To je pro dnešní večer ode mě vše. U příští onlajnu na shledanou.
Zubři prohráli i desátý zápas v řadě. V dnešním utkání sice měli více ze hry, ale byli potrestání za mizernou koncovku.
60:39
Litoměřice právě vstřelily branku!
Hosté využili zaváhání Zubrů při bránění. Sám před Horčičkou se ocitl MAREK LOSKOT a precizním bekhendovým blafákem získal pro svůj tým bod navíc. Asistence: Jindřich Barák
60:01
Stadionu se podařilo poměrně rychle vyrovnat, a to díky brance Valáška. Zubři si v průběhu závěrečné třetiny vypracovali hned několik gólový šancí, ale Litoměřice držel skvělý Pavelka.
60:00
59:49
Novotný drží puk za Horčičkou a tam asi také základní hrací doba skončí.
58:55
Hosté teď dobře střežili prostor před svým brankářem a nedovolili domácím hráčům dostat se do větší šance.
56:48
Plášek v další stoprocentní šanci nepřehodil beton Pavelky po přihrávce Bergra.
56:35
Loskot neměl podporu od svých spoluhráčů, tak udělal to nejlepší, co mohl, vypálit na Horčičku a vybojoval vhazování.
55:12
Sikora našel před brankou zcela volného Pláška, který zkoušel blafák do bekhendu, Pavelka vytáhl další fantastický zákrok a podržel svůj tým.
54:28
Další icing hostů.
54:02
Tečované nahození Vágnera těsně minulo hostující svatyni.
53:43
Litoměřice přerušují tlak Zubrů pouze za cenu zakázaného uvolnění.
53:07
Ve velké šanci se ocitl Procházka, měl čas zamířit, ale jeho rána minula o pár centimetrů horní tyč.
52:41
Po zásahu Chmelíře skončil puk mezi diváky.
52:00
Ferenc tvrdě dohrál Valáška, který toho má dost a odchází v předklonu na střídačku.
51:31
Kališníci dokázali vybojovat puk u modré čáry, nakonec nahazoval puk Ondráček, Horčička vše dobře viděl a ukryl kotouč ve své rukavici.
51:07
Nakonec se zvedá a opouští led po svých.
51:07
Hra je přerušena. Na ledě zůstává ležet domácí kapitán Sýkora.
50:25
Sikora chytře skryl svůj švih za bránícího Pavlase. Pavelka ovšem dokázal puk vyrazit do ochranné sítě svým ramenem.
49:48
Po zblokované ráně Paly se k odraženému puku natáhl Goiš a dorážel do zpola odkryté klec hostů, trefil však pouze oblouk branky.
49:25
S Procházkovou přízemní střelou neměl hostující brankáře žádné problémy a holí ji vyrazil do rohu.
49:00
Buly v útočné třetině domácích se bude opakovat, protože Sikora se pohnul dříve, než byl vhozen puk.
48:43
Sikora si počkal, až mu před branku najede Ferenc. Přerovský zadák se již chystal zakončovat, byl však zablokován hostujícím hráčem.
48:12
Goiš sice tečoval přihrávku Ference, ale bylo to ještě před červenou čarou. Icing Zubrů.
47:12
I toto oslabení zvládli Litoměřice bez větších obtíží. Šulc je zpět na ledě.
46:10
Hosté vyhazují.
45:56
Palova bomba prolétla těsně mimo a po odrazu o tvrzené sklo zamířila do ochranné sítě. Vhazuje se ve středním pásmu.
45:12
Domácí uzamkli hosty před Pavelkou a vybojovali faul. Za vysokou hůl odchází na lavici trestoměřičů Šulc.
43:50
Po rychlém přečíslení pálil Miškář, Horčička byl na místě a vyrazil.
43:14
Icing Přerova.
42:54
Horčičkovi vypadl puk, Malina jej trochu zbrkle odpálil přímo na hokejku Pavlase, ten okamžitě pálil, ale naštěstí pro domácí byla jeho rána zblokována vysoko nad.
42:31
Sikora vybídl k teči Bergra, který však namířil kotouč pouze do hrudi Pavelky.
