To je ode mne vše, já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera.
59:14
České Budějovice právě vstřelily branku!
Je rozhodnuto! Střela Žiga Pavlina se odrazila k LUKÁŠI KVĚTOŇOVI, který pohodlně uklidil kotouč za Tarkkiho záda. Asistence: Žiga Pavlin, Rok Pajič.
58:23
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Jakub Husa – 2 min., podražení).
57:03
Zákrok Bláhy, Benátky se nadechují k závěrečnému tlaku.
57:00
Souboj o puk nenašel vítěze, buly ve středním pásmu. Čeká nás ještě dramatické vyvrcholení dnešního večera.
56:13
Zmatky před brankou Motoru! Lukáš Volf střílel do hradby těl před brankou.
55:08
Rok Pajič ve snaze rozehrát vysokým dloubáčkem vyhodil puk na střídačky.
53:17
Poslední minuty jsou z obou stran plné nepřesností, Motor drží jednobrankové vedení.
53:02
Nouzův bekhendový oblouček byl až moc dlouhý. Icing.
52:53
Přihrávka přes celé pásmo skončila až u Bláhy, který kotouč přikryl.
52:21
Úmyslný ofsajd svěřenců Jiřího Čelanského. Poslední komerční přestávka zápasu.
51:03
Starosta se vrací na led, Benátky přečkaly i čtvrté oslabení.
50:58
Benátky se podruhé za sebou osvobozují.
49:40
Hezká akce Chovana branku nepřinesla, šikovná akce slovenského útočníka skončila střelou do Tarkkiho.
49:03
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Martin Starosta – 2 min., nedovolené bránění).
48:13
Zakázané uvolnění Benátek, hra se stěhuje před hostujícího brankáře.
47:53
Fantastický zákrok Tarkkiho! Střela Květoně se odrazila k Michalu Chovanovi, který si popovezl puk a vystřelil pouze do roztaženého benáteckého brankáře.
47:15
Nedorozumění v obraně Motoru přinesly Benátkám náznaky šancí, Bláha nakonec zasahovat nemusel.
45:55
Mezi kruhy dostal puk Nouza, střelu bez přípravy mu ale vůbec nesedla.
45:08
Špatně rozehráli Budějovičtí přesilovku a Benátky vyhazují.
44:06
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Martin Starosta – 2 min., vysoká hůl).
43:22
Za kruhem napřáhl Pavel Pýcha a vyprášil lapačku benáteckého brankáře.
42:26
Nepřesná rozehrávka Motoru, icing.
41:27
V obrovské šanci selhal kapitán Lukáš Květoň! Tarkkiho branku minul o vlásek, domácí fandové již zvedali ruce.
40:32
Květoň zavezl puk do útočné třetiny a předhodil ho před branku Michalu Chovanovi, který naneštěstí pro domácí nezakončil podle svých představ.
40:01
Třetí třetinu začíná Motor zkrácenou přesilovkou.
40:01
Ve druhé třetině měli Jihočeši ještě více navrch, avšak nedokázali toho střelecky využít. Nadále vedou o jednu branku. Další třetina začne v 19:17.
40:00
39:22
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Jakub Husa – 2 min., vysoká hůl).
39:00
Suchánek na ledě a probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:15
Puk vyskákal před branku, kde ho napálil Jan Víšek a Bláhu musel předvést těžký zákrok!
37:19
Svěřencům Jiřího Čelanského se nedaří usadit se v pásmu, aktuální bojují o puk v rohu kluziště.
36:56
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Jakub Suchánek – 2 min., vysoká hůl).
35:27
Na ledě se neobjevuje Angelo Esposito ani Petr Kolmann. Oba z utkání odstoupili v první třetině.
35:27
Puk vyplaval k Mitchi Fillmanovi, který Tarkkiho neprostřelil.
34:11
Vydřenou, ale zaslouženou branku nyní oslavuje Budvar aréna. Při signalizované výhodě zvolil Suchánek místo střely přihrávku mezi kruhy Nouzovi, jehož bekhendovou střelu vyrazil Tarkki pouze k LUBOŠI ROBOVI, který dotlačil kotouč do branky. Asistence: Tomáš Nouza.
33:21
Slibně rozvíjející se brejk tři na dva Jihočeši nevyřešili dobře, Šulek pálil pouze do obětavé obrany Benátek.
32:19
Závar před brankou Benátek, Martin Heřman ze vzduchu střílel nad.
31:44
Žálčík uzmul kotouč soupeř a střílel z dobré pozice, ale na boleslavského pendla si nadvakrát nepřišel.
31:03
Motor přidal na obrátkách a Benátky nyní pouze vyhazují z obranné třetiny.
30:30
Bekhendem zakončoval Matouš Bělohorský, Bláha neměl sebemenší problém.
29:28
Okamžitě po vhazování střílel Michal Chovan z výhodné pozice nad!
29:07
Husovi komicky zůstala hokejka zapíchnutá v mantinelu, avšak Jihočeši toho nedokázali využít. Od modré pálil neúspěšně Suchánek.
28:14
Po souboji skončil puk mimo hrací plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
27:27
Schovanou střelu Michala Chovana si benátecký brankář pohlídal a nenechal se nachytat.
26:52
Rob hledal před brankou najíždějícího Pýchu, ale k němu puk nedoputoval.
26:14
Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
