Z mé strany je to pro dnešek vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů!
Střely na branku: 33 – 34
Je dobojováno! Jestřábi Prostějov porážejí AZ Havířov 7:3! Havířov přitom vlétl do utkání aktivně a zásluhou Haase se dostal do vedení! Prostějov vyrovnal díky Jana Káni, jenže Petran vrátil Havířovu vedení! Ještě do přestávky stačil vyrovnat Krejčík! Rozhodující momenty přišly ve druhé třetině! Domácí na jejím začátku díky brankám Krejčíka a Venkrbce odskočili na rozdíl dvou branek! Šanci pro Havířov ještě vzkřísil Bednář, nicméně Prostějov díky gólům Korhoně, Nováka a Rudovského rozhodli do přestávky o svém vítězství! Třetí třetina už se pouze dohrávala!
59:02
Kamil Šimeček znovu vyjel k mantinelu, ale tentokrát neměl správný odhad! Rozjetý Jiří Půhoný jej zkoušel obstřelit, ale nakonec minul branku!
58:27
Kamil Šimeček vyrazil z branky a u mantinelu přikryl kotouč před dotírajícím hráčem Jestřábům. Domácí fandové si závěrečné minuty užívají!
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:49
Martin Novák se řítil na hostujícího brankáře! Domácí útočník se natlačil před obránce, ale bekhendem minul vzdálenější tyčku!
57:24
Jakub Neužil si užil zákrok proti střele z levé strany. Domácí brankář si vychutnal zákrok lapačkou! Vhazuje se po jeho pravici.
57:06
56:40
Další vyhození za branku Havířova! Hosté začínají nanovo. Na ledě je Meidlova formace. Přesilovka hostů se však rychle chýlí ke konci.
56:17
Domácí získali kotouč v obranném pásmu a bez váhání jej vyhodili až před branku Havířova. Dnešní duel už se pouze dohrává.
55:17
Jakub Dudek dostal kotouč za záda Jakuba Neužila, ale branka nemůže platit. Hostující hráč docílil branky kopnutím!
55:06
Vylučuje se i na straně domácího celku! Havířov si zahraje přesilovku! Dvě minuty za sekání dostává Patrik Moskal!
54:30
Hosté vybojovali kotouč a dokonce s ním dojeli až do útočného pásma. Tam jej ale přenechali domácím hokejistům.
54:02
Jan Rudovský jako falešný obránce prošel do mezikruží, předal kotouč Novákovi, proti jehož ráně se fantastickým zákrokem vyznamenal Kamil Šimeček!
53:37
Domácí se natlačili do útočného pásma, ale Lukáš Luňák nedostihl přihrávku na modrou čáru a kotouč mu utekl do středního pásma. Jestřábi musejí začít nanovo.
53:05
Další vyloučení na straně Havířova§ Daniel Štumpf dostává dvě minuty za hákování!
52:29
Martin Lenďák přizvedl ránu domácích od modré čáry do ochranné sítě. Vhazovat se bude v obranném pásmu Havířova.
52:15
Na druhé straně musel Kamil Šimeček dávat pozor na teč Jana Káni. Bývalý hokejista Vítkovic ale přizvedl kotouč nad horní tyč havířovské branky.
51:23
Lukáš Bednář pálil z ostrého úhlu, avšak vůbec netrefil domácí branku. Hosté se směrem dopředu opravdu trápí, obrana Jestřábů nemá moc práce.
51:03
Tomáš Protivný se řítil do útočného pásma. Jeden z obránců Havířova jej na modré čáře přišpendlil k mantinelu a vybojoval kotouč pro hosty.
50:27
Střídání si prodloužil Vojtěch Zadražil. Domácí obránce vybojoval kotouč v obranném pásmu. Domácí už se nikam neženou a drží kotouč na hokejkách.
50:05
Krásnou nahrávku obdržel osamocený Michal Sztefek. Hostující hráč měl spoustu času na zakončení, ale zápěstím trefil jen hrudník domácího brankáře.
49:27
Kamil Šimeček musel vytáhnout další dobrý zákrok! Hostující brankář vytáhl pěkný zákrok lapačkou. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
49:10
48:35
Obrovská šance také na druhé straně! Kamil Šimeček vůbec nevěděl, kde je kotouč, ale Lubomír Korhoň jej nedokázal usměrnit do poloodkryté branky!
