Od nás to je pro dnešek vše, přejeme krásné svátky a také pohodlný zbytek dnešního dne. Nashledanou.
Je konec! Přerov dokázal toto derby otočit, z čeho mají radost nejen hráči, ale také zaplněný sektor hostujících fanouškům, kteří jdou hodně slyšet. Stav utkání vyrovnal v šestatřicáté minutě Petr Mrázek, kterého na začátku třetí třetiny napodobil také Lubomír Kovařík. Přerovští se tak bodově dostávají před Litoměřice a Prostějov.
59:43
Milan Procházka byl zasažen do obličeje, ale rozhodčí hru nepřerušil. Následně se od modr čáry pokoušel prosadit jeden z hráčů, ale ten brankáře neprostřelil.
59:14
Vrdlovec se prodral po levé straně do útoku a zkouší vybojovat útočné pásmo. Začíná poslední snažení domácích hokejistů.
58:44
Hosté se ovšem dostali s pukem mimo svou obranou třetinu a stav utkání kontrolují. Domácí brankář bude muset zpátky do branky.
58:29
Zelenka opouští branku a domácí tak hrají powerplay!
58:00
Byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Přerov se stále osvobozuje a míří za cennými třemi body.
57:49
Domácí hokejisté drží puk v rohu za brankou a po pár chvilkách rozhodčí hru nakonec přerušil. Šumperk potřebuje hrát někde jinde.
56:39
Nakonec se do útoku dostali domácí, ale střela jednoho z hráčů nebyla přesná a neskončila brankou.
56:11
Přerov je aktivní v útoku a snaží se stav utkání co nejrychleji rozhodnout. Hosté mají dokonce přesilovku.
46:17
Postavení útočícího hráče v brankovišti, hra se stěhuje do středního pásma.
46:01
David Jurík dostává dvě minuty za podražení.
45:18
Drtil nepřesně rozehrál, u puku jsou hosté.
44:26
Zakázané uvolnění Přerova.
44:19
hosté v plném počtu.
43:01
Šumperk kombinuje v obraném pásmu Přerova.
42:48
Petr Gewiese zůstává ležet na ledě rozhodčí přerušuje hru.
42:16
Petr Mrázek si jede odpykat dvě minuty za krosček.
41:53
Přerov právě vstřelil branku!
Přerov otáčí vývoj utkání. Střelu Popelky ještě Zelenka dokázal vyrazit, na dorážku od LUBOMÍRA KOVAŘÍKA už byl ale krátký. Asistence: Michal Popelka, Jakub Ferenc.
41:19
Staněk nahodil kotouč za Šimbocha, domácí hráči odjíždí zatím střídat.
40:16
Domácí gólman má puk pod svou lapačkou po střele Mrázka.
40:16
40:10
Pšurného střela končí těsně nad bránou Zelenky.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:47
Skončila nám druhá třetina. Šumperk si v ní dokázal vytvořit větší tlak na bránu soupeře, avšak byli to právě hosté, kteří dokázali vyrovnat vývoj utkání. V šestatřicáté minutě se dokázal prosadit Petr Mrázek.
40:00
39:41
Haas přenechal puk za sebou Vrdlovcovi, jeho pokus lapil Šimboch do své lapačky.
38:14
David Jurík dostává dvě minuty za hrubost a další dvě minuty za krosček, Lukáš Vágner si jede odpykat pouze dvě minuty za hrubost.
Přerov si tak zahraje dvouminutovou přesilovou hru.
38:14
38:14
A je tu další pěstní souboj tentokrát mezi Davidem Juríkem a Lukášem Vágnerem.
36:53
Tomáš Drtil a Jiří Goiš si za tento pěstní souboj odpykají dvě minuty za hrubost.
36:53
36:53
Tomáš Drtil a Jiří Goiš se pustili do pěstního souboje.
35:33
Hosté vyrovnávají stav utkání. Pšurný našel mezi kruhy volného PETRA MRÁZKA, ten střelou z první umístil kotouč k pravé tyči Zelenkovy brány. Asistence: Roman Pšurný, Lukáš Chmelíř.
34:45
Zelenka si připisuje úspěšný zákrok lapačkou.
34:25
34:12
Půhoný poslal kotouč na Staňka, ten ho mohl zakončovat do prázdné brány, jenže byl už moc ve velkém úhlu.
33:58
Domácím se teď nepovedla rozehrávka v útočném pásmu, Zubři tak znovu vyhazují.
33:36
Hosté vhazují kotouč do bezpečí.
33:11
Zdráhalova střela byla zblokovaná.
32:52
Milfait poslal puk před bránu na Vrdlovce, ten puk nasměroval těsně nad horní tyčku Šimbochovy brány.
