Ve třetí třetině byli ze začátku spíše aktivní domácí. Po brance Milana Valáška ale hosté zavelili k obratu a podařilo se jim vstřelit dva góly. Kladno si drží 3 body náskok nad druhým Prostějovem. V dalším kole se představí na ledě pražské Slavie.

Domácí Litoměřice se stále drží na devátém místě tabulky WSM ligy se ztrátou dvou bodů na osmé Benátky nad Jizerou. Stadion pojede napravit reputaci v sobotu do Ústí nad Labem, kde se pokusí v severočeském derby zdolat tamější Slovan.
59:07
Kladno právě vstřelilo branku!
Kladno se po vhazovnání před Cikánkem dostalo do rychlého protiútoku. PETR TON rychle vyjel s pukem ven a za pomoci Romana Přikryla a Jakuba Strnada zakončil do prázdné branky Litoměřic. Asistence: Roman Přikryl
58:57
Oddechový čas pro hosty.
58:46
Ondřej Smetana rozehrál puk, který se postupně dostal až před Cikánka. Zde jej Rytíři vyhodili na icing.
58:31
Tato přesilovka se zatím kališníkům daří, Cikánek je však neomylný.
58:10
Litoměřice se pokoušejí vyrovnat v šesti lidech bez brankáře.
58:10
Oddechový čas pro domácí.
57:31
Před Cikánkovou brankou se zrodil obrovský chaos. Stadion však této šance nedokázal využít.
56:56
Tomáš Bulík poslal puk na Jaroslava Kallu, který se dostal do koncovky, Cikánka však nepřekonal.
56:09
Kladno stále tlačí, Jaroslav Pavelka je zatím bezchybný a všechny pokusy Rytířů zachytává.
56:03
Petr Ton trefil Pavelku přímo do betonu a neproměnil.
56:03
Petr Ton byl hákován a pojede trestné střílení
55:59
Václav Pletka nepřešel přes střední pásmo, kde mu pak vzal Strnad, ten ale nedokázal vystřeilit.
55:06
Tenkrát se před Pavelkou pokusil přihrát Burgrovi, Bulík tento pokus zachytil a vyjel s pukem ven.
54:13
Jakub Redlich vystřelit z levého kruhu na Pavelku, ten puk vyrazil.
53:38
Po neúspěšné akci Filipa Hantáka se kladenští rychle dostali k obratu a vyjeli před Pavelku. Této úlohy se nejlépe zhostil JAKUB STRNAD, který posílá Kladno počtvrté do vedení. Asistence: Martin Kehar, Petr Tenkrát
52:54
Jebavý drží puk za brankou a čeká, až bude moci rozehrát.
52:07
Švagrovský přihrál na Rubeše, ten s pukem vyjel ven. Akce se Stadionu nepovedla.
51:03
Kladno se chtělo dostat ven z útočného pásma. Tato akce, stejně jako několik předchozích, byla ukončena ve středním pásmu.
50:37
Machačovi projel puk pod hokejkou těsně před Cikánkovou brankou.
50:03
Tomáši Bulíkovi se podařilo zachytit rozehrávku Kladna. S pukem se dostal ke střele, avšak trefil jen Cikánka, ten puk zachytil do lapačky.
49:10
Rubeš těsně trefil branku v ideální příležitosti.
48:24
Přikryl se pokusil přihrát na Jánského, ten puk nezachytil. O střelu se poté pokoušel Jakub Strnad. Pavelka byl však obezřetný.
47:40
Drtina se pokusil o průjezd. Byl ale zastaven ve středním pásmu Ondřejem Procházkou.
46:59
Po delší době zaútočili domácí, obrana Kladna však puk dostala ven na icing.
Dnešní utkání sleduje 1320 diváků.
46:24
Jiří Cetkovský se pokusil překonat Jaroslava Pavelku, trefil jej pouze do obličejové masky.
46:01
Kladno bojuje v útočném pásmu. Stadionu se však podařil vyhodit puk na zakázané uvolnění a hra se opět vrací před Pavelku.
