To je ode mě z Edenu pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek dne.
Sešívaní sehráli prodloužení parádně a nakonec jim to přineslo zasloužené ovoce. Jan Pohl proměnil přečíslení dvou proti jednomu a zařídil červenobílým bonusový bod za výhru v prodloužení. Pražané navíc prolomili sérii čtyř proher v řadě.
60:53
Slavia právě vstřelila branku!
Domácí se napočtvrté přeci jen dočkali a berou bonusový bod! Schleiss ujel s JANEM POHLEM do situace dvou proti jednomu. První jmenovaný předal kotouč ještě ve středním pásmu na levou stranu Pohlovi, který mazácky naznačil střelu ke vzdálenější tyči a následně rozhodl ranou k bližší. Asistence: Jan Schleiss a Zdeněk Kubica.
60:30
Schleiss se točil na modré čáře, spoluhráči se mu ale nenabídli do žádné dobré příležitosti.
60:21
Beránek se protáhl mezi obránci a dokázal vystřelit, Vejmelka si poradil.
60:07
Knot drží kotouč na vlastní polovině.
60:01
Sešívaní dokázali ve třetí třetině využít další přesilovou hru díky Janu Schleissovi a vyrovnat. Obě mužstva si vypracovala další velké šance na rozhodnutí, gólmani na obou stranách se ale nedali, a tak dospěl zápas až do prodloužení. Pro domácí je to čtvrté prodloužení ve čtyřech utkáních.
60:00
59:51
Třebíč se ještě snaží o útočnou akci, ale už nezbývá moc času.
59:15
Jankovský zavezl kotouč za branku hostů, tam ale na přesilu tří protihráčů nestačil.
58:34
Schleiss vystihl hostující rozehrávku a domácí mají kotouč na holích.
57:57
Jankovský se Šafránkem se dostali kombinací z levého rohu až před branku, druhý jmenovaný byla ale u Vejmelky moc blízko a nedokázal zakončit.
57:46
Krliš střílel z levého kruhu zpoza obránce a jen těsně minul levou šibenici.
57:30
Bača vypálil ihned po buly od modré čáry, hostující gólman byl připraven.
57:26
Hosté se provinili přihrávkou rukou, bude se vhazovat před Vejmelkou.
56:59
Pletka se s Kubicou snaží vybojovat kotouč v útočném pásmu u pravého mantinelu. Rozhodčí nakonec hru přerušili.
56:27
Třebíčští se usadili v pásmu a Frodl se musí mít na pozoru.
55:46
Kristl ujel s Niklem do situace dvou proti dvěma, druhý jmenovaný pálil z první po přihrávce Kristla a Frodl musel rychle vytrčit svůj pravý beton.
54:24
Beránek udělal oblouk kolem vlastní branky a po pravé straně vyslal průnikovou přihrávku na JANA SCHLEISSE, jenž udělal rychlou stahovačku do středu, zbavil se obránce a samostatný nájezd zakončil excelentní ranou pod víko! Asistence: Petr Beránek a Jan Pohl.
54:00
Martin Lojek (TRE) sekl protihráče a Pražané mají k dobru další přesilovku.
53:54
Kubica objel Vejmelkovu bránu a z levého kruhu vypálil. Hostující gólman si poradil.
53:26
Kristl nepustil do pásma Kolaříka, který se snažil protáhnout kolem mantinelu.
52:43
Knot s Kolaříkem uklidňují hru.
51:54
Zdráhal odpálil Kadlecovi kotouč z čepele v předbrankovém prostoru.
51:09
Růžička zvládl za vlastní brankou několik těžkých soubojů s hostujícími útočníky a rozehrál.
50:45
Král se srazil před Vejmelkou s Knotem a těžce se zvedá z ledu.
50:18
Dolníček dostal mezi kruhy skvělou přihrávku, stál před Frodlem úplně sám, ale ani naněkolikrát domácího gólmana nepřekonal!
49:45
Novákova přihrávka na Šagáta byla hodně nepřesná.
48:57
Nakonec se dostal až na modrou čáru, odkud mířil nad. Vejmelka jeho ránu vůbec neviděl!
