Benátečtí poprvé v sezóně zvládli prodloužení či samostatné nájezdy a dnes slaví druhý bod. Po průběhu zápasu si ho asi zasloužili, nicméně brankář Litoměřic Jaroslav Pavelka předvedl velmi kvalitní výkon a dlouho odolával.
61:39
Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
Při tlaku hostujícího mužstva pláchl po levé straně JAN PLODEK, mazáckou kličkou oklamal Pavelku a střelou na bližší tyčku připisuje druhý bod benáteckému týmu. Asistence: Jan Víšek.
61:28
V prodloužení jsou zatím lepší hosté, kteří se usadili v útočném pásmu.
61:02
Švagrovský se proháčkoval až před Novotného, jenž vyráží puk do ochranné sítě!
60:44
Novotný si v prodloužení připsal první úspěšný zákrok.
60:35
Smetana si vybruslil do ideální pozice, ale se střelou otálel, až o puk přišel.
60:06
Na riskantní rozehrávku Pavelky Chlapík nedosáhl.
60:01
Začalo prodloužení.
Budeme svědky dalšího prodloužení, ve kterém mají domácí velmi nelichotivou bilanci 0:9. Zaznamenají dnes první dvoubodový zisk?
60:00
Třetí třetina skončila.
59:36
Plodek se neprosadil se svojí individuální akcí.
59:23
Pavelka nyní nalezl kotouč ve své výstroji a raději přerušil hru.
59:05
Po rychlém úniku benáteckého týmu červené světlo znovu nesvítí, hosté nyní měli štěstí!
58:48
Dalších pokus domácích se mezi tři tyče nevměstnal.
58:31
Pavelka chytá propagační střelu a ihned rozehrává.
58:10
Na druhé straně zakončoval Švagrovský a také Novotný musel dávat bedlivý pozor.
57:56
Závar před hostujícím brankářem, který si připsal další velmi důležitý zásah.
57:34
Hosté jsou nyní staženi před Pavelkou, domácí mají častěji puk na svých holích.
56:18
Mikyska kombinoval v útočném pásmu s Pyrochtou, zakončit se ale ani jednomu z nich nepodařilo.
55:43
Mezi beky si to namířil Plodek, hostující brankář vyráží. Vstřelená branka nalila domácímu týmu novou krev do žil.
55:27
Z hranice kruhu střílel Kolmann, přesný ale nebyl.
55:05
Hosté vyhodili na zakázané uvolnění, které posílá hru před Pavelku.
54:54
Hosté si ještě cosi vyříkávají s hlavními rozhodčími, branka ale bude uznána.
54:54
Domácí v přesilové hře odčarovali Pavelkovo kouzlo. Po Kolmannově střele od modré zazvonilo břevno, kotouč se následně v mlýnici dostal k ADAMU CHLAPÍKOVI, který ho zametl za brankovou čáru. Asistence: Petr Kolmann, Josef Mikyska.
54:43
Kolmannova střela od modré do brankového prostoru nemířila.
54:26
Vyloučen hostující Matúš Paločko za zdržování hry.
54:04
Chvíli po skončení přesilové hry zakončoval Hanták, domácí brankář má ale puk ve své lapačce.
53:58
Benátečtí jsou v pěti.
53:36
Rubeš se chystal přihrávat před branku, zastavil ho ale odpískaný ofsajd.
53:14
Po dlouhé přihrávce se píská litoměřický icing.
52:55
Benátečtí znovu vyhazují až za Pavelkovu branku.
52:26
Z mezikruží střílel zajímavě Paločko, Novotný chytil puk do lapačky a rychle rozehrál.
52:15
Hosté se drží v útočném pásmu, kde ale zatím spíše šetří vteřinky.
51:58
Vyloučen domácí Ladislav Bittner za hrubost.
51:33
Po zisku puku podnikli Benátečtí rychlý útok, zastavil je ale ofsajd.
51:20
Naopak hosté zaútočili. Sražená střela končí až nad ochrannou sítí.
51:07
Domácí se nemohou prosadit proti velmi dobře zformované obraně litoměřického soupeře.
49:59
Dlouhá přihrávka směřovala na Hrníčka, píská se však další icing. Domácí s výrokem hlavních rozhodčích nesouhlasí.
