V poslední třetině měli domácí navrch, přesto v posledních čtyřech minutách dvakrát inkasovali a potřetí za sebou na úvod sezóny prohrávají.
59:53
Ještě time out pro Most.
59:24
Jestřábi právě vstřelili branku!
J. Nováki nezachytil na modré Holíkem nahozený puk do pásma, k puku se dostal MAREK ŠVEC a přesnou střelou k tyči zřejmě dnešní utkání rozhoduje. Asistence: Aleš Holík.
58:13
Smolka z mezikruží trefuje pouze Kantora.
57:34
Novák nedostal puk do útočného pásma Jestřábů.
56:38
Venkrbec před brankou jen do Pince.
55:44
Augustin našel od levé tyčky dobře postaveného PATRIKA MOSKALA, který zblízka pohodlně posílá puk do prázdné branky 3:3. Asistence: Vojtěch Augustin, Daniel Kolář..
55:18
Hanákům se čas k vyrovnání začíná rychle krátit.
54:35
Domácí nespěchají, mají branku k dobru.
53:49
Šlahař střílel v oslabení přes Nováka těsně mimo.
53:13
Novákovi utíká puk do středního pásma.
52:42
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Matouš Venkrbec – 2 min., vysoká hůl).
51:25
Šlahař byl proti domácí trojici bez šance.
50:35
Zatím mi nepřijde, že by se hosté měli k tomu, aby se s jednobrankovým mankem pokusili něco udělat.
49:49
Rodova dalekonosná střela nemohla Kantora ohrozit.
49:15
Kantor nechce riskovat a raději ukrývá puk po mosteckém nahození pod lapačkou.
48:43
Šlahař dostal puk opět do útočného pásma, ale puk se nakonec dostal pod Pincovu kontrolu.
48:08
Jestřábi drží útočné pásmo, ale Most měl v posledním dějství několik jasných šancí na navýšení svého náskoku.
47:46
Domácí šli 3/1, jenže jediný obránce Kvapil jim dokázal puk vypíchnout!
46:35
Divíšek vybojoval puk pro Kubinčáka, který úplně sám před Kantorem míří pouze do jeho lapačky.
45:51
Válek drží puk za vlastní brankou.
45:08
Za domácí brankou zůstává ležet Rulík, který dostal zřejmě koňara. Nakonec s pomocí odchází rovnou do kabiny.
44:34
Na druhé straně zasahuje Pinc.
44:06
Po chybě Jestřábů šel Stříbrný zcela sám na Kantora, ale trefil pouze jeho lapačku!
43:14
Divíšek s Kubinčákem v přečíslení 2/1, jenže Kubinčák nedokázal Divíškovi vrátit přihrávku.
42:45
Kvapil měl před vlastní brankou hodně práce s atakujícím Micalem.
41:49
Hanáci jsou v držení puku, ale hodně daleko od mostecké branky.
40:49
V situaci 2/2 Moskal nedokázal přihrát Fialovi.
40:21
Icing Jestřábů na začátek poslední třetiny.
40:01
Průběh druhého dějství byl vyrovnaný, přesto se domácí dvěma brankami dostali do těsného vedení.
40:00
39:56
Obrovská šance Venkrbce těsně před koncem druhé části. Prostějovský útočník nedokázal zblízka jenom lehce přehodit ležícího Pince.
39:38
Za jednou z branek vypadlo plexisklo. Hráči se odebrali do kabin, zbylé vteřiny se dohrají před začátkem posledního dějství.
39:32
Most právě vstřelil branku!
Blesk z čistého nebe, Hanáci byli ve velkém tlaku, jenže k puku se dostal JOSEF STŘÍBRNÝ, protáhl se podél mantinelu přes obránce před Kantora a mezi jeho betony posílá mostecké hráče poprvé v utkání do vedení 3:2. Asistence: Ondřej Havlíček.
38:50
Novák z kruhu mířil do horního rohu, Pinc se štěstím vyráží puk hranou lapačky.
37:34
Výborný zákrok Pince před Půhoným, který nebezpečně operoval na mosteckém brankovišti.
37:14
Holík trefuje od modré tyč domácí branky!
36:19
Vyrovnání domácí nabudilo, i nadále pokoušejí štěstí před Kantorovo brankou.
35:44
Smolka mohl poslat Most do vedení.
34:19
Domácí sice přesilovku nevyužili, ale krátce po ní našel Šimeček od mantinelu na modré LUKÁŠE VÁLKA, který dělovkou do horního rohu vyrovnává na 2:2. Asistence: Jaroslav Šimeček.
34:13
33:56
Kubinčák byl na konci pěkné kombinační akce domácích, výborný zásah Kantora.