32:14
Matěj Blinka vyfasoval od rozhodčího dvě minuty za držení protihráče.
32:02
Zdráhalova střela šla příliš vysoko aby mohla ohrozit hostující bránu.
31:20
Půhoný nabil puk Gewiesemu, proti jeho střele zasahoval Šimboch betony.
29:31
Zakázané uvolnění Zubrů.
27:31
Vrdlovcova střela z bezprostřední blízkosti končí na betonech hostujícího gólmana.
27:17
26:05
Juríkova střela orazítkovala betony hostující gólmana.
25:54
Šumperk v plném počtu.
25:31
Ferencovu střelu z modré likviduje Zelenka betony.
24:40
V oslabení se dokázal až k hostující bráně prokličkovat Fořt, jeho pokus se zastavil na betonech Šimbocha.
24:33
Hosté v plném počtu .
24:27
Domácí gólman má puk ve své lapačce po střele Grofa.
24:19
Proti Mrázkově střele zasahoval Zelenka vyrážečkou.
24:01
Puk mezi diváky, vhazuje se ve středním pásmu.
23:51
Karel Plášek si jede odpykat dvě minuty za hákování.
23:10
Nepřesná rozehrávka draků končí na zakázaném uvolnění.
22:55
Grof vyhazuje kotouč do bezpečí a Přerov odjíždí střídat.
22:33
Martin Novotný dostává dvě minuty za faul kolenem.
21:40
Pala dostal nabito na modrou, po jeho projektilu se Zelenka pouze ohlédl, naštěstí pro něj šel kotouč mimo tři tyče.
21:30
Haasova střela končí vedle Šimbochovi brány.
20:29
Petr Mrázek ujížděl sám na bránu, na Zelenku si ovšem jeho forhendovou kličkou nepřišel.
20:06
Šumperští hráči vyhráli buly, jejich nepřesná rozehrávka ovšem skončila na zakázaném uvolnění.
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:51.
Je za námi první třetina zápasu. Hrál se vyrovnaný hokej se spoustou šancí. Veseleji do kabin ovšem odchází domácí hráči, kteří dokázali skórovat ve čtrnácté minutě zásluhou Jana Milfaita. Do druhé třetiny tak budeme vstupovat za stavu 1:0.
20:00
19:57
Zakázané uvolnění Šumperka, vhazuje se po pravici Zelenky.
19:40
Zdráhal zastavil rozehrávku hostů a vydal se směrem k hostující bráně. Šimboch nakonec musel zasahovat svou lapačkou.
19:03
18:24
V oslabení ohrozil Zelenkovu bránu Sikora, domácí gólman vytěsnil puk vyrážečkou do ochranné sítě.
18:02
Staněk našel krásnou přihrávkou Půhoného, ten ale ve velké příležitosti nedokázal trefit ani prostor mezi třemi tyčemi.
17:20
Šumperk kombinuje v obraném pásmu Zubrů...
17:03
Martin Novotný dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
16:52
Šumperku je ponechána výhoda, za chvíli uvidíme další přesilovou hru.
16:13
Přerov poslal kotouč za Zelenkovu bránu tak aby to nebylo zakázané uvolnění a odjel střídat.
15:48
Šumperk se drží v obraném pásmu Přerova, ke střele se ale zatím nedostal.
14:55
Brunec se dostal ke střele bekhendem, jeho pokus skončil na prvním bránícím hráči.
13:51
Na druhé straně si připisuje zákrok lapačkou Šimboch po střele Staňka.
13:30
Vágnerovu střelu z modré drží Zelenka ve své lapačce.
13:11
Draci právě vstřelili branku!
JAN MILFAIT dokázal stahovačkou obejít jednoho z přerovských hráčů, následná střela tahem pak prošla Šimbochovi pod jeho betony. Bez asistence.
12:40
zakázané uvolnění Zubrů, vhazuje se po pravici Šimbocha.
12:33
Akce dva na jednoho v podání Goiše a Popelky, prvně jmenovaného pak Zelenka dokázal vychytat svým betonem.
11:59
Ferenc dostal nabito na modrou, jeho střelu zastavil Haas, ten teď odkulhává na střídačku.
11:45
Ferencovu střelu z modré drží domácí gólman ve své lapačce.
11:31
Zdráhalova střela mířila moc vysoko.
11:06
Mrázek posílal kotouč před bránu jeho spoluhráč ale puk nestihl včas dojet.
10:45
Hráči svádí boj o puk u mantinelu, rozhodčí nakonec hru ale přerušuje a nařizuje vhazování před Jurajem Šimbochem.
10:18
Sedlákova střela zaplula do lapačky Šimbocha.
09:45
Střela z modré v podání Novotného mířila těsně vedle pravé tyčky.