48:14
Daniel Seman získal kotouč za branku Havířova, jenže zkušený hráč AZ puk nedokázal vyhodit. Domácí ještě zůstávají v útočném pásmu.
47:20
Hosté se ve vlastním oslabení řítili do obrovské šance! Přihrávku před odkrytou branku obdržel Martin Lenďák, který bez přípravy minul zařízení!
47:10
Bude se znovu vylučovat! Přesilovou hru si tentokrát zahrají Jestřábí! Dvě minuty za držení protihráče dostává Václav Meidl!
46:22
Na druhé straně si prudkou přihrávku zastavoval Dominik Matula. Hostující hráč si puk připravoval bruslí, jenže Jan Káňa přečetl jeho úmysl a získal kotouč.
46:05
Marek Švec dojel nahozený kotouč do rohu útočného pásma. Proti přesile obránců v bílých dresech však neměl šanci na úspěch. Havířov může zaútočit.
45:27
Antonín Pechanec operoval s kotoučem za brankou Jestřábů. Hostující kapitán hledal zadovkou spoluhráče před brankou, avšak jeho pobídka neoslovila nikoho v bílém.
45:12
Havířov se ve třetí třetině přeci jen tlačí do zakončení. Michal Sztefek pálil z pravé strany, jenže jeho rána nemohla Neužilovi přidělat nepříjemnosti.
44:26
44:00
Tomáš Gřeš zavezl puk do útočného pásma, jenže jeho nahození si sebral Jan Káňa, který nepustil dotírající hráče Havířova ke kotouči.
43:40
Tomáš Gřeš tečoval před Neužilem nahození Jana Maruny. Domácí brankář má však celou situaci pod kontrolou. Vhazovat se bude po jeho pravici.
43:05
Kotala sice vybojoval kotouč v rohu útočného pásma, ale na druhé straně třetiny o kotouč přišel a Vojtěch Zadražil vyhodil puk přes všechny čáry.
42:26
Bude se znovu vylučovat! Další přesilovku si zahrají hosté. Dvě minuty za podražení dostává Martin Novák.
42:09
Domácí se v úvodu třetí třetiny nikam neženou. Prostějov se do útočného pásma snad ještě nepodíval.
41:25
Domácí vyhodili puk přes všechny čáry. Po zakázaném uvolnění se hra vrátí před Jakuba Neužila. Domácí ale přestáli dlouhé oslabení ve třech.
41:17
40:29
Havířov stále dohrává přesilovku 5 na 3! Michal Sztefek se prodral do střelecké pozice a krásnou ránou orazítkoval tyč!
40:10
Do třetí třetiny vstoupili lépe domácí. Jestřábi vyhráli vhazování a nahodili puk za branku Havířova. Hosté musejí začínat od Šimečka.
40:01
Prostřední perioda je u konce! Domácí Prostějov jednoznačně ovládl průběh druhé třetiny! Domácí se hned v úvodu dostali do vedení 4:2! Havířov sice snížil zásluhou Bednáře, ale Jestřábi znovu zapnuli a dalšími třemi brankami se dostali do vedení 7:3! Oba týmy rovněž vystřídaly brankáře! Pavla Kantora nahradil Jakub Neužil a za Marka Laca nastoupil Kamil Šimeček! Havířov čeká ve třetí třetině těžká práce!
40:00
39:17
Hosté budou hrát přesilovku 5 na 3! Jiří Hozák odjíždí odpykat trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě!
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:35
Havířov si zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za držení protihráče dostává Vojtěch Zadražil!
38:12
Jestřábi právě vstřelili branku!
Domácí jsou při chuti! Prostějov si užívá zápas v exhibičním tempu! Na odražený kotouč od mantinelu si sjel JAN RUDOVSKÝ, navedl si puk mezi kruhy a střelou zápěstím vymetl horní roh havířovské branky! Asistence: Tomáš Protivný, Daniel Kolář.
37:23
Na druhé straně zakončoval krásnou akci Havířova Jakub Orság, který z ostrého úhlu nedokázal přizvednout puk nad beton Jakuba Neužila!
