Dnešní zápas je u konce. Domácí si ve třetí třetině zkušeně pohlídali pětigólový náskok, a tak na domácím ledě s ledovým klidem porážejí nepříjemného soupeře z Kadaně. To je z mé strany dnes vše, děkuji za pozornost a u dalších onlajnů, na shledanou!
59:51
Domácí si v závěrečných sekundách hry zahrají ještě jednu přesilovku. Na trestnou lavici míří Lukáš Bláha za podražení.
59:38
Dominik Pokorný zavezl puk do útočné třetiny, ale tam akce domácích končí.
58:59
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Třebíč znovu utíká do pětibrankového vedení! Po nepřesné rozehrávce hostujícího obránce se dostal jednoduše k puku MARCEL JURÁŇ, který jel sám na Dvořáka a parádní ránou mezi betony hostujícího brankáře překonává! Bez asistence.
58:33
Rychlý protiútok domácích končí za modrou čárou stejně rychle, tak jako začal.
58:00
Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.
57:13
Hráči bojují o kotouč v pravém rohu hřiště, za svatyní brankáře Dvořáka.
56:22
Horáci si z inkasované branky zřejmě nic nedělají a opět po parádní akci málem přidali další gól. Musím podotknout, že měl teď hostující brankář obrovské štěstí, že se domácím útočníkům nepodařilo dostat puk za jeho záda.
55:14
Kadaň právě vstřelila branku!
Hosté snižují na 5:1. Jakub Trefný našel svoji rychlou přihrávkou ze středního pásma dobře najetého PETRA MACHÁČKA, kterému se následně podařilo poprvé překonat v dnešním utkání Martina Faltera! Asistence: Jakub Trefný, Robert Černý.
54:37
Horáci ve třetí třetině skvěle napadají rozehrávku Kadaně, z čehož se snaží těžit rychlými protiútoky.
54:03
Ostrý zákrok Lukáše Bláhy hlavní sudí jako nedovolený neposoudil, a tak se bude pokračovat ve hře 5 na 5.
53:33
Domácí drží puk ve své moci a operují s ním v jejich obranném pásmu.
52:36
Daniel Lenhert se snažil prokličkovat sám přes obranu domácích, to se mu však nepovedlo, a tak je Třebíč znovu u puku.
51:51
Vhazovat se bude po levici Tadeáše Dvořáka.
51:26
Horáci se dostali k nebezpečné dorážce, ale hostující brankář i nadále ve třetí třetině odolává.
50:47
Kadaň je v plném počtu.
50:37
Hosté se znovu po delším tlaku domácích osvobozují.
50:08
Tvrdou ránu Podlipnika tečoval těsně před Dvořákem Milan Přibyl, ale jeho velice nebezpečná teč gólem neskončila!
49:43
Domácí se usadili v útočném pásmu, kde se snaží rychlými přihrávkami rozhodit obranu soupeře.
49:18
Hosté se osvobozují. Puk je až u brankoviště Martina Faltera.
48:47
Domácí si zahrají další přesilovou hru. Na trestnou lavici za krosček míří Lukáš Bláha.
48:46
Charles Baldwin parádně nahrával střílenou přihrávkou před branku, kotouč jen tak tak za zády brankáře Dvořáka, díky nešťastné dorážce jednoho z obránců hostů.
48:24
Obě mužstva hrají v plném počtu.
47:39
Ve hře 4 na 4 se zatím ani jeden z celků nedostal do nějaké nebezpečnější příležitosti.
46:58
Dnešní utkání sleduje 1120 diváků.
46:23
Daniel Novák vypálil od modré čáry, ale jeho rána končí pouze potyčkou mezi Nikem a Deverim. Oba hráči si odpykají dvě minuty za hrubost.
46:23
45:58
Silvester Kusko se snažil dorazit skákající puk za záda Dvořáka, ten si však s jeho dorážkou velice dobře poradil!
45:00
Třebíč je v plném počtu.
44:40
Kadaň se během své přesilovky dostala zatím pouze k jedné střele. Domácí opět vyhazují kotouč za modrou čáru.
