Utkání nabídlo velmi zajímavou třetí třetinu, v níž Slova vstřelil tři branky a ze zápasu udělal drama. Jihlava vedení udržela a vyhrála 4:3. Děkuji za pozornost.
59:30
Slovan hraje bez brankáře.
58:58
Domácí fanoušci ženou svůj tým dopředu, Dukla to nebude mít snadné.
58:30
Slovan se snaží byť v oslabení vyrovnat, ale Dukla hraje zodpovědně.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:44
Oddechový čas pro domácí.
57:44
Vyloučen Zdeněk Kubica na dvě minuty za napadení.
57:01
Oddechový čas pro hosty.
57:01
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
A je to jen a gól. Další branka Slovanu. Klozova rána se odrazila od brankáře Honzíka, který puk odrazil na JIŘÍHO RYSE, který se trefil přesně. A narodila se zápletka. Asistence: Jan Kloz, David Bernad.
56:46
Ondřej Smetana zastavil puk na modré. Přihrál jej Davidu Tůmovi, který našel JAROSLAVA ROUBÍKA, který se trefil přesně. Asistence: David Tůma, Ondřej Smetana.
56:30
Slovan je v útočném pásmu, puk je u mantinelu, kde se o něj bojuje.
56:03
Ústí se rychlými protiútoky dostává do šancí. Jednu z nich hasil hostující Štebih, a tak je vyloučen na dvě minuty za sekání.
55:10
Ozývají se hostující diváci, kteří povzbuzují svůj tým. Domácí příznivci okamžitě reagují podobnou mincí.
54:09
Hostující celek hru kontroluje, vede o tři branky a diktuje tempo hry v závěru zápasu.
53:27
Zdeněk Kubica se snažil rozjet útočnou akci Slovanu, ale po následné přihrávce na modrou, do níž vložil hůl hostující hráč, skončil puk na střídačce Jihlavy.
51:58
Ústí nad Labem se sympaticky snaží ještě zdramatizovat, ale přes obrannou hru Jihlavy to nemá snadné.
51:27
Buly před brankou Jihlavy. Dukla zápas kontroluje, ale i domácí se dostává do šancí, nyní neuspěl v koncovce Matěj Hes.
51:16
50:10
Hra je přerušena, buly v útočném pásmu Slovanu. Ten se po vhazování k puku nedostal, a tak hosté vyhazují.
49:56
Domácí Ondřej Smetana střílel od modré, ale brankář Honzík byl připraven.
49:16
Richard Diviš vyloučen na dvě minuty za hákování.
49:04
Oba týmy za hry střídají. Domácí fanoušci sympaticky svůj tým povzbuzují.
48:18
47:53
Přesilovku hraje Dukla dobře, ale domácí obránci hrají obětavým způsobem.
47:37
Jakub Soukup skvělým zákrokem zlikvidoval šanci Dukly.
46:57
hostující celek je v útočném pásmu, nebezpečně pálil Anděl, jehož střela skončila na betonu ústeckého brankáře.
46:32
Hra je přerušena, buly v útočném pásmu Slovanu.
46:18
Vyloučen domácí Kurka na 2+10 za zásah do oblasti hlavy a krku. Přesilovka pro Duklu.
46:01
Nádherná střela JANA POHLA znamená snížení na 1:4.Ujela se rána od modré čáry. Využitá přesilová hra domácích. Velkou úlohu sehrál přihrávající David Tůma. Asistence: David Tůma.
45:41
Vyloučen Ondřej Šafář na dvě minuty za držení protihráče.
45:26
David Bernad se dostal k dobré střele, ale Honzík byl připraven.
44:40
Jihlava hraje zodpovědně, domácí se ne a ne prosadit.
44:02
43:50
Až v samotném závěru přesilovky se hosté dostali před Soukupa, který nakonec zasahovat nemusel.
43:21
Početní výhodu hraje Dukla nepřesně, nemůže se dostat do útočného pásma.
42:21
Ústecký bek získal puk na hůl a okamžitě ho napálil středem kluziště za branku Dukly.
42:02
Vyloučen domácí Martin Zdvořáček na dvě minuty za hákování.
40:56
Chyba ústecké defenzivy znamená velkou šanci hostujícího týmu. Domácí bek podklouzl, Skořepa nahrál Důrasovi, který trestuhodně neproměnil.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhráli hokejisté Ústí, což znamená nahození na branku Honzíka, který kryje. Buly před brankou Jihlavy.
40:01
Čtyřicet minut ze zápasu mezi Ústím a Jihlavou je minulostí. Hostující celek vede 4:0 a utkání kontroluje.
40:00
39:25
Jihlava se dostala do postavení mimo hru, vhazování ve středním pásmu.