49:26
Ostře nabito měl sjíždějící Barák, ve výhodné pozici ale minul!
48:55
Pavelka musel daleko ze své branky, aby přikryl kotouč.
48:48
Dlouhá přihrávka benáteckých hráčů končí icingem. Domácí mají jedenáct minut na to, aby minimálně srovnali nepříznivý stav.
47:53
Pavlasovu střelu z ostrého úhlu má Novotný ve své moci.
47:35
Domácí se nacházeli v ofsajdu, hra je přerušena.
46:54
Pohledná akce Benátek, leč bez střely, která by ohrozila Pavelkovu branku.
46:48
Zakázané uvolnění posílá hru před Pavelku.
46:40
Litoměřice právě vstřelily branku!
Zápas rázem dostává zcela nový náboj. Udeřilo totiž z velmi nenápadné akce. Na levém kruhu napřáhl JAROSLAV KALLA, který se trefil přesně nad Novotného rameno. Asistence: Matúš Paločko, Jindřich Barák.
46:06
Husův pokus od modré prošel až k Pavelkovi, který puk vyráží.
45:34
Na druhé straně zakončoval Hrníčko, avšak nepřesně.
45:20
Švagrovského střelu z pravého křídla si domácí brankář pohlídal a útočit tak mohou Čelanského svěřenci.
45:10
Po zásahu střídačky jsou hosté posláni před svého brankáře Pavelku.
44:38
Střela také na druhé straně, byla však s tečí. Vhazovat se bude před Novotným.
44:28
Agilní Bittner si obhodil Bílka a mířil kupředu, Pavelka však opět zasáhl, k dorážce se již domácí nedostali.
44:05
Další akci Benátek přerušil odpískaný ofsajd.
43:48
Dlouhá přihrávka na rozjetého Mikysku končí icingem.
43:13
Po závaru před Pavelkou má hostující gólman puk kdesi ve své výstroji.
42:40
Po Ondráčkově akci ponechává Novotný kotouč ve své lapačce.
42:31
Po nepřesné přihrávce hostů se píská icing.
42:24
Zatím sledujeme opatrný úvod třetí třetiny. Logicky ani jeden z týmů nechce udělat chybu.
41:16
Dnešnímu zápasu přihlíží 232 diváků.
41:00
Mikyska posílal kupředu Víška, ten se ale proti přesile neprosadil.
40:01
Ani ve druhé třetině jsme branku neviděli, velkou zásluhu na tom mají oba dva brankáři. I když, nutno dodat, že Jaroslav Pavelka měl ve druhé části více práce. Můžeme však konstatovat, že sledujeme líbivý a velmi zajímavý hokej.
Další třetina začne přibližně v 19:07.
40:00
39:23
Volf díky svému pohybu vybojoval puk v útočném pásmu na Jebavém, následnou střílenou přihrávku tečoval Bittner mimo kluziště.
38:24
Akce také na druhé straně, kde ale včas domácí čistě zakročili.
37:58
Plodek si narazil kotouč a dokázal vystřelit, vzdálenější tyčku ale minul.
36:41
Smetanova střela od modré Novotnému vypadla, ten ale stihl ještě odehrát kotouč do bezpečí.
36:11
Po delší době si připsal zákrok také Novotný, který na své hrudi krotí střelu z hranice kruhu.
35:19
Mikyska zaútočil středem kluziště, střílel ale nepřesně.
34:51
Kolmannova střela od modré byla jemně tečována mimo.
34:49
Plodek dlouho míchal s pukem za brankou, vyčkal ideální moment, naservíroval kotouč Hrníčkovi, který ale trefil roztaženého Pavelku!
34:10
Bittner přiťukl puk na Prokeše, po jehož střele máchl Pavelka lapačkou a puk v ní nachází!
33:49
Prokeš se snažil prostrčit puk na Volfa, to se mu ale nepovedlo a Benátky se musí bránit.
33:12
Mikyskova střela z levého křídla prosvištěla kolem Pavelky, puk ale brankový prostor minul.
32:00
Hrníčko vybojoval kotouč na Smetanovi pro Plodka, ten ale bekhendem minul!
31:41
Puk se ocitl mimo kluziště, vhazovat se bude ve středním pásmu.