48:33
Šafránek se točí za brankou s pukem a snaží se něco vymyslet.
47:48
Krliš dostal v obranném pásmu tvrdý hit od Pekra a dlouho se zvedal z ledu. Šlo však o čistý zákrok, vylučovat se nebude.
47:24
47:10
Pletka se otáčel na pravém kruhu a dostal se ke střele, Vejmelka ale sklapl betony včas.
46:57
Knot pálil z první od modré čáry, Vejmelka vyrazil puk před sebe, kde stál Schleiss, jenž se ale k dorážce nedostal.
46:37
Dnešní utkání sleduje 1046 diváků!
46:19
Novákovi přeskočil kotouč na modré čáře hůl a Pražané přišli o pásmo.
45:49
Šafránek má puk za Vejmelkovou brankou a snaží se něco vymyslet.
45:24
Václav Čejka (TRE) dostává dvouminutový trest za nedovolené bránění a sešívaní dostávají dobrou šanci na vyrovnání.
45:20
Kusko napadá rozehrávku domácích.
44:59
Kubica nahodil kotouč na Vejmelku bekhendem, ten měl při zíkroku problémy, ale nakonec vše zvládl.
44:32
Sešívaní rychle zavezli puk do pásma, Kolaříkův pokus ale mířil hodně vedle.
43:55
Pražané jsou v plném počtu, Krliš je na ledě.
43:45
Šagát měl na holi osvobození Pražanů, nakonec se mu to s potížemi i povedlo a domácí se osvobozují.
43:18
Psota si nabruslil od pravého mantinelu na střed a zkoušel propálit hradbu před domácí svatyní, jeho rána ale nakonec skončila na zadním mantinelu.
42:54
Pekr střílel z levého kruhu, Frodl jeho pokus podržel.
41:55
Pražané hráli v šesti! Na trestnou lavici tak míří na dvě minuty Václav Krliš (SLA).
41:44
Knot vystihl přihrávku na Pekra, který by jel sám na Frodla.
41:17
Třebíčští se provinili zakázaným uvolněním.
40:46
Mrázek nabil před branku Psotovi, který pálil z první. Jeho pokus po ledě dokázal Frodl reflexivně vykopnout betonem!
40:24
Domácí byli znovu úspěšnější na buly. Knot následně vypálil tvrdě od modré a jeho rána zazvonila o Vejmělkovu masku.
40:01
Třebíč vstoupila do periody lépe než domácí Slavia. Po třech minutách navýšil její náskok Filip Král tvrdou ranou pod víko. Pražané ale následně zabrali a po zbytek třetiny byli aktivnějším týmem. Jejich tlak nakonec vyústil ve snížení, o něž se v přesilové hře postaral Petr Beránek. Na vyrovnání už ovšem sešívaní přes velké množství střel a šancí nedosáhli, a tak prohrávají po čtyřiceti minutách 1:2.

38:38
Slávisté si vypracovali neskutečný tlak, který nakonec jen zázrakem nekončí vyrovnávací brankou! Šafránek, Beránek a nakonec Schleiss se postupně ocitli ve vyložených příležitostech, všichni ovšem ztroskotali na výborném Vejmelkovi.
37:30
Šafránek zavezl kotouč až před Vejmelku, od kterého se puk odrazil ke Knotovi, jenž ale neprostřelil skrumáž před hostující klecí.
37:21
Novák si nakonec u pravého mantinelu poradil a dostal kotouč do středního pásma, jenže se píská přihrávka rukou.
36:46
Wasserbauer znepříjemňuje domácím rozehrávku.
36:24
Sešívaní ale nakonec z aktivity nové akvizice nic nevytěžili.
35:55
Pletka vybojoval kotouč v útočném rohu.
35:25
Šafránek zavezl kotouč do pásma po levé straně a podél modré čáry nabil na pravou stranu rozjetému Knotovi, jehož tvrdá rána ale zamířila pouze doprostřed brány.
34:54
Knot se snažil najít rozjetého Jankovského, jenže se mu to nepovedlo a je tu další icing Pražanů.
34:22
Sešívaní si nerozuměli při rozehrávce, píská se zakázané uvolnění a bude se vhazovat před Frodlem.