37:00
Další velká šance Jestřábů! Hozák s Fialou postupovali proti osamocenému Šimečkovi! Střídající brankář Havířova vypíchl pomalou přihrávku hokejkou a zachránil hosty před další potupou!
36:30
Tomáš Kvapil nahazoval kotouč od mantinelu. Domácí hokejista chtěl trefit branku, jenže kotouč mu sjel po holi.
35:49
Ke střídání brankářů dochází i v brance Havířova! Marka Laca nahrazuje Kamil Šimeček!
35:49
Velké nedorozumění v defenzívě Havířova! Laco vyjel z branky, nahrával Ledňákovi, který kotouč pustil za sebe a na modré čáře jej uzmul domácí MARTIN NOVÁK, který jej napálil do opuštěné branky! Bez asistence.
35:12
Pozor! Rána od modré čáry zasáhla do obličeje domácího Lukáše Luňáka! Domácí hokejista však odjíždí po svých a podle všeho jej dnes ještě uvidíme!
34:57
34:14
Domácí s přehledem vyhazují kotouč za branku Havířova! Hostům se v posledních minutách vůbec nedaří. Prostějov kontroluje vývoj utkání.
33:12
Vyloučený Krisl je zpátky na ledě. Hostům začíná přesilová hra! Havířov už se stačil nastěhovat do útočného pásma.
33:05
Ve velké šanci se ocitl Marek Švec! Domácí hráč se ocitl sám před brankou, ale nedokázal se zorientovat a poskakující kotouč nenapálil na havířovskou branku!
32:57
Vylučuje se i na domácí straně! Jiří Půhoný vyfasoval dvouminutový trest za podražení!
32:27
Lukáš Krejčík se řítil do útočného pásma, avšak jeden ze spoluhráčů neudržel brusli na modré čáře a přejel do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
32:03
Václav Meidl vystihl nepřesnou rozehrávku domácích za brankou, pokusil se obkroužit klec Jestřábů, jenže zakončení bekhendem skončilo na bočním oblouku.
31:36
Krásnou kombinaci Prostějova zakončoval střelou bez přípravy Lukáš Krejčík. Nejlepší hráč dosavadního průběhu utkání trefil jen obránce před sebou.
31:12
Znovu se bude vylučovat! Hosté vyfasují další trest! Na trestnou lavici odjíždí Jiří Krisl, který si odpyká dvě minuty za držení protihráče!
30:47
Domácím fanouškům se líbí předváděná hra Jestřábů a své oblíbence v posledních minutách povzbuzují zpěvem hlasitých chorálů!
30:20
Prostějov využívá další přesilovou hru a vede už 5:3! Nepřehlednou situaci před brankou, kde poskakoval kotouč, zakončil bekhendem LUBOMÍR KORHOŇ! Hosté měli kupu smůlu, Pechanec měl puk na holi, ale nedokázal jej vyhodit! Asistence: Lukáš Krejčík.
29:27
Domácí se po vyhraném vhazování dostali do tlaku. Střelou od modré čáry o sobě dal vědět Aleš Holík, jenže jeho dělovka prosvištěla kolem zařízení.
29:03
Bude se vylučovat! Prostějov si zahraje další přesilovku! Dvě minuty za podražení odsedí Martin Lenďák!
27:25
První zákrok si připsal Jakub Neužil! Střídající brankář si poradil s ránou Karola Koríma od modré čáry a vyrazil kotouč do rohu kluziště.
27:09
Domácí se řítili do dalšího přečíslení! Jiří Půhoný vzal odpovědnost na sebe a střelou zápěstím trefil pouze vracejícího se obránce Havířova.
26:01
Střídání v domácí kleci! Pavel Kantor přepouští své místo mezi třemi tyčemi Jestřábů Jakubu Neužilovi!
26:01
Havířov právě vstřelil branku!
Další branka! Havířov se dostává na dostřel jediné branky! Hosté ještě stihli zužitkovat přesilovou hru! LUKÁŠ BEDNÁŘ místo přihrávky vyslal překvapivou střelu, který zapadla za záda Pavla Kantora! Asistence: Karol Korím, Václav Meidl
25:40
Domácí znovu zatáhli puk do útočného pásma, poslali jej za Lacovu svatyni a odjeli na střídačku. Havířovu tato přesilovka vůbec nevyšla.