Ihned po vhazování ve své třetině vyrazily Benátky dopředu. Dominik Hrníčko se prohnal po pravé straně, vypálil a z dorážky překonal Bláhu JAN HAVEL. Asistence: Dominik Hrníčko.
25:47
Od druhé třetiny nastupuje jako sedmý obránce v sestavě Motoru Martin Mazanec a nyní se ukázal nahození od modré. Komerční přestávka.
24:08
Rychlý průnik rozjel Lukáš Žálčík, pořádně ale bekhendem nedokázal zakončit. Puk se odrazil k Vladimíru Škodovi, kterého Tarkki se štěstím vykryl.
23:54
Další nepřesnost od domácích a opět se vhazuje před Bláhou.
23:44
Střela švihem od Tomáše Havlína skončila ve výstroje Ondřeje Bláhy.
22:18
Budějovičtí nepronikli do pásma "čistě" a čárový sudí píská postavení mimo hru.
21:36
Druhá formace Motoru zamkla soupeře v útočné třetině, Tarkkiho ale neprověřila ani jedním střeleckým pokusem.
21:03
Nepřesná rozehrávka Jihočechů, icing.
20:18
Prudké nahození od Luboše Roba Tarkki raději ukryl do lapačky.
20:01
Máme za sebou úvodních dvacet minut, ve kterých byli Jihočeši o něco lepším týmem. Jediným úspěšným střelcem byl Martin Heřman. Další třetina začne přibližně v 18:22.
20:00
19:01
Střela hostů se odrazila vysoko od mantinelu a pro něj si dobruslil brankář Bláha. Vhazovat se bude po jeho pravici.
18:15
Puk skončil mimo hrací plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
17:38
Suchánek dal Chovani velmi těžký pas na zpracování a Budějovičtí tak vyhazují na icing.
17:00
Nevypadá to s ním dobře. Odkulhává do kabin.
17:00
Na ledě zůstal ležet Petr Kolmann a velmi těžko se zvedá. Za pomoci spoluhráčů odjíždí na střídačku.
16:48
Tomáš Nouza na ledě, Motor kompletní.
16:14
Žiga Pavlin uplatnil svůj přehled ve hře a vyhodil puk až k Tarkkimu.
15:34
Na mantinel se ošklivě narazil Roman Vráblík, ale sudí nevylučoval. Za protesty dostal desetiminutový trest Martin Heřman.
15:27
Svižnou střelu Petra Kolmanna krásně zastavil domácí brankář lapačkou.
15:08
Jan Plodek v dobré pozici mířil pouze do připraveného Ondřeje Bláhy.
14:48
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Tomáš Nouza – 2 min., podražení).
14:18
Dostatek prostoru měl Vladimír Škoda, vypálil a Tarkki jeho tvrdý projektil vyrazil betony.
13:56
Jakub Husa nerozehrál přesně a Benátečtí tak přišli zbytečně o puk.
12:51
Střela Luboše Roba mířila vysoko nad.
12:19
Při přečíslení tři na dva se ke střele dostal Lukáš Volf a Ondřej Bláha se musel pořádně protáhnout. Následuje komerční pauza.
11:14
Vladimír Škoda nezpracoval puk podle svých představ a rozehrávat tak může Tomáš Havlín.
10:38
Nahození ze středního pásma Tarkki raději ukryl mezi svými betony.
09:54
Puk mířící na zakázané uvolnění dobruslil Pavel Pýcha, a tak hra pokračuje dál.
09:17
Budějovičtí se zaslouženě ujímají vedení, přestože se trefili z nenápadné akce. Lukáš Žálčík předal ve středním pásmu puk MARTINU HEŘMANOVI, který proklouzl do pásma a krásnou střelou do horního růžku překonal benáteckého brankáře. Asistence: Lukáš Žálčík.
08:25
Ondřej Šulek nezakončil naplno, tak jak by chtěl a Motor musí začít až od své branky.
07:24
Květoň s průnikem do útočného pásma nepochodil, přesto se bude vhazovat před Tarkkim. Komerční přestávka.
06:45
Tržický na ledě, Benátky v plném počtu.
06:30
Zblokovaná střela Roba do ochranné sítě, Jihočeši mají poslední čtvrt minuty přesilovky.
05:34
Další dva pokusy Esposita! Nejprve měl Tarkki zacloněno, přesto dokázal vyrazit. Při druhém pokusu měl více prostoru a stejně jako před chvilkou Bělohorský na druhé straně trefil břevno!
04:54
Z ostrého úhlu to zkusil Angelo Esposito, ale neuspěl. Tarkki jeho pokus vyrazil.
04:45
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Tomáš Tržický – 2 min., držení protihráče).
04:24
Ján Mucha nahodil kotouč přes celé kluziště a nenápadně tak zařídil Motoru rychlý přechod do útočné třetiny.
03:06
První velká šance zápasu! Ze souboje najednou vyplaval Matouš Bělohorský, který měl dostatek času si připravit střelu. Natáhl švihem a rozezvučel břevno Bláhovy branky.
02:35
Obránci Vráblíkovi vůbec nesedla střela, přesto Budějovičtí zůstávají v útočném pásmu.
01:35
Krátkou chvíli hráli Benátečtí v šesti, ale ani jeden ze tři sudí si toho nevšiml. Pokračuje se ve hře bez vyloučení.
01:05
Posunutá branka Motoru, vhazuje se před Ondřejem Bláhou.
00:25
O první střelecký pokus se pokusil Miloslav Čermák, mířil těsně vedle.
00:01
Úvodní buly ukořistili hosté a rovnou se hrnou do útoku.
00:01