33:21
A Pražané přesilovku bleskově využívají! Schleiss nahrál z levého rohu na mezikruží Pletkovi, který ukázal neskutečný přehled o situaci. Slávistická posila mohla střílet, ale raději ještě posunula kotouč na pravou stranu k PETRU BERÁNKOVI, jenž měl před sebou úplně prázdnou branku a bez potíží ji trefil. Asistence: Václav Pletka a Jan Schleiss.
33:02
A první jmenovaný nakonec vybojoval na svou osobu faul. Jan Zdráhal (TRE) totiž Beránka podržel a dostává dvě minuty.
32:44
Beránek se bije se Šafránkem za Vejmelkovou klecí.
31:52
Frodl raději podržel puk v lapačce po nepřehledné situaci v jeho brankovišti.
31:25
Milfait jel s Wasserbauerem do situace dva na jednoho, domácí hokejisté ale situaci dobruslili a nedovolili hostující dvojici zakončit.
30:47
Kristl nezpracoval Lojkovu tvrdou přihrávku a píská se icing.
30:34
Kadlec ani nadvakrát nedokázal ze středu pásma propálit hradbu před hostující klecí.
30:16
Kubica zakončil rychlou útočnou akci střelou z ostrého úhlu, s níž si Vejmelka poradil.
30:02
Pletka dobře forčekoval za brankou hostů, získal kotouč a vytočil se až před branku, jenže tam byl odstaven domácím obráncem.
29:46
Wasserbauer ujel domácí obraně, jeho rána z mezikruží ale zamířila do ochranné sítě.
29:37
Bača se snažil clonit před Vejmelkou, ten ale našel střelu z levého kruhu ve své lapačce.
29:22
Novákovo nahození od modré vyrazil Vejmelka do rohu.
27:58
Na druhé straně se dostal do úniku Rys, který zkoušel na Vejmelku bekhendový blafák. Povedlo se mu položit hostujícího brankáře, ale sešívaný forvard už nedokázal zvednout puk nad Vejmelkův beton.
27:39
Dolníček se dostal k odraženému puku, byl úplně sám před Frodlem, ale ještě nahrával Wasserbauerovi, jenž měl před sebou odkrytou klec. Nedokázal do ní ale zasunout puk.
26:49
Červenobílí se nakonec dostali ke střele. Konkrétně David Šafránek, jehož rána z mezikruží ale zamířila vedle.
26:31
Krliš posunul kotouč na Jankovského, který jej podrží za brankou Vejmelky.
25:42
Půhoný bojuje za Vejmelkovou brankou o kotouč, který získal, ale nedaří se mu dostat před bránu.
25:16
Mikyska vystihl přihrávku na Kadlece a Třebíč získala ve středním pásmu kotouč.
24:29
Kubica se protáhl mezi dvěma obránci až před Vejmelku, kterého sice překonal mezi betony, ale puk se odrazil od pravé tyčku ven z branky!
24:12
Dolníček si nabruslil mezi kruhy, odkud se snažil vystřelit, ale jeho pokus byl zblokován do ochranné sítě.
23:42
Oba týmy hrají v plném počtu.
22:47
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Horácká Slavia vede o dvě branky! Zdráhal zavezl kotouč do pásma středem hřiště a přenechal jej do tandemu FILIPU KRÁLOVI, který se s ničím nemazal a tvrdou ránou od modré vymetl pravou šibenici Frodlovy klece. Asistence: Jan Zdráhal a Tomáš Havránek.
22:14
Bača vyslal po levé straně Ryse, jeho rána od modré ale na Vejmelku neprošla.
21:42
Vhazovat se bude po Frodlově pravici, kde se nacházela hra v momentu přerušení.
21:42
Jan Schleiss (SLA) s Václavem Čejkou (TRE) se do sebe pustili před Vejmelkovou brankou a oba dva půjdou sedět na dvě minuty za hrubost.
21:42
20:59
Psota zavezl kotouč do pásma a před jej Mrázkovi, který vypálil z první a Frodl musel zasahovat.
20:44
Pražané zahráli ve středím pásmu vysokou holí.