25:18
Další zásah hostující brankáře! Jestřábi jsou mnohem aktivnější i v početní převaze Havířova! Jestřábů je najednou plná ledová plocha.
24:36
Další branka domácích! Prostějov se prosadil i v oslabení! Domácí vyhodili puk do středního pásma, kotouč si vzal MATOUŠ VENKRBEC, který kotouč potáhl do útočného pásma a střelou na lapačku propálil Laca! Hostující brankář si tento zákrok do rámečku nedá! Asistence: Tomáš Protivný.
24:15
Bude se vylučovat! Přesilovku si tentokrát zahrají hráči Havířova! Dvě minuty za podražení dostává Jan Káňa.
23:47
Domácí se poprvé v zápasu ujímají vedení! Prostějov využívá přesilovou hru! Přihrávku na modrou čáru obdržel Jan Káňa, který okamžitě vypálil a jeho ránu ještě tečoval LUKÁŠ KREJČÍK! Hostující brankář neměl šanci! Asistence: Jan Káňa.
23:02
Aleš Holík vypálil od modré, jeho ránu před Lacem tečoval Matouš Venkrbec, od nějž se puk odrazil na brankoviště, ale proskákal vedle branky!
22:30
Jan Maruna dojel po vyhraném vhazování odražený kotouč a bez váhání jej vyhodil přes všechny čáry. Domácí musejí začít od vlastní branky.
22:17
Až nyní se bude vylučovat! Dvě minuty za hákování dostává Antonín Pechanec!
21:45
Martin Novák se natlačil před svého strážce, ale po kontaktu se poroučel k ledu. Rozhodčí posoudil zákrok havířovského zadáka jako dovolený.
21:13
Nahozený kotouč dojel domácí Tomáš Protivný. Prostřední perioda se nám rozbíhá poněkud vlažněji. Domácí mají kotouč a mohou zaútočit.
20:47
Do útočného pásma spěchal Antonín Pechanec. Havířovský tahoun postrčil kotouč do útočného pásma, ale v souboji u mantinelu o něj přišel.
20:10
Hosté vyhráli úvodní vhazování druhé třetiny a okamžitě zamířili do útoku. Jejich akci ale za brankou zastavil domácí obránce Kvapil.
20:01
První třetina je minulostí! Úvodní dvacetiminutovka přinesla výživný hokej! Už ve třetí minutě využil Havířov přesilovku a Marek Haas otevřel skóre! Domácí ale dokázali vyrovnat dorážkou Jana Káni! Havířov si za tři minuty vzal ztracené vedení zpět. Ihned po vyhraném vhazování se trefil Marcel Petran ! Poslední slovo ale patřilo Jestřábům! Minutu před sirénou vyrovnal na 2:2 Lukáš Krejčík !
20:00
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:50
Je znovu vyrovnáno! Odražený kotouč na modré čáře posunul do útočného pásma Korboň. Kotouč vyplaval ze souboje u mantinelu mezi kruhy, kde si jej vzal LUKÁŠ KREJČÍK a krásnou ránou zápěstím propálil Laca! Asistence: Patrik Moskal, Lubomír Korhoň.
18:05
Matouš Venkrbec převzal za brankou Havířova kotouč, vybruslil si z pravé strany a zkoušel překvapit Laca. Domácí kapitán však netrefil branku.
17:11
Zpoza domácí branky si před Pavla Kantora vybruslil Michal Sztefek. Hostující hráč hledal mezírku mezi betonem a tyčí, jenže Kantor byl na svém místě.
17:00
Pavel Kantor nezvládl rozehrávku za brankou. Odražený puk se odrazil před branku, kde byl jeden z hráčů Havířova, ale obránce Vojtěch Zadražil zastavil jeho pokus!
16:27
Před brankou Havířova se strhla menší potyčka! Jiří Půhoný se však nechtěl pouštět do větších rozmíšek a raději odjel na střídačku. Vylučovat se nebude.
16:02
Daniel Kolář dostal nabito na modrou čáru a okamžitě vypálil. Pod nohy se mu ale položil jeden z obránců Havířova, který tvrdou střelu zablokoval.
