Slovan si ve třetí třetině pohlídal výsledek a zaslouženě vítězí. Hosté se mohli spolehnout na skvěle chytajícího Soukupa a také na nejproduktivnějšího hráče, Zdeňka Doležala, který se na výhře podílel brankou a asistencí. To je ode mě pro dnešní večer vše, díky za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
59:23
59:08
Trefný trefil pouze prvního obránce a hosté mohou znovu vyhodit.
58:42
Hlavovo nahození raději Soukup ukryl do lapačky.
58:26
Hosté vyhazují.
58:22
Chloubova prudká střela od modré čáry skončila v Soukupově náruči.
57:43
Beránek si sjel před branku pro odražený kotouč, ale trefil pouze připraveného Soukupa.
57:23
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (David Vrdlovec – 2 min., podražení).
57:12
Strmeň přikryl kotouč před dotírajícím Poulíčkem. Hostům hra před domácí brankou vyhovuje.
56:38
Přindiš pouze nahodil kotouč za domácí branku a míří střídat.
56:03
Merta se dostal ke střele z mezikruží, trefil pouze lapačku připraveného brankáře.
55:12
Domácí drží kotouč, hosté brání modrou čáru.
54:23
Gengel se dostal ke kotouči a prověřil Strmeňovu pozornost. Domácí brankář včas zareagoval lapačkou.
53:40
Oba celky se střídají v držení kotouče. Domácí zkoušejí střílet ze všech pozic, ale zatím si všichni vylámali zuby na výborně chytajícím Soukupovi.
52:25
Tejnor dostal přihrávku do samostatného úniku, dokázal si sice položit brankáře, ale trefil pouze levý beton roztaženého Soukupa!
51:54
Beránek se dostal k odraženému kotouči, Soukup proti jeho střele včas zasáhl vyrážečkou.
50:47
Doležal dostal přihrávku za obranu, ale v samostatném úniku trefil pouze Strmeňův levý beton!
50:31
Icing Slovanu.
50:13
Roubík zachytil domácí rozehrávku, ale nevyzrál na Trefného.
49:18
Po rychlém protiútoku Slovanu Strmeň raději přerušil hru před přijíždějícím Markulincem.
49:00
Trhačům se podařilo dostat do útočného pásma, Baránkův pokus proletěl těsně vedle pravé tyče.
47:48
Doležal obešel obránce a zkusil vystřelit, s jeho slabou střelou doprostřed branky si Strmeň poradil.
47:16
Chalupa vyhrál sprinterský souboj s Melkou a vhazovat se bude před Soukupem.
46:39
Harkabus se protlačil až před Soukupa, ale tam přišel o kotouč. Následovala drobná strkanice za brankou Ústí.
46:18
45:23
Trefného rozehrávka skončila zakázaným uvolněním.
45:09
Slavíček se dostal ke střele z pravého kruhu, ale netrefil branku.
44:26
Oba celky se střídají v držení kotouče. Brankáři nemusí zasahovat.
43:26
Vrdlovec dlouho motal domácí obránce, ale nakonec ztratil kotouč.
42:39
Icing Kadaně.
41:57
41:42
Hosté znovu vyhazují.
40:54
Rychlý přechod přes modrou čáru zastavil ofsajd.
40:36
Po střetu s obráncem skončil Hejcman v brance.
40:21
Domácí se nemohou dostat přes modrou čáru.
40:01
Domácí hokejisté již dorazili na ledovou plochu, čeká se na Slovan.
Také ve druhé třetině jsme byli svědky pohledného hokeje. O jedinou branku se postaral ve 28. minutě Doležal. Nešťastnou třetinu završilo zranění Jaroslava Kůse, který po nešetrném zákroku zůstal ležet na ledě s naraženými zády. Třetí třetina začne přibližně v 18:51.
40:00
39:59
Harkabus zkusil okamžitě vystřelit, ale jeden z bránících hráčů jeho střelu přizvedl do ochranné sítě.
39:56
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Patrik Poulíček – 2 min., krosček).
A nakonec se přeci jen dočkáme vyloučení.
Pro domácího útočníka zápas skončil. Za pomoci spoluhráče a doktora se jen stěží přesunuje do kabiny.
39:56
Na ledě po tvrdém zákroku zůstává ležet Jaroslav Kůs a nevypadá to s ním dobře
39:31
Hejcman zavezl kotouč před branku a posunul na Chrpu, ten v dobré pozici promáchl.
38:40
Trhači drží kotouč v útočném pásmu, Slovan pouze brání.
37:46
Tejnor napálil kotouč z prostoru levého kruhu, Soukup ramenem vyrazil kotouč do ochranné sítě.
37:37
36:57
Beránek zavezl kotouč až před Soukupa, ten raději přerušuje hru.
36:31
Hlava vybojoval kotouč ve středním pásmu, jeho prudkou střelu přizvednul jeden z bránících hráčů do ochranné sítě.
36:13
Trhači vyhazují.
35:50
Husákovu prudkou střelu od modré čáry poslal Strmeň do rohu kluziště.