09:35
09:34
Pala dostal nabito na modrou, jeho dělovka se zastavila až ve výstroji Zelenky.
08:55
Šumperk se osvobozuje a odjíždí střídat.
08:20
Chmelíř pálil znovu z modré, tentokrát kotouč mířil k pravé tyči domácí brány.
08:00
Chmelířova tvrdá rána byla zblokovaná.
07:35
Tomáš Drtil dostává dvě minuty za hákování.
07:20
Z modré pálil Ferenc, jeho střela minula těsně levou tyčku Zelenkovy brány.
07:10
Puk na domácí střídačce, vhazovat se bude ve středním pásmu.
06:58
Gewiese mířil puk mezi betony Šimbocha, ten je ale včas sklapl k sobě.
06:20
Ke střele se dostal Chmelíř, jeho pokus ale postrádal přesnost.
05:58
Plášek dlouho držel puk na své holi a nakonec o něj i přišel.
05:32
Blinka se dostal do útočného pásma, tam ho ale o puk rychle obrali domácí hráči.
04:00
Tomáš Sedlák posílal přihrávku z levé strany před branku, kde jej ovšem nikdo z domácích nedokázal poslat do branky.
03:11
Na druhé straně se k první střele dostali také hosté. Z otočky pálil jeden z hostů, ale tomu se nepovedlo ideálně zakončit.
02:52
Po pár přihrávkách se ke střele odhodlal domácí Petr Prokop, jehož pokus ještě někdo tečoval a Šimboch s tímto pokusem měl velké problémy.
02:24
Juraj Šimboch si v závěru početní výhody připsal zákrok lapačkou po střele z pravé strany. Hosté budou za chvilku v plném počtu.
01:50
Už to vypadalo, že se domácí Šumperk dostane do zajímavé kombinace, ale nakonec se tak nestalo. Puk byl vyhozen mimo pásmo.
01:12
Domácím se ovšem nedaří usadit se v útočném pásmu, a tak se Přerov zatím hodně pohodlně brání.
00:33
Je tu hned první přesilovka pro domácí. Petr Mrázek fauloval a dostává tak dvouminutový trest.
00:13
Buly sice vyhráli hosté z Přerova, ale k první střele se dostal domácí Milfait, kterému se ale branku nepovedlo ohrozit.
00:01

Salith Šumperk: Zelenka (Svoboda) – Zdráhal, Drtil, Gewiese, Sedlák, Prokop, Bažant, Bail – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Haas, Plášek, Brunec – Staněk, Půhoný, Jurík – Panna, Hroch

HC ZUBR Přerov: Šimboch (Klimeš) – Chmelíř, Grof, Pala, Vágner, Novotný, Ferenc, Přindiš, Běhal – Procházka, Pšurný, Mrázek – Sikora, Sýkora, Stoklasa – Goiš, Popelka, Kovařík – Blinka, Kratochvíl M., Kratochvíl Š.

Rozhodčí: Kika – Adamec, Poruba.
Salith Šumperk
Šumperk si z posledních pěti zápasů připsal na své konto tři výhry a dvě prohry. Naposledy draci podlehli na svém ledě Českým Budějovicím poměrem 2:5.
Svěřenci Milana Mazance se nachází na třináctém místě a od dvanácté pozice, které nyní obklopují Benátky je dělí pouze skóre.
Nejproduktivnějším hráčem Šumperka je Tomáš Fořt, ten na své konto nasbíral osmadvaceti bodů za třináct branek a patnáct asistencí.
HC Zubr Přerov
Výkony přerovských hokejistů jsou teď jak na houpačce. Výhra střídá prohru a takhle už to funguje sedm zápasů v řadě. Naposledy dokázali Zubři vyhrát na svém ledě 4:2 proti celku z Ústí nad Labem.
Svěřenci Petra Dočkala se nachází na osmé příčce se ziskem jedenapadesáti bodů. Na sedmé Litoměřice ztrácí pouze jeden bod.
Nejproduktivnějším hráčem Přerova je Vlastimil Dostálek, ten má na svém kontě již třiatřicet bodů za dvaadvacet branek a jedenáct asistencí.
Tyto týmy se v téhle sezóně již dvakrát střetly. Nejdříve v rámci 8. kola zajížděl Šumperk na led Přerova, kde ho i dokázal porazit poměrem 3:5. Odveta na šumperském ledě se konala 11. listopadu a Zubři v ní draky dokázali porazit těsným výsledkem 2:3.
Dobrý den, vítáme vás u on-line přenosu 34. kola WSM ligy, ve kterém se utkají týmy Salith Šumperk a HC Zubr Přerov. Úvodní buly je naplánováno na 18:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.