Toto utkání je už minulostí. O vítězi muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém Litoměřice dostaly výhodu přesilové hry a ta se jim podařila využít! Hosté si tedy odvážejí z Mann + Hummel arény dva cenné body. Na druhou stranu, Třebíč ani v tomto domácím utkání nedokázala urvat tři body a prokletí domácího prostředí ji i nadále zůstalo. To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších onlajnů, na shledanou!
62:14
Litoměřice právě vstřelily branku!
Hosté využili přesilovku v prodloužení, a tak nakonec dotáhli toto utkání k vítěznému konci! I přes to, že Karel Vejmelka schytal ránu do své masky, se pokračovalo ve hře, a z následné akce, po tvrdé ráně LUKÁŠE VANTUCHA, domácí inkasovali. Asistence: Zdeněk Čáp.
61:46
Karel Vejmelka sklízí potlesk po dalším důležitém zákroku proti střele Pavlase!
61:18
Litoměřice se usadily ve své útočné třetině a vyměňují si puk za pomoci krátkých přihrávek.
60:50
Roman Erat a Rostislav Malena se dostali do velké příležitosti, ale brankář Pavelka vyráží dělovku Maleny až do ochranné sítě!
60:39
Domácí si berou oddechový čas.
60:39
Třebíč měla na ledě o jednoho hráče navíc, a tak si hned v začátku prodloužení zahrají Litoměřice přesilovku. Na trestnou lavici usedne Miškovský.
60:23
První vhazování v prodloužení vyhráli domácí. Ti nyní kombinují s pukem na své polovině.
60:01
Třetí třetina je za námi. Ve třetí třetině se trefili dvakrát domácí a jednou hosté, což znamená, že základní hrací doba nám o vítězi nerozhodla, a tak bude následovat po krátké přestávce pětiminutové prodloužení.
60:00
59:46
Matěj Pekr nahodil puk do útočné třetiny, ale tam třebíčští o puk přicházejí.
59:09
Karel Vejmelka vytasil další důležitý zákrok svým pravým betonem proti bekhendovému pokusu Kopty!
58:43
Hosté drží puk na své polovině.
58:18
Hosté jsou v plném počtu. V pětiminutovém oslabení dostali jednu branku.
58:00
Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.
57:38
Domácí i nadále díky přesilové hře pokračují ve svém náporu a obstřelují hostující branku.
57:03
Roman Erat krásně tečoval nahození Bartoně, ale jeho teč nezamířila jen o centimetry za záda Pavelky!
56:42
Domácí rozjíždějí další útočnou akci od své brány.
56:10
Hosté si po inkasovaném gólu berou oddechový čas.
56:10
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Domácí podruhé v zápase využívají přesilovku a vyrovnávají na 2:2! Jakub Bartoň našel přihrávkou na modrou čáru VLASTIMILA BILČÍKA, který svoji dělovkou parádně vymetl horní levý růžek Pavelkovy brány! Asistence: Jakub Bartoň.
55:48
Horáci teď zcela zbytečně ztrácejí kotouč kvůli nepřesným přihrávkám. Hosté jsou tak u puku.
55:12
A další vyhození Litoměřic. Rozehrávka začíná opět u Vejmelky.
54:37
Hosté opět vyhazují puk až k domácí brance.
54:18
Miškovský se dostal k dorážce a měl před sebou zcela odkrytou bránu, avšak ani tentokrát se mu nepodařilo branku vsítit!
53:56
Obrana hostů se dostala ke kotouči a ihned ho posílá až k Vejmelkovi.
53:39
Horáci se usadili v útočném pásmu a snaží se rozpohybovat obranu Litoměřic.
53:14
Horáci si zahrají dlouhou přesilovku. Pro Jakuba Šulce zápas končí, protože dostal za úder do oblasti hlavy trest 5 + 10 minut do konce utkání.
52:46
Hráči obou týmů bojují o puk v levém rohu kluziště.
52:34
Toto skákavé nahození přibližně od půlky hřiště Vejmelka raději přidržel.
52:16
Ofsajd domácích, který čárovému rozhodčímu neunikl.
51:29
Matěj Pekr sice vymyslel nebezpečně vypadající akci, ale o chvíli později o kotouč kvůli svoji nepozorností lehce přišel.
51:07
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se bude před Vejmelkovým brankovištěm.