39:00
Poslední minuta hry druhé třetiny.
38:26
Ústečtí hráči zavřeli Jihlavu ve útočném pásmu. Ke střele se domácí celek nedostal.
38:07
Buly ve středním pásmu, druhá třetina se blíží do svého konce.
37:31
Zápas mnoho šancí nenabízí.
36:37
Brankář Soukup drží Ústí nad Labem relativně ve hře. Jihlava utkání kontroluje.
35:59
Ústí se brání, Jihlava je nyní aktivnějším týmem.
35:19
Dvě dobré šance si připsala Dukla, Soukup si poradil s oběma šancemi.
34:23
Slovan se dostal do útočného pásma příliš rychle, postavení mimo hru.
34:09
33:59
Hra je přerušená. Buly ve středním pásmu. Do konce přesilovky hostů zbývá devět sekund.
33:21
Jihlava znovu za svou vlastní brankou, Slovan se celkem bez problémů brání.
32:42
Slovan vyhazuje přes všechny čáry. Jihlava se nikam nežene, hlavně nechce udělat chybu, která by mohla znamenat gól.
32:09
Vyloučen Antonín Melka na dvě minuty za hákování.
30:54
Dukla právě vstřelila branku!
Martin Kohout našel křížnou přihrávkou ONDŘEJE ŠAFÁŘE, který krásnou střelou pod horní tyčku upravuje skóre na 4:0 z pohledu Dukly. Asistence: Martin Kohout, Filip Seman.
29:46
Utkání se pomalu dostává do své druhé poloviny, Jihlava vede na skóre 3:0, ale aktivnější je nyní domácí celek.
28:39
Kotouč je ve středním pásmu. Získává ho Dukla, která míří do útočného pásma. Soukup zasahovat nemusel, střela hostujícího hráče mířila mimo.
28:00
Jihlava je v obranném pásmu a do šancí se příliš nehrne.
27:20
Jaroslav Roubík, nejproduktivnější hráč domácích, se snažil s kotoučem před brankou Jihlavy něco udělal. Vymyslel to dobře, vystřelil na branku, a tak má Slovan buly v útočném pásmu.
26:49
Jako den a noc. Ústečtí v současné době hrají aktivně, napadají a hlavně střílí. A právě střelba domácích, to je největší rozdíl mezi první a druhou třetinou.
26:13
Zakázané uvolnění a buly před brankou Dukly. Slovan je nyní aktivnějším týmem. Jihlava však zkušeně bojuje a drží náskok.
25:35
David Merta se dostal do dobré pozice, snad jako první v této třetině výrazně protáhl hostujícího brankáře.
25:06
Postavení mimo hru Dukly znamená buly ve středním pásmu.
24:47
Obrázek hry je stále stejný. Dukla kontroluje hru. Ústí se snaží, ale nedokáže se prosadit kombinačně ani individuálně.
22:50
Jihlava je po vstřelené brance je aktivnější, domácí se jen brání. Dukla má kotouč pod kontrolou a Slovan prakticky k ničemu nepouští.
21:58
Michal Důras na útočné modré nahrál LUKÁŠI ANDĚLOVI, který měl dostatek prostoru na pohyb před branku i na zakončení. Soukup čekal střelu na vzdálenější tyč, hráč Dukly zakončil k té bližší. Asistence: Michal Důras, Tomáš Kaláb.
21:04
Oba týmy za hry střídají, hraje se nejvíce ve středním pásmu.
20:41
Honzík v brance Dukly musel zasahovat, buly před jeho brankou.
20:19
Ústí začíná aktivněji, dere se do šancí.
20:01
Druhá třetina za pár minut začne.
První třetina je minulostí. Úspěšnější jsou zatím hosté, kteří se brankami Kalába a Diviše dostali do vedení 2:0.
20:00
19:38
Dvaadvacet sekund před koncem Slovan špatně střídal, čehož Dukla využila ke vstřelení branky. RICHARD DIVIŠ měl dostatek prostoru pro zakončení. Důležitou práci odvedli hráči, kteří nahrávali. Asistence: Alexej Alekseev, David Gríger.
19:01
Slovan se brání v obranném pásmu, puk je u mantinelu a okolo něho snad všichni hráči, kteří jsou na ploše.
18:51
18:38
Domácí hráč Vágner dostal kotoučem do oblasti hlavy a krku střelou od modré. Pravděpodobně se jednalo o střelu Michala Důrase.
17:09
Soukup mnoho práce nemá, neboť hráči před ním dobře brání a vykrývají střelecké úhly.
16:51
Vyloučen domácí Jiří Kurka na dvě minuty za podražení.