45:31
Kladno se dostalo do útočného pásma. Petr Hořava držel puk za brankou Pavelky. Nepodařilo se mu však puk předat svým spoluhráčům.
44:29
Litoměřice stále bojují, tentokrát se pokusil Cikánka překonat Procházka. Ze své slušné šance nevytěžil však nic, netrefil se přesně.
42:55
Litoměřice právě vstřelily branku!
Stadionu se povedlo vyrovnat. Ve středním pásmu převzal Bulík puk, poslal jej na Kallu. Kalla přihrál puk do rohu kluziště na MILANA VALÁŠKA, který se krásným průnikem dostal před Cikánka a prostřelil jej. Asistence: Jaroslav Kalla, Tomáš Bulík
42:20
Ondřej Procházka se pokusil o pěknou střelu. V důležitém momentu však zazmatkoval a na Cikánka vypustil jen mírnou střelu.
42:05
Peter Jánský se pokusil obhodit puk přes litoměřickou obranu, avšak neúspěšně.
41:26
Trefa Kladna nabudila spíše domácí tým, který se drží před Cikánkem.
40:29
40:29
Kladno využívá další přesilovku. Prudkou střelou překonává brankáře Pavelku JIŘÍ DRTINA. Asistence: Jiří Burger
40:06
První vhazování vyhráli domácí, puk vystřelili před Cikánka, kde se jen zmocnili hosté.
40:01
Druhá třetina se daleko více povedla domácímu celku, který hostujicí Kladno držel skoro celou dobu pod tlakem. Ze své hry ale dokázaly Litoměřice vytěžit pouze jeden gól po trefě Tomáše Bulíka. Kladno se lehce zvedlo až v posledních 10 vteřinách při přesilovce.
40:00
39:52
Kladno bylo nabuzeno přesilovkou a pokoušelo se o šanci, naštěstí pro domácí však zazněla siréna a ukončila druhou třetinu.
39:38
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Václav Pletka – 2 min., sekání).
39:05
Litoměřice stále tlačí kladenské, Kladno se však pokouší o tvrdý boj.
38:36
Filip Hanták se dostal do těsné blízkosti Lukáše Cikánka, brankář hostů měl však přehled a puk chytil.
38:12
Valášek se pokusil o střelu, poté bojoval o puk za branku, akce se však nepodařila.
37:20
Jakub Šulc se snažil o tvrdou střelu od modré čáry, obrana Kladna jej však zblokovala.
36:25
Kalla bojuje o puk za brankou. Po počátečním úspěchu se však puk dostal před Pavelku.
35:41
Pavelka si po delší době zachytal. Střela kladenských však byla mírná a Pavelka neměl vůbec problém.
35:11
Hanták s Ondráčkem kombinovali za brankou Cikánka, akce se však nepovedla a Kladno vystartovalo na druhou stranu.
34:32
Patrik Machač se pokusil rozbít rozehrávku Litoměřic, to se mu nepodařilo, avšak Litoměřice ztratily puk přihrávkou do útočného pásma.
33:58
Oba týmy hrají v plném počtu.
33:30
Ulrych se snaží o rozehrávku, stále drží puk a dostal jej do útočného pásma.
32:52
Hru ve čtyřech zatím zvládají lépe domácí, stále drží puk před Cikánkem a pokouší se od střely.
31:58
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (František Ptáček – 2 min., podražení).
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Karel Plášil – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
31:58
31:05
Puk se po delší době dostal před brankou Cikánka, Kladno tuto šanci ubránilo.
30:19
Ondřej Procházka zachytil puk a pokusil se dostat do útočného pásma. Špatně se však otočil a skončil již na modré čáře.
29:22
Litoměřice se stále jen brání, úspěšně, Kladno nedokáže stále pořádně vystřelit na Pavelku.
28:20
Kladno se drží delší čas v útočném pásmu. Nemají však odvahu vystřelit na Pavelku.
27:40
Kladno se snažilo o výjezd ven, jejich cesta byla ukončena obranou domácích ve středním pásmu.