35:43
Poulíček okamžitě po vhazování zkusil vystřelit, ale Strmeň ukryl kotouč do lapačky.
35:37
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Trefný – 2 min., hrubost).
34:27
Vrdlovec zůstal osamocený v prostoru levého kruhu, jeho prudká střela těsně proletěla nad horní tyčí Strmeňovy branky!
34:13
Zdvořáček vyhodil kotouč na domácí střídačku.
33:50
33:20
Slovanu se nedaří přechod přes modrou čáru.
32:17
Vaněk se ve vlastním oslabení dostal ke střele, Soukup raději podržel kotouč.
32:04
Trhači vyhazují kotouč z pásma.
31:50
Doležal zkusil vystřelit od modré čáry, s jeho střelou si Strmeň poradil.
31:33
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Martin Osmík – 2 min., držení hole).
31:22
Poulíček se pokoušel o rychlý protiútok, ale domácí obránci jej připravili o kotouč.
31:03
Odražený kotouč poskakoval před Soukupem, ale žádný z domácích útočníků se k němu nedostal.
30:14
Rychlou akci domácích zastavil ofsajd.
29:19
Melka zavezl kotouč až před Strmeně, po jeho střele se kotouč odrazil před Daleckého, který trefil pouze domácího brankáře.
28:51
Domácí zkoušejí střílet ze všech pozic. Chrpova střela od levého mantinelu skončila v Soukupově lapačce.
28:05
Gengel si obhodil obránce a zamířil na Strmeňovu branku, ale jeho přihrávka nenašla žádného ze spoluhráčů.
27:29
Icing hostů.
27:12
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
A hosté přidávají třetí branku! Merta našel v levém kruhu zapomenutého ZDEŇKA DOLEŽALA, který se štěstím překonává Strmeně. Asistence: David Merta.
26:39
26:34
Baránek se dostal ke střele ve vlastním oslabení, ale trefil pouze před ním stojícího hráče hostů.
26:11
Domácí vyhazují.
25:44
Husák se dostal k odraženému kotouči, ale netrefil poloprázdnou branku.
24:58
Husákova střela od modré čáry proletěla vedle levé tyče
24:39
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Chalupa – 2 min., držení protihráče).
24:10
Baránek při střele zlomil hůl a hosté mohou dostat kotouč z vlastního pásma.
23:26
Černého střelu nasměroval Přindiš do ochranné sítě.
23:01
Kasíkovu střelu zablokoval Strmeň betonem.
22:50
Po úmyslném ofsajdu domácích se hra přesunuje před Strmeně.
22:32
Přečíslení tři na dva zakončoval Chrpa, s jeho střelou doprostřed branky si Soukup poradil.
21:57
21:57
Tomečkova tečovaná střela proletěla vedle levé tyče.
21:30
Trhači kombinují v útočném pásmu.
20:58
20:27
Trefného pokus od modré čáry ukryl Soukup do lapačky.
20:18
Domácí okamžitě zamířili před branku Slovanu. Kůsova střela proletěla nad horní tyčí.
20:01
Oba celky již krouží po ledové ploše. Druhá třetina za pár okamžiků začne.
V první třetině jsme viděli pohledný hokej s šancemi na obou stranách. Domácí měli více ze hry, k optické převaze pomohly tři přesilové hry, ale hosté skvěle brání a vyčkávají na brejky. Slovan prokázal smrtící efektivitu, když z první akce udeřil zásluhou Vrdlovce, a ve 14. minutě poté využil Poulíček přesilovou hru. Druhá třetina začne přibližně v 17:56.
20:00
19:57
19:57
Téměř minutovou hru v šesti přerušil Beránek, který napálil před ním stojícího obránce.
19:20
Domácí mají výhodu, ale stále se nedostali ke střele.
18:40
Trhači kombinují v útočném pásmu, ale nemohou se dostat ke střele.
17:18
Okamžitě po vhazování vypálil Weinhold, jeho prudká střela šla doprostřed branky, kde klečel připravený Soukup.
17:04
Chlouba zkusil vystřelit téměř z rohu kluziště, jeho střela se od brankové konstrukce odrazila do ochranné sítě.
16:18
16:13
Doležal dostal přihrávku přes celé pásmo, ale kotouč nezpracoval a domácí brankář se stihl přemístit a vyrazit kotouč do ochranné sítě.
15:23
Slovanu se nedaří návrat do útočného pásma.
14:33
Domácí vyhráli vhazování a okamžitě vyhazují kotouč.
14:28
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Roman Chlouba – 2 min., podražení).
13:18
Slovan využívá přesilovou hru! Roubík projel podél mantinelu a našel před brankou PATRIKA POULÍČKA, který trefil kotouč nad Strmeňovu lapačku. Asistence: Jaroslav Roubík.
13:07
Vágner nezpracoval skákavou přihrávku a hosté musejí opustit útočné pásmo.
12:37
Husákova střela od modré čáry trefila čárového rozhodčího. Ten s bolestivou grimasou zůstává opřený o domácí střídačku.
12:30
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Vrána – 2 min., sekání).
11:12
10:42
Rychlá Hlavova střela skončila v Soukupově lapačce.