50:59
Karel Vejmelka teď svoji lapačkou vytáhl veledůležitý zákrok proti střele hostujícího útočníka!
50:23
Domácí jsou v posledních minutách hry jednoznačně aktivnějším týmem na ledě.
49:43
Miškovský si šikovně posunul puk za útočnou modrou čáru, ale tam o puk kvůli pohotovému obrannému zákroku jednoho z hostujících obránců přichází.
49:03
Dnešní utkání sleduje 1520 diváků.
48:19
Tuto střelu Vejmelka raději přidrží ve své lapačce. Vhazovat se bude po jeho pravici.
47:48
Horákům se sice podařilo vstřelit branku, ale hlavní rozhodčí jí neuznává kvůli nedovolenému postavení útočícího hráče v brankovišti!
47:20
Daniel Miškovský dostal krásnou přihrávku od spoluhráče, avšak ani jeho rychlá rána zápěstím netrefila prostor mezi třemi tyčemi!
46:50
Ve třetí třetině se začíná přitvrzovat.
46:12
Hosté kombinují na své polovině a vyčkávají na ten správný moment k založení další útočné akce.
45:21
Hosté rychle odpovídají na inkasovaný gól a jdou podruhé v utkání do vedení! Po šťastném odrazu se k puku lehce dostal PETR BERÁNEK, který svoji dělovkou do horního růžku branky nemýlil! Bez asistence.
44:57
Přízemní střela Kopty trefila pouze vystřelený beton Vejmelky.
44:17
Rozehrávka domácích končí až na zakázaném uvolnění.
43:34
Domácí využívají přesilovku a vyrovnávají vývoj utkání na 1:1! Jakub Bartoň vypálil na branku od modré čáry, ale jeho ránu se podařilo ještě MARKOVI ŠVECOVI těsně před hostujícím brankářem šikovně tečovat, čímž bezmocného Pavelku překonává! Asistence: Jakub Bartoň.
42:48
Hostům se podařilo vysvobodit díky dlouhému vyhození.
42:31
Třebíč si díky svému tlaku zahraje přesilovku. Na trestnou lavici si jede odpykat svůj trest za nedovolené bránění Berger.
42:20
Marek Švec se objevil ve velké příležitosti, ale nedokázal svoji ránu z krátké vzdálenosti usměrnit mezi tři tyče!
41:53
Petr Polodna nevyšel ze souboje jeden na jednoho vítězně. Kotouč tak na svých holích mají právě hosté.
41:21
Týmy bojují o puk ve středním pásmu.
40:29
Ihned po vhazovaní se dostal ke střele Ondráček, ale Vejmelka si s jeho nepříjemnou střelou velice dobře poradil!
40:23
Dlouhá přihrávka na Radima Zohornu končí zakázaným uvolněním. Vhazovat se bude před domácí brankou.
40:08
První vhazovaní ve třetí třetině získali hosté.
40:01
Je za námi druhá třetina. Ve druhé periodě jsme gólovou trefu bohužel neviděli, ale na druhou stranu sledujeme velice dobrý a rychlý hokej. Druhá dvacetiminutovka se hrála hodně nahoru a dolu, šance jsme viděli na obou stranách, ale ani jednomu týmu se nepodařilo tyto šance proměnit. Třetí třetina začne přibližně v 19:10. Zůstaňte tak i nadále s námi!
40:00
39:26
David Dolníček se dostal k další velice nebezpečné dorážce, ale ani tímto pokusem skóre zápasu nevyrovná!
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:58
Po střele Bartoňa se dostal k dorážce Dolníček, ale tomu se nepodařilo umístit jeho ránu mezi tři tyče Pavelkovy svatyně!
38:52
Zakázané uvolnění i na druhé straně. Hra se nyní přesune před Pavelku.
38:24
Miškovský se sice dostal k zakončení, ale jeho rána zápěstím trefila pouze dobře postaveného obránce Litoměřic.
37:43
Nebezpečnou dorážku Krsteva zastavila až levá tyčka Vejmelkovy brány!
37:24
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se bude před Vejmelkou.
36:58
Domácí se snaží uklidnit hru, a tak operují s kotoučem na své polovině.
36:21
Václav Tomek teď spálil obrovskou tutovku, když jel zcela sám na Pavelku, ale jeho rána do levé části branky, brankovou síť nerozvlnila!
35:09
Třebíčská obrana se zdá být v tomto střídání trochu rozhozena, čehož Litoměřice využívají a operují s pukem už delší dobu v útočném pásmu.
