zakázané uvolnění draků.
26:54
Plášek nahodil kotouč do útočného pásma, tam ale nebyl nikdo z jeho spoluhráčů kteří by kotouč dokázali vybojovat na své hole.
26:09
Kverka se dostal do samostatného úniku, jeho forhendový blafák domácí gólman vystihl.
25:40
Hlava se ocitl osamocen před domácí bránou, puk ale ještě přenechal Chrpovi, který jej napálil přímo do betonů Miroslava Svobody.
24:12
Zdráhal dostal nabito, jeho tvrdá střela jen těsně minula hostující bránu.
22:48
Kadaň právě vstřelila branku!
Hosté se dostávají do vedení. Macháček poslal kotouč na JAKUBA CHRPU, ten si dokázal položit Miroslava Svobodu na led a následně pak kus černé gumy poslal do horní části brány. Asistence: Petr Macháček, Jan Müler.
21:58
Šebkovu střelu zneškodnil Dlouhý svou vyrážečkou.
21:35
Tomáš Drtil (SUM) s Darek Hejcman (KAD) se pustili do pěstního souboje a od rozhodčího si tak vyfasovali dvě plus dvě minuty za hrubost.
21:18
Hlavova střela z prostoru mezi kruhy skončila ve výstroji Svobody.
20:58
Milfait vystihl rozehrávku hostů, o puk ovšem vzápětí rychle přišel.
20:24
Šumperk vyhazuje puk až na zakázané uvolnění.
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:49.
V první třetině jsme neviděli žádnou branku. Šumperk si v polovině periody dokázal vytvořit dobrý tlak na bránu soupeře, jenže na konci akce stál vždy Jan Dlouhý, který dnes zatím předvádí bezchybný výkon.
20:00
19:52
19:31
Sedlák dostal puk do dobré střelecké pozice, jeho pokus vyrazil Dlouhý betony.
19:00
Plášek nepřesně přihrával na modrou a draci tak musí opustit útočné pásmo.
18:45
Střela Pláška končí ve výstroji Dlouhého.
17:58
Hosté teď dokázali dvakrát poslat kotouč do bezpečí.
17:53
Martin Kadlec (KAD) si jede odpykat dvě minuty za sekání.
17:06
Šimun dobře obehrál hostujícího hráče, následně přihrál puk na Kauta, jeho střela šla jen těsně vedle brány.
16:45
Domácí v plném počtu, hostům se přesilovka vůbec nepovedla. Svoboda neměl v bráně žádnou práci.
16:25
Ke střele se ovšem nedostala a Holík vyhazuje puk do bezpečí.
16:00
Kadaň kombinuje v obranném pásmu Šumperka...
15:21
Útočnou akci Kadaně zastavuje ofsajd.
14:54
Fořt vyváží puk do bezpečí.
14:45
Eduard Šimun (SUM) dostává dvě minuty za zdržování hry.
14:36
Šťovíčkovu střelu zblokoval Havlík.
14:05
Zakázané uvolnění Kadaně, vhazuje se po pravici Dlouhého.
13:58
Charouskovu dělovku schytal Sedlák někam do kotníku a s bolestivou grimasou odjíždí na střídačku.
13:52
Dlouhý má puk v lapačce po střele Tomáše Brunce.
12:33
Do Hlavové střely se obětavě položil Hroch.
12:28
Chrpova střela mířila vysoko nad domácí bránu.
12:10
Zakázané uvolnění Šumperka.
12:01
Nebezpečnou střelu Hlavy Svoboda vyráží do rohu kluziště.
11:48
Račuk s pukem projel celé kluziště, v útočném pásmu však ztroskotal na dobře bránící Holíkovi.
11:20
Zakázané uvolnění Kadaně.
11:10
Odražený puk se dostal na hůl Vrdlovce, ten následně přestřeluje hostující svatyni.
10:40
Fořt pálil z prostoru mezi kruhy, Dlouhý zasahuje betony.
10:26
Vrdlovec poslal puk napříč pásmem na Milfaita, ten v dobré pozici trefuje připraveného Jana Dlouhého.
10:09
Kverka chtěl do dobré šance poslat Vránu, jeho přihrávka byla ovšem vystižena.
09:31
Moučkovi nevyšla jeho klička, hosté jsou u puku.
08:50
Kaut nahodil puk za bránu Dlouhého, Šumperk odjíždí střídat.
08:13
Plášek na modré přenechal puk Bruncovi, ten střelou tahem nedokázal trefit prostor mezi třemi tyčemi.
07:41
Domácí gólman teď předvedl krásný zákrok lapačkou po střele Davida Kašeho.
07:14
Račuk vyhrál buly na Kašeho, ten pálil ihned z první. Svoboda byl připravený a puk schoval do své výstroje.
07:12
Posunutá domácí brána, rozhodčí přerušuje hru.
06:38
Kadaňští hokejisté vyhodili puk do středního pásma a odjeli rychle střídat.
06:35
Nepřesná rozehrávka Kadaně končí na zakázaném uvolnění, vhazuje se po pravici Dlouhého.
05:58
Puk v ochranné síti, rozhodčí nařizuje vhazování ve středním pásmu.
05:41
Kaut se s pukem snažil objet bránu a následně zakončovat. To se mu ovšem nepovedlo, puk mu z hole vypíchl Jiří Drtina.
04:55
Šumperk se v útočném pásmu s pukem moc dlouho neohřál, Kadaň skvěle napadala a dokázala si vybojovat puk na své hokejky.
03:59
Trefného střelu z modré vyráží domácí gólman do bezpečí.
03:50
Svoboda si připisuje zákrok betony po střele Hejcmana.
03:21
Račuk se s pukem snažil natlačit před bránu, v tom mu ovšem zabránil vracející se Fořt.
02:29
Z bezprostřední blízkosti pálil bekhendem Šimun, Dlouhý byl připravený a puk vyrazil betony.
01:59
Charousek s pukem za vlastní bránou, obě mužstva střídají.
01:12
Chybnou rozehrávku domácího celku málem dokázal potrestat Chrpa, tomu však v poslední chvíli přeskočil puk hokejku.
00:55
Sedlák nepřesně přihrával na Ostřanského, ten se nyní snažit vybojovat puk zpět pro šumperský tým.
00:19
Útočnou akci Šumperka zastavuje ofsajd.
00:01
Úvodní buly vhozeno, jako první se puku ujali domácí hráči.
00:01
Hrači obou celků jsou již na ledě, utkání za malou chvíli začne.