31:35
Zakončoval také Bittner, jehož pokus vyrazil Pavelka do ochranné sítě.
31:19
Hosté byli pod tlakem, Pilař lehce dloubl kotouč do středního pásma.
31:04
Volfův tvrdý pokus srazil Pavlas do ochranné sítě.
30:17
Závar před Novotným, domácí se ale ubránili a rozehrávají.
28:37
Rubeš se dral do útočného pásma, proti přesile se ale neprosadil.
28:16
Přihrávka na modrou čáru utíká Kolmannovi do středního pásma.
28:11
Brankář hostů si ale příliš neoddychne, jeho spoluhráči totiž vyhodili na icing.
28:05
Kočího pokus ze středního pásma Pavelka lapil a ihned rozehrál.
27:47
Pavlas už je na nohou a za doprovodu míří na střídačku.
27:47
Na ledě se ocitl jeden z hostujících hráčů, hra je přerušena.
26:34
Po rychlé akci pokus také na druhé straně, kde je Novotný úspěšný a kotouč vyráží.
26:12
Nyní sevřeli Benátečtí hosty před Pavelkou, střela se z toho ale neurodila.
25:52
MIkyskova střela z mezikruží byla nepřesná, kotouč Pavelku neohrozil.
25:26
Zakázané uvolnění hostů posílá hru zpět před Pavelku.
24:30
Kolmann byl důraznější než Kalla, ten jej přesto ke střele nepustil.
23:03
Svoboda hledal zpoza branky Ďurače, tomu ale uskočil kotouč.
22:51
Sraženou Volfovu střelu se snažil tečovat Bittner, to se mu ale nepovedlo. Bittner poté prověřil Pavelku z ostrého úhlu, hostující brankář ale dával pozor.
22:07
Hosté nyní měli častěji puk na svých hokejkách, domácí ale bránili velmi dobře obrannou modrou čáru, a tak akce Hantáka neměla příliš nadějí na úspěch.
21:13
Tvrdý pokus z levého křídla krotí Novotný ve své moci.
20:07
Benátecký útok zastavil ofsajd.
20:01
Viděli jsme vyrovnanou první třetinu, ve které byli o něco střelecky aktivnější domácí hráči. Na brankáře Jaroslava Pavelku se jim ale vyzrát nepodařilo. Čisté konto drží i jeho protějšek Filip Novotný.
Další třetina začne přibližně v 18:22.
20:00
19:39
Pokus hostí ze středního pásma si Novotný pohlídal a rozehrává.
19:13
Pokus o vysunutí Dlouhého domácím nevyšel, proto se píská icing.
18:21
Procházka se dostal k zakončení z levého křídla, domácí branku ale přestřelil.
18:11
Po další dlouhé přihrávce se domácí Ďurač nacházel v ofsajdu.
17:33
Půlpán se dral před branku, kam jej čistě nepustil Bittner.
17:17
Dlouhá Zeleňákova přihrávka končí zakázaným uvolněním.
16:53
Paločko se na modré čáře šikovnou kličkou zbavil dvou protihráčů, v tu chvíli byl ale Veselý hluboko v útočném pásmu – ofsajd.
16:30
Tentokrát napřáhl na modré čáře Pyrochta, Pavelku ale neohrozil.
15:49
Kolmann vysunul na levém křídle ujíždějícího Hrníčka, jenž prověřil Pavelku, ten krotí kotouč kdesi na svém rameni.
14:49
Na Bittnerovu dlouhou přihrávku Prokeš nedosáhl, puk končí u hostujícího brankáře, který rozehrává.
13:52
Pavelka za brankou nepřesně rozehrál. Puk se dostal k Chlapíkovi, který nepropálil dvojblok hostí i s vracejícím se Pavelkou!
13:17
Zakázané uvolnění posílá hru zpět před brankáře Novotného.
12:51
Ke Švagrovskému se odrazil kotouč, ten ho ale nedokázal trefit. Úspěšnější byl za ním stojící Jebavý, avšak Novotný vyráží svými betony.
12:26
Na druhé straně střelu z ostrého úhlu nachází Novotný ve své lapačce.
12:19
Holub vysunul Pyrochtu, který zaútočil, následnou přihrávku ale domácí neusměrnili směrem na litoměřickou branku.
