Trhači zlepšili hru, přesto to na body nestačilo. Ve 48. minutě snížil Zadražil, ale Trhači další branku nepřidali. Nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře a hosté si tak zaslouženě odvážejí tři body. To je pro dnešní večer vše, díky za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
59:36
Chrpova teč šla mimo tři tyče.
59:18
Domácí v šesti!
58:41
Chovan pouze nahodil puk a míří střídat. Král už pokukuje po střídačce připravený na pokyn.
58:20
Babka drží kotouč za domácí brankou.
57:45
Hlava se nedostal přes obranný val na modré čáře, poté jeden z obránců Motoru vyhodil na zakázané uvolnění.
56:50
Trhači drží kotouč, ale nemohou se dostat přes červenou čáru.
56:16
Gába okamžitě po vhazování přikryl kotouč.
56:14
Icing Motoru.
55:50
Motor drží kotouč za domácí brankou.
55:06
54:13
Babkova rychlá střela od levého mantinelu skončila na Králově betonu.
Tejnor se za pomoci spoluhráčů zvedá z ledu. Vypadá to, že ho kotouč trefil někam do levé nohy.
53:45
Na ledě zůstává ležet jeden z domácích hráčů.
53:32
52:30
Trhači vyhazují a mohou střídat.
52:04
Motor kombinuje v útočném pásmu, Král zatím nemusel zasahovat.
Dnešní utkání sleduje 491 diváků.
51:32
Chrpa(KAD) si odpyká dvouminutový trest za krosček.
51:32
Hejcman si sjel mezi kruhy, ale trefil pouze Gábovu vyrážečku.
50:46
Chrpa poslal kotouč na modrou čáru, tam ale nebyl nikdo z jeho spoluhráčů. Trhači tak musí začít znovu od Krále.
50:27
50:27
Kadaňský ofsajd.
50:10
Nouza si sjel od modré čáry až do prostoru mezikruží, ale přestřelil branku.
49:34
Suchánek promáchl před prázdnou brankou!
49:09
Ve vlastním oslabení se ke střele dostal Kůs, ale Gába včas sklapl betony.
48:27
Veselý(KAD) odpyká dvouminutový trest za hákování.
48:13
Chovan zavezl hru do útočného pásma, ale ztratil puk v rohu kluziště.
47:20
Kadaň právě vstřelila branku!
A Trhači snižují! Vaněk zavezl kotouč do útočného pásma a přihrál MATĚJI ZADRAŽILOVI, který využil skuliny mezi tyčí a Gábou. Asistence: Dominik Vaněk, Martin Rohan.
46:58
Hosté vyhazují.
46:38
Chrpova rychlá střela skončila na Gábově betonu.
45:57
Vyloučen Suchánek(CEB) za sekání.
45:57
Beránek se dostal až k zakončení, ale trefil pouze lapačku brankáře hostů.
45:08
Babka se pokoušel o samostatnou akci, ale neprotáhl se mezi třemi obránci.
44:13
43:47
Po rychlé kombinaci útoku z Energie mohl zakončovat Beránek, ale brankář hostů jeho střelu srazil do bezpečí.
43:13
43:02
Hlavova rychlá střela skončila na Gábovo levém betonu.
42:39
Po střele Černého kotouč poskakoval po brankovišti, ale žádný z útočníků Trhačů ho nedokázal dotlačit do sítě!
42:01
Další vyhození Motoru a hostující čtveřice může střídat.
41:52
41:13
Zíb(CEB) poslal k zemi Hlavu a obdržel dvouminutový trest za faul kolenem.
40:48
Trhači drží kotouč, ale nemohou se dostat z vlastního pásma.
40:12
Po úvodním vhazování mohou do útoku zamířit hosté.
40:01
Také druhou třetinu vyhráli hosté poměrem 1:0. Trefil se ve 24. minutě Pavlin, který dostal puk do odkryté branky. Trhači mohli snížit ve dvojnásobné přesilové hře, ale Hejcmanovi přeskočil kotouč hůl před prázdnou brankou. Hosté jsou jednoznačně aktivnějším týmem a Trhači budou muset zabrat, jestli chtějí ze zápasu získat nějaké body. Třetí třetina začne přibližně v 18:37
40:00
39:38
Po Strakově přihrávce se ke střele dostal Květoň, ale jeho střela se nevešla mezi tři tyče.
39:10
Hlava ztratil kotouč v útočném pásmu a Motor může vyhodit.
38:47
Motor drží kotouč ve středním pásmu.
38:17
37:58
Heřman vypíchl kotouč jednomu z obránců, ale při pokusu o únik podklouzl.
37:33
Hosté ve čtyřech.
37:03
Motor vyhazuje.