44:13
A další vyhození domácích. Oba týmy střídají své formace.
43:46
Puk je znovu až u brankáře Dvořáka.
43:23
Domácí se po buly osvobozují dlouhým vyhozením.
43:00
Hosté si zahrají další přesilovou hru. Za sekání míří Matič Podlipnik na dvě minuty na trestnou lavici.
42:51
Charles Baldwin nahrával naslepo před branku, ale jeho přihrávka nenašla nikoho z jeho spoluhráčů. U puku je tak Kadaň.
41:48
Hosté operují s pukem ve svém obranném pásmu a vyčkávají na ten správný moment k založení útoku.
40:57
Nebezpečná rána Huňady od modré čáry jen tak tak neskončila za zády Martina Faltera!
40:21
Horáci se hned po vyhraném buly řítí do útočné třetiny, kde se snaží vymyslet nějakou nebezpečnou útočnou akci.
40:01
Druhá třetina je za námi. Druhá část utkání už byla mnohem klidnější, co se gólových tref týče. Jedinou branku druhé třetiny přidali opět domácí. Přesilovku 5 na 3 se podařilo využít Matičovi Podlipnikovi, který tak završil svoji třetí trefou v zápase hokejovou parádu v podobě Hattricku!
Třetí třetina začne přibližně v 19:12. Zůstaňte s námi!
40:00
39:33
Obránci Kadaně drží puk ve svém obranném pásmu a vypadá to, že už nic vážnějšího do konce třetiny nevymyslí.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:22
Kadaň se snaží přibývajícím časem zvyšovat svoji aktivitu v útočné třetině, ale domácí obrana dnes zatím odvádí parádní výkon.
37:39
Danko Deveri se dostal k nebezpečnému zakončení z mezikruží, ale i s jeho dělovkou si Martin Falter parádně poradil! Vhazovat se bude po jeho levici.
36:28
Hosté teď delší dobu nepouštějí domácí k puku, avšak k nějakému nebezpečnému zakončení se nemohou dostat.
35:40
Odpískaný ofsajd i na druhé straně středního pásma
35:14
V ofsajdu se ocitla první útočná formace Třebíče.
34:53
Vhazovat se bude po pravici Martina Faltera.
33:09
Nahození Davida Dolníčka končí pouze na hokejkách hostujících obránců, ti se snaží ihned založit útočnou akci.
32:18
Týmy teď bojují o kotouč ve středním pásmu.
31:38
Petr Macháček se dostal k nebezpečnému zakončení, ale jeho rána se mezi tři tyče nevešla! Martin Falter měl teď veliké štěstí.
30:58
Vhazování před Falterem se bude opakovat.
30:42
Zakázané uvolnění domácích. Hra se přesouvá před Faltera.
30:17
Domácím se pokračující přesilová hra 5 na 4 už nepodařila využít. Hosté už jsou v plném počtu.
29:19
Rozhozená obrana Kadaně se teď se štěstím dostala ke kotouči, a tak ho ihned vyhazuje.
28:37
Domácí navyšují jejich vedení o pět branek! Horákům se podařila využít přesilovka 5 na 3 a díky krásné přihrávce od Romana Erata se dostal k úspěšnému zakončení MATIČ PODLIPNIK, který si tak připisuje v dnešním utkání Hattrick! Asistence: Roman Erat, David Dolníček.
28:17
Třebíč bude mít k dispozici přesilovku 5 na 3! Po jasném podražení, které zavinil Jakub Trefný, který už míří na trestnou lavici.
28:03
Hostující obrana se dostala jednoduše k puku a ihned ho vyhazuje přes všechny čáry.
27:38
Na trestnou lavici míří za podražení hostující hráč Martin Weinhold, a tak si Třebíč zahraje další přesilovou hru. Podaří se jim tentokrát využít?
27:26
Po krásné průnikové přihrávce Erata se dostal k zakončení Radim Zohorna, ale hostující brankář si dokázal poradit s jeho důrazným zakončením!
