Vyhecovaný závěr třetí části hry nic nemění na tom, že snižující branka domácích holí Vondráčka ve 44. minutě nevybičoval Horáckou Slavii ke vstřelení vyrovnávací branky, přestože snaha a čas na straně Třebíče rozhodně byly. AZ Havířov tak z Třebíče odjíží se třemi body a domácím už druhým utkáním v řadě pokračuje bodový suchopár. On line přenos končí. Dobrý večer.
59:59
Vyloučení Silvester Kusko (TRE) – 2 minuty hrubost.
59:59
Vyloučení Jiří Krisl (HAV) – 2 minuty hrubost.
59:59
Bitka za brankou hostů. Kusko versus Krisl.
59:55
Třebíč bez brankáře
59:48
Havířov podnikl sérii tvrdých zákroků na domácí hráče. Roman Erat po jednom z nich zůstal ležet před střídačkou hostů. Zvedl se a odešel na střídačku.
58:33
Třebíč drží pásmo, nyní na chvíli střední pásmo a v tuto chvíli se dokonce hra přesouvá před Svobodu.
58:17
Vyloučení Jana Maruny (HAV) – 2 minuty sekání + 10 minut – nesportovní chování.
57:08
Dolníček společně s Eratem se dostali do boje o kotouč u pravého mantinelu ve třetině hostů, který následně vyhráli, ale byli vytlačeni do vlastního pásma.
56:48
Laco si teď sáhnul na puk a vhazuje se před svatyní hostů.
56:20
Třebíč se dostala do sevření Havířova ve vlastním pásmu. Nakonec se jí po chybné rozehrávce hostů podařilo osvobodit díky icingu.
55:37
Wasserbauer poslal přes střední pásmo napříš hřištěm puk Psotovi. Ten jej nezpracoval. Hra se po zakázaném uvolnění vrací před Svobodu.
55:17
54:39
Dvořáček našel puk ve středním pásmu, pokusil se o pozici u levého kruhu ve třetině domácích, odkud byl vyhnán důslednou obranou.
53:23
Zdráhal v pravém rohu kombinuje s Dolníčkem, ale puk se z třetiny hostů vrací před Svobodu. Lojek teď ztrrácí puk a domácí jsou málem ve vlastní početní výhodě potrestáni brankou.
53:17
Třebíč čeká důležitá přesilovka. Necelých sedm minut před koncem míří na trestnou lavici Karol Korím – 2 minuty napadení.
51:33
Po vhazování před Svobodou hra míří před fanoušky AZ – etu. Čejka od modré poslal puk za Laca. Odtud puk míří do třetiny domácích, kde Svoboda čelí několika pokusům o další branku Havířova.
51:11
Za zády Svobody zakládá Slavia pouze chvíli trvající útočnou akci, která končí icingem domácích.
50:48
49:48
Po tvrdém zákroku hostů se vhazuje ve středním pásmu. Lojek se dostal za záda Svobody a Třebíč veze puk na polovinu soupeřů. Erat, přihrál Dolníčkovi podél mantinelu. Slavia stále kombinuje v třetině hostů.
49:14
Milfait teď na modré našel připraveného Bartejse, který se pokusil snížit.
48:47
Vyloučení David Bahounek (HAV) – 2 minuty držení protihráče.
48:03
Středopásmové vhazování vyhrála Slavia, v útoku si však neporozuměli hráči domácího mužstva. Havířov se tak dostal k možnosti založit útočnou akci.
47:42
Meidl se vymotal z chumlu domácích u pravého domácího kruhu, odtud vypálil, ale jeho střelu pohotovou lapačkou vychytal Svoboda.
47:22
V souboji za brankou domácích vybojoval puk Bartejs, který vyhodil kotouč na zakázané uvolnění.
46:32
Vondráček ztratil puk na modré hostů, puk se dokutálel k Eratovi, který si ho všakj nevšiml a puku se dostali hosté.