34:19
Krásnou otočku s následným zakončením nám předvedl Vlastimil Bilčík, ale ani jeho rána nekonči za zády hostujícího brankáře!
33:31
Radim Zohorna se snažil najít svoji bekhendovou přihrávkou někoho ze svých spoluhráčů před brankou, jeho pas byl však velice nepřesný a skončil pouze na hokejkách hostujících hráčů.
33:03
Jakub Bartoň se vrací na ledovou plochu, a tak jsou domácí kompletní.
32:42
Domácí se dostali ke kotouči a ihned ho posílají až k Pavelkovi.
32:13
Litoměřice se teď samy vyhnaly z útočného pásma kvůli nepřesné přihrávce jednoho z útočníků.
31:51
Hosté jsou v plném počtu. Uvidíme tak jejich druhou zkrácenou přesilovku.
31:41
Zdeněk Doležal vypálil z pravé strany kluziště, jeho ráně však chyběla jak přesnost, tak rychlost. Vejmelka si připisuje další zákrok do svých statistik.
31:02
Počet hráčů na ledě se nám vyrovná, a uvidíme tak hru 4 na 4. Jakub Bartoň jede na trestnou lavici za podražení.
30:38
Litoměřice se dostaly do rychlého brejku, ve kterém se dostaly i k zakončení. Jistý Vejmelka však tuto ránu chytá do svých chráničů.
30:23
Horáci se usadili v útočné třetině a snaží se nahazovat puk na Pavelkovu bránu.
30:11
Hosté se po nepřesné přihrávce Kuska osvobozují.
29:50
Svoji první přesilovku si teď zahrají i domácí. Na trestnou lavici míří Jakub Šulc, za příliš mnoho hráčů na lědě.
28:58
První oslabení domácí přežili. Litoměřicím se tato přesilovka vůbec nepodařila, dostaly se pouze jednou ke střele, s kterou si ale Vejmelka s klidem poradil.
28:22
Malena se opět dobrým obranným zákrokem dostal k puku, který poslal až na druhou stranu hřiště.
27:48
A další vyhození puku až k Pavelkovi, hostům se zatím tato přesilovka vůbec nedaří.
27:19
Ihned potom, co se dostali domácí k puku, tak ho vyhodili za modrou čáru.
26:58
Litoměřice si zahrají úvodní přesilovku utkání. Na trestnou lavici míří David Dolníček za hákovaní.
26:03
Přibyl se pokusil o střelu od modré čáry, ta mu však vůbec nesedla a o puk tak domácí přicházejí. Litoměřice se řítí kupředu.
25:22
Poté, co se kotouč dotkl stropu arény, se bude vhazovat před Vejmelkou.
25:03
Hosté operují s pukem na své polovině a vyčkávají na ten správný moment k založení útoku.
24:18
Po zakázaném uvolnění domácích se bude vhazovat opět před Vejmelkou.
23:56
Druhá útočná formace Třebíče teď velice dobře kombinuje v obranné třetině Litoměřic. Podaří se jim vstřelit vyrovnávací branku?
23:30
Dlouhá přihrávka hostů končí zakázaným uvolněním.
23:14
Ránu Krsteva domácí brankář raději přidržel. Vhazovat se bude po jeho pravici.
22:39
Bartoňovi se nepodařilo ani nadvakrát dostat poskakující puk v před brankovištěm za Pavelkovy záda!
22:17
Malena pouze nahodil puk do útočného pásma, kde Třebíč o kotouč znovu přišla.
21:41
Obránci Litoměřic teď drží puk za svoji svatyní a čekají, až jejich spoluhráči vystřídají.
21:02
Matěj Pekr teď nedosáhl na příliš dlouhou přihrávku od Polodny, a tak Horáci o puk přicházejí.
20:33
Zakázané uvolnění Třebíče hned v úvodu třetiny. Hra se přesouvá před Vemjelku.
20:04
Úvodní buly druhé třetiny získali hosté.
20:01
První třetina, ve které se Litoměřice díky trefě Doležela dostaly do vedení, je za námi. V první periodě jsme viděli poměrně průměrný hokej z obou stran, i když domácí měli trochu navrch. Zápas se hraje v rychlém tempu a nabídl nám několik krásných šancí. Druha třetina tak bude jistě velice zajímavá. Zůstaňte s námi!
20:00
19:33
Milan Přibyl přišel v tvrdém souboji o puk o svoji helmu, avšak se mu podařilo vybojovat kotouč pro svůj tým. Třebíč se žene kupředu.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:27
