Duel mezi Přerovem a Ústím nad Labem je u konce. Zubři svého soupeře deklasovali vysoko 6:1 a doma dokázali opět naplno bodovat. Pro dnešek je to všechno, hezký zbytek středečního večera.
59:41
Ještě stihneme jedno buly v oblasti přerovské klece.
58:43
Jakub Ferenc (PŘE) 2 minuty za vražení na hrazení.
57:34
Vhazuje se před brankou Luboše Horčičky.
55:19
Zubři si drží pohodlný náskok a Ústí se již v závěrečné pětiminutovce nikam nežene.
54:10
Už i hokejisté z Ústí jsou v plném počtu. Nyní se hraje před Horčičkou, kde Melka našel Roubíka, ale ten v dobré pozici minul branku.
53:50
Zubři jsou kompletní a nyní si zahrají zkrácenou přesilovku.
52:01
Počet hráčů na ledě se vyrovnává. Jaroslav Kasík (UNL) 2 minuty za podražení.
51:46
Vlastimil Dostálek (PŘE) 2 minuty za hákování.
50:26
Signalizovaná výhoda pro Ústí, hosté budou hrát přesilovou hru.
49:10
Horčička vytáhl povedený zákrok lapačkou proti svižné střele zápěstím, kterou na přerovskou branku vyslal Poulíček.
48:18
Roubík už se chystal co vymyslí s kotoučem před Horčičkou, ale puk mu uskočil z hokejky a nic převratného se neudálo.
47:31
Duel mezi Přerovem a Ústí nad Labem sleduje 2 117 diváků.
46:20
Přerovští hokejisté přesilovou hru nevyužili a Melka se vrací zpátky do hry.
44:46
Zakázané uvolnění hokejistů Přerova, buly v blízkosti Horčičky.
44:14
Antonín Melka (UNL) menší trest za sekání.
42:51
Zbořilova střela nápřahem minula branku Ústí.
42:19
Přerov právě vstřelil branku!
Štěstíčko se teď přiklonilo na stranu domácích, kteří přidávají do ústecké branky šestou trefu. Nahození Matouše Kratochvíla přistálo po odrazu přímo na čepel FILIPA DVOŘÁKA, kterému stačilo puk doklepnout do opuštěné části branky. Asistence: Matouš Kratochvíl, Martin Novotný.
40:32
Soukup kryje s ledovým klidem svižnou střelu Sikory.
40:01
Dvě třetiny jsou již minulostí a Zubři dokázali v té prostřední své vedení ještě navýšit o další dvě branky. Celkový stav po čtyřiceti minutách je 5:1 pro celek domácích. Poslední třetina odstartuje v 19:49.
40:00
39:59
Pšurný byl blízko hattricku, kotouč ovšem ani na čtyřikrát neprotlačil za ležícího Soukupa.
38:48
Kloz se přimotal těsně před brankovištěm Zubrů ke kotouči a nastřelil tentokrát spojnici přerovské branky.
37:17
Zubři si pohodlně hlídají svůj tučný náskok. Ústí to ale rozhodně nevzdává.
36:37
Poulíček seskočil z trestné lavice a nabízel gólovou šanci Melkovi. Ten puk vrátil ještě mezi kruhy, kde zkoušel překonat Horčičku Dalecký, ale bez úspěchu.
35:56
Kasík dobře napadal a vyhnal domácího Sikoru až do středního pásma.
35:19
Soukup výborně zareagoval na Ferencovu teč, když kotouč náhle změnil směr a brankář Ústí jej za pomocí masky poslal do ochranné sítě.
34:36
Patrik Poulíček (UNL) je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.
33:28
Hra je přerušena, protože jeden z hráčů Ústí zahrál kotouč rukavicí.
32:51
Velikou zásluhu na páto brance Zubrů má kapitán Sýkora, který našel nahrávkou zpoza branky KARLA PLÁŠKA, jehož dorážka nakonec zapadla za záda nic netušícího Soukupa. Asistence: Tomáš Sýkora, Lukáš Váger.
31:17
Popelka byl zasažen do obličeje, ale vypadá to, že se bude pokračovat bez vyloučení.
30:56
Soukup se předvedl parádním zákrokem lapačkou proti jedovaté střele Jiřího Goiše.
30:17
Kloz nastřelil z mezikruží horní tyčku přerovské klece
29:34
Tadeáš Král šikovně zatáhl puk do útočného pásma, kde se ho snažil předložit Dostálkovi, ale akci nakonec zabrzdila nepřesná nahrávka Dvořáka.
28:12
Zubrům se ten silný tlak opravdu vyplatil. Kovařík nabídl puk na levou stranu na čepel MICHALA POPELKY, který z první rozjásal přerovské publikum dnes počtvrté. Asistence: Lubomír Kovařík, Martin Novotný.
26:46
Zubři se natlačili před Soukupa, kde brankář hostí čelí drtivému tlaku domácích. Na brankáře Ústí létá jedna střela za druhou.
25:09
Kovařík se protáhl do středního pásma, kde se zbavil protihráčů a chystal se ke střele, ale k té se už nedostal.
24:19
Roubík měl napřaženo na levém kruhu, jeho střelu srazil do bezpečí připravený Horčička.
22:37
Zubři jsou aktivnějším celkem i ve druhé části. Soukup nyní musel řešit dvě nebezpečné šance domácích.
21:49
Vágnerova pumelice končí opět na pozorném Horčičkovi. Zubři se dokázali ubránit a jsou kompletní.
21:29
Klozova přizemní dělovka skončila v lapačce Luboše Horčičky.
20:49
Zakázané uvolnění hokejistů z Ústí. Vhazuje se po levé ruce Soukupa.
