Dnešní utkání mezi Přerovem a Třebíčí je u konce. Hostující celek byl lépe připraven a zaslouženě si odváží domů všechny body. Zubři tak po dvou domácch vyhrách opět na domácím ledě podlehli svému soupeři. Pro dnešek je to všechno, hezký zbytek středy.
59:17
Je tu poslední minuta.
58:10
Utkání se již pouze dohrává. Zubři již nemají dostatek času, něco zdramatizovat.
57:49
Zdráhal se vydal na ofenzivní výlet, který zakončil střelou přímo do Klimeše.
56:17
Ofsajd na straně Třebíče, buly ve středním pásmu.
54:39
Třebíčtí si v pohodě kontrolují svůj náskok.
53:12
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Krásná kombinace hostů končí v síti Přerova. Třebíč vede už 5:1 a autorem páté trefy Horácké Slavie je útočník SILVESTR KUSKO. Asistence: Jan Milfait, Tomáš Havránek.
52:48
Další úspěšně vyhození domácích, Klimeš tentokrát proti kombinaci Třebíče zasahovat nemusel.
52:41
Zubři se v oslabení dobře brání, Třebíč se ještě pořádně nedostala před Klimeše.
51:13
Lubomír Malina (PŘE) 2 minuty za hákování.
50:36
Juráň poslal puk na čepel Kuska, který tvrdým pokusem minul branku Klimeše.
49:39
V poslední třetině moc pohledný hokej nevidíme. Hra je opět přerušena.
48:18
Klimeš srazil Eratovu střelu do ochranné sítě.
47:29
Třebíč v pohodě brání a Zubry do větších šancí nepouští.
46:36
Malina to zkoušel prudkou střelou, ale brankáře Třebíče nepřelstil.
45:16
Zakázané uvolnění Třebíče, buly po levé ruce Jekela.
43:37
Procházka se tlačil do šance, ale vracející se Zdráhal ho čistě odstavil.
42:41
Hosté navyšují své vedení a vedou už 4:1. Klimeš nestačil na rychlou střelu od RICHARDA KRISTLA, který zamířil mezi jeho betony. Bez asistence.
40:26
Třebíč se tlačila do zakončení, Klimeš prozatím ve třetí třetině nemusel zasahovat.
40:01
Druhá třetina skončila nerozhodně 1:1, ale moc hokejové krásy nám nenabídla. Třebíči se povedlo navýšit vedení zásluhou Milfaita na jehož trefu odpověděl pohledným zakončením Ižacký. Zubři se tlačili do zakončení, ale výborný Jekel jim toho více nedovolil.
40:00
39:08
Je tu poslední minuta druhé třetiny.
36:17
Niko se protáhl kolem mantinelu a našel rozjetého Dolníčka, který v zakončení nezasáhl branku Přerova.
35:49
Zakázané uvolnění Přerova, hra se vrací před Klimeše.
35:03
Přerov právě vstřelil branku!
Jekel přichází o čisté konto a Zubři se dotahují na rozdíl dvou branek. JAKUB IŽACKÝ rychlou a přesnou střelou z ostrého úhlu překvapil brankáře Třebíče. Asistence: Filip Dvořák.
34:27
Jekel si lapačkou smlsnul na tvrdém pokusu Maliny.
33:55
Jakub Ferenc (PŘE) – Václav Čejka (TŘE) oba dvě minuty za hrubost.
33:55
Ferenc se dostal do křížku s třebíčským Čejkou a bude se vylučovat.
32:59
Jan Zdráhal (TŘE) 2 minuty za zdržování hry.
32:29
Kovařík i Erat jsou zpátky ve hře a hraje se zase pět na pět.
30:56
Zubři se chtějí nastartovat snižující brankou, ale Pavel Jekel chytá opravdu skvěle.
30:29
Lubomír Kovařík (PŘE) 2 minuty za nedovolené bránění – Roman Erat (TŘE) 2 minuty za hákování.
29:53
Hosté hráli v šesti, dnes již podruhé a budou za to pykat. trest odsedí Lukáš Paták (TŘE)
29:40
Třebíč se dokázala ubránit a hokejisté v bílých dresech jsou zase v pěti.
28:44
Jekel dobře zasáhl betonem a hosté opět vyhazují kotouč před Klimeše.
28:19
Ferenc při zmatcích na třebíčském brankovišti nastřelil z dorážky spojnici Jekelovy branky.
27:32
Lukáš Paták (TŘE) 2 minuty za nedovolené bránění.
26:59
Po třetí obdržené brance dochází v brankovišti Zubrů ke změně. Do branky se staví Lukáš Klimeš.
26:59
Hosté zvyšují své vedení již na 3:0. Havránek našel za brankou JANA MILFAITA, který dokázal v rychlosti zasunout kotouč za Luboše Horčičku. Asistence: Tomáš Havránek, Tomáš Bartejs.
25:49
Zubři vyhazují kotouč do bezpečí.
25:15
Martin Novotný (PŘE) 2 minuty podražení.
24:18
Popelka nabízel kotouč kolegovi Kovaříkovi, který se do zakončení neprodral.
22:47
Chmelířovo nahození se odrazilo před brankáře Jekela, kde mohl dorážet Procházka i Plášek, ale nikdo ze jmenovaných to nedokázal.
21:38
Šnajnar nabídl kotouč Ižackému, ale jeho pokus mířil hodně vedle třebíčské branky.
21:10
Třebíč se dokázala ubránit i tentokrát. Hosté jsou kompletní.
20:39
Dolníček to zkoušel z mezikruží, ale minul.
20:01
Úvodní třetinu vyhráli hosté, kteří přijeli do zápasu lépe připraveni a i štěstíčko se zatím otočilo na jejich stranu. Zubři se ve zbytku první části snažili snížit stav zápasu, ale výborný Jekel jim to nepovolil.
20:00
19:10
Richard Kristl (TŘE) 2 minuty za podražení
18:36
Popelka byl v nadějné šanci, ale ani on nemířil přesně.
17:49
Goiš měl dvě možnosti k překonání Jekela, ale ani jednou se mu brankáře Třebíče nepodařilo prostřelit.
16:37
Horčička musel natahovat svůj beton proti dorážce Dolníčka. Buly u branky Přerova.
15:21
Kristl se sice neprotlačil ke střele, ale Třebíči se alespoň nadále daří držet kotouč.
14:26
Pláškova střela švihem našla místečko v lapačce pozorného Jekela, který působí v dnešním utkání velmi jistě.
13:36
Pala se vydal na ofenzivný výlet, který ovšem nedokončil, protože ho jeden z třebíčských obránců tvrdě dohrál.
12:56
Pavel Jekel se výborně prezentoval proti nájezdu Ižackého, který tvrdší střelou provětral brankáře hostí.
12:30
Třebíč hraje v plném počtu, Juráň je zpátky ve hře.
11:41
Třebíčí se podařilo podržet kotouč na hokejkách a v oslabení naspořit cenné vteřinky.
11:18
Zubří kombinace dopadla pro domácí špatně, protože se píská ofsajd.
10:38
Dostálek dvakrát nebezpečně clonil před brankářem. Pavel Jekel ale oba pokusy domácích v pohodě zneškodnil.
10:24
Marcel Juráň (TŘE) 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.
10:04
Zubři se dokázali ubránit proti šancím Třebíče a jsou zase v plném počtu.
8:38
Niko byl opět u kotouče a Horčička byl pozorný. Zubři ještě stačili v oslabení kotouč vyhodit do bezpečí.
7:55
Rostislav Šnajnar (PŘE) je vyloučen na dvě minuty za zdržení protihráče.
6:19
Nikova dělovka jen prosvištěla kolem přerovské klece.
5:37
Třebíč se usadila v útočné třetině a pořádně zatápí přerovské obraně.
4:48
Zubři si zároveň vyžádali oddechový čas.
4:48
Obrana domácích totálně zaspala a hosté vedou již o dvě branky! Přerovská obrana nechala volně pláchnout TOMÁŠE HAVRÁNKA, který si ve finále položil i brankáře Horčičku a zasunul kotouč za jeho záda. Asistence: Silvestr Kusko, Jozef Huňa.
4:33
Hosté jdou z hodně nenápadné akce do vedení. Střela PATRIKA KOCHA od levého mantinelu končí za zády Luboše Horčičky. Asistence: Richard Kristl.
3:47
Zubři vyhazují kotouč na zakázané uvolnění a vhazovat se bude před Horčičkou.
3:19
Třebíč se usadila v útočném pásmu a Horčička musí být v pozoru.
2:28
Ižackého průnik skončil výslednou střelou na levé tyči Jekelovy branky.
1:54
Třebíč se při kombinaci ocitla v ofsajdovém postavení.
1:24
Brankář Třebíče zasahuje i podruhé úspěšně.
1:08
Do první šance se propracovali domácí. Popelka nabídl kotouč Goišovi, jehož střela z ostrého úhlu brankáře Jekela nepřekvapila.
0:26
Zatím opatrný začátek obou mužstev.
00:01

