To je pro tuto chvíli ode mne vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou.
Je dobojováno. Zajímavý zápas plný zvratů i vyloučení je za námi. Hosté nakonec vítězí za dva body a rozhodně mohou být spokojeni. Vzhledem k průběhu hry by měli být spokojeni i domácí, kteří srovnali doslova za minutu dvanáct.
60:39
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Aleš Holík ztratil kotouč za modrou čárou a toho využili hosté, kteří jeli prakticky dva na nikoho. Vrdlovec střílel do tyčky domácí branky, kotouč se od ní odrazil k úplně volnému JANU KLOZOVI, který propálil Kantora. Je to jasné, bonusový bod navíc si připíší houževnatí hosté. Asistence: David Vrdlovec.
60:01
Začalo prodloužení.
Základní hrací doba vítěze neurčila a následovat tak bude pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:49
Prostějov je v plném počtu.
58:42
Domácí čelili menšímu tlaku Slovanu, ale dokázali se z něho vymanit a nakonec se osvobozují.
58:00
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:49
Hosté nyní budou mít přesilovou hru. Kvapil dostává dvě minuty za podražení. Dokáží Ústečtí jít znovu do vedení?
57:14
Jestřábi právě vstřelili branku!
Už byli hosté sice v plném počtu, ale domácí hokejisté dokázali využít tlaku před brankou Slovanu, kde nejprve střílel Šlahař, ale kotouč se odrazil pouze od pravé tyčky pouze zpět před brankovou čáru, kde ho do opuštěné klece doklepl LUBOMÍR KORHOŇ. Máme tedy znovu vyrovnáno. Asistence: Jakub Šlahař, Patrik Moskal.
57:11
56:01
Hráči Slovanu se ihned dostali ke kotouči a dokázali ho vyhodit z vlastního obranného pásma. Znovu začali hosté svou početní nevýhodu velmi dobře.
55:11
Moučka hrál vysokou holí a už sedí na trestné lavici. Je tu další přesilová hra pro domácí tým.
54:45
Ano, je to tak. Slovan je už v plném počtu.
54:11
Hosté se dostali do přečíslení ve vlastním oslabení, ale to využít nedokázali. Myslím ale, že to hostům příliš nevadí, neboť to vypadá, že se ubrání.
53:45
Hosté se zatím velmi dobře brání a nepouštějí Jestřáby k žádné větší akci. Dokázali se osvobodit a pošetřili další cenné vteřiny svého oslabení.
52:25
Na trestnou lavici usedá na dvě minuty hostující Přindiš a nabízí domácím možnost vyrovnání v přesilové hře.
51:24
Hosté se dostali do další slibné šance, ale tu překazila obrana Jestřábů. Domácí se pak dostali do rychlého brejku, ale Soukupa neohrozili.
50:22
Blesk z čistého nebe. Tak padl třetí gól Slovanu. JAROSLAV MOUČKA si ve středním pásmu převzal kotouč a ujel s ním až do mezikruží, odkud dokázal prostřelit nic netušícího Kantora. Hosté tak znovu strhávají vedení na svou vlastní stranu. Asistence: Antonín Melka.
49:57
Dva na jednoho jeli hosté. Doležal vyzval svou přihrávkou Poulíčka, ale jeho následná rána skončila v lapačce Kantora. I na druhé straně podržel brankář svůj tým.
48:24
Prostějovští se znovu zakousli do svého soupeře a na Soukupa mířila další střela. Tu včas dokázal zachytit a podržel svůj tým.
47:13
Domácí měli před brankou Slovanu velký tlak, ale ve velké skrumáži před Soukupem se nikdo nedokázal zorientovat, aby dopravil kotouč do branky hostů.
46:12
Poulíček našel svou přihrávkou Antonína Melku, ale ten z otočky trefil pouze boční síť domácí branky.
44:10
Rudovský se zamotal do svých kliček, ale přesto dokázal vystřelit. Jenže Soukup jeho ránu lapil a opět podržel svůj tým.
42:13
Korhoň se napřáhl k mohutné střele z mezikruží, ale obrana Ústí nad Labem zasáhla včas.
41:47
Na druhé straně střílel z prostoru mezi kruuhy David Bernad, ale ani on nebyl přesný. Kantor jeho ránu chytil a raději pak přerušil hru.
40:58
Augustin pálil z pravé strany, ale našel pouze lapačku Soukupa. Hostující brankář si hned z kraje třetí části připsal důležitý zákrok.
40:01
I druhá třetina je minulostí. V ní padly tři branky. Nejprve za necelou minutu hosté šli do vedení dvěma slepenými góly, ale Prostějov dokázal ještě odpovědět v přesilové hře a bylo srovnáno. Před třetím dějstvím, které začne přibližně v 19:40, nás tak čeká ještě velice zajímavý průběh hry.
40:00
39:45