42:07
Zubři se snaží rychle odpovědět. Před Pavelkou teď udělali velký závar, ale jejich snahu utnul hvizd sudího, kterému se ztratil puk z dohledu.
41:55
Hosté z ničeho nic vyrovnávají. Úspěšným střelcem hostů je MILAN VALÁŠEK. Asistence: Ondřej Smetana
40:21
Domácí začínají aktivně, ale hostům se podařilo osvobodit. Oba týmy střídají.
40:01
Ve druhé části jsme byli svědky pouze jedné branky, kterou má na svědomí domácí Jan Berger. Zubři měli v této části hry několik přesilovek, ale až na jednou využitou je nesehráli vůbec dobře. Šance na zisk bodů jsou do poslední třetiny stále otevřené.
40:00
39:27
Sýkora střílenou přihrávkou zkoušel najít hůl někoho ze svých spoluhráčů, Pavelka však přečetl jeho úmysl a vykopl puk betonem.
38:10
Rozjetý Berger zkoušel trefit mezírku mezi betony Pavelky, ten si však tento prostor dobře pokryl.
38:00
Nedvídkův pokus od modré čáry končí v pohotové lapačce Horčičky.
37:33
Vágner zavezl puk za červenou čáru a nahazuje.
36:49
Goišovu nabídku zpoza branky ukryl pod svou rukavicí Pavelka a přerušuje hru.
36:31
Oddechový čas pro hosty. Ani tentokrát se Přerovu přesilovka vůbec nepovedla.
36:03
Domácí se i nadále nedaří založit přesilovkou akci.
35:22
Hosté si v oslabení počínali velmi aktivně a Nedvídek se Stoklasou ušetřili svému týmu téměř minutu.
34:31
Za držení je potrestán Veselý.
34:31
Berger se pokusil rychle obtočit klec, ale Pavelka byl na místě.
34:11
Nyní proběhla i konzultace s brankovým sudím a hlavní rozhodčí potvrdil svůj předchozí verdikt.
33:50
Po ráně jednoho ze Zubrů se rozezvučela tyč a domácí se již radovali z branky. Rozhodčí však upažil a pokračuje se ve hře.
32:41
Pšurného pokus vyrazil Pavelka vyrážečko do rohu hřiště.
31:55
Pavelka vyrazil Ferencovu bombu pouze do Bergra, ten však nedokázal vytřepat včas puk se ze své výstroje.
31:30
Jejich snaha nakonec končí nepovedenou střelou. Vhazuje se ve středním pásmu.
31:05
Hosté se po delší odmlce také dostali do útočného pásma.
29:59
Hosté jsou v pěti. Tato přesilovka se domácím příliš nepovedla.
28:45
Sikora byl v rohu hřiště pod tlakem, tak jen posunul puk, kterého se však zmocnil Pavlas a nekompromisně vyhazuje.
27:59
Skvělou práci odvedl Ižacký. Vkleče dokázal vypíchnout puk, a poté si to namířil rovnou k brance hostů. Smetana neměl jinou možnost, než jej zahákovat.
27:01
Pala poslal puk po mantinelu, kde měl být Kratochvíl, ten však nestihl dojet na svou pozici a Přerovu je odpískán icing.
26:18
Přerov právě vstřelil branku!
Zubři nabídku početní výhody rychle využívají. Sikora zavezl kotouč do útočné třetiny, počkal až mu najede JAN BERGER, který nadvakrát překonal Pavelku. Asistence: Marek Sikora a Jakub Ferenc
25:40
Přerov si zahraje početní výhodu. Šulc chtěl za vlastní brankou odpálit poskakující puk, trefil jej však nešťastně, že ten zamířil až do ochranné sítě.
24:45
Palovu sraženou střelu si před brankou našel Dvořák, ale jeho pokus trefil pouze beton Pavelky.
24:06
To je škoda pro Zubry. Procházka vyslal Pšurného do brejku, ten však byl v těsném ofsajdu.
23:19
Chmelíř zahrál puk po hrazení v domnění, že tam najde někoho ze svých spoluhráčů, ale jeho nabídka končí na zakázaném uvolnění.
22:01
I hned po vhazování pálil Ferenc, Pavelka neudržel jeho pokus v lapačce, ale pomohli mu obránci, kteří pokryli vyražený kotouč.