45:27
Třebíč se nyní s novou chutí vrací do zápasu. Hnána 1460 diváky se snaží vyrovnant.
44:30
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Po přihrávce se k parádní střele dostal TOMÁŠ VONDRÁČEK. Asistence: Tomáš Havránek
44:02
Hra nyní na obou stranách vykazuje značmou nervozitu, což se projevuje především na trestné lavici a naní i v síti hostů.
43:41
A je tu další vyloučení – Michal Sztefek – 2 minuty držení na hrazení.
43:41
43:11
Na obou stranách osobní trest. Dolníček a Krisl shodně za hrubost.l
42:30
Opět Lojek v akci. Pálí od modré směrem k Lacovi, jeho střela byla zblokována obranou hostů. Posléze se k puku opět dostal Dolníček, který opět nahazuje na gólmana hostů, Ten je připraven
41:48
Po vzhování před Lacem se k puku dostal Lojek, ten vypálil, puk se odrazil od gólmana hostů přímo k Dolníčkovi, který se rukou zpracoval kotouč a pokoušel se dorážet.
41:41
Vyloučení Jan Maruna (HAV) – 2 minuty hákování.
40:55
Vhazování ve třetině hostů vyhrála Slavia. AZ však vrátil hru do středního pásma, kde se nakonec i vhazovalo.
40:03
Vstup do třetí třetiny lépe zvládli domácí, po vyhraném buly však o kotouč přišli. Do obranného pásma domácích se protlačil Havířov, kde se Krisl pokusil vystřelit na Svobodu.
40:01
Vyrovnané utkání z první třetiny se ve druhé zásadním způsobem přiklonilo na stranu hostů. Nicméně do vstřelení první branky Sztefkem ve 28. minutě jsme podobně jako v první části neviděli výrazně dominující tým. I druhá branka Semana ve 34. minutě byla víceméně "nečekaná". Po útočné akci domácích neudržel Svoboda Semanovou střelu a AZ se od té chvíle můžet těšit dvougólovým náskokem. Nicméně hokej je hra plná překvapení, které nás možná čeká ve třetí třetině. Ta začne přibližně v 19:17.
40:00
39:39
Huňa zkoušel z otočky u levého kruhu vypálit na branku hostů k pravé tyči, kde klečel připraverný Marek Laco.
39:12
Ke kotouči se dostal Štumpf po chybné rozehrávce domácích a dostal volný prostor ke střele na Svobodu. Střela mu nesedla a tak Svoboda puk pokryl betonem a následně vzal do lapačky.
38:43
Třebíč se v třetině hostů urputně snaží o změnu stavu. Z toho je nakonec pouze únik hostů do třetiny domácích a následná šarvátka před Svobodou.
38:27
Hlinka je napomínán rozhodčími za nesportovní chování, posléze odjíždí na střídačku. Vhazuje se před brankou hostů.
38:00
Haas přijel k puku na třebíčské modré, kde chvíli bojoval s bránícími domácími, kteří jeju o puk připravil Následně byl u mantinelu sražený jeden z hráčů Havířova. Jeden z třebíčských do něj vrazil ramenem. Nakonec se sám zvednul a odjel na sřídačku AZ – etu.
36:57
Daniel Štumpf se opět dostal ke střele. Pálil od levého kruhu ve třetině domácích, ale stav utkání nemění.
36:13
Hlinka se probojoval ze středního pásma před třebíčského Svobodu, nahodil puk před bránu, kde však stál jeden z připravených třebíčských obránců.
35:34
Puk se dostal přes modrou až ke Svobodovi, který se nebál, vyjel z bráby a puk poslal na polovinu soupeře.
35:11
Jeden z třebíčských hráčů byl podtržen, rozhodčí však nepískají a proto pískají diváci.
34:53
Třebíč se dostává pod tlak Havířova a zároveň do dvoubrankového manka. Hosté jsou na koni a krouží třetinou domácích.