Po střele Vojtěcha Zadražila od modré čáry se jako poslední kotouče dotkl Soukup, který si připsal další zákrok. Poté rozehrál ho rozehrál mezi své spoluhráče a další část hry je tedy u konce.
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:47
Marek Švec se dostal k šikovné teči před ústeckou brankou, ale také Soukup ukázal svou pozornost a nedopustil, aby Jestřábi strhli vedení na svou stranu.
38:15
Z pravé strany pálil na Kantora Marek Loskot, ale znovu ztroskotal na domácím brankáři, který si připsal další veledůležitý zákrok. Stále tak je stav zatím nerozhodný.
37:45
Hosté mohli jít znovu do vedení, když jeli dva na jednoho. Melka poté připravil přihrávku pro Davida Mertu, ale ten svou střelu mezi tři tyče neposlal.
36:48
Ústečtí se dopustili zakázaného uvolnění a hra se tak stěhuje znovu před jejich branku. Vhazovat se bude po levici Jakuba Soukupa.
36:12
Hokejisté Ústí nad Labem se natlačili před domácí branku, Merta si sjel do blízkosti Kantora, ale jeho přízemní střela končí na jeho betonech.
34:14
Luňák prostřelil puk mezi betony Soukupa, ale ten jen posunul kotouč vedle sebe. K puku si poté dojel MATOUŠ VENKRBEC a střelou do odkryté hostující branky srovnává stav tohoto utkání. Opět začínáme znovu od začátku. Asistence: Lukáš Luňák.
33:40
Hosté jdou do čtyř. Gengel zahákoval Venkrbce a jsou z toho dvě minuty. Jestřábi tak mají šanci srovnat v početní výhodě.
32:45
Jiří Hozák si sjel do prostoru mezi kruhy, kde pálil na Soukupa. Tomu ale pomohla pozorná obrana Slovanu a hosté znovu otáčejí směr před domácí svatyni.
31:58
Hosté jsou na koni a domácí naopak jako opaření. V necelé minutě ztratili své vedení a nyní jsou to oni, kdo bude muset dohánět jednobrankové manko.
30:20
A bleskově hned po vhazování se dostali hosté znovu do blízkosti branky Prostějova, kde nepřesně pálil Jaroslav Moučka, ale to mu nemuselo vadit. Na odražený puk, který se zjevil před odkrytou domácí klecí, si sjel JAN DALECKÝ a nebyl pro něho tedy problém kotouč do domácí branky poslat. Rázem je tak skóre otočené a nyní vedou hosté. Asistence: Jaroslav Moučka.
29:37
Slovan svou přesilovou hru využívá velmi rychle. DAVID MERTA si sjel na přihrávku, která mířila do prostoru mezi kruhy a odtud svou dělovkou dokázal prostřelit Kantora. Je vyrovnáno a začíná se znovu od začátku. Asistence: Zdeněk Doležal, Martin Vágner.
28:50
Další trest pro domácí Prostějov. Švec dostává dvě minuty za sekání a nabízí Slovanu další přesilovou hru.
28:46
Lubomír Korhoň se málem dostal do samostatného úniku, ale vše zažehnal Kloz, který kotouč zachytil a domácímu útočníkovi nic nepovolil.
28:03
Hosté vycítili šanci a znovu to zkoušeli před domácí brankou. Ale Jan Kloz, který pálil na Kantora, nakonec svou střelou poslal vysoko nad.
26:59
Luňák napadal rozehrávku hostů v útočném pásmu, ale to se mu nepodařilo. Následně poté pálil Ladislav Gengel, který měl na holi vyrovnání. Kotouč před Kantorem poskakoval a domácí brankář nevěděl, kde ho má. Nakonec ho našel a ukryl ve své lapačce.
25:48
Po akci domácích mají na svých hokejkách kotouč hosté, kteří jdou zakládat další svou akci z nitra svého obranného pásma.
24:55
Domácí se dostali před branku Slovanu, kde zamíchal kotoučem Lubomír Korhoň a hned na to vystřelil. Jenže Soukup byl ve svém brankovišti připraven.
23:38
Hosté to zkoušeli před domácí brankou, kde střílel Marek Loskot, ale ten se otřel o domácího brankáře a sudí tak vykazují hru do středního pásma za atakování Kantora.
22:00
A nyní už i v plném počtu. Hosté svou dvojnásobnou početní výhodu a následně i tu klasickou, neproměnili, což je může mrzet.
21:33
Prostějov je už ve čtyřech hráčích.
20:35
Hosté zamkli svého soupeře v jeho obranném pásmu, ale zatím domácí hokejisté tlaku Ústí dokáží čelit. Následně pak se i osvobozují.
20:01
První třetina je minulostí. V ní byli aktivnější domácí hokejisté, kteří se dokázali v desáté minutě dostat do vedení zásluhou nejproduktivnějšího obránce WSM ligy Aleše Holíka. Uvidíme, zda hosté najdou odpověď na inkasovanou branku. Druhá třetina začne přibližně v 18:50.
20:00
20:00
V závěru dostal dvě minuty domácí Šlahař a hosté budou hrát na začátku druhé třetiny 5 na 3.
20:00
Hosté jsou v plném počtu.
19:33