21:52
Zubři několikrát nepřesně rozehráli, vše nakonec vyústilo v tvrdou ránu Šulce, kterou vyrazil Horčička svým levým ramenem do ochranné sítě.
20:41
Jeden z hlavních arbitrů teď musel domluvit litoměřickému Veselému. Bude se vhazovat před Horčičkou.
20:21
Berger vybojoval puk na Šulcovi a předložil jej Sikorovi. Pavelka ránu přerovské osmičky ukryl pohotově do své rukavice.
20:01
Prvních dvacet minut je za námi a je skutečně na co koukat. Zubři si v první třetině vypracovali řadu šanci, ale radovali se pouze jednou, a to díky Sýkorovi. Hosté se snaží čekat na své šance a hrozit z rychlý brejků, po jednom takovém okénku v přerovské obraně se z branky radoval expřerovský Stoklasa. Druhá třetina bude hodně zajímavá, navíc při odchodu do šaten vznikla menší rozmíška mezi hráči obou mužstev.
20:00
19:55
Litoměřice to ještě v samém závěru zkoušeli, ale domácí obrana zvládla.
19:25
To je neuvěřitelné. Sýkora zachytil vyhození hostů a okamžitě našel před brankou volného Pšurného, který ani nadvakrát nepřekonal Pavelku. O pár sekund později ještě pálil Procházka, Pavelka kotouč neudržel, ten se však vykutálel těsně vedle tyčky a zamířil mimo.
19:00
Zakázaného uvolnění se nyní pro změnu dopustili také hosté z Čech.
18:10
Plášek posunul puk na rozjetého Bergra, který zavezl kotouč do třetiny a nepříjemně vypálil. Pavelka jeho ránu neudržel, ale Sikora se nakonec k dorážce neprodral.
18:01
Horčička si našel Pieglovo nahození a ukryl jej do své lapačky.
17:13
Zubři se trošku kostrbatě ale přece jenom dostali z obranného pásma.
16:27
I hned po buly pálil bekhendem Hanták, ale jeho pokus minul přerovskou klec.
16:24
Zakázané uvolnění domácího týmu. Vhazuje se před Horčičkou.
15:38
Dvořák s Vágner bojují o puk proti Veselému s Valáškem. Domácí dvojice byla nakonec úspěšnější a Přerov může přejít do útoku.
14:40
Procházka vystihl rozehrávku Stadionu a okamžitě směřoval přihrávku na Sýkoru, ke kterému však puk nedoputoval.
14:06
Po několika pokusech Zubrů usadit v útočném pásmu se ke kotouči dostali hostující hráči, ale jejich snažení směrem vpřed zastavil ofsajd.
12:36
Veselý nahodil puk z rohu hřiště na Horčičku, který placatý nesmysl raději podržel pod svou rukavicí.
12:10
Domácí velmi rychle odpovídají. Na vrcholu kruhů se ke kotouči dostal kapitán TOMÁŠ SÝKORA a perfektní střelou se trefil krásně nad lapačku Pavelky. Asistence: Milan Procházka a Roman Pšurný
11:35
Oddechový čas pro hosty.
11:35
To je pro Zubry hodně kruté. Hosté se v oslabení dostali do přečíslení dva na jednoho. Hanták předložil puk FILIPU STOKLASOVI, který si Horčičku vychutnal bekhendovým blafákem. Asistence: Filip Hanták
10:40
Sikora pumelice těsně minula Pavelkovu branku, Zubři však znovu získali puk.
09:51
Další přesilovka pro Zubry. Za držení si odpočine na trestné lavici Ondráček.
09:21
To je obrovský tlak Přerova. Procházka nedokázal trefit odražený puk před prázdnou klecí. Poté dorážel Pala, proti němu se fantasticky přesunul Pavelka.
07:51
Sikora nabil na modré čáře volnému Novotnému, jehož rána prolétal klubkem těl a trefil Pavelkovu lapačku.
07:25
Početní výhodu si zahrají také domácí. Za nedovolené bránění je potrestán Jebavý.