16:13
Jihlava začala hrát aktivně před brankou domácích, z čehož vyplývá faul, a tak je ponechaná výhoda.
15:44
Buly v útočném pásmu Dukĺy. Slovan se však zmocnil puku, a tak může založit útočnou akci.
15:28
15:03
Ústí se dostalo do útočného pásma, Jiří Rys se snažil vystřelit od modré, ale neuspěl.
14:50
Výtečně Soukup zachránil domácí tým Soukup. Jihlava ujela v oslabení do brejku dva na jednoho. Ústí hraje početní výhodu poněkud nevýrazně.
14:13
Roubíkova přihrávka na Tůma byla zblokovaná.
13:46
Dukla vyhazuje až za branku Soukupa.
13:28
Vyloučen Tomáš Harkabus na dvě minuty vysoká hůl.
13:07
Domácí nemohou vyhodit kotouč ze svého obranného pásma, díky čemuž se Dukla poměrně snadno dostává do šancí.
12:42
Ladislav Gengel se dostal ke střele z křídla. Brankář Honzík byl pozorný.
12:20
11:52
Přesilová hra se Ústí příliš nedaří, gólman Dukly mnoho situací řešit nemusel.
10:38
Hostující celek se osvobozuje. Slovan musí od své branky.
10:20
Vyloučen hostující Jícha na dvě minuty za hákování.
10:00
První třetina je ve své polovině, více šanci si vypracovala hostující Dukla, která vede o gól.
09:13
09:10
Kotouč vylétl ze hřiště, bude se vhazovat ve středním pásmu.
08:50
Slovan vystřelil puk na branku Dukly, a tak má vhazování v útočném pásmu.
08:15
Ústí nemůže najít cestu, kterou se dostat do útočného pásma. Nakonec se Slovan před branku Jihlavy dostal. Roubík pálil z první, ale minul.
07:32
Dukla vyhazuje za branku Slovanu. Ten musí začít od své branky.
07:13
Vyloučen hostující Vojtěch Zadražil na dvě minuty za podražení.
06:34
Hra se odehrává zejména ve středním pásmu.
05:58
05:30
Slovan je dál v oslabení. Dukla si mnoho šancí po vstřelené brance nevytvořila.
04:33
Gól v přesilové hře znamená vedení hostů. TOMÁŠ KALÁB se prosazuje v dvojnásobné početní výhodě střelou od modré čáry. Asistence: Michal Důras, Filip Seman.
03:58
Vyloučen další domácí hráč, Kurka na dvě minuty za hákování.
03:32
Dukla se nemůže stabilně dostat do útočného pásma.
03:04
Hra přerušena pro hru vysokou holí. Buly ve středním pásmu.
02:46
Dukla si zahraje přesilovou hru. Na trestnou jde Jan Pohl na dvě minuty za podražení.
02:12
Buly před ústeckou brankou, domácí souboj o puk vyhráli, a tak rozjíždí útočnou akci.
02:01
Domácí brankář Soukup si připisuje první zákrok v dnešním zápase.
01:11
Oba týmy střídají, zatím jsme žádnou velkou šanci neviděli.
00:20
První útočnou akci Slovanu táhla Roubíkova formace, která ovšem o puk přišla.
00:01
Borci jsou na ledové ploše.

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Habal) – Pohl, Smetana, Vágner,Bernad, Kurka, Hes, Zdvořáček – Tůma, Roubík, Merta – Rys, Melka, Kloz – Gengel, Kubica, Kuchler – Křivohlávek, Baránek, Navarra

HC Dukla Jihlava: Honzík (Sáblík) – Štebih, Šafář, Kaláb, Dundáček, Šimek, Zadražil, Dobrovolný – Kohout, Seman, Diviš – Důras, Skořepa, Anděl – Březina, Melenovský, Jícha – Alekseev, Gríger, Harkabus

Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Toman.
Utkání začne přibližně za 10 minut.
Domácí tým po dvou výhrách cestoval do nedalekého Mostu. Utkání se Slovanu vůbec nepovedlo. Ústí dle slov svého kouče absolutně selhalo. Most vyhrál 5:2 a kanadské body sbírali exústečtí borci Jan Alinč a Petr Přeučil.
Hostující tým má za sebou velmi povedený zápas. Dukla v domácím prostředí hostila severočeské Litoměřice. Fanoušci na Horáckém zimním stadionu viděli celkem 11 branek a k jejich velké radosti vyhrála Dukla zcela jednoznačně 10:1.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější den popřál všem fanynkám a fanouškům prvoligového hokeje. V tomto zápase proti sobě nastoupí HC Slovan Ústí nad Labem a HC Dukla Jihlava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.