26:59
Ondřej Procházka vystřelil ze zákrytu na Cikánka, ten byl však pozorný.
25:41
Litoměřice započaly útok po vhazování před brankou Pavelky, byl však odražen a Kladno se vrátilo s kotoučem zpět, jejich šance opět skončila ofsajdem.
24:39
Tomáš Rubeš vyjel s pukem do útočného pásma. Nahrál do rohu na Davida Švagrovského, ten ale zpětnou přihrávku zkazil.
24:30
Kladno se po delší době dostalo do útoku. Zprvu slibná šance skončila ofsajdem.
24:19
Hanták se pokusil o střelu, trefil branku, puk ale zacinkal o horní tyčku.
22:29
Krásnou přihrávku Ondřeje Smetany využil TOMÁŠ BULÍK a zamířil puk do branky nepozorného Lukáše Cikánka. Svou druhou trefou vyrovnal stav dnešního utkání. Asistence: Ondřej Smetana, Jaroslav Kalla.
22:00
Hra se uvolnila a přenesla na druhou stranu kluziště.
21:04
Litoměřice drží Kladno pod tlakem, Ondráček z toho vytěžil střelu na Cikánka, ovšem bez úspěchu.
20:40
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Jiří Burger – 2 min., podražení).
20:30
Puk se hned drží před brankou Cikánka, Kladno se zatím drží.
20:07
První puk vybojovali Rytíři. Jejich akce však skončila zakázaným uvolněním.
20:01
Začátek první třetiny zvládli lépe domácí. Jejich převaha jim ale dlouho nevydržela a Kladno využilo hned první přesilovku. Poté se hra vyrovnala a v polovině třetiny se podařilo Stadionu vyrovnat. Kladno ale vytěžilo před koncem třetiny další gól, čimž se ujalo průběžného vedení.
20:00
19:42
Vhazování před Pavelkou vyhráli kladenští, puk ale přebrali litoměřičtí a vyjeli do útoku.
18:39
Litoměřice se snaží o vyrovnání. Obrana Kladna jim však moc nedovolí.
17:27
Zpoza branky se několikrát pokoušel o protlačení puku za Pavelkova záda ROMAN PŘIKRYL. Asistence: Peter Jánský, Jakub Strnad
17:00
Karel Plášil se pokusil vystřelit na Lukáše Cikánka, jeho střela však šla vysoko nad.
16:12
Kubíkovi se podařilo dostat před Pavelku, místo střely však objel jeho branku a akce se nepovedla.
15:44
Vhazování před Cikánkem získal Zikmund, Kladno se zpoza branky pokouší o výjezd.
15:23
Nahození Smetany do útočného pásma srazila kladenská obrana na modré čáře.
14:16
Kladno se pokusilo o rozehrávku. Dlouhý pass na Cetkovského Rytířům však nevyšel.
13:53
Jakub Strnad se pokusil vyjet do útočného pásma. Jeho akce však skončila ofsajdem.
13:00
Puk se po delší době dostal před Pavelku, Kladno však nedokázalo ani jednou vystřelit.
12:21
Litoměřice jsou stále aktivnější. Nedokáží se ale dostat přes modrou čáru do útočného pásma.
11:22
11:22
Litoměřickým se povedlo využít přesilovku. Z kruhu vystřelil na Cikánka TOMÁŠ BULÍK, puk brankáři hostí propadl mezi ramenem a brankovou konstrukcí. Asistence: Milan Valášek, Jindřich Barák
10:56
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Patrik Machač – 2 min., hákování).
10:51
Litoměřice stále hrají v útočném pásmu, střela Jebavého však byla odražena.
10:12
09:35
Plášil se pokusil využít chaosu před Cikánkem a vypustil na něj tvrdou střelu. Ta byla zastavena o brankářovo tělo.
08:30
Stadion se dostal do útoku, snaží se držet puk v útočném pásmu. I přes pískot hostujících fanoušků se mu to celkem daří.
08:12
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tomáš Redlich – 2 min., podražení).