Salith Šumperk: Svoboda (Zelenka) – Holík, Drtil, Puzič, Sedlák, Zdráhal, Havlík, Bažant – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Ostřanský, Šebek, Půhoný – Brunec, Plášek, Hroch – Kaut, Šimun, Moučka

Sportovní klub Kadaň: Dlouhý (Dvořák) – Drtina, Rýgl, Szathmáry, Trefný, Rohan, Charousek, Černý – Kadlec, Kaše, Račuk – Chrpa, Hejcman, Hlava – Vrána, Kverka, Vaněk – Sloboda, Šťovíček, Müler – Macháček

Rozhodčí: Kika – Rožánek, Konvička.
Salith Šumperk
Draci se stále nachází na posledním místě v tabulce ale svou bodovou ztrátu na předposlední Most už stáhli na pouhé tři body.
Šumperk si pod vedením nového kouče vede podstatně lépe. Doma dokázal porazit v krajském derby Jestřábi z Prostějova poměrem 6:2 a následně pak dokázal vybojovat bod na ledě silné Slavie.
Nejproduktivnějším hráčem draků je Tomáš Fořt, ten si připsal již dvacet kanadských bodů za devět branek a jedenáct asistencí.
SK Kadaň
Kadaň se v tabulce WSM ligy nachází aktuálně na páté pozici a pouze skóre je dělí od čtvrté pozice, kterou nyní obklopují České Budějovice.
Z posledních čtyř zápasů si tým ze severu Čech připsal na své konto dvě výhry a dvě prohry. Naposledy dokázala Kadaň na svém ledě porazit Ústí 4:2.
Nejproduktivnějším kadaňským hráčem je Marek Račuk, ten již na své konto zaznamenal devětadvacet bodů za třináct branek a šestnáct asistencí.
První vzájemný duel mezi těmito celky se odehrál v polovině října. Kadaň na svém ledě dokázala udolat Šumperk těsným výsledkem 4:3.
Dobrý den, vítáme Vás u online přenosu 26. kola WSM ligy, kde se mezi sebou utkají týmy Salith Šumperk a SK Kadaň. Úvodní buly je naplánováno na 18:00.