11:57
Hosté jsou v pěti.
11:48
Až nyní od modré vystřelil Mikliš, po několika odrazech je puk v moci mladého brankáře Jaroslava Pavelky.
11:34
Benátečtí kombinují v útočném pásmu, hosté je však ke střelám nepouští.
10:49
Kotouč je znovu u Novotného.
10:30
Kolmann od modré neprostřelil hradbu těl před sebou.
10:27
Litoměřice jsou ve čtyřech.
10:12
Benátečtí si špatně přihráli a hosté vyhazují.
9:57
Hosté jdou do tří. Potrestán hostující brankář Jaroslav Pavelka za zdržování hry – posunutí branky. Trest odpyká David Švagrovský.
9:53
Plodek si přehodil kotouč na bekhend, mezi Pavelkovými betony ale místo nebylo.
9:27
Hosté nyní vypíchli puk, který směřuje až k Novotnému.
9:10
Benátečtí rozjíždí kolotoč, Pavelku však zatím nehrozili.
8:27
Vyloučen hostující Filip Hanták za hrubost.
7:52
Dlouhý se dokázal prosmýknout až před branku, přesný ale nebyl!
7:40
Hosté byli pod tlakem, a proto raději odehráli kotouč na icing.
7:35
Zeleňákovo nahození od modré vytěsnil brankář Litoměřic do bezpečí.
7:08
Benátečtí hýřili pohybem v útočném pásmu, do koncovky se ale nedostali.
6:29
Odraženou střelu od mantinelu raději Pavelka přikryl pod svoji lapačku.
5:50
Mikyska vysunul na pravém křídle Chlapíka, který prověřil Pavelku.
5:29
Branka zřejmě nepasuje na své místo, zdejší strojník Radek Hrabák tak musí zjednat nápravu.
5:29
Branka hostů byla posunuta, buly bude vhozeno v útočném pásmu domácího týmu.
5:11
Před Půlpánem přikryl Novotný kotouč. Vhazovat se tak bude po jeho pravici.
4:52
Domácí jsou v plném počtu.
4:40
Po chybě hostujících hráčů se dostal až před Pavelku Hrníčko, brankáře hostů ale nepřelstil!
3:34
Po hře vysokou holí se bude vhazovat ve středním pásmu.
3:21
Nyní Novotný dobře přečetl hru a odrazil kotouč do bezpečí, domácí následně vyhazují.
3:01
Sjíždějící Šulc trefil pouze přesunujícího se Novotného!
2:52
Vyloučen domácí Jan Havel za
2:39
Po zahřívacích zákrocích brankářů na obou stranách se hosté dvakrát po sobě provinili icingem.
00:01

HC Benátky nad Jizerou: F. Novotný (Bláha) – Mikliš, Kočí, Kolmann, Husa, Pyrochta, Holub, Zeleňák, Havlín – Hrníčko, Plodek, A. Dlouhý – Chlapík, J. Mikyska, Víšek – Prokeš, Volf, Bittner – Ďurač, Da. Svoboda, J. Havel.

HC Stadion Litoměřice: J. Pavelka (Šindelář) – Jebavý, J. Šulc, Smetana, Pavlas, Barák, Piegl, Bílek – Švagrovský, Rubeš, Pletka – Paločko, J. Veselý, Jaroslav Kalla – Půlpán, Hanták, M. Ondráček – O. Procházka, R. Pilař, Kulda.

Rozhodčí: Sýkora, Valenta – Kajínek, Toman.
Dobrý den, vítejte u dalšího online přenosu z benáteckého zimního stadionu.

Benátky dnes vyzvou ve svém prostředí deváté Litoměřice, tedy tým, na který nemají z minulého zápasu nejlepší vzpomínky. Na severu Čech totiž prohrály 1:3. Litoměřice střídají lepší výsledky s těmi horšími. V zatím posledním zápase dokázaly v severočeském derby porazit Most 3:1.

Benátečtí hostili České Budějovice a i když dlouho vedli, po šedesáti minutách remizovali 2:2. V neoblíbeném prodloužení neprotrhli smůlu ani nyní, a tak druhý bod putoval na jih Čech.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.