26:32
Čárový rozhodčí signalizuje svým hvizdem ofsajd třetí útočné formace hostů.
26:18
Nahození Hlavy končí pouze na hokejkách domácích obránců.
25:40
Hosté jsou v plném počtu.
25:22
A další vyhození Kadaně. Puk je znovu až u Faltera.
24:52
Domácím hráčům se zatím tato přesilovka vůbec nedaří, neboť se zatím dostali pouze k jedné střele od modré čary.
24:13
Hosté se dostali po nepřesné přihrávce Horáků k puku a ihned ho vyhazují přes všechny čáry.
23:40
Domácí si zahrají první přesilovku v utkání. Na trestnou lavici míří Robert Černý, kde si odpyká dvouminutový trest za držení.
23:32
Domácí drží puk za svoji brankou, a snaží se tak uklidnit nervózní vstup do druhé třetiny.
23:21
Po delším souboji o puk u mantinelu se bude vhazovat před Dvořákem.
22:48
Hostující hráči už delší dobu nepouštějí Horáky ke kotouči a operují s pukem ve své útočné třetině.
22:19
Martin Falter si dokázal poradit s nebezpečnou dorážkou Wágnera! Vhazovat se bude po jeho pravici.
21:29
Třebíč už je v plném počtu.
21:19
Další vyhození od třebíčské obrany. Zdá se, že toto oslabení domácí už přežijí.
20:49
Kusko zkušeně obral útočníka Kadaně o kotouč, a dlouhým vyhozením tak osvobozuje svůj tým.
20:12
Hosté vyhráli úvodní buly ve druhé třetině a navíc budou dohrávat zbytek své přesilové hry na začátku druhé části.
20:01
První třetina právě skončila. V úvodní části hry se dostali domácí jednoznačně do čtyřbrankového vedení. Dvakrát se za Horáky trefil Matič Podlipnik a další dvě gólové trefy přidal Zohorna s Psotou. Podaří se v druhé třetině Kadani s nepříznivým vývojem zápasu něco udělat, nebo domácí budou pokračovat v gólové smršti? Druhá třetina začne přibližně v 18:23.
20:00
19:54
S tvrdou ránou Roberta Černého si domácí brankář bravůrně poradil! Vhazovat se bude po jeho levici.
19:29
Hosté budou mít k dispozici přesilovou hru. Na trestnou lavici míří Rostislav Malena, na dvě minuty za podražení.
18:13
Gólová smršť domácích pokračuje! Ihned po vyhraném vhazování domácích se k puku dostal MATIČ PODLIPNIK, který nic nevymýšlel a ihned kotouč vypálil na branku! Bezmocný střídající brankář hostů si s jeho dělovkou pod víko neporadil! Asistence: Roman Erat.
16:54
Střídaní brankářů na hostující straně. Tadeáš Dvořák nahradí Jakuba Čecha.
16:54
Horáci přidávají další branku! Po dlouhém nahození a následném odrazu kotouče od mantinelu se dostal k dorážce MATĚJ PSOTA, který svým důrazem v brankovišti dotlačil kotouč za záda brankáře Čecha! Asistence: Rostislav Malena.
16:25
Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! RADIM ZOHORNA se dostal do samostatného úniku po parádní přihrávce od Davida Dolníčka a rychlým blafákem překonává brankáře Čecha! Asistence: David Dolníček, Roman Erat.
15:49
Domácí se teď delší dobu nemohou dostat ze svého obranného pásma. Podaří se Kadani vstřelit vyrovnávací branku?
14:34
Ve výborné pozici se objevil Petr Polodna po ideální přihrávce od Psoty, avšak jeho zakončení se mezi tři tyče nevešlo!
13:45
Falter znovu raději puk podržel pod svoji lapačkou. Vhazovat se bude opět po jeho levé ruce.
13:20
Vhazování před Falterovou brankou.
12:46
Petr Polodna se snažil najít někoho ze svých spoluhráčů přihrávkou zpoza branky, tam však kotouč našel pouze dobře postavené beky Kadaně.