33:39
Havířov právě vstřelil branku!
Úplně volný DANIEL SEMAN se u levého kruhu dostal ke střele a šanci na 100% využil. Asistence: Antonín Pechanec, Daniel Štumpf
32:38
Po vhazování před Lacem se ke střele dostal třebíčský Ján Niko. Objel si bránu a pokusil se z otočky vypálit. Laco si s efektně vypadající akcí poradil.
32:30
Dolníček vyhrál vhazování, puk si převzal Vondráček, ale ten o něj přišel na modré čáře. Třebíč se znovu pokouší o průnik do třetiny hostů.
32:09
Ke střele se po přihrávce napříč hřištěm dostal jeden z havířovských hráčů, střelu od modré Svoboda pokryl.
31:55
30:07
Vhazování vyhrála Třebíč a ihned kotouč poslala za Lacovu bránu. Havířov se pokusil podruhé dostat přes obranu Slavie, ta však dokázala rychle zkročit. Třebíč se zatím úspěšně brání.
29:55
Vyloučení Jan Milfait (TRE) – 2 minuty sekání.
29:30
Huňa dovezl kotouč za záda Laca, tam s ním chvíli čaroval, ale Třebíč následně o pásmo přišla. Po té se jí podařilo se vrátit na polovinu hostů, kde dochází k faulu.
28:02
Vhazování vyhráli domácí, puk si bere Vondráček a v doprovodu Dolníčka se snaží dostat přes obranu hostů. Dolníček puk získal, ale vzápětí o něj přišel.
28:01
Pokud jsem před chvíli hodnotil hru jako vyrovnanou, uvidíme, co nyní s hosty udělá jednobrankový náskok.
27:26
Po efektním průjezdu Dvořáčka si pro puk před Svobodou dojel MICHAL SZTEFEK a po blafáku dopravil puk do branky domících. Asistence: David Dvořáček.
26:59
Hra nyní působí neučesaným dojmem a ani jeden z týmů nevykazuje výraznější převahu.
25:50
Středopásmové vhazování urvali domácí, do útoku se pustil Kusko, který o puk přišel. Hosté však kotouč vyhodili a na tahu jsou opět domácí.
25:30
Po souboji u mantinelu zůstal na ledu ležet Zohorna, který dostal hokejkou do obličeje. S dopomocí spoluhráčů odjíždí do kabiny.
24:59
Po ofsajdu Havířova se po vhazování ve středním pásmu dostali k puku hosté, kterým se nepodařilo kotouč udržet v třetině domácích.
24:10
Hra se nyní přelévá z jedné strany hřiště na druhou. K puku se aktuálně dostal Havířov, o který v třetině domácích přichází.
22:55
Po průjezdu do třetiny domácích přihrál zadovkou na modrou Kotala Haasovi, ten však branku domácích přestřelil.
22:51
Po vhazování před vlastní bránou teď puk pokryl Laco a opět se bude vhazovat před hosty.
22:44
Havířov se osvobodil icingem.
21:50
Erat vyhrál vhazování před bránou hostů, o puk Třebíč přišla a hra se přesunula holí Dvořáčka před branku domácích.
21:46
Havířovu utekl puk při rozehrávce, Huňa se chopil šance. Laco byl však pohotový a bezprostřední ohrožení zažehnal.
21:10
Jan Wasserbauer byl teď tvrdě sražen na mantinel. Přestože to vypadalo jako faul do oblasti hlavy, rozhodčí netrestají.
21:01
Vyloučení Michal Hlinka (HAV) – 10 minut nesportovní chování.
20:26
Vondráček si objel Lacovu bránu, přihrál puk Nikovi za zády brankáře. Niko bránu minul.
20:01
Vhazování vyhrála Třebíč, držela puk na svých holích. Po té vyrazila na polovinu soupeře. Vhazuje se před Lacem.
