I přes počáteční nápor Havířova dokázali Kališníci protlačit dva góly do Lacovy sítě především díky skvělé práce útoku Kopta – Bulík – Beránek. Zápas byl do začátku třetí třetiny celkem vyrovnaný, poté začaly hru řídit Litoměřice, kteří se po dnešní výhře posouvají na průběžné sedmé místo tabulky. Havířov nadále pokračuje ve výsledkové mizérii a zůstává na třináctém místě se tříbodovým náskokem nad poslední Kadaní. V rámci dalšího kola WSM ligy zavítají kališníci v sobotu do Frýdku-Místku. Havířov pojede změřit síly s vedoucím týmem tabulky z Kladna.
59:20
Po vhazování vyhodili puk na prázdnou branku Havířova, jeho hráči však puk stihli a snaží se otáčet hru.
58:56
Havířov stále drží puk v útočném pásmu a ohrožuje Pavelku. Pavelka pořád odolává náporu.
58:42
Havířovští se snaží v přesilovce tvrdými střelami na Pavelku obrátit utkání ve svůj prospěch. Pavelka je však zatím úspěšný.
58:22
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jakub Šulc – 2 min., vražení na hrazení).
58:22
Oddechový čas pro domácí.
57:59
Havířovští bojují před Pavelkovou brankou. Stadion ale puk vyhodil na zakázané uvolnění.
57:41
Po přestávce nastoupili hráči Havířova bez brankáře, v šesti hráčích v poli.
Oddechový čas pro hosty.
57:13
Patrik Miškář se snažil o nájezd před Laca, ten byl na něj připraven a puk přikryl.
56:40
Čáp se pokusil vystřelit, mířil však hodně mimo Lacovu branku.
56:18
Tomáš Bulík stále drží puk před Lacem.
56:06
Litoměřice se nadechovaly k útoku. Havířov je však hned zarazil a vyhodil puk na zakázané uvolnění.
55:16
Vhazování před brankou Pavelky vyhrál Havířov. Stále si drží puk před ve svém útočném pásmu.
54:35
Hra se opět vyrovnala a dostala se před Pavelku. Kotouč zde ale drží hráči Litoměřic.
54:17
Hanták se po nějaké době dostal ke střele, Laco byl však proti jeho šanci úspěšný.
53:28
Puk se opět dostal před Pavelku, Stadion byl však obezřetný a puk zachytil. Snažil se ho rozehrát, úspěšně, ale puk se rychle vrátil zpět.
52:55
Marek Haas se snažil vystřelit. Střela však skončila v rohu.
52:13
Hlinka jel na Pavelku. Ten jeho pokus zachytil, Hlinka byl pak následně postrčen litoměřickými.
51:36
Laco vyhodil puk nacházejicí se za jeho brankou. Havířov se na chvilku dostal před Pavelku.
51:12
Frühauf zachytil puk na modré, vrátil se dozadu a pokusil se rozehrát. Akce Litoměřic skončila ofsajdem.
50:31
Litoměřice stále tlačí ve svém útočném pásmu, Laco zatím odolává čtvrtému gólu.
49:58
Litoměřice právě vstřelily branku!
Ondřej Kopta poslal přihrávku před branku na TOMÁŠE BULÍKA, který tvrdou střelou překonává Marka Laca a posílá Stadion do droubrankového vedení. Asistence: Ondřej Kopta, Petr Beránek
49:01
Puk se už delší dobu drží v obranném pásmu Litoměřic, akce Havířova však nebyla úspěšná.
48:10
Hlinka se snaží útočit. Puk se ale dostal zpět na hokejky domácího týmu.
47:32
Pilař rozehrál puk na Miškáře, ten se snažil projet s pukem na Laca. Puk skončil v Lacově lapačce.
46:50
Tomáš Bulík jel přes celé hřiště před Laca, těsně před ním přihrál dozadu na PETRA BERÁNKA, tentokrát mu tato akce vyšla a Stadion se ujímá vedení. Asistence: Tomáš Bulík
45:52
Frühauf nahrál puk na Koptu, ten však vystřelil velmi špatně.