HC ZUBR Přerov: Horčička (Klimeš) – Chmelíř, Pala, M. Novotný, Ferenc, Zbořil, Malina, L. Vágner, Šnajnar – Milan Procházka, Pšurný, Dostálek – Goiš, Popelka, Kovařík – Plášek, Tadeáš Král, M. Kratochvíl – Ižacký, Dvořák.

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (D. Svoboda) – J. Zdráhal, Niko, Bartejs, Lojek, Čejka, Koch, Schejbal – R. Erat, Dolníček, Kristl – T. Havránek, Kusko, Huňa – Jan Wasserbauer, Milfait, Paták – Juráň.

Rozhodčí: Koziol – Lukš, Hanzlík.
Sportu zdar a hokeji zvlášť! WSM liga nám dnes nabídne start druhé čtvrtiny soutěže a domácí Zubři na svém ledě přivítají Horáckou Slavii Třebíč. V tabulce jsou na tom lépe domácí, kteří mají před Třebíčí náskok pouhých dvou bodů a po dnešním duelu se může celková tabulka opět pořádně promíchat. Třebíč narozdíl od Zubrů prohrála oba poslední zápasy a dneškem bude chtít tuto nelichotivou bilanci ukončit. Zubři mají ovšem o motivaci postaráno, protože letošní první souboj na ledě Třebíče prohráli. Utkání začíná v 18:00 v přerovské MEO Aréně.