Domácí vybojovali v emotivním utkání důležité tři body! O vítězství se postaral ukázkovým zakončením samostatného úniku Roman Chlouba. Hosté navíc nevyužili dvojnásobnou přesilovou hru a neskórovali ani v závěrečné hře bez brankáře. To je ode mě pro dnešní večer vše, díky za pozornost.
59:59
Kůs po odpískání strčil jednoho z útočníků hostů, poté se do něj pustil Strmeň. Rozhodčí uklidňuje situaci.
58:21
Kůs zůstal zapomenutý za obranou, ale Pavelka se roztáhl na brankové čáře a kotouč vyrazil!
57:45
Přečíslení tři na dva zakončoval Kohout, ale Pavelka se včas přemístil a ukryl kotouč mezi betony.
57:26
57:24
Chloubovo napadání končí icingem hostů.
57:00
Hosté se nemohou dostat přes modrou čáru.
56:24
Trhači vyhazují.
56:00
Po Smetanově střele je tu další strkanice před domácí brankou.
55:52
Loskot z první netrefil domácí branku.
55:26
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jaroslav Kůs – 2 min., krosček). Domácí hráči se zlobí, protože Kůs šel do souboje ramenem.
55:00
Hejcman našel rozjetého Kůse, domácí útočník netrefil branku.
54:33
54:12
Domácí ve čtyřech.
54:04
Šulc přestřelil domácí branku.
53:37
Chlouba dostává kotouč do středního pásma a Trhači střídají.
53:12
Ale už jsou zpět a rozjíždějí smrtící kolotoč.
52:53
Hosté ztrácejí kotouč na modré čáře.
Ze šarvátky si tak hosté odnášejí dvojnásobnou přesilovou hru, která bude trvat téměř 100 vteřin!
52:33
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Radek Havel – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Marek Loskot – 2 min., hrubost).
52:33
52:31
Hosté se dostali do přečíslení tři na dva, akci zakončoval z druhé vlny přijíždějící Barák, který z mezikruží přestřelil domácí branku!
52:12
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Robert Černý – 2 min., držení protihráče).
52:05
Jebavého prudká střela od modré čáry skončila na Strmeňově levém betonu.
51:17
Šimek hledal za obranou hostů rozjetého Kohouta, ale jeho přihrávku zachytil Havránek.
50:33
Nahození Stadionu končí zakázaným uvolněním.
49:52
Hosté drží kotouč, ale nemohou se dostat do útočného pásma.
49:04
K odraženému kotouči se dostal Havel a zkusil vystřelit, ale jeho střela se mezi tři tyče nevešla.
48:15
Po Ondráčkově nahození Strmeň raději podržel kotouč v lapačce.
47:55
Hosté drží kotouč ve vlastním pásmu.
47:07
Nedvídkovu střelu vyrazil Strmeň levým betonem.
46:58
Icing Trhačů.
46:19
Kadaň právě vstřelila branku!
A domácí jdou znovu do vedení! ROMAN CHLOUBA projel okolo hostujících obránců, položil si brankáře a zasunul kotouč k levé tyči. Bez asistence.
46:18
45:58
Ondráčkova střela skončila na betonu domácího brankáře.
45:29
Domácí vyhazují.
45:12
44:47
Černého střela proletěla nad hostující brankou.
44:18
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Ondřej Beránek – 2 min., nedovolené bránění). Jak domácí hráč, tak kapitán se zlobí, ale hlavní rozhodčí je neoblomný.
43:48
Beránkovo střelu nasměroval jeden z bránících hráčů nad Pavelkovu branku.
43:12
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Ondráček – 2 min., podražení).
42:59
Černého nahození končí zakázaným uvolněním.
41:48
Strmeň raději přikryl kotouč před dotírajícím Ondráčkem.
41:39
Oba celky se střídají v držení kotouče bez střeleckých příležitostí.
40:32
Úvodní vhazování vyhráli domácí a okamžitě zamířili před Pavelku. Po Kůsově přihrávce se ke střele z mezikruží dostal Hejcman, ale trefil pouze beton litoměřického brankáře.
40:01
Oba celky přicházejí na ledovou plochu.
Ve druhé třetině jsme branku neviděli. Oba celky především poctivě brání, ani v přesilových hrách jsme žádnou větší šanci neviděli. Na ledě se navíc začíná přiostřovat, obránci poctivě hlídají své brankáře před přijíždějícími útočníky. Rozhodnutí tak přinese až třetí třetina, která začne v 18:45.
40:00
39:17
Ofsajd domácích.
38:47
Pilař si sjel mezi kruhy, ale jeho střelu zablokoval jeden z bránících hráčů.
38:29
38:10
Kotouč se stále nachází v obranném pásmu hostů.
37:44
Beránek se dostal s kotoučem až před Pavelku. Po odpískání se strhla drobná strkanice, která se obešla bez trestů.
37:04
Pavelka raději přikryl kotouč před dotírajícím útočníkem domácích.
36:49
36:38
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Strmeň – 2 min., podražení). Trest odpyká Jakub Chrpa.
36:13
Nedvídek našel volného Procházku, s jeho střelou doprostřed branky si Strmeň poradil.
35:07
Kůsovo slabé nahození od modré čáry nasměroval Pavelka do rohu kluziště.
34:21
34:12
Harkabusova rychlá střela skončila pod betonem hostujícího brankáře,
33:55
Trhači se vracejí do útočného pásma.
33:23
K odraženému kotouči se dostal Kalla, jeho prudká střela z levého kruhu skončila na hrudi domácího brankáře!
32:50
Trefného přihrávku vystihl Ondráček a Trhači musejí opustit útočné pásmo.
32:21
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Aleš Pavlas – 2 min., nedovolené bránění).
31:42
Barák střílenou přihrávkou hledal Koptu, ten však na kotouč nedosáhl.
31:23
Slavíčkovo nahození skončilo v lapačce brankáře Litoměřic.
31:02
Hosté v plném počtu. Domácí se v přesilové hře nedostali ke střele.
30:27