Počet sil na ledě se srovná. Augustin dostává dvě minuty za sekání a uvidíme hru ve čtyřech hráčích na obou stranách, v první části hry už potřetí.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:25
Lubomír Korhoň těsně před hostující brankou tečoval střelu Luňáka, ale nakonec celou akci ukončil Soukup pozorným zákrokem.
18:00
Přesně dvě minuty před vypršením první třetiny jde na trestnou lavici hostující Husák, jenž se provinil podražením. Domácí tak mají k dispozici přesilovou hru.
17:12
Jan Kloz našel na pravé straně najíždějícího Marka Loskota, kterému poté poslal puk, ale následná střela druhého jmenovaného skončila na boční konstrukci domácí branky. Kantor tak nemusel vůbec zasahovat.
16:13
Prostějovští hokejisté opět okupovali útočné pásmo, před Soukupem střílel nebezpečně Martin Novák, ale jeho rána skončila pouze vedle jeho brány.
15:35
Znovu hráči Slovanu sami přišli o kotouč v útočné třetině, toho využila obrana domácích, která bleskově zaváží kotouč na opačnou stranu.
14:51
Tomáš Protivný šikovně objel branku a poté se dostal k levé tyči Soukopovy klece, ale nenechal se zaskočit. Puk má ve své moci a přerušuje hru.
14:01
Ale v útočném pásmu Ústečané nic nevymysleli a je tu další akce v podání domácích, kteří zatím hrají v absolutní pohodě. Není se čemu divit, mají jednobrankový náskok v zádech.
13:05
Hosté zakládají další svou útočnou akci z hloubi vlastního pásma po tom, co sebrali domácím kotouč před Soukupem.
12:32
Pavel Kantor si nyní připsal velmi dobrý zákrok, když na něho mířila střela z hole Marka Loskota, ale bravurně ji domácí brankář dokázal zlikvidovat.
11:02
Jakub Šlahař dostal od svého spoluhráče přihrávku na pravý kruh odkud vyslal další jedovku na Soukupa. Ten ale pozorně chytil puk do lapačky a nechává hru plynout.
09:56
Tak to byla krásná akce domácího celku. Jan Rudovský objel hostující svatyni, odkud přihrál přesně mezi kruhy ALEŠI HOLÍKOVI a nejproduktivnější bek WSM ligy se trefil naprosto přesně. Domácí tak jdou do vedení. Asistence: Jan Rudovský.
09:34
Oba celky jsou už v plném počtu.
09:01
Hostující Kasík uháněl z pravé strany na Kantora, ten raději povyjel z brány a nakonec i ukryl puk pod svoji lapačku. Bude se vhazovat po jeho pravé ruce.
08:15
Jiří Hozák se dostal ke střele v blízkosti ústecké svatyně, ale ani jemu se nepodařilo poslat kotouč mezi tři tyče.
07:34
Moc dlouho to ale nevydrželo, opět jdeme do čtyř na obou stranách.
07:34
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Lukáš Luňák – 2 min., podražení).
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).
07:34
06:55
Nic se už nestane. Domácí jsou v plném počtu a po delší době uvidíme hru v klasickém počtu.
06:00
Hosté jsou v plném počtu, Jestřábi pak ve čtyřech. Pokračuje tedy už klasická početní výhoda pro hostující Slovan.
05:20
Domácí hokejisté se dokázali osvobodit a puk tak letí až před hostující branku.
04:55
Prostějov jde do tří. Protivný inkasuje dvě minuty za krosček a hosté tak budou hrát 4 na 3.
04:50
Zatím se nedařilo ani jednomu týmu v tomto počtu hráčů na ledě, ale nyní už se ke střele dostali domácí, kteří však Soukupa neohrozili.
04:00
Uvidíme hru ve čtyřech hráčích na obou stranách. Na domácí straně putuje na trestnou lavici Kolář za nedovolené bránění a na hostující pak Loskot za sekání.
04:00
03:40
Na druhé straně to zkoušel z levého kruhu Ondřej Holomek, ale bývalý ústecký hráč pálil pouze vysoko nad.
03:14
A do třetice pálili hosté v blízkosti domácí svatyně, ale znovu z toho nic nebylo. Kantor opět úřadoval svoji lapačkou a poté raději přerušil hru.
02:05
A znovu hosté okupovali pásmo Prostějova, z prostoru mezi kruhy se dostal ke střele Jan Dalecký, jenže byl tísněn a následnou jeho střelu zachytil Kantor do své lapačky.
01:20
Zneněk Doležal střílel z levé strany, ale kotouč zachytila pozorná obrana domácího celku, která okamžitě míří na opačnou stranu.
00:15
U puku jsou domácí hokejisté, kteří ho zavážejí do útočného pásma. Rudovský přihrál svému spoluhráči, ale nakonec se Prostějovští sami vykázali z pásma.
00:01
Hokejisté obou týmů už jsou na ledové ploše a utkání tak za malou chvíli začne.