ČEZ Motor České Budějovice: Bláha (Gába) – Suchánek, Vráblík, Pavlin, Pýcha, Fillman, Mucha, Mazanec – Nouza, Rob, Čermák – Chovan, Pajič (C), L. Květoň – Žálčík, Esposito, Heřman – Šulek, Škoda, Babka.

HC Benátky nad Jizerou: Tarkki (Kváča) – Husa, Kočí, Mikliš, Tržický, Kolmann, Havlín, Starosta – J. Havel, Plodek, Hrníčko – Víšek, Prokeš, A. Dlouhý – Bittner, Volf, Ďurač – Hrabík, Janele, Bělohorský.

Benátky nad Jizerou

Středočeský celek si zatím nemůže vstup do sezony vynachválit. Po deseti odehraných kolech mu patří čtvrtá příčka se ziskem sedmnácti bodů. Naposledy však Benátky doma podlehly Prostějovu po prodloužení, čímž je moravský celek přeskočil na bronzovou pozici.
Na venkovních kluzištích se Středočechům poměrně daří. Naposledy vyhráli v nepříjemném Přerově 3:1, za tři body uspěli i na půdě Jihlavy. Bodovat dokázali i na Kladně i ve Frýdku – Místku. Jediný, kdo je na své půdě dokázal obrat o všechny body, je Most.
V individuálních statistikách se nejvíce daří Janu Ordošovi (7+3), jenž v průběžném pořadí celé soutěže uzavírá top ten. Nejvyšší bodový průměr má však Dominik Lakatoš. Mladý útočník odehrál pouze tři utkání, ale nasbíral v nich šest bodů.

ČEZ Motor České Budějovice

Jihočeši drží po desátém kole šestou příčku s počtem patnácti bodů, navíc mají v dobru dohrávku s Jihlavou. V posledním hraném utkání svěřenci Antonína Stavjani teprve podruhé v sezoně uspěli na ledě soupeře a vyhráli v Litoměřicích 3:1.
Doma je Motor zatím stoprocentní. V prvním utkání přejel Most 7:0, ve druhém otočil vývoj skóre s Frýdkem – Místkem a vyhrál 5:2. Naposledy přehrál doma Přerov 3:1. Ačkoliv jsou Benátky aktuálně před Motorem, Budějovičtí budou v domácím prostředí favoritem.
Nejproduktivnějším hráčem Motoru je Luboš Rob (4+4). Jednadvacetiletý forvard si přenesl formu z přípravy a zatím patří ke klíčovým oporám svého týmu. Druhý je obránce Jakub Suchánek se sedmi asistencemi (0+7).

Dobrý den,
vítám vás u sledování online reportáži utkání WSM ligy mezi domácím ČEZ Motorem České Budějovice a hostujícími Benátky nad Jizerou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.