20:04
Sešívaní vyhráli úvodní vhazování, Kolařík začíná akci za vlastní brankou.
20:01
Úvodní periodu začali mnohem lépe domácí borci. Ti v prvních deseti až patnácti minutách nepouštěli Třebíč ke kotouči a Frodl neměl moc práce. Pak ale zničehonic otevřel skóre hostující Matěj Pekr a obraz hry se změnil. Horácká Slavia začala kousat a Frodl měl co dělat, aby neinkasoval podruhé. Na druhé straně se dostal do obrovské šance Šafránek, ale svůj nájezd neproměnil, a tak platí po dvaceti minutách v Edenu stav 0:1.

Druhá třetina začne přibližně v 15:54.
20:00
19:58
Pekr ještě stihl v první třetině vystřelit a Frodl musel předvést těžký zákrok, protože střelu neviděl. Nakonec však vše zvládl a udržel stav 0:1.
19:29
Frodl musel znovu přerušit hru, hosté tlačí Pražany!
18:55
Kristl jel na Frodla úplně sám, zkoušel zakončit mezi ruku a tělo domácího gólmana, ale ten si poradil skvělým reflexivním zákrokem a udržel kotouč ve výstroji!
18:46
Šmerha se uvolnil na levé straně a za jízdy vypálil těsně nad hostující branku.
18:29
Třebíčští si nerozuměli při rozehrávce a kotouč zamířil až na zakázané uvolnění.
18:01
Kusko prověřil Frodla z ostrého úhlu, domácí gólman si poradil.
17:47
Ten sešívaní nakonec získali, al budou muset začít s útokem od vlastní klece.
17:15
Kubica se pere u branky Horácké Slavie o kotouč.
16:29
Tak to byla obrovská šance domácích! David Šafránek ujel do samostatného nájezdu, položil si Vejmelku forhendovým blafákem, jenže v rozhodující moment mu kotouč sjel z čepele a domácí forvard tak ani nezakončil!
15:57
Hosté po gólu ožili a dostávají se do šancí.
15:40
Lojek nahodil kotouč na Frodla od modré, domácí brankář přerušil hru.
14:21
MATĚJ PEKR dostal mezi kruhy přihrávku zpoza branky od Dolníčka, naznačil střelu, ale místo toho udělal Frodlovi kličku do forhendu a zasunul kotouč k pravé tyčce domácí svatyně. Hosté se tak ujímají vedení! Asistence: David Dolníček a Jan Wasserbauer.
13:49
Jankovský se snaží napadat Zdráhala při rozehrávce. Hostující obránce si poradil.
13:13
Krliš se dostával mezi kruhy do střelecké pozice, ale měl zablokovanou hůl.
12:24
Přibyl vystrašil od modré nenápadným nahozením Frodla, který měl zakrytý výhled.
11:52
Schleiss posunul puk po vyhraném vhazování na modrou na Pohla, který přihrál na druhou stranu Růžičkovi, jehož ránu Vejmelka pokryl.
11:42
Jankovský si najel před Vejmelku z levé strany a zkoušel zakončit ke vzdálenější tyči. Hostující gólman ale ukryl kotouč ve výstroji.
10:58
Třebíč se nemůže dostat k pořádné útočné akci, zatím má na kontě jedinou střelu na branku.
10:32
Šmerha si dojel za hostující branku pro nahození Knota, jenže Třebíčští jej o kotouč připravili.
09:53
Rys vybojoval puk na útočné modré, na druhé straně mu ještě najížděl před bránu Kadlec. První jmenovaný se ale rozhodl zakončit sám a jeho pokus z ostrého úhlu Vejmelka pokryl.
09:16
Pohl zastavil ve středním pásmu Kristla a sešívaní jsou opět na kotouči.
08:50
Mrázek vyhodil puk přes všechny čáry – icing.
08:01
Knot zkoušel od modré využít zmatku před Vejmelkou, ale těsně minul levou tyčku.
07:40
Beránek vystrašil Vejmelku ihned po buly, jeho přízemní střela ale nenadělala hostujícímu gólmanovi větší problémy.
07:26
Rys pálil z pravého kruhu zpoza obránce, Vejmelka podržel kotouč ve výstroji.