45:13
Barák neúspěšně tečoval střelu některého ze spoluhráčů.
44:31
Havířov se opět dostal před branku Pavelky, Hanták však jejich pokus zastavil, převzal puk a vyjel s nim do útočného pásma.
44:11
Puk se na malý okamžik dostal do obranného pásma Litoměřic. Kališníci jej však hned zachytili a vyjeli s ním ven.
43:53
Drtivý tlak Litoměřic pokračuje. Jakub Šulc vystřelil na Laca, ten jeho pokus vyrazil.
43:37
V chaosu před brankou Laca se pokusili litoměřičtí vstřelit puk za jeho záda. Puk však Laco pokryl, rozhodčí přerušil hru.
43:09
Havířov se pokusil vyjet, jejich pokus však byl zastaven hned na modré čáře.
42:57
Dnešní utkání sleduje 840 diváků.
42:50
Veselý vypálil puk, mířil však nahoru.
41:47
Hra se vyrovnala, Litoměřice se drží více před brankou Havířova.
41:07
Bulík předal puk na Koptu, ten vystřelil. Laco tuto střelu vyrazil.
40:35
Tlak Havířova pokračuje, nedokáží však přesně vystřelit.
40:06
První puk vybojovali hráči Havířova, hned prudce zaútočili na Pavelkovu branku, naštěstí pro Litoměřice jejich hráč minul.
40:01
Obraz hry se stále nezměnil. Oba dva týmy stále hrají vyrovnaný hokej, tentokrát nepřekonaly Litoměřice ani jednou obranný val Havířova. Havířov naopak využil zaváhání Litoměřic a vyrovnal. Třetí třetina začíná přibližně v 19:44
40:00
39:11
Litoměřice vyhrály puk ve vhazování ve středním kruhu. Horák ale zmařil akci litoměřických.
38:36
Hra se po nějakém čase dostala před Pavelkovu branku, hráči Litoměřic tak puk stále drží a pokouší se rozehrát.
37:54
Veselý zachytil puk ve středním pásmu, nakrátko se dostal s ním do útočného pásma. Havířov jej však brzy vyhodil vzduchem zpět.
37:29
V rohu kluziště probíhá boj o kotouč, rozhodčí jej vyřešil přerušením hry.
37:09
36:01
Havířov právě vstřelil branku!
MICHAL HLINKA jel sám na branku Pavelky ze svého obranného pásma. Jeho pokus mu krásně vyšel a s přehledem překonal Pavelku.
35:12
Litoměřice si při hře 4 na 3 drží převahu v útočném pásmu. Havířov zatím úspěšně brání.
35:08
Vyloučení v týmu AZ Havířov (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Samuel Ollender.
34:50
Václav Pletka jel jeden na jednoho na Laca. Místo střely však objel branku.
34:18
V přesilovce má zatím převahu Havířov, Litoměřice však bojují.
34:00
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jakub Šulc – 2 min.).
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Jan Maruna – 2 min., hrubost).
34:00
33:56
Havířov po delší době drží puk v útočném pásmu. Litoměřice s úspěchem vzdorovaly.
33:29
Greš vyjel s pukem z obranného pásma, jeho cesta byla úspěšná, puk zachytil až Pavelka.
32:25
Procházka se snaží vybojovat puk. Havířovští jej úspěšně zdvojují, tudíž mu puk vždy vypíchnou.
31:40
Puk se opět dostal k Pavelkovi, Litoměřice jej zde převzaly a vyrazily na druhou stranu kluziště s pokusem o útok.
31:29
31:08
Plášil se pokusil o přihrávku, hráč Havířova ji však zachytil a puk poslal až k Pavelkovi.
30:16
Hra se vyrovnala a dostala se do středního pásma.
29:47
Barák vystřelil na Laca, těsně před jeho brankou však stáli dva další hráči Havířova a puk vyrazili do ochranné sítě.
29:29
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Daniel Seman – 2 min., vysoká hůl).
29:20
Valášek zachytil puk, který se snažil Laco přihrát některému ze spoluhráčů. Bohužel se mu šance nepovedla.