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Neužil) – A. Holík, T. Kvapil, Protivný, D. Kolář, Holomek, V. Zadražil, Šafář – Luňák, Venkrbec (C), Rudovský – M. Novák, Moskal, Augustin – L. Krejčík, Šlahař, Korhoň – Švec, Hozák.

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Bernad, Kasík, Husák, M. Vágner (C), Brož, Přindiš, Hes – Loskot, Vrdlovec, Kloz – Z. Doležal, Poulíček, Merta – Dalecký, Gengel, Moučka – Komárek, Melka, Navarra.

Rozhodčí: Trombík – Adamec, Poruba.
Jak si oba týmy povedou v dnešním duelu, se dozvíme v pozdějších večerních hodinách. Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou a hokejovou zábavu.
Vzájemná utkání

V loňské sezóně se oba celky spolu utkaly čtyřikrát a hned třikrát se z vítězství radoval dnes domácí Prostějov. Ústečané tak mají rozhodně dnes svému soupeři co vracet.
HC Slovan Ústí nad Labem

Hosté z Ústí nad Labem jsou desátí. Dokázali zvítězit ve dvou případech, z toho jednou za tři body a jednou po samostatných nájezdech. A třikrát odešli z ledu jako poražený tým, v jednom případě také po trestných stříleních. Začátek ligy tedy Severočechům moc nevyšel a dnes na ledě Prostějova se budou snažit, aby si odvezli jakýkoli bodový zisk. Uvidíme, zda se jim to povede a třetí celek tabulky potrápí nebo zda naopak domácí potvrdí roli favorita a zvítězí.

Poslední tři utkání Ústí nad Labem

Frýdek Místek – Ústí nad Labem 7:6
Litoměřice – Ústí nad Labem 5:4
Ústí nad Labem – Přerov 2:3 po nájezdech
LHK Jestřábi Prostějov

Domácím Jestřábům se zatím úvod letošního ročníku WSM ligy podařil. Po pěti odehraných utkáních jsou zatím na šestém místě tabulky se ziskem deseti bodů. Na své konto si dosud připsali dvě výhry v základní hrací době, jedno vítězství po prodloužení a dvakrát odešli z ledu poraženi, ale až po prodloužení, takže v každém utkání vždy dokázali bodovat. Na paty dýchají druhému Kladnu a první Slavii. Podaří se dnes domácím hokejistům opět bodovat a potvrdit tak přední příčky tabulky? Uvidíme, zda se jim to proti týmu ze severu Čech podaří.

Poslední tři utkání Prostějova

Most – Prostějov 3:4
Prostějov – Kadaň 4:3
Frýdek Místek – Prostějov 4:3 po prodloužení
Hezký středeční večer přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dnes je na programu šesté kolo druhé nejvyšší tuzemské soutěže, a sice WSM ligy a v jeho rámci budeme sledovat utkání mezi týmy LHK Jestřábi Prostějov a HC Slovan Ústí nad Labem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.