10:17
10:00
Přihrávka rukou vyhání domácí hráče z útočného pásma.
09:40
Po Harkabusově střele kotouč poskakoval po brankovišti, ale žádný z domácích útočníků se k němu neprotlačil.
09:12
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jaroslav Kasík – 2 min., nedovolené bránění).
08:45
Poulíček vyčkával za domácí obranou a dokázal se protlačit k odraženému kotouči, slibnou příležitost zastavil čárový rozhodčí – ofsajd.
08:29
Hlava hledal rozjetého Hejcmana, rychlý útok domácích však zastavil ofsajd.
07:54
Mezery v obranném pásmu během střídání hostů zkusil využít Černý, Soukup jeho střelu zastavil ukázkovým zákrokem lapačkou.
07:30
Chlouba vyjel zpoza branky a zamířil na bližší tyč, Soukup byl připravený.
06:52
Trhači drží kotouč, ale nemohou se dostat přes modrou čáru.
05:55
Osmík zkusil překvapit Soukupa tvrdou střelou od modré čáry, hostující brankář stihl zareagovat a kotouč vyrazil.
05:49
05:20
Roubík prověřil Strmeňovu pozornost střelou z ostrého úhlu, domácí brankář jeho střelu ukryl do lapačky.
05:05
Kotouč skončil na střídačce hostů. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
04:21
Hosté vyhazují kotouč a mohou střídat.
04:13
Hlavova střela z ostrého úhlu skončila na pravém betonu brankáře Slovanu.
03:49
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Petr Přindiš – 2 min., držení protihráče).
03:17
Poulíček hledal při přečíslení tři na dva lépe postaveného Macka, ale ten nezpracoval kotouč.
02:40
Domácí drží kotouč za vlastní brankou.
02:00
Černého pokus od modré čáry vyrazil Soukup pravým betonem.
01:39
Moučka obešel obránce a hledal před brankou Daleckého, ale rozhodčí přerušil hru pro postavení útočícího hráče v brankovišti.
01:21
Přindišovo vyhození kotouče skončilo zakázaným uvolněním.
01:11
Útok domácích zastavil ofsajd.
00:47
A hosté jdou do vedení! Po chybě na modré čáře se hosté dostali do přečíslení tři na dva, které zakončoval do prázdné branky DAVID VRDLOVEC. Asistence: David Merta, Zdeněk Doležal.
00:27
Hra přerušena poté, co Černý natlačil jednoho z bránících hráčů do Soukupovy branky.
00:01
Oproti včerejšímu zápasu je v domácí sestavě řada změn. Cestra nahradil Chalupa, Vachovce s Gorčíkem nahradili Harkabus se Slavíčkem.

SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – R. Černý, Trefný, J. Tomeček, M. Baránek, L. Chalupa, Tejnor, Weinhold – Hlava, Hejcman, Kůs – Harkabus, Osmík, O. Beránek – Chrpa, Chlouba, Slavíček – Vaněk, M. Zadražil, L. Vrána.

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (J. Dlouhý) – M. Vágner, Husák, Macek, Kasík, Přindiš, M. Zdvořáček – Poulíček, Roubík, Melka – D. Merta, Vrdlovec, Z. Doležal – Moučka, Gengel, Dalecký – Navarra, Komárek, Markulinec..
SK Trhači Kadaň

Domácí se nacházejí na 13. místě se skóre 93:126. Trhače čekají dva zápasy ve dvou dnech, ze kterých potřebují získat body. Ve středu se Trhači představili ve Frýdku-Místku. Trhači díky dvěma brankám Dareka Hejcmana, který je se třemi dalšími útočníky nejlepší střelec domácího týmu, otočili skóre. Frýdek-Místek však v poslední třetině otočil skóre a v samostatných nájezdech získal bonusový bod. Nejproduktivnějším hráčem domácích je Jaroslav Kůs(5+28), který je druhým nejlepším nahrávačem WSM ligy. V brance se nejčastěji představil Jan Strmeň, který nastoupil ve 22 zápasech s úspěšností 92,65%.
Sestava Trhačů z utkání ve Frýdku-Místku:
Strmeň – Trefný, R. Černý, D. Šimek, J. Tomeček, L. Chalupa, Cestr, Weinhold – Kůs, Hejcman, Hlava – Chrpa, Šťovíček, Slavíček – L. Vrána, M. Zadražil, Vaněk – O. Beránek, Osmík, Ringler.
HC Slovan Ústí nad Labem

Hosté se nacházejí na 5. místě se skóre 121:122. Slovan v posledních dvou zápasech zvítězil, po výhře 4:1 nad Třebíčí si poradil také s Mostem. Most sice přestřílel Slovan 22:38, přesto si domácí připsali 3 body za výhru 5:2. Dvěma brankami a asistencí se blýskl nejproduktivnější hráč a zároveň nejlepší střelec Slovanu Zdeněk Doležal(14+17). V brance hostů se ve 30 zápasech představil Jakub Soukup, který si v letošní sezóně připsal již 1005 zásahů a jedná se o nejvytíženějšího brankáře WSM ligy.