Tak nakonec rozhodla jediná šance v prodloužení. Po hodně průměrném zápasu si hosté z Třebíče nakonec odváží dva body a Most klesá na dno tabulky.
63:24
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Z ničeho nic se Třebíč dostala před brankou do situace 2/1, Mrázek našel před brankou JÁNA NIKO, který napoprvé Hübla nepřekonal, ale odražený puk dokázal z otočky poslat do prázdné mostecké branky 1:2 Asistence: Petr Mrázek.
62:42
Vypadalo to na faul na Wasserbauera, ale vylučovat se nebude.
61:58
Na druhé straně nic nevymyslel Slavíček.
61:30
Hostující trojice zamkla Most před Hüblem.
60:35
Prodloužení je zatím hodně opatrné, nic moc se neděje.
60:01
Poslední třetina nijak nevybočila z dnešního trendu. Čeká nás prodloužení 3/3, které by mohlo přinést více šancí a možná i rozhodnutí.
60:00
59:19
Třebíč sevřela domácí před Hüblem, tlak ale žádnou šanci nepřinesl.
58:32
Vhazování před Jekelem, prodloužení začíná nabývat reálných obrysů.
57:49
Most kontroluje puk, ale branku Horáků rozhodně neatakuje.
56:59
Už mi to přijde, že oba celky jsou spokojeni se ziskem jednoho jistého bodu.
56:05
Blaha se po pravé straně protáhl až před Hübla. dostal se i do zakončení, domácí gólman si s jeho sřelou poradil.
55:21
Čejka si netroufl rozehrát přes napadajícího Černého a usadil se s pukem za vlastní brankou.
54:25
Mrázek v přečíslení 2/1 nedokázal dobře nahrát Malcovi.
53:46
Jekel ukrývá puk před dojíždějícím Alinčem.
53:06
Horáci jsou momentálně o něco aktivnější.
52:12
100% šance hostů. Výborná kombinace Kusko – Zohorna – Mrázek končí špatnou střelou posledně jmenovaného, přestože měl poloprázdnou domácí branku.
51:27
Tlak Mostu končí střelou Hory zpoza kruhu. Jekel byl však pozorný.
50:27
Rozběhla se poslední destiminutovka třetí periody, vše je stále otevřené.
49:36
Po chybě Zohorny šli Divíšek s Rodem 2/1, Divíšek dokázal Rodovi přihrát, ten však ve výborné pozici pouze trefuje Jekelovo beton.
48:21
Kubinčák obětavým pádem zabránil Eratovi dostat se do brejku.
47:46
Vyloučení v týmu HC Most (Adam Rulík – 2 min., hákování).
47:03
Je to pořád hodně nezáživné, šancí je hodně poskrovnu.
46:25
Řehoř se proti Zdráhalovi nedokázal prosadit.
45:39
Psota přišel o puk v souboji s Rodem.
45:02
Kusko střílel po přejetí modré čáry, puk skončil na zadním plexiskle.
44:03
Zdráhalovo nahození zastavil tělem Cvrk.
43:04
Dobrou útočnou aktivitu Milfaita zužitkoval ve střelu Zábranský, puk ale dokázal zblokovat Rulík.
42:18
Strejček s Havránek narazili za mosteckou brankou do mantinelu, vypadalo to hodně nebezpečně, ale nakonec oba odjeli z ledu po svých.
41:30
Slavíček zpoza branky výborně našel Řehoře, který byl úplně sám před Jekelem, ale ani on sám snad neví, proč ještě nahrával hůře postavenému Micalovi, který byl navíc pokrytý.
40:42
Černý dlouho čeká s rozehrávkou za vlastní brankou.
40:01
Druhá třetina byla podobná té předešlé, opět to nebylo ze strany obou týmů nic moc, ale skóre se nám vyrovnalo. Uvidíme, co nabídne poslední perioda.
40:00
39:39
Mical nahazuje puk za branku Třebíče a vypadá to na poklidný konec druhého dějství.
38:57
Černému se píská přihrávka rukou, Řehořův atak je tak zastaven.
37:46
Mrázek měl proti sobě pouze jediného obránce Strejčka, který však jeho střelu dokázal zablokovat.
37:07
Hora byl s pukem metr před červenou čárou, přesto dokázal vyrobit icing.
36:47
Šanci Slavíčka z levé strany zastavuje dobře povyjetý Jekel.
36:06
Ofsajd Mostu při průniku Kubinčáka.
35:43
V situaci 3/2 trefuje Dufek Zdráhalovu brusli, puk dostal následně pod kontrolu Jekel.
35:04
Divíšek aktivně pracoval v útočném pásmu, nakonec dostal puk na Rulíka, jehož střelu obrana Třebíče zablokovala do ochranné sítě.
34:20
Alinč před brankou usměrnil Charouskovu střelu mimo hostující branku.
33:53
Hübl dobře zasáhl proti Malcovi.
33:22
Cvrk to zkusil ze středního pásma, Jekel puk ihned rozehrává na obránce.
32:50
Horáci si vyměňují puk ve středním pásmu.
32:04
Na druhé straně dobrý zákrok Jekela.
31:13
Bartejs z kruhu zamířil nad Hüblovu lapačku, domácí gólman jí ale dokázal na poslední chvíli trošku zvednout, takže puk její hranou vytěsnil nad svou branku.