07:08
07:05
Psota našel ve skrumáži před Frodlem kotouč, ale poslal jej jen za branku.
06:19
Kolařík poslal dlouhou přihrávku na volného Schleisse, jenž byl na pravé straně úplně sám, jeho ránu zápěstím však Vejmelka vytěsnil do ochranné sítě.
05:39
Wasserbauer se uvolnil u pravého mantinelu, jenže všichni jeho spoluhráči byli obsazeni.
05:08
Huňa se dostával před Frodla a Martin Bača (SLA) si musel pomoci hákováním, aby ho zastavil.
04:33
Krliš se dostal na pravém kruhu ke střele, hostující brankář byl ale připraven.
04:09
Šagát nakonec nahodil puk na branku obloučkem, Vejmelka podržel puk v lapačce.
03:49
Knot zavezl puk za Vejmelkovu branku, odkud se snaží domácí vykombinovat do střelecké pozice.
03:28
Po úklidu krvavé stopy na ledové ploše může hra pokračovat.
03:28
Novák dostal na obranné modré čáře pukem do obličeje. Ležel na ledě v kaluži krve, nakonec se ale zvedl a po svých dojel na střídačku. Zřejmě půjde o natržené obočí.
03:15
Pohlova rána od modré neprošla na Vejmelku.
02:44
Růžička nahodil puk po mantinelu, ale červenobílí se k němu nedostali.
02:32
Niko zastavil na modré čáře Jankovského a píská se postavení mimo hru.
01:54
Pražané napadají hosty hodně vysoko a nedovolují jim založit nějakou kloudnou akci.
01:22
Bača zavezl puk do útočného pásma středem hřiště, ale nedostalo se mu patřičné podpory od spoluhráčů.
00:40
Po Pletkově ráně z levého kruhu je hra přerušena, protože neběžela časomíra.
00:25
Sešívaným odpískán úmyslný ofsajd, vhazovat se bude před Frodlem.
00:07
Úvodní buly vyznělo lépe pro domácí, Kolaříkova rána od modré ale na bránu neprošla.
00:01
Hráči nastupují na led, za chvíli to vypukne.

HC Slavia Praha: Frodl (Polívka) – Pohl, A. Růžička, Kolařík (A), Knot (C), Bača, J. Novák (A), J. Holý – Jankovský, Šafránek, P. Beránek – Pletka, Kubica, Schleiss – M. Kadlec, Šagát, Rys – Šmerha, Krliš, Půhoný.

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Do. Svoboda) – Niko, J. Zdráhal (A), F. Král, Čejka (A), Lojek, Přibyl, D. Mikyska – Jan Wasserbauer, Dolníček (C), Pekr – Kusko, Psota, Mrázek – Malec, Milfait, Kristl – Huňa, T. Havránek, Matěj Novák.

Rozhodčí: Kopeček – Zídek, Polák.
HC Slavia Praha

Sešívaní jsou stále na čtvrtém místě, musí si ale dávat pozor zejména na Ústí nad Labem a Třebíč. Na oba celky mají totiž jen pětibodový náskok. V posledních zápasech navíc nedokázali bodovat podle představ, třikrát za sebou ztratili duel v prodloužení nebo nájezdech. Před klíčovými bitvami tak Pražané do svých řad přivedli dvě posily. Zkušeného Pletku doplnil čtyřiadvacetiletý Půhoný.
SK Horácká Slavia Třebíč

Třebíč aktuálně drží poslední přímou postupovou příčku do play-off a jen o skóre jsou za Ústím nad Labem. Třebíč tak stále bojuje o co nejlepší pozici a v souboji s pátými Pražany tak půjde o hodně důležitý souboj. V případě výhry by se mohli hosté dotáhnout skoro na čtvrté místo. Navíc se Třebíči v poslední době daří, jen v posledním kole nestačila na Kladno, před tím si ale například poradila po prodloužení s Českými Budějovicemi.
Vítejte u sledování textového on-line přenosu z 46. kola WSM Ligy. Proti sobě se postaví HC Slavia Praha a SK Horácká Slavia Třebíč.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.