36:30
Hejcmanovi přeskočil kotouč hůl před prázdnou brankou!
36:17
A hosté jdou do tří! Zíb(CEB) vyloučen za podražení.
36:14
Zadražilova střela z ostrého úhlu skončila na Gábově betonu.
35:32
První přesilová hra pro Kadaň. Za vysokou hůl vyloučen Heřman(CEB)
35:21
Zakázané uvolnění Kadaně.
35:02
34:50
Ze souboje u mantinelu vyšel vítězně Černý, který okamžitě vyhodil kotouč.
34:30
Motor se stále nemůže dostat z vlastního pásma.
34:03
Trhači se osvobozují.
33:02
Dlouhá výhoda nakonec přerušena. Blaha(KAD) vyloučen na dvě minuty za sekání.
32:51
Nouzova střela z levého kruhu trefila pouze Králův beton.
32:29
Výhoda pro Motor.
32:05
Motor pouze nahazuje kotouč za domácí branku a hosté střídají.
31:27
Po Čermákově přihrávce pálil do protipohybu brankáře Pajič, ale trefil pouze Králův beton.
31:06
Icing Kadaně.
31:00
Fillmanova střela od modré čáry skončila na Králově levém betonu.
30:04
Babka se dostal ke střele, ale Král vytáhl dobrý zákrok vyrážečkou.
29:25
Hejcman projel mezi třemi hráči, ale jeho střela šla těsně vedle levé tyče.
29:00
Kadaňský icing.
28:38
Suchánkova střela se nevešla mezi tři tyče.
28:00
Motor drží kotouč, ale nemůže přenést hru přes červenou čáru.
27:19
Beránek nestihl kotouč a je z toho zakázané uvolnění.
26:43
Rohanovu střelu od modré čáry poslal Gába do ochranné sítě.
26:30
Berger se mezi třemi obránci dostal k zakončení, ale jeho slabá střela trefila pouze zadní mantinel.
26:00
Vzápětí našel Čermák volného Květoně u vzdálenější tyče, ale domácí brankář se stihl přesunout.
25:40
Po sérii nepřesností zamířili do útoku hosté. Čermákova střela doprostřed branky však nenadělala Královi žádné problémy.
24:46
Hejcman projel mezi dvěma obránci a našel na modré čáře Trefného. Jeho prudkou střelu ukryl Gába do lapačky.
24:33
24:04
Rohanovo nahození odehrál Gába do rohu kluziště.
23:26
České Budějovice právě vstřelily branku!
A hosté jdou do dvoubrankového vedení. Květoň našel na druhé straně pásma ŽIGU PAVLINA, který tvrdou střelou překonává Krále. Asistence: Lukáš Květoň.
22:53
Škodovu prudkou střelu od modré čáry vyrazil Král betonem.
22:21
Choval hledal mezi kruhy lépe postaveného spoluhráče, ale domácí obrana jeho přihrávku zablokovala.
21:16
K odraženému puku se dostal Josef Straka, ale jeho střelu přizvedl Král nad domácí branku.
20:46
Pýchova střela skončila ve Králově lapačce.
20:13
Na úvodním vhazování byli úspěšnější hosté a okamžitě zamířili před Královu branku.
20:01
První třetina přinesla bojovný hokej z obou stran. Lépe hrají hosté, kteří se také dostali v polovině třetiny do vedení po využité přesilové hře zásluhou Luboše Roba. Hosté měli více příležitostí skórovat, ale Král i díky dávce štěstí další branku neinkasoval. Druhá třetina začne přibližně v 17:47.
20:00
18:47
Straka s Heřmanem se dostali do úniku dva na jednoho, druhý jmenovaný však nedokázal zakončit do odkryté branky!
18:03
Chalupovu střelu od modré čáry zneškodnil Gába levým betonem.
17:22
Škodova střela proletěla nad domácí brankou.
16:53
Po ukázkové kombinaci se k zakončení dostal Květoň, ale neprocpal kotouč mezi Královy betony.
16:16
Ringler se dostal ke kotouči ve středním pásmu, ale byl okamžitě odstaven Fillmanem.
15:16
Žovincova střela skončila na prvním bránícím hráči.
14:27
Černý vysunul Hejcmana, ten se pokoušel akci vylepšit zpětnou přihrávkou. Ta však neprošla a u puku jsou hráči hostů.
13:49
Veselý se dostal ke kotouči ve středním pásmu, ale jeho samostatnou akci zastavil jeden z obránců.
13:25
Trhači drží kotouč ve vlastním pásmu.
12:08
Vaněk zkusil překvapit Gábu střelou z ostrého úhlu, ale hostující brankář utěsnil prostor u levé tyče.