29:04
Stadion drží puk za svou brankou a pokouší se o rozehrávku.
28:23
Miškář v pádu přihrál před branku na Ondřeje Procházku. Laco ale pohotově zareagoval a puk vyrazil.
27:43
Hráči Litoměřic stále drží puk v útočném pásmu, nedokáží však své šance využít.
27:11
27:10
Beránek nevybojoval puk na modré čáře.
26:12
Litoměřice drží puk v útočném pásmu, ten si ale přihrávají stále mezi sebou Frühauf a Čáp.
25:37
Frühauf vystřelil krásně na Laca, mířil ale těsně vedle.
25:11
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Lukáš Bednář – 2 min., hákování).
25:03
Pechanec po Plášilově chybě vystřelil na Pavelku, ten jeho pokus vyrazil.
24:26
Laco zachytil puk za svou brankou. Havířov se dostal do útoku.
23:23
Kotouč je opět před Pavelkou, Hanták jej zachytil a vyjel na druhou stranu hřiště.
23:07
Krisl vyhodil puk mimo ledovou plochu.
22:50
Boj v rohu kluziště skončil v lapačce Laca.
22:22
Puk se dostal za Lacova záda, závody mezi Kallou a Andělem o něj vyhrál hráč Havířova.
21:15
Hra se po delší době přesunula před Laca, Havířov však ustává tlak Stadionu.
20:47
Ránu Štumpfa Pavelka vykryl.
20:10
Ze začátku druhé třetiny jsou aktivnější hosté, úvodní tlak však litoměřičtí ustáli.
20:01
První třetina byla celkem vyrovnaná. Hrál se pohledný hokej nahoru-dolu na obě strany. Havířov však na rozdíl od Litoměřic nedokázal využít ani jednu ze svých přesilovek. Druhá třetina začne přibližně v 18:51.
20:00
19:31
Bulík srdnatě bojuje za brankou Havířova, není mu to však nic platné.
19:00
18:49
Hra se po delší době dostala před Laca, vhazování vyhráli hosté, avšak Stadion se snaží útočit.
18:13
Šulc ztratil puk před vlastní brankou, hráči Havířova však šance nevyužili.
17:15
I v další přesilovce Havířova se snaží hosté útočit, všechny jejich pokusy kališníci zachytávají.
17:00
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jaroslav Kalla – 2 min., podražení).
16:34
Karol Korím vyslal tvrdou střelu na Pavelku, trefil jen plexisklo za jeho zády.
15:52
Po delší době se puk dostal z obranného pásma Litoměřic, nevydržel však mimo dlouho.
15:19
Šulc kryl puk svými zády, havířovským se nepovedlo jej vydolovat. Rozhodčí přerušil hru.
14:25
Vhazování ve středním pásmu vyhrál hráč Havířova, pokusil se hned útok. Puk se ale rychle dostal na druhou stranu hřiště.
14:03
13:42
Havířov se snaží vystřelit na Pavelku, přes obranný val Litoměřic se však nemohou dostat.
12:51
Havířov se poprvé ve své přesilovce dostal před Pavelku, puk však domácí vyhodili k Lacovi.
12:07
Ondráček vyjel na branku Laca, ve středním pásmu se však otočil.
12:03
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Ondřej Kopta – 2 min., nesportovní chování).
11:25
Havířov se stále drží před brankou Pavelky, jejich akce však skončila pukem v Pavelkově lapačce.
11:03
Hra se opět díky zakázanému uvolnění přesunula před Pavelku.
10:28
Vhazování před brankou Litoměřic vyhráli domácí, hned s ním vyjeli do útoku. Havířov však úspěšně vzdoroval a puk vyhodil.
10:02
Ondřej Kopta vyslal prudkou střelu na Laca, jeho pokus však brankář chytil do lapačky.
09:11
Kalus v dosahu Pavelky chtěl přihrát spoluhráči, ten však nezareagoval dost rychle a puk mu projel pod hokejkou.
08:39
Filip Hanták vyhrál puk po vhazování po ofsajdu, přihrál jej dozadu. Puk se stále držel v obranném pásmu Litoměřic.