12:19
Horáci teď parádně napadají rozehrávku soupeře, díky čemuž se dostávají do rychlých protiútoku.
11:37
Kadaň delší dobu kombinuje ve svém obranném pásmu. Zřejmě hledají recept, jak se znovu dostat do útočné třetiny.
10:48
V dobré šanci se ocitl Milan Přibyl, ale nepodařilo se mu ideálně zakončit. Puk tak mají ve své moci hosté.
10:24
Ihned po vhazování se snažil vypálit Chlouba, ale jeho rána mířila hodně mimo!
10:15
Nahození Vaňka domácí brankář raději přidržel. Opět se bude vhazovat po jeho levici.
09:39
Domácí jsou v plném počtu, a tak se jim podařilo první oslabení přežít bez inkasované branky.
09:26
Tvrdě pálil z pravé strany Šťovíček, ale i s jeho ostrou ránou si Martin Falter opět poradil a puk raději přidržel. Vhazovat se bude po jeho levici.
08:41
Po obětavém zákroku Kuska se Horáci opět osvobozují. Kadani se zatím tato přesilovka moc nedaří.
08:12
Domácím se podařilo po kratším tlaku Kadaně vysvobodit dlouhým vyhozením.
07:39
První přesilovou hru budou mít k dispozici hosté, po tom co Roman Erat hákoval svého protihráče.
06:49
František Wágner se dostal do velké příležitosti, avšak se mu nepodařilo připraveného Martina Faltera jeho kličkou překvapit! Ke gólové radosti nepomohla ani dorážka Lehnerta, neboť domácí brankář předvádí i druhý famózní zákrok!
06:15
Vhazovat se bude po pravici brankáře Jakuba Čecha.
05:45
Domácí se ujímají vedení! MATIČ PODLIPNIK měl k dispozici samostatný nájezd, který suveréně jeho povedeným blafákem proměňuje!
05:45
Matič Podlipnik se dostal do samostatného úniku, ve kterém byl faulovaný! Uvidíme samostatný nájezd.
05:09
Rostislav Malena se rozhodl nahodit puk na Čechovu svatyni, avšak s jeho nahozením hostující brankář neměl sebemenší problém. Vhazovat se bude po jeho pravici.
04:06
Hosté drží kotouč za svoji brankou a vyčkávají, až oba týmy vystřídají.
03:12
Ofsajd i na druhé straně kluziště. Vhazovat se bude ve středu hřiště blíže k Čechově bráně.
02:48
Hráči teď delší dobu bojují o puk v levém rohu kluziště za Falterovou svatyní, rozhodčí však hru nepřerušují.
02:15
Čárový rozhodčí signalizuje svým hvizdem ofasjd, do kterého se dostala druhá formace Kadaně.
01:18
O první střelecký pokus se postaral Petr Polodna, avšak jeho ráně chyběla přesnost. U puku jsou nyní hosté.
00:09
Úvodní buly získali hosté, kteří se ihned snaží vymyslet nebezpečnou útočnou akci.
00:01
Oba týmy už se řadí na modrých čárách. Zápas začne za malou chvíli.

SK Horácká Slavia Třebíč: Falter (Svoboda) – Malena, Podlipnik, Schejbal, Štindl, Šaur, Niko, Bartoň – Erat, Dolníček ''C'', Zohorna – Kusko, Polodna, Psota – Švec, Juráň, Přibyl – Čech, Bladwin, Pokorný

Sportovní klub Kadaň: Čech (Dvořák) – Trefný ''C'', Černý, Szathmáry, Novák, Weinhold, Kolařík, Bláha – Sloboda, Kverka, Chlouba – Hlava, Šťovíček, Macháček – Vaněk, Vrána, Huňady – Wágner, Deveri, Lehnert

Rozhodčí: Würtherle – Reich, Měkýš.
Dobrý podvečer, vítám Vás u online přenosu z hokejové WSM ligy! Na programu je zápas, ve kterém změří síly SK Horácká Slavia Třebíč a SK Kadaň. Úvodní vhazování je naplánováno na 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.