Pavlas zachytil domácí rozehrávku, jeho prudká střela z levého kruhu skončila na Strmeňově betonu.
29:57
Útok domácích zastavil ofsajd.
29:33
Kotouč skončil mezi diváky. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
29:22
Hosté vyhazují.
29:02
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jindřich Barák – 2 min., hákování).
28:53
Beránek ujížděl do samostatného úniku, ale byl podržen bránícím hráčem.
28:25
28:05
Vrána zavezl kotouč až před Pavelku. Hostům se nedaří návrat do útočného pásma.
27:20
Chlouba získal kotouč a domácí mohou střídat.
26:51
Pavlas se zjevil u levé tyče domácí branky, ale nedokázal přehodit Strmeňův beton.
26:25
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Darek Hejcman – 2 min., hákování).
25:59
Šulcovo nahození končí dalším icingem Litoměřic.
25:32
Icing Litoměřic.
24:57
Chlouba zavezl kotouč do útočného pásma a zkusil vystřelit, trefil pouze Pavelku, který přerušil hru.
24:21
Hlava vysunul Kůse, jehož střela proletěla nad horní tyčí.
23:41
Ondráček hledal před brankou Procházku, ten však na kotouč nedosáhl.
22:34
Sérii nahození a ztrát kotouče přerušil Černý, který podržel puk zatímco oba celky střídají.
21:37
Litoměřickou akci zastavil ofsajd.
21:23
Souboj o kotouč v rohu kluziště přerušil rozhodčí. Vhazovat se bude po Pavelkově pravici.
20:57
Šimkovu střelu od modré čáry tečoval Chrpa, kotouč pouze proletěl vedle levé tyče.
20:30
Na druhé straně zahrozil Hejcman, ale Pavelka včas sklapl betony.
20:17
Hanták se okamžitě po vhazování dostal do přečíslení, ale ztratil rovnováhu a přišel o kotouč.
20:01
Po první třetině svítí na světelné tabuli skóre 1:1. Trhači šli do vedení už ve třetí minutě zásluhou Kohoutova nahození, hosté se dočkali vyrovnání v 16. minutě, když Ondráček využil přesilovou hru. Hosté mají více ze hry, domácí hrozí především z brejkových situací. Druhá třetina začne přibližně v 17:52.
20:00
19:38
Kalla se dostal ke kotouči u levé tyče domácí branky, ale Strmeň jeho střelu vyrazil betonem.
19:06
Po Kůsově nepovedené přihrávce mohl do protiútoku Miškář, ale rychlá akce hostů skončila v rohu kluziště.
17:55
Osmík se protáhl podél mantinelu, ale jeho rychlou akci zastavil obránce, který jej poslal k ledu.
17:32
Slavíček přihrál rukou a hra se stěhuje zpět do středního pásma.
17:04
Ondráček hledal rychlou přihrávkou Kallu, ten však nezpracoval kotouč.
15:25
Litoměřice právě vstřelily branku!
Hosté využívají přesilovou hru! MARTIN ONDRÁČEK zůstal osamocený u pravé tyče a přesnou střelou zakončil do odkryté branky. Asistence: Jakub Šulc, Jaroslav Kalla
15:20
Kallova tečovaná střela skončila v ochranné síti.
15:10
Hosté drží kotouč v rohu kluziště.
14:20
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Bohumil Slavíček – 2 min., vysoká hůl).
14:06
Chlouba se dostal do samostatného úniku a zkusil rychlou střelu, Pavelka však rychle zareagoval vyrážečkou!
13:26
Hlava našel na modré čáře volného Kůse, jeho prudká střela sice vypadla Pavelkovi z lapačky, ale kotouč skončil za brankou.
12:49
Hosté drží kotouč a snaží se proniknout do útočného pásma.
12:10
Miškář se s kotoučem dostal do útočného pásma a obešel Černého, ale k hostujícímu útočníkovi včas přistoupil Šimek a odpálil kotouč do bezpečí.
11:20
K odraženému puku se na levém kruhu dostal Kopta, ale přestřelil domácí branku.
10:40
Na ledě zůstává ležet jeden z obránců hostů.
10:23
Chlouba zavezl kotouč do útočného pásma a posunul na Chrpu, ten však trefil pouze obránce hostů.
09:22
Kůs pouze posunul kotouč za branku Litoměřic a oba celky střídají. V posledních minutách se nehraje příliš pohledný hokej.
08:24
Ze souboje v rohu kluziště vyjel vítězně Nedvídek, jeho prudkou střelu zablokoval domácí obránce.
07:45
Domácí drží kotouč ve středním pásmu, hosté aktivně napadají.
07:16
06:44
06:30
Procházka s Miškářem ujeli do přečíslení dva na jednoho. První jmenovaný zkusil přihrát, trefil však pouze bránícího hráče.
05:43
Nedvídek zkusil zavést kotouč do útočného pásma, ale tam jej pouze odevzdal domácí obraně.
05:16
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Martin Osmík – 2 min., hrubost).
05:16
Po Osmíkově střele z bezprostřední blízkosti se na ledě strhla mela!
04:55
Po Kohoutově střele zkoušel dorážet Osmík, ale Pavelka ukryl kotouč do lapačky.
04:44
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jakub Šulc – 2 min., sekání).
04:28
Ondráček se v přečíslení tři na dva dostal až před Strmeně, ale s jeho střelou na bližší tyč si domácí brankář poradil.
04:05
Kotouč na domácí střídačce. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
03:39
Smetanova střela od modré čáry skončila v lapačce domácího brankáře.
02:45
A domácí jdou do vedení! Nenápadné nahození MARTINA KOHOUTA skončilo až za zády brankáře Stadionu. Asistence: Jakub Trefný.
02:35
Kohoutovo nahození od levého mantinelu srazil Pavelka do rohu kluziště.
02:10
Oba celky se střídají v držení kotouče. Brankáři nemusí zasahovat.
01:09
Chloubovu střelu z levého kruhu ukryl Pavelka do lapačky.
00:57
Jebavého střelu od modré čáry zkoušel tečovat Pletka, ale kotouč se nevešel mezi tři tyče.
00:26
Pilařovo nahození od levého mantinelu skočilo na pravém betonu domácího brankáře.
00:01

SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – R. Černý, Trefný, J. Tomeček, D. Šimek, R. Havel, L. Chalupa – Hlava, Hejcman, Kůs – Harkabus, Chlouba, Chrpa – Vaněk, L. Vrána, Slavíček – Osmík, O. Beránek, Kohout.

HC Stadion Litoměřice: J. Pavelka (Šindelář) – Jebavý, J. Šulc, Š. Havránek, Pavlas, Barák, Piegl, Smetana – Pletka, Nedvídek, R. Pilař – Jaroslav Kalla, Miškář, M. Ondráček – Hanták, Kopta, Loskot – O. Procházka.

Rozhodčí: Kopeček – Kis, Špringl ml..
SK Trhači Kadaň

Domácí se nacházejí na předposledním místě s 39 body a skóre 88:121. Trhačům nevyšel návrat na led po vánočních svátcích, po domácí prohře s Třebíčí 1:2 podlehli ve středu také Mostu. Trhači sice po nepovedené první třetině zásluhou Hejcmana a Chalupy vyrovnali, ale na Kubinčákovu branku nenašli odpověď.
Nejproduktivnějším hráčem domácích je s 30 body Jaroslav Kůs. S 5 brankami a 25 asistencemi se jedná o třetího nejlepšího nahrávače ve WSM lize. Brankářskou jedničkou je Jan Strmeň s 20 starty a úspěšností 92,52%.
Sestava Trhačů z utkání proti Mostu:
Strmeň – Trefný, R. Černý, D. Šimek, J. Tomeček, R. Havel, L. Chalupa – Kůs, Hejcman, Hlava – O. Beránek, Osmík, Kohout – Slavíček, Chlouba, Chrpa – Wágner, M. Zadražil, Vaněk – L. Vrána.
HC Stadion Litoměřice

Stadion se nachází na desátém místě s 52 body a skóre 93:93. Hosté si z posledních 4 zápasů přinesli pouhé čtyři body, do nového roku vstoupili nepovedeným zápasem s Benátkami. Hosté šli dvakrát do vedení, ale po brankách Pilaře a Baráka byl stav vyrovnaný 2:2. Ve třetí třetině však po domácím kiksu šli hosté znovu do vedení, tentokrát už kališníci vyrovnat nedokázali.
Nejproduktivnějším hráčem hostů je zkušený Jaroslav Kalla s 23 body za 6 branek a 17 asistencí. Brankářskou jedničkou je Jaroslav Pavelka s 22 starty a úspěšností 93,61%