08:09
Kališníky první gól nabudil. Bulík se pokusil přejet s pukem do útočného pásma. Byl však zastaven obránci soupeře.
07:40
07:40
Jindřich Barák přihrál do kruhu JANU VESELÉMU, ten poslal pomalý puk mezi betony Laca, který nedovedl zareagovat. Asistence: Jindřich Barák
07:26
Vyloučení v týmu AZ Havířov (David Dvořáček – 2 min., podražení).
07:12
Dvořáček zachytil bruslí puk před Pavelkou, ke střele se ale nedostal.
06:44
Barák vyhodil puk přes celé hřiště, Laco ho před rozjetým Ondráčkem přikryl vlastním tělem.
06:02
Šulc vystřelil prudce na Laca, mířil však vedle.
05:20
Kopta bojoval o puk za brankou hostí, souboj s Bednářem však prohrál.
04:38
Bulík rozehrál za brankou, Litoměřice se dostávají do protiútoku.
03:58
Smetana vyhodil puk z vlastního obranného pásma, rychle byl však vrácen zpět.
03:40
Hra se opět odehrává v obranném pásmu Litoměřic.
02:52
Miškář vybojoval puk ve středním pásmu, přihrál Pilařovi, ten však puk ztratil.
02:00
Litoměřice se poprvé dostaly do útočného pásma hostí, žádnou střelou na Laca však zatím nevyslaly.
01:09
Vhazování před Pavelkou vyhrál Pechanec, Havířov stále drží puk na svých hokejkách, avšak byl vytlačen z útočného pásma.
00:35
Havířov měl první větší šanci na bránu, Pavelka však statečně odolával. Havířov se stále drží ve svém útočném pásmu.
00:03
První puk vybojovali hráči Havířova, drží jej ve středním pásmu.
00:01
Hráči obou týmů vyjeli na led.

HC Stadion Litoměřice: J. Pavelka (Šindelář) – Smetana, Barák, Plášil, Šulc, Čáp, Frühauf, Jebavý – Jaroslav Kalla, J. Veselý, Valášek – Pletka, Hanták, M. Ondráček – Kopta, Bulík, P. Beránek – O. Procházka, Miškář, Pilař.

AZ Havířov: M. Laco (K. Šimeček) – Krisl, Lenďák, Horák, D. Seman, Petran, Korím – Maruna, Haas, Dvořáček – Hlinka, Pechanec, Štumpf – Ollender, Bednář, Kotala – Gřeš, Anděl, Kalus.

16.1.2016 (WSM liga) Litoměřice – Havířov 1:3

Oba týmy zatím proti sobě v rámci WSM ligy a jejího play-off odehrály 16 utkání, šestkrát zvítězily Litoměřice, desetkrát Havířov.
HC AZ Havířov 2010
(4-0-1-8, 13. místo)
Havířovští zatím nezažívají povedenou sezónu. Po první čtvrtině zůstávají na třináctém místě tabulky. Tento tým čeká na výhru již od 21. září, kdy na svém ledě porazil Most 4:1. Následovaly porážky v Kadani – 4:3, doma s Frýdkem-Místkem – 1:2, v Ústí nad Labem 3:1. Z dalšího domácího zápasu proti Přerovu dokázali hokejisté Havířova vytěžit alespoň bod, po prohře 2:3 v prodloužení. Na to ale navázali opět porážkami, 7:3 v Prostějově a 1:2 doma proti Českým Budějovicím.

V sobotu přivítal Havířov na svém ledě Benátky nad Jizerou. V osmé minutě se hráči Havířova ujali vedení, po trefě Marka Kaluse. To jim ale vydrželo jen 35 vteřin, kdy obratem vyrovnal Ladislav Bittner. Vedení na svou stranu získal v šestnácté minutě Josef Mikyska. V druhé třetině se prosadil jen Dominik Hrnečko z Benátek. V třetí třetině stvrdily Benátky vítězství po gólech Jana Havla z 46. minuty a Radka Prokeše z 58. minuty. Havířov se pak jen zmohl na kontaktní gól, v samém závěru snížil Jakub Kotala.