07:00
Těsně po návratu Sikory na led pálil z dobré pozice Procházka, ale Horčička precizně utěsnil prostor u pravé tyče.
06:23
Útočnou akci hostů zastavuje ofsajd. Zubrům se teď několikrát podařilo vyhodit puk z pásma, a tak aspoň trochu otupili tlak hostů.
05:46
Sýkora se zmocnil puku a vyhazuje jej až k Pavelkovi.
04:53
Jsou tu další dvě trestné minuty pro domácího hráče, potrestaným hráčem je Sikora, který se proti pravidlům provinil faulem loktem.
04:24
Goiš je zpět na ledě. Přerov se ubránil.
04:15
Chmelíř dostal puk alespoň za modrou čáru.
03:30
Ondráček tečoval Pavlasovu nabídku. Horčička však dobře četl hru a kotouč vyrazil svým betonem.
02:24
První vyloučení dnešního zápasu. Na dvě minuty si odchází odpočinout Goiš.
02:00
Po několika zajímavých odrazech se k puku dostal Stoklasa, který pálil do odkryté klece. do jeho rány se však vrhl Vágner a zblokoval ji mimo.
01:41
Palovu nabídku Kratochvíl nedokázal dobruslit. Píská se icing a hra se stěhuje před domácí svatyni.
01:22
Buly po Horčičkově levici.
01:05
Malina důrazně odstavil Šulce, ale hosté zůstávají u kotouče i nadále.
00:12
Tak to je škoda. Berger krásnou žabičkou vyslal do brejku Pláška, který nic velkého nevymýšlel a vypálil na Pavelkovu vyrážečku. Jeho rána těsně minula růžek branky.
00:01
Hosté v modro-bílých dresech nastupují jako první a za nimi již vjíždí na kolbiště domácí Zubři. Protrhnou dnes svou smolnou sérii?
Rozhodčí dnešního utkání jsou již na ledové ploše, nyní čekáme až se objeví hráči obou mužstev.

HC ZUBR Přerov: Horčička (Klimeš) – M. Novotný, Ferenc (A), Chmelíř, Malina, Pala, L. Vágner, Šnajnar, Grof – Plášek, Berger, Sikora – Milan Procházka (A), T. Sýkora (C), Pšurný – Goiš, F. Dvořák, M. Kratochvíl – Ižacký, Tadeáš Král, Kovařík.

HC Stadion Litoměřice: J. Pavelka (Šindelář) – J. Šulc (A), Pavlas (C), Plášil, Barák, Jebavý, Piegl, Smetana, Bažant – O. Procházka, Nedvídek, M. Ondráček – R. Pilař, J. Veselý, Valášek – Stoklasa, Hanták, Loskot – Miškář, Zajan, Dufek

Rozhodčí: Mikula, Kopeček – Zídek, Polák.
Přerov má s hosty z Čech v letošní sezoně pozitivní bilanci. Ve dvou zápasech dokázal zvítězit a získat tak 5 bodů, a to po výsledcích 2:1 po sn. a 4:1. Litoměřice Zubry předčili v posledním měření sil, kdy na svém ledě slavili zisk plného počtu bodů po výsledku 4:2.
HC ZUBR Přerov
Přerov se již dlouhých 9 zápasů neradoval z vítězství, poslední tříbodovou výhru si připsal 17.12. 2016 proti Benátkám nad Jizerou. Od té doby Zubři vyválčili pouhé čtyři body za dvě porážky v prodloužení a dvě prohry v nájezdech. Kvůli výsledkové krizi se propadli až na 9. místo tabulky. Na 11. Frýdek mají náskok jediného bodu.
HC Stadion Litoměřice
Hosté ze severu Čech se mohou pochlubit vcelku slušnou formou, z posledních 4 zápasů vytěžili osm bodů. V pondělním utkání si dokonce vyšlápli na čtvrtou Slavii a udolali ji na svém ledě 2:1 po samostatných nájezdech, o vítěznou branku Litoměřic se postaral Nedvídek. Momentálně se Stadion nachází na 8. místě tabulky se ziskem 60 bodů.
Dobrý den u přenosu ze 45. kola WSM Ligy, v rámci kterého své síly poměří přerovští Zubři a litoměřičtí Kališníci.