15:22
V posledních minutkách se hraje hodně opatrný hokej. Ani jeden z celků se nikam netlačí. Kotouč létá z jedné strany na druhou. V moci jej nyní mají domácí.
14:30
Antonín Pechanec uklidnil hru z pohledu hostů. Havířovský kapitán zavezl puk za vlastní branku a počkal na vystřídání svých spoluhráčů.
14:07
Tomáš Protivný zavážel kotouč do útočného pásma, ale jeho kolegové v prostějovském dresu nebyli dostatečně trpěliví a přejeli do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
13:28
Před branku Havířova spěchal Krejčík, jenže Jan Káňa mu nedokázal nahrát na hokejku. Vysoká přihrávka prolétla až k pravému mantinelu.
13:10
Až nyní Tomáš Kvapil vybojoval puk v obranném pásmu. Domácí zadák podržel kotouč v obranném pásmu a poté vyslal hodně nepřesnou pobídku.
12:30
Havířovští vybojovali kotouč na své hokejky a počkali na dostřídání svých spoluhráčů. Domácí jsou v problémech. Havířov hraje s klidem.
11:56
Hosté si berou zpět ztracené vedení! Kotouč se ihned po vhazování odrazil na modrou čáru a MARCEL PETRAN jej nádhernou střelou napálil do horního rohu! Asistence: Daniel Štumpf.
11:22
Za dlouhým obloučkem na modrou čáru spěchal Jiří Hozák. Domácí hokejista kotouč nezachytil a puk proto propadl na zakázané uvolnění.
11:10
Antonín Pechanec vybojoval kotouč ve středním pásmu, na modré čáře si chtěl obhodit obránce, jenže domácí hráč mu tělem zamezil ve vstupu do třetiny.
10:22
Jan Káňa znovu hlídkoval před havířovskou brankou. Střelec vyrovnávací branky natahoval hokejku po střele od modré čáry. Laco byl tentokrát na místě.
10:06
Luboš Korhoň dostal přihrávku do dobré pozice, zpracoval si kotouč a vypálil. Marek Laco měl ale čistý výhled a bez problémů kotouč chytil.
09:41
Pavel Kantor musel dávat pozor na ošemetné nahození ze středního pásma. Domácí brankář však pohlídal situaci hokejkou a rozehrál na obránce.
09:13
Na druhé straně se hosté hnali ve čtyřech proti jedinému obránci! Havířov celou akci překombinoval a Pavel Kantor měl spoustu času na přemístění se!
08:47
Je vyrovnáno! Domácí po skončení přesilové hry rozjeli rychlou akci. Střelu Lukáše Krejčíka vyrazil Laco před sebe a JAN KÁŇA bekhendem zametl kotouč do sítě! Asistence: Lukáš Krejčík, Jiří Půhoný.
08:38
08:05
Jan Rudovský neudržel kotouč na modré čáře a vystavil své spoluhráče do ofsajdu. Domácím se v přesilovce vůbec nedaří, vhazuje se ve středním pásmu!
07:22
Rána Aleše Holíka se od zadního mantinelu odrazila ven z útočného pásma. Domácí musejí začít nanovo, hosté už hrají ve čtyřech.
07:02
Hostům se ale nadvakrát podařilo vyhodit kotouč přes celé kluziště. Domácí musejí začít nanovo. Oslabená trojice zatím pracuje opravdu dobře.
06:38
Další faul! Domácí si zahrají přesilovku 5 na 3! Dvě minuty za sekání dostává Jakub Kotala!
06:15
Luňák motal hlavy hostujícím obráncům na modré čáře. Sám ale nezmohl vůbec nic, přišel o kotouč a havířovští okamžitě vyhazují přes celé kluziště.
05:44
Vylučovat se bude i na druhé straně! Dvě minuty za hákování dostává Marek Haas!
05:15
Tomáš Kvapil rozjel další útok Prostějova. Domácí hokejista se skvěle proháčkoval až do útočného pásma, kde jej na mantinel přitlačil Daniel Seman.
04:48
Havířov vyhodil puk na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po Lacově pravici. Domácí se v poslední minutě trošičku zvedli.