20:01
Kdybychom hodnotili první třetinu optikou šancí, dařilo se o něco málo lépe Třebíči. Nicméně hru můžeme označit jako vyrovnanou. Zatímco branka doposud nepadla, v počtu vyloučených hráčů zatím vede AZ nad Slavií 2:1. Druhá třetina začne přibližně v 18:20
20:00
19:24
Maruna nahodil puk na Svobodu,. Dominik však zasáhl lapačkou.
19:04
17:58
Po vhazování před třebíčským brankářem se hra vrací před svatyni hostů. Tam se domácí ohřáli jen chvilku. Dá se říct, že tato přesilovka jim zatím moc nevychází.
17:40
Už to zavánělo dalším faulem hostů, ale rozhodčí sražení jednoho z domácích nechává v klidu.
17:29
Třebíč sevřela hosty kolem jejich branky, AZ se zatím úspěšně brání početní převaze.
17:04
Vyloučení Antnonína Pechance (HAV) – 2 minuty podražení.
17:00
Zakázané uvolnění Třebíče. Vhazuje se před Svobodou.
16:03
Havířov nyní podnikl několik výpadů na domácí hráče, ale rozhočí je posoudili jako zákroky v rámci pravidel.
14:50
Vhazování vyhrála Třebíč a pálil Ján Niko. Jeho střelu Laco pokryl. Vzápětí se vrátila na chvíli před Svobodu, aby se znovu přesunula na půlu Havířova. Tam Laco likvidoval další pokus o změnu stavu.
14:18
Erat se při tlaku na hosty dostal před Lacem ke švihu holí, ale promáchl. AZ se ze sevřevření uvolňuje na základě zakázaného uvolnění.
13:49
Huňa vystartoval ze středního pásma jako střela, probojoval se až před bránu hostů. Vypálil, ale přestřelil.
12:50
Hlinka nyní poslal puk do třetiny domácích, hra se po té zastavila ve středním pásmu, kde se oba týmy pokoušeli převalit hru na půlku soupeře. To se povedlo hostům
12:15
Po komerční přestávce následovalo vhazování břed Lacem. K puku se jako první dostali domácí, Schejbal neváhal a ihned na dvakrát vypáli na Laca.
11:44
Přestože hra doposud působí vyrovnaným dojmem, více ze hry těží domácí.
11:23
Maruna vybojoval puk pro hosty v obranném pásmu Třebíče, odkud vypálil Korím. Střela byla sražena do ochranné sítě.
10:16
Paták dostal přihrávku na modrou hostů, odkud se pokusil vypálit. Střela byla zblokována. Následně se před Lacem udělal chumel hráčů, ve kterém se o dorážku opět pokusil Paták, což mu nevyšlo.
09:19
Po přetlačované u levého rohu se k puku v třetině hostů dostal Wasserbauer, puk nahodil pře Laca. Tam však nikdo z třebíčských nebyl.
08:55
Havránek se dostal do skvělé pozice u levé tyče Laca. Odtud přejel zadem k pravé tyči, ale nakonec se mu nepodařilo vsítit.
08:41
08:01
Vhazování ve středním pásmu vyhrála Třebíč. Niko nahodil puk do obranného pásma hostů, kde se od modré pokusil Vondráček. Střela byla sražena do obranné sítě.
07:55
Ofsajd Havířova.
06:57
Slavia v rámci své přesilovky poprvé vystřelila na Laca, ale ten puku ododlal. Zdráhal s Lojkem ještě kombinují na modré hostů, ale hra se vrací před Svobodu.
06:41
David Nesvadba (HAV) – 2 minuty hrubost.
06:14
05:40
Zničeho nic se k puku těsně u Svobodovy brány dostal Pechanec, ale lehké postrčení gólmanovy hokejky připravil AZ o šanci.