33:14
Nováka zopakoval podobnou střelou Havlíček.
32:47
Novák zpoza kruhu přímo Kantorovi do náruče.
32:13
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Lukáš Krejčík – 2 min., hákování).
31:49
Divíšek dobře uvolnil na modré Smolku, který z kruhu přestřelil.
31:05
Z přečíslení 3/2 domácí nic nevytěžili.
30:37
Kvapil pálil z první od modré, Pinc vyráží puk do hlediště.
30:17
Černý se pokusil poslat do brejku Alinče, který byl však na útočné modré dobře pokrytý.
29:45
Kubinčák se Smolkou se dostali před branku Prostějova, ale ke střele to nedotáhli.
28:27
Havlíček nerozehrál dobře a Venkrbec vrací puk za mosteckou branku.
27:54
Kantor si připisuje dobrý zákrok.
27:06
Po šanci Káni se hra rychle přesunula před branku Hanáků, kde mohl Divíšek vyrovnat.
26:28
Hosté jsou aktuálně aktivnějším týmem.
25:40
Fiala si dobře vybruslil zpoza mostecké branky, ale jeho střela byla sražena do rohu.
24:40
Venkrbec byl sám mezi domácí čtveřicí, tak raději zvolil přihrávku do středního pásma.
23:48
Začíná zkrácená přesilovka Hanáků.
23:00
Vyloučení v týmu HC Most (Daniel Hora – 2 min., nedovolené bránění).
22:12
Mos se ještě nedokázal usadit v útočném pásmu.
21:48
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Jan Káňa – 2 min., podražení).
20:47
Rudovský zahrozil domácí brance.
20:01
Most byl v první třetině o něco lepším celkem, ale přesto o branku prohrává, když Hanáci vytěžili z minima maximum.
20:00
19:16
Domácí se ještě v závěru pokoušejí dosáhnout na vyrovnání.
18:12
JAN STREJČEK dostal přihrávku mezi kruhy od Roda, vyhnul se dvojici obránců a střelou nad vyrážečku snižuje na 1:2. Asistence: Tomáš Rod, Ondřej Havlíček.
17:57
Luňák z pravého kruhu minul domácí branku.
17:16
To je pro domácí dost kruté, rozhodně zatím nejsou v utkání horším celkem.
16:36
Protivného střelu od modré dokázal před Pincem ještě lehce tečovat MARTIN NOVÁK. Puk se od tyče odrazil do branky 0:2. Asistence: Tomáš Protivný, Jan Káňa.
15:37
Rod křižnou přihrávkou brankovištěm žádného spoluhráče nenašel.
14:34
Hora hledal na brankovišti Smolku, který ale promáchl.
13:53
Šafář je vyloučen za držení.
13:38
13:01
Hanácí jsou v početní převaze opět neškodní.
12:02
Půhoný špatnou přihrávkou vyhnal spoluhráče do středního pásma.
11:22
Kubinčák je vyloučen za držení hole.
10:43
Venkrbec se dostal s pukem až k Pincovi, ale neustál situaci a dostal se sám do mostecké branky.
10:14
Střelu Luňáka blokuje Mical.
09:49
Válek znovu dostal puk do útočného pásma.
09:00
Ve snaze udržet útočné pásmo uniká Protivnému puk do středního pásma.
08:05
Most je určitě aktivnějším celkem, Jestřábi jsou pod tlakem.
06:35
Most je kompletní a snaží se tlačit před branku hostů.
05:45
Most brání s přehledem, Pinc moc práce nemá.
05:11
Jestřábům se v přesilovce zatím vůbec nedaří.
04:11
Charousek je vyloučen za hákování.
02:20
První akce hostů končí brankou. Rudovský našel z mezikruží u levé tyčky LUKÁŠE LUŇÁKA, který přizvedl puk nad Pincovu vyrážečku 0:1. Asistence: Jan Rudovský, Matouš Venkrbec.
01:20
Válek se Šimečkem ohrozili Kantora.
00:40
Most se od začátku usadil v útočnémk pásmu. Smolkovu střelu blokují Jestřábi do ochranné sítě.
00:01
WSM liga pokračuje v pondělí už svým 3. kolem, ve kterém Most doma přivítá Jestřáby Prostějov. Hanáci v prvním kole prohráli v Jihlavě 4:3 po prodloužení a ve druhém kole porazili doma Třebíč 3:2 rovněž v nastaveném čase.

Most na úvod prohrál 3:4 po sam. nájezdech doma s Ústím, když ještě sedm minut před koncem vedl 3:1. V pátek poté podlehl v Přerově 5:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.