07:54
Hra se po nějaké době dostala před Cikánka. Kladno s přehledem brání.
07:16
Havlůj pronikl po straně do útočného pásma, nepovedlo se mu však správně přihrát.
06:56
06:27
Petr Tenkrát drží puk na své hokejce, přihrál na Machače. Akce Kladna se ale nepovedla.
05:21
Kladno je po delší době před brankou Pavelky, celou situaci zachránil Ondráček, který vypálil puk k Cikánkovi.
04:56
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jindřich Barák – 2 min.).
04:34
David Švagrovský se pokoušel o přihrávku před Cikánka. Kladenská obrana je stále neoblomná.
03:50
Radkovi Pilařovi se podařilo po delší době vyvézt puk do útočného pásma. Byl však hned zastaven kladenskou obranou.
03:19
Puk se stále drží v obranném pásmu Litoměřic, kališníci ale s přehledem brání.
01:37
01:37
Zpoza branky vyjel Jiří Burger, přihrál jej na PATRIKA MACHAČE a ten puk s přehledem uklidil do Pavelkovy branky. Asistence: Jiří Burger, Petr Tenkrát
01:18
Kladno si vytvořilo ze začátku přesilovky tlak, Jaroslav Pavelka je však neomylný.
01:04
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Patrik Miškář – 2 min., vysoká hůl).
00:28
První vážnější akci si ale vytvořili kališníci. Tomáš Bulík se pokusil z bezprostřední blízkosti překonat Lukáše Cikánka. Ten puk vyrazil.
00:05
První vhazování dnešního duelu vyhráli Rytíři, dostali se hned do útoku.
00:01
Oba týmy vyjely na hrací plochu.

HC Stadion Litoměřice: J. Pavelka (Šindelář) – Smetana, Barák, Bílek, Šulc, Plášil, Piegl, Jebavý – Jaroslav Kalla, Bulík, Valášek – Pletka, Hanták, M. Ondráček – Miškář, Pilař, O. Procházka – Dvořák, Rubeš, Švagrovský.

Rytíři Kladno: Cikánek (Hanuljak) – J. Drtina, P. Hořava, Ulrych, Ptáček, Kehar, Repe, D. Růžička – Machač, Burger, Tenkrát – Ton, Kubík, Zikmund – Strnad, R. Přikryl, Jánský – Redlich, Havlůj, Cetkovský.

Rozhodčí: Smitka – Svoboda, Maštalíř.
Rytíři Kladno
(8-2-2-3, 1. místo)
Svěřenci Pavla Patery a Františka Kaberleho zatím velmi dobře proplouvají již třetím ročníkem WSM ligy a již potřetí se pokoušejí o návrat do Tipsport extraligy. Jejich říjnová bilance je ale daleko rozmanitější než u domácich. Rytíři do tohoto měsíce vstoupili výhrou 3:0 proti ústeckému Slovanu, z Přerova však odjeli s porážkou 4:0. Toto zaváhaní napravili v dalším kole, kdy porazili Prostějov 3:1, pak ale následovala porážka 1:3 v Českých Budějovicích. Z Benátek nad Jizerou si Rytíři odvezli 2 body po výhře 1:2 v prodloužení.

Naposledy hrálo Kladno v domácí ČEZ aréně proti AZ Havířovu. V šesté minutě první třetiny otevřel skóre hostujicí Jakub Kotala, o minuto později stav srovnal Jiří Burger. V polovině druhé třetiny se prosadil kladenský Petr Ton z trestného střílení. Třetí třetinu gólově otevřel havířovský Daniel Štumpf v 43. minutě, kladenští na to zareagovali v 52. minutě trefou Ladislava Zikmunda. Zápas do prodloužení poslal minutu před koncem třetí třetiny Marcel Petran. V prodloužení měli příležitost v 62. minutě rozhodnout domácí, Roman Přikryl však trestné střílení neproměnil. Rytířům se toto vymstilo a hned minutu na to 2 body do Havířova zajistil Daniel Štumpf.