Tvrdý hit bez puku teď inkasoval Dolníček od Troligy, rozhodčí však zůstává i nadále v klidu.
17:46
Pavelka měl teď velké problémy s nahozením Šika od modré čáry, měl co dělat aby vyrazil tuto ránu svoji vyrážečkou mimo brankoviště!
16:36
Domácí drží puk ve své obranné třetině a snaží se hru po inkasovaném gólu trochu uklidnit.
16:04
Tuto střelu Vejmelka raději přidrží. Vhazovat se bude po jeho pravici.
15:22
Hosté se ujímají vedení! Tomáš Rousek parádně našel mezi kruhy zcela nekrytého ZDEŇKA DOLEŽALA, který se svoji bravurní ránou pod víko nemýlil, a překonal tak bezmocného Vejmelku! Asistence: Tomáš Rousek, Ondřej Kopta.
15:13
Ostrý hit schytal Wasserbauer uprostřed kluziště. U puku jsou i nadále hosté.
14:48
Ofsajd, ve kterém čárový rozhodčí zachytil rozjetého Nedvídka.
14:04
Po krkolomném odrazu kotouče od mantinelu se Romanovi Eratovi ani nadvakrát nepodařilo překonat hostujícího brankáře!
13:44
Rozehrávku Litoměřic řídil obránce Krstev, avšak jeho dlouhá přihrávka skončila pouze zakázaným uvolněním. Hra se přesune před Pavelku.
13:08
Střelu ihned po vhazování Vejmelka raději přidržel. Vhazovaní po jeho levici se bude opakovat.
12:48
O krásnou akci se teď postaral Zohorna s Miškovským, ale bohužel pro domácí ani tato krásná brejková akce nekončí gólem!
11:53
Kusko parádně tečoval ránu Přibyla od modré čáry, avšak Pavelka si dokázal poradit i s touto velice nebezpečnou tečí!
11:09
Čáp drží puk za svoji brankou a čeká, až oba týmy vystřídají.
10:38
Litoměřice začínají být v posledních minutách aktivnějším týmem. Další zakázané uvolnění Třebíče.
09:33
Pozorná obrana domácích teď odvrátila nebezpečný útok Litoměřic a opět se Třebíč řítí s kotoučem kupředu.
09:03
Dlouhá přihrávka Maleny končí až na zakázaném uvolnění. Vhazovat se bude před Vejmelkou.
08:23
Petr Polodna zkusil střelou z velkého úhlu překvapit brankáře Pavelku, to se mu však nepodařilo. Pavelka ale vyrazil puk pouze do rohu kluziště a Třebíč i nadále pokračuje ve své akci.
07:46
Domácí kombinují s kotoučem ve svém obranném pásmu. Zřejmě čekají na ten správný moment k založení útočné akce.
06:49
S přibývajícím časem dostávají domácí svého soupeře mírně pod tlak.
05:52
Radim Zohorna teď hledal úplně volného Wasserbauera před brankou, avšak jeden z posledních obránců Litoměřic stihl do jeho přihrávky šáhnout, a tak Zohorna Wasserbauera svoji přihrávkou nakonec nenašel.
05:30
Sražené nahození Přibyla končí pouze mezi diváky. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
05:07
Další zakázané uvolnění Litoměřic.
04:24
Domácí teď skvěle napadají rozehrávku soupeře, díky čemuž se dostali opět jednoduše k puku.
04:07
Zakázané uvolnění hostů. Hra se nyní přesouvá před Pavelku.
03:55
Po sražené střele se bude vhazovat před Vejmelkem.
02:51
Petr Polodna dostal parádní přihrávku přímo před branku od Silvestera Kuska, avšak tuto jeho nabídku nedokázal zužitkovat. Hostující brankář Pavelka si připisuje první důležitý zákrok!
02:06
Bílek vypálil od modré čáry, ale domácí brankář Vejmelka jeho ránu vyrazil do ochranné sítě. Vhazovat se bude po jeho pravici.
01:19
Horáci se řítili do útočné akce, avšak Šaur pouze nahodil puk čímž domácí ztratili puk.
00:54
Zakázané uvolnění Litoměřic. Hra se přesune před Pavelku.
00:43
O první střelu utkání se postaral Kusko, avšak jeho rána nebyla pro Pavelku nějak nebezpečná.
00:19
Úvodní buly zápasu vyhráli domácí, kteří dnes budou hrát v červených dresech, hosté zvolili pro dnešní zápas světlou kombinaci.
00:01
Oba týmy už jsou na ledové ploše a řadí se na modré čáry. Zápas započne za malou chvíli.