11:22
Tlak domácích přerušil protiútok Kuchejdy. Hostující útočník se však k zakončení nedostal.
10:39
Trefného nahození skončilo mezi diváky.
10:22
Po přihrávce rukou se bude vhazovat ve středním pásmu.
09:09
A Motor využívá přesilovou hru! Suchánkovu střelu tečoval před brankou LUBOŠ ROB a domácí brankář nestihl zareagovat. Asistence: Jakub Suchánek, Michal Chovan.
08:50
Chrpa se dostal k zapomenutému kotouči a okamžitě jej poslal za branku hostů. Motor se zatím nemůže dostat do pásma.
08:17
Blaha vybojoval kotouč za brankou a Trhači se jeho zásluhou osvobozují.
07:55
První vyloučení dnešního zápasu. Zadražil(KAD) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
07:31
Ofsajd Motoru.
07:05
Chovan zachytil laxní domácí rozehrávku, ale Motor nepřesnou přihrávkou vykázal z útočného pásma.
06:33
Střelu Zíba odehrál Král do ochranné sítě.
05:48
Wágnerova schovaná střela od modré čáry vypadla hostujícímu brankáři z lapačky. Okamžitě však zareagovala obrana a odehrála kotouč do bezpečí.
05:13
Vaněk posunul kotouč na Beránka, ale s jeho střelou z ostrého úhlu neměl Gába žádný problém.
04:27
Nouza zachytil puk před brankou a okamžitě vystřelil, ale Král také vyrukoval se skvělým zákrokem lapačkou!
03:46
Pýchovo nahození skončilo u Krále. Ke kotouči se tak znovu dostává Kadaň.
03:13
Vzápětí se Osmík znovu dostal ke střele, ale Gába jeho střelu zlikvidoval povedeným zákrokem lapačkou!
03:07
Osmíkova tečovaná střela skončila nad brankou.
02:32
Od Škody se kotouč odrazil mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
01:50
Po zmatcích ve vlastním pásmu vyváží kotouč do bezpečí Hlava.
01:30
Hlava odehrál kotouč na zakázané uvolnění.
01:12
Strakova střela z levého kruhu skončila ve Králově lapačce.
00:23
Trhači drží kotouč za brankou Motoru.
00:01
Oba celky jsou připraveny na ledové ploše. Zápas za malou chvíli začne.

Sportovní klub Kadaň: Král (Lukeš) – Trefný, R. Černý, J. Tomeček, M. Rohan, Tejnor, Chalupa, Blaha – Kůs, Hejcman, Chrpa – O. Beránek, M. Zadražil, Vaněk – R. Veselý, Berger, Hlava – Ringler, Osmík, Wágner.

ČEZ Motor České Budějovice: Gába (Bláha) – Fillman, Žovinec, Pavlin, Pýcha, Suchánek, Zíb, Mazanec – Čermák, Pajič, Květoň – Nouza, J. Straka, Heřman – Chovan, Rob, Babka – Kuchejda, Škoda..
Sportovní klub Kadaň

Výsledky Trhačů připomínají minulou sezonu. Z domácích zápasů získali plný počet bodů, zatímco z cizích stadionů nepřivezli ani bod. Přitom v Prostějově je od bodů dělilo pouhých dvacet sekund. Trhači v poslední části otočili skóre na 2:3, ovšem tři minuty před koncem vyrovnal Šlahař. Už se zdálo, že zápas rozhodne prodloužení, ale dvacet sekund před koncem bylo pro úmyslné posunutí branky brankářem Králem nařízeno trestné střílení. To proměnil zachránce Jestřábů Šlahař a Trhači si tak odvezli prohru 3:4.
Sestava z posledního utkání
Tomáš Král (Lukeš) – Trefný, R. Černý, J. Tomeček, Tejnor, M. Rohan, Weinhold, R. Havel – Kůs, Hejcman, Chrpa – Kohout, M. Zadražil, Vaněk – R. Veselý, Berger, O. Beránek – Ringler, Osmík, Hlava.
ČEZ Motor České Budějovice

Motor nezažívá příliš povedený vstup do sezóny. Odehráli tři zápasy, zápas s Jihlavou byl odložen až na prosinec, ze kterých si připsali tři body. Po prohrách na ledě pražské Slavie a Horácké Slavie Motor rozstřílel Most 7:0. V zápase se zaskvěli především Luboš Rob(2+2) a Michal Chovan(1+2).
Bláha – Fillman, Žovinec, Pavlin, Pýcha, Mucha, Zíb, Suchánek – Čermák, Pajič, Květoň – Nouza, J. Straka, Heřman – Chovan, Rob, Babka – Šulek, Škoda, Kuchejda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.