20:42
Sýkora zblokoval Klozovu nahrávku a Zubrům se při hře ve třech podařilo dostat kotouč do bezpečí.
20:01
V první třetině jsme viděli kvalitní hokej a padaly i góly. Zubři dokázali nasázet hned tři branky a vytvořili si před začátkem druhé třetiny solidní náskok. Ústí dokázalo skórovat zatím jedinkrát z hole Merty. Lvi budou navíc z kraje druhé třetiny dohrávat přesilovou hru pěti proti třem.
20:00
19:50
Martin Novotný (PŘE) 2 minuty za zdržování hry.
19:30
Lukáš Chmelíř (PŘE) 2 minuty za hru vysokou holí.
18:56
Zbořil je zpátky ve hře, Zubři se dokázali ubránit.
17:41
Zubři předvedli v oslabení krásnou akci, kterou mohl dokonat přesnou trefou Kovařík, ale jeho dorážka se nekonala, protože útočníkovi Zubrů kotouč přeskočil hokejku.
16:51
Mikuláš Zbořil (PŘE) 2 minuty za hákování.
15:50
Ústí má signalizovanou výhodu, hosté budou hrát přesilovou hru.
14:49
Ústí se usazuje v útočné třetině a rozjíždí kolotoč nahrávek.
14:18
Sikora si kličkou obešel soupeře a jeho jedovku vytáhl Soukup ramenem nad branku.
13:27
Zubři využívají dvojnásobnou početní výhodu a odskakují Lvům na rozdíl dvou branek. Dělovku Chmelíře vyrazil brankář Soukup přímo před ROMANA PŠURNÉHO, který rychlou dorážkou přidává svůj druhý zásah v utkání. Asistence: Lukáš Chmelíř, Milan Procházka.
12:50
Chmelíř střílel z mezikruží hodně vysoko nad branku. Zubři jsou stále na puku.
12:19
Tlak Zubrů ve dvojnásobné početní převaze sílí. Dělovka Paly i dorážka Dostálka nebyla úspěšná.
11:41
Petr Markulinec (UNL) menší trest vražení na hrazení.
11:41
Petr Přindiš (UNL) 2 minuty za podražení,
10:18
Ústí předvedlo pohlednou kombinaci, která ovšem skončila ofsajdem.
8:56
Kovařík je zpátky na ledě, Zubři hrají v plném počtu.
8:26
Zubři dostali kotouč na svoje hokejky a posílají kotouč do bezpečí.
7:39
Goiš se v oslabení prodral ke střele a jen těsně minul Soukupovu klec.
6:54
Zubři jdou do čtyř. Lubomír Kovařík (PŘE) 2 minuty za držení protihráče.
6:14
Zubři nechtěli dlouho čekat s další trefou a opět stahují vedení zpátky na svoji stranu. Dostálek předložil puk před brankou ROMANU PŠURNÉMU, který ho rychle doklepl za Soukupova záda. Asistence: Vlastimil Dostálek, Lukáš Vágner.
5:01
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Obrana Zubrů vzápětí zaspala a je srovnáno! Rychlou kombinaci Ústí dokonal střelou do prázdné branky osamocený DAVID MERTA. Asistence: Zdeněk Doležal, Patrik Poulíček.
4:00
Zubři se prosazují z hodně nenápadné akce a dostávají se do těsného vedení. Kovařík našel přesným pasem za brankou volného JIŘÍHO GOIŠE, který překvapil brankáře Soukupa rychou střelou právě zpoza branky a zajišťuje Zubrům jednobrankový náskok. Asistence: Lubomír Kovařík, Michal Popelka.
3:17
Zubři se usadili v útočném pásmu a kombinují.
2:48
Soukup byl připraven a poradil si s dorážkou Kovaříka. Vhazuje se před brankou Ústí.
2:19
Horčička poprvé zasahuje a kotouč končí sražen v ochranné síti. Vhazuje se v blízkosti přerovské klece.
1:36
Zakázané uvolnění na straně Zubrů.Oba celky si několikrát sebrali navzájem kotouč, ale do šance se zatím nedostali.
0:56
Zakázané uvolnění hokejistů z Ústí nad Labem.
0:34
Utkání začalo v solidním tempu, Ústí se ovšem nachytalo v ofsajdu a hra je přerušena.

HC ZUBR Přerov: Horčička (Huf) – Chmelíř, Šnajnar, M. Novotný, Ferenc, L. Vágner, Zbořil – Milan Procházka, Pšurný, Dostálek – Goiš, Popelka, Kovařík – M. Kratochvíl, Dvořák, Plášek – T. Sýkora, Sikora.

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (J. Dlouhý) – Kasík, Vl. Brož, M. Vágner, Husák, Přindiš, Bernad, Zajíc – Roubík, Vrdlovec, D. Merta – Poulíček, Z. Doležal, Melka – Loskot, Dalecký, Navarra – Markulinec..
00:01
Dobrý podvečer z Přerova. Zubři dnes v rámci osmnáctého kola budou hostit v MEO Aréně celek z Ústí nad Labem. Svěřencům Petra Dočkala se v posledních třech zápasech dařilo více než dobře. Zubři dokázali získat vždy plný počet bodů a to je navíc vyhouplo na šestou pozici v tabulce. Dnešní soupeř Zubrů, právě Ústí nad Labem se nachází o pozici za Zubry. Rozdíl mezi oběma dnešními celky je pouhý bod. Zápas bude hodně pikantní pro vousatého obránce Petra Přindiše, který loni přerovský dres oblékal. Utkání mezi Zubry a Ústeckými lvi startuje v 18:00.