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Svoboda) – Malena, Bartoň, Čejka, Bilčík, Šaur, Přibyl – Erat, Dolníček ''C'', Švec – Kusko, Polodna, Pekr – Wasserbauer, Miškovský, Zohorna – Šik, Tomek, Psota

HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Michajlov) – Plášil, Krstev, Pavlas, Čáp, Šulc, Bílek, Mikliš – Kalla ''C'', Vantuch, Rousek – Ondráček, Nedvídek, Beránek – Kopta, Troliga, Doležal – Valášek, Berger, Procházka

Rozhodčí: Trombík – Barteček, Vengřín.
Poslední vzájemné utkání

10.10.2015
HC Litoměřice – SK Horácká Slavia Třebíč 2:4
SK Horácká Slavia Třebíč

Domácí Horácká Slavia je na tom v tabulce WSM ligy o něco lépe než její dnešní soupeř. Horáci totiž za 24 zápasů, ve kterých 11 vyhráli, 3 se radovali z výhry až po prodloužení, 2 naopak smutnili z porážky po prodloužení a z 8 čistých proher, se skórem 65:61, posbírali 41 bodů, za což jim náleží 5. průběžné místo. Avšak Třebíči se tuto sezónu doma nehraje vůbec dobře. Horáci za 12 odehraných zápasu na domácí půdě posbírali pouze 17 bodů, což je v ''minitabulce doma'' řadí až na předposlední místo před Šumperk. Jasně nám to i ukazuje i fakt, že si Třebíč z posledních 8 zápasů odehraných v MANN + HUMMEL aréně připsala do tabulky pouze 8 bodů. Dokáže se Horácká Slavia oklepat z posledních dvou porážek v domácí aréně a využije výhody domácího prostředí k porážce Litoměřic?

Poslední tři odehrané utkání:

Havířov – SK Horácká Slavia Třebíč 0:3
SK Horácká Slavia Třebíč – Jihlava 2:3
Most – SK Horácká Slavia Třebíč 2:6
HC Stadion Litoměřice

Dnešní hostující tým z Litoměřic se po čtyřiadvaceti kolech nachází v tabulce na průběžném 9. místě. Za necelou první polovinu základní části WSM Ligy stihl tento celek posbírat celkem 34 bodů za 7 výher, 5 výher po prodloužení, 3 prohry po prodloužení a 9 proher, se záporným skórem 78:9. Co se týče zápasů odehraných pouze na venkovní půdě, tak ani v této disciplíně Litoměřice tuto sezónu nějak nezáří. Za 12 odehraných utkání venku si připsaly 13 bodů, za což jim v ''minitabulce venku'' patří 8. místo. Podaří se jim dobře naladěnou Třebíč z posledního zápasu v Havířově udolat?

HC Stadion Litoměřice – Kadaň 2:3 po prodl.
Slavia Praha – HC Stadion Litoměřice 6:2
HC Stadion Litoměřice – Prostějov 5:2
Krásný sobotní podvečer přeji všem hokejovým fanouškům, především všem příznivcům hokejové WSM Ligy, z MANN + HUMMEL arény v Třebíči. Dnes společně budeme sledovat utkání z 25. kola druhé nejvyšší hokejové soutěže, ve kterém se střetnou týmy SK Horácká Slavia Třebíč a HC Stadion Litoměřice. Zápasem, jehož začátek je plánovaný na 17:30, vás bude provázet David Augustin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.