04:19
Prostějov se znovu hnal do přečíslení. Lukáš Krejčík si chtěl na modré čáře obhodit obránce, ale Karol Korím se nenechal nachytat.
03:45
Mohlo být vyrovnáno! Domácí se řítili do otevřené obrany Havířova! Na vysokou přihrávku se natáhl Martin Novák, jehož ránu skvěle zastavil připravený Laco!
03:15
Domácí jsou po inkasování úvodní brance poněkud zamražení a nemohou se prodrat do útočného pásma. Další akce Jestřábů končí na červené čáře.
02:33
To bylo hodně rychlé! Hosté vyhráli vhazování v útočném pásmu, Jan Maruna si sjel mezi kruhy a využil zacloněného výhledu Pavla Kantora! Odražený kotouč si našel MAREK HAAS a střelou pod víko poslal Havířov do vedení! Asistence: Jan Maruna.
02:22
Bude se poprvé vylučovat! Ondřej Holomek dostává dvě minuty za hákování! Hosté mají k dispozici první přesilovku.
02:02
Po vyhraném vhazování v útočném pásmu se do volného kotouče opřel Antonín Pechanec. Se střelou hostujícího hráče neměl Pavel Kantor problémy.
01:37
Havířov poprvé v zápase zamkl Jestřáby před jejich brankou. Domácí se s ničím nepárali a jednoduše vyhodili puk přes všechny čáry. Hra se vrátí před Kantora.
01:09
Martin Novák spěchal do útočného pásma za nahozením podél pravého mantinelu. Domácí útočník ale nepředstihl havířovského obránce.
00:37
Poprvé v akci se ocitl Marko Laco. Hostující brankář raději vyrazil z branky, aby vypomohl svým kolegům s rozehrávkou. Havířov může poprvé v utkání zaútočit.
00:10
Úvodní vhazování se lépe podařilo domácím hokejistům. Jan Rudovský okamžitě nahodil puk do útočného pásma. Domácí o puk bojují.
00:01
Hráči obou celků už naskakují na ledovou plochu. Domácí Prostějov sehraje dnešní duel v červených dresech, zatímco Havířov bude hrát v bílém.

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Neužil) – A. Holík, T. Kvapil, Protivný, D. Kolář, Holomek, V. Zadražil – Luňák, Venkrbec (C), Rudovský – M. Novák, Moskal, Korhoň – L. Krejčík, J. Káňa, Půhoný – Švec, Fiala, Hozák.

AZ Havířov: M. Laco (K. Šimeček) – Krisl, Lenďák, Bahounek, D. Seman (C), Petran, Korím, Dudek – Maruna, Haas, Gřeš – V. Meidl, Bednář, Kotala – Sztefek, Pechanec, Štumpf – Pořízek, D. Matula, Orság.

Rozhodčí: Škrobák – Kis, Lučan.
LHK Jestřábi Prostějov

Naopak Prostějov je se vstupem do nové sezóny spokojen! Jestřábi po deseti odehraných zápasech okupují třetí místo za suverénním Kladnem a pražskou Slavií. Prostějov nasbíral pěkných 18 bodů. Jestřáby táhne Holík, který nasbíral už dvanáct kanadských bodů! Prostějov je na domácí půdě hodně silný! Ve čtyřech zápasech před svými fanoušky vybojoval devět bodů! V minulém kole navíc na svém ledě porazil českobudějovický Motor 3:1!
AZ Havířov

Havířov nevstoupil do nové sezóny zrovna podle svých představ! Havířovský klub v deseti zápasech vybojoval třináct bodů a zatím mu patří až desátá pozice! Velkou slabinou Havířova je nízká produktivita! Dnešní hostující celek totiž vstřelil pouhých 21 branek, což je spolu s Litoměřicemi nejhorší ofenzíva v lize! Na kluzištích soupeřů navíc Havířov získal pouhé tři body! V minulém kole hostil Havířov Přerov, kterému podlehl 2:3 po prodloužení!
Příjemný podvečer všem příznivcům ledního hokeje! Vítejte u textového přenosu z utkání WSM ligy! Společně se dnes zaměříme na duel mezi LHK Jestřábi Prostějov a AZ Havířov! Úvodní vhazování je naplánováno na 18 hodin.