04:55
Havířov se pokouší si najít dobré postavení v obranném pásmu Třebíče, ze kterého je nakonec vyhnán důraznou obranou.
04:14
Vyloučení hráče Jana Zdráhala (HST) – 2 minuty hrubost
03:45
AZ teď chvíli potrápil domácí. Sztefek vypálil od modré na Svobodu, ale jeho střela minula branku kolem pravé tyče.
03:20
AZ se dostal do první šance hokejkou Haase. Ten nahodil puk na domácího gólmana, ten však měl situaci pod kontrolou.
02:31
Meidl si počkal na přihrávku z pásma hostů, kterou však nedokázal efektivně zpracovat.
01:45
Milfait se pokusil protlačit kolem levého mantinelu do třetiny hostů, kde však o puk přišel.
01:00
Buly vyhrála Slavia, ale puk si od nich převzal AZ a drží se v třetině domácích.
00:40
Je tu první střídání. Vhazuje se před Svobodou, na kterého poprvé vystřelil Dvořáček.
00:10
Úvodní vhazování vyhrál Havířov a poslal puk do třetiny domácích.
00:01

SK Horácká Slavia Třebíč: D. Svoboda (Jekel) – Lojek, J. Zdráhal, Niko, Bartejs, Schejbal, Čejka, Přibyl – R. Zohorna, Dolníček, R. Erat – T. Vondráček, Milfait, Kusko – Psota, T. Havránek, Jan Wasserbauer – Paták, Juráň, Huňa.

AZ Havířov: M. Laco (K. Šimeček) – Lenďák, Krisl, D. Seman, Bahounek, Korím, Nesvadba, Dudek – Dvořáček, Haas, Sztefek – Kotala, Bednář, Hlinka – Štumpf, Pechanec, Maruna – Gřeš, D. Matula, V. Meidl..
Hezký podvečer, jak Havířov tak Třebíč si z posledních utkání přivezli prohru 1:4. Uvidíme s jakou pojede domů z Třebíče Havířov dnes.
V sobotu 16. září se do boje o body pustí Třebíč s Havířovem. Pro oba týmy to bude již pátý zápas. V posledním zápase Třebíče, ve kterém se utkala s Benátkami, prohrála a odjížděla tak úplně bez bodu. Na druhé straně Havířov, který se utkal s Jihlavou, odešel také poražen a tak můžeme čekat, že se oba týmy budou snažit napravit si chuť ve vzájemném duelu. Na straně Havířova určitě stojí za zmínku např. brankář Marek Laco, jehož úspěšnost v bráně přesahuje devadesát procent. Nejproduktivnějším hráčem Havířova, co se branek týče, je zatím Michal Sztefek, se třemi góly na svém kontě. Na straně Třebíče se zatím daří nejlépe Romanu Eratovi se čtyřmi asistencemi z předchozích zápasů. Co se gólů týče, Radim Zohorna má na svém kontě dva góly a stejně na počet branek je na tom také obránce Jan Zdráhal. Oba týmy budou po dvoudenní pauze připraveny ve zbroji utkat se na domácím ledě Třebíče a pokusit se pátou pozici aktuální WSM tabulky pro tuto sezónu. Utkání startuje v 17:30.

Sestavy obou týmů z předchozího zápasu:

SK Horácká Slavia Třebíč: D. Svoboda – Lojek, J. Zdráhal, Niko, Bartejs, Schejbal, Čejka, Přibyl – R. Zohorna, Dolníček, R. Erat – T. Vondráček, Milfait, Kusko – Psota, T. Havránek, Jan Wasserbauer – Paták, Kristl, Čech.

AZ Havířov: M. Laco – Lenďák, Krisl, D. Seman, Nesvadba, Petran, Korím, Dudek – Dvořáček, Haas, Sztefek – Kotala, Bednář, Gřeš – Štumpf, Pechanec, Maruna – D. Matula, Hlinka, V. Meidl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.