30:28
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Most (Daniel Hora – 2 min., podražení).
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Radim Zohorna – 2 min., faul loktem).
30:28
29:44
Kristl vybojoval puk na Strejčkovi, dostal se i do zakončení, ale trefil pouze Hüblovu náruč.
29:15
Dlouho držela Třebíč útočné pásmo, ale nerezultovala z toho žádná střela.
28:16
Domácí šli do přečíslení 2/1, dobře pro hosty zasáhl Zohorna.
27:52
Bartejs od modré minul Hüblovu branku.
27:35
Most dokázal vytlačit hru do středního pásma.
27:09
Erat dlouze kombinoval s Kristlem, ale nakonec z toho nic nebylo.
25:58
Vyloučení v týmu HC Most (Jan Strejček – 2 min., sevření puku rukou).
25:12
Puk letí za mosteckou branku a hosté rychle střídají všechny hráče.
24:33
Černého střelu z kruhu blokuje Zdráhal do ochranné sítě.
24:22
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Roman Dymáček – 2 min., sekání).
23:25
Bartejs neudržel v souboji s Divíškem útočné pásmo.
22:36
Znovu střílel z kruhu neatakovaný Erat, Hübl vyrazil puk betonem.
21:54
Dolníček tečoval Eratovu střelu mimo mosteckou branku.
21:36
Vyloučení v týmu HC Most (Martin Mical – 2 min., podražení).
21:30
Horáci jsou stále usazeni před brankou Mostu.
20:44
Dolníček našel před brankou RICHARDA KRISTLA, který ač tísněn, dokázal propasírovat puk do mostecké branky 1:1. Asistence: David dolníček, Roman Erat.
20:01
První dějství nepřineslo žádný zázračný hokej, Most je o jednu branku vpředu, ale zdaleka není ještě rozhodnuto.
20:00
19:34
Šimeček bojuje o puk za brankou Horácké Slavie.
18:55
Cvrk se s pukem do pásma nedokázal natlačit.
18:23
Charouskovi utekl na modré puk do středního pásma.
17:42
Čejka dokázal rukou vyhodit puk až k mostecké brance.
17:16
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Patrik Koch – 2 min., napadení).
16:44
V situaci 2/2 dokázal Kristl prohodit puk na Erata, jenž zakončil slabou střelou do Hüblovo betonu.
16:21
Řehoř nezachytil Horovu přihrávku, Mostu se píská icing.
15:30
Horáci se pořád snaží tlačit před domácí branku, ale větší nebezpečí z toho pro Hübla zatím nehrozí.
14:49
Blaha od modré čáry nezamířil přesně.
14:27
Znovu se nepodařil Třebíči průnik do útočného pásma.
13:47
Další ofenzívu hostů zastavuje pískaný ofsajd.
12:58
Hosté jsou teď častěji na puku, ale daleko od mostecké branky.
12:04
Po návratu Charouska z trestné lavice šli domácí 3/1, Šimeček volil místo přihrávky střelu, kterou Jekel zneškodnil.
11:25
Dobrá obrana Mostu v oslabení.
10:56
Dolníček v zajímavé pozici před mosteckou brankou poslal jenom velice slabou bekhendovou střelu, kterou Hübl s přehledem pokryl.
09:56
Vyloučení v týmu HC Most (Kamil Charousek – 2 min., hákování).
08:37
Most právě vstřelil branku!
Divíšek přihrával před branku, kde v sedě na ledě dokázal TOMÁŠ ROD puk šikovně ztečovat za Jekelova záda 1:0. Asistence: Tomáš Divíšek.
08:23
Divíškovu střelu z kruhu Jekel vyráží.
07:50
Rulíkova střela minula branku Horáků.
07:00
Jekel ukrývá puk pod lapačkou po nahození Černého ze středního pásma.
06:32
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Jan Milfait – 2 min., příliš mnoho hráčů).
05:32
Smolka po přejetí modré pálí do připraveného Jekela.
05:02
4/4 zatím lépe vyznívá pro hosty.
04:31
Zdráhal přinutil Hübla k zákroku.
04:05
Vyloučení v týmu HC Most (Kamil Černý – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Václav Čejka – 2 min., hrubost).
04:05
03:55
03:24
Slavíček od modré čáry pálil nepřesně.
02:40
Rulík zachyboval v rozehrávce a Malec následně střílel na mosteckou branku.
01:55
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Lukáš Blaha – 2 min., faul loktem).
01:04
Střelu Hory od modré zblokoval Mrázek.
00:39
Dolníček nahazuje puk na Hübla a odjíždí střídat.
00:01
V dalším kole WSM ligy přivítá Most na svém ledě Třebíč. Horákům patří po 22 odehraných kolech 10. místo se ziskem 27 bodů. Jejich aktuální forma není z nejlepších, protože z posledních pěti utkání prohráli hned čtyři. dokázali zvítězit až v úplně posledním kole v Litoměřicích 2:3. První vzájemný duel doma Třebíč s Mostem prohrála 2:3 v prodloužení.

Postavení Mostu je ještě o něco horší. S 21 body mu patří předposlední místo, když za ním už jsou pouze Trhači z Kadaně. Z posledních pěti duelů Most dvakrát vyhrál, aktuálně má však sérii tří porážek v řadě. Ta poslední je ze středy, kdy Most prohrál v Jihlavě 3:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.