České Budějovice v Ústí nad Labem vítězí. Ačkoliv byl Slovan ve třetí třetině lepší, tak prohrál. Chvilku domácí vedli 2:1, ale hokejisté Motoru vývoj zápasu obrátili a vyhráli 3:2.

WSM Liga 33. kolo, 10.12.2016, 17:00
HC Slovan Ústí nad Labem 2:3 ČEZ Motor České Budějovice (0:0, 1:1, 1:2)
Branky a nahrávky:
37. Melka (Roubík), 47. Vl. Brož (Vrdlovec, Z. Doležal) – 32. Walker (Nouza, Čermák), 49. Hřebejk (Chovan), 52. Suchánek (Chovan)

Děkuji vám za pozornost a těším se s vámi u dalšího zápasu!
Oddechový čas pro domácí.
V dnešní plyšákománii se vybralo 1 012 plyšáků!
59:01
Střelu Vráblíka kryje Soukup do lapačky.
58:01
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:30
Na ledě znovu druhá formace Slovanu, která se snaží dostat do útočného pásma.
56:23
Doležal se krásně proháčkoval do útočného pásma, ale následně se domácí nepřesnou přihrávkou z pásma vyhnali.
55:14
Soukup vyráží střelu Žovince do ochranné sítě.
Dnešní utkání sleduje 1 165 diváků.
54:02
V mezikruží se ocitl Vráblík, ale branku netrefil.
52:52
Už mohlo být vyrovnáno! Doležal si vybrusil před branku, ale trefil pouze boční síť. Následně neuspěl se svou dorážkou Vrdlovec!
51:33
České Budějovice právě vstřelily branku!
Motor znovu otáčí stav utkání. Zpoza branky vyjel JAKUB SUCHÁNEK, který procedil puk skrz Soukupovo výstroj. Asistence: Michal Chovan.
50:46
50:03
Obrázek hry se nám po vyrovnávací brance Motoru trochu vyrovnal. U puku jsou hokejisté z jihu Čech.
49:17
Rob prověřil Soukupa od pravého mantinelu, domácí brankář vyráží puk do rohu.
48:55
Domácí nevyužili několik velkých šancí a přichází trest! Kolem pravého mantinelu projel ŠTĚPÁN HŘEBEJK, který se trefil ke vzdálenější tyčce. Asistence: Michal Chovan.
47:25
Roubík našel před brankou úplně volného Melku, kterého fantasticky vychytal Gába!
46:57
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Martin Mazanec – 5 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jaroslav Moučka – 5 min., hrubost).
46:57
46:57
Domácí dopravili puk do branky, ale branka neplatí! Poté se ihned strhla bitka mezi Moučkou a Mazancem!
46:23
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Využitá přesilová hra!! Puk se došoural do branky jen tak tak, ale branka platí. Do předbrankového prostoru si sjel VLADIMÍR BROŽ, který otáčí stav utkání. Asistence: Daniel Vrdlovec, Zdeněk Doležal.
45:54
Domácí jsou poprvé v utkání lepší a na ledě je to znát. Střelu od modré chytá Gába do své výstroje.
44:49
Hokejisté Motoru se osvobozují a ušetřili pár vteřin z oslabení.
44:39
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Miloslav Čermák – 2 min., podražení).
43:38
Velká příležitost Slovanu! Na přihrávku zpoza branky si najel Josef Zajíc, kterého vychytal David Gába!
43:18
42:16
Domácí teď měli hrát přesilovou hru 5 na 3, ale nakonec nic z toho nebude. Jelikož faul zavinil čárový rozhodčí.
41:38
Na střed hřiště dostal přihrávku Merta, jehož střelu zblokovali obránci Motoru do ochranné sítě.
41:26
Kotouč mimo hrací plochu, bude se vhazovat v útočném pásmu Slovanu.
41:18
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Rok Pajič – 2 min., podražení).
40:42
Ze začátku třetí třetiny jsou aktivní domácí.
40:17
40:01
Třetí třetina začne přibližně v 18:41.
Druhá třetina byla v režii Motoru, který udeřil jako první po důrazu Tomáše Nouzy se prosadil Benjamin Walker. Domácí vyrovnali o pět minut později. Na konci krásné akce byl Antonín Melka, který odstartoval plyšákománii. Následně se dvakrát dostal v oslabení do slibné příležitosti Jaroslav Moučka.
40:00
39:51
Ofsajd Slovanu.
39:39
Vyhození hráče Budějovic bylo zblokováno mimo hrací plochu.
39:13
38:17
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Miloslav Čermák – 2 min., nedovolené bránění).
37:22
V oslabení prozkoušel Gábu Jaroslav Moučka.
37:13
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jaroslav Kasík – 2 min., hákování).
36:14
ANTONÍN MELKA vybojoval v obranné třetině kotouč, který si vyměnil s Jaroslavem Roubíkem v útočném pásmu. Ten ho našel fantastickou přihrávku a před Gábou se domácí útočník už nemýlil. Vyrovnávající brankou odstartoval PLYŠÁKOMÁNII. Asistence: Jaroslav Roubík.
35:15
Akci Slovanu zakládá Zajíc, ale u puku jsou znovu hosté.
34:54
Po levé straně ujížděl Tomáš Nouza, který vystřelil z levého kruhu. Jakub Soukup chytá!
34:14
Špatná rozehrávka vyústila zakázaným uvolněním domácích.
33:42
Domácí kotel žene své hráče za vyrovnáním.
32:57
Hosté jsou aktivní i nadále.
31:49
Tomáš Nouza byl před brankou hodně aktivní, čehož využil BENJAMIN WALKER, který doklepl kotouč do branky. Asistence: Tomáš Nouza, Miloslav Čermák.
31:04
Jaroslav Roubík dnes hraje hodně individuálně zřejmě mu chybí v lajně tradiční parťák Jan Kloz, který nedávno přestoupil do Kladna.
30:18
29:33
Teď se na chvilku usadila v útočném pásmu třetí formace Slovanu, ale sledovali jsme pouze boj v rohu kluziště.
29:08
Zpoza branky ohrozil Gábovu branku Gengel. Musel počítat, že touto akcí příliš neuspěje, což se prosadilo i v praxi.
28:24
První formace Motoru teď zatápí domácím hráčům, kteří se osvobozují za cenu zakázaného uvolnění.
27:29
Vráblíkovo pokus skryl do své výstroje Soukup.
27:11
25:58
Odražený kotouč přikryl Soukup do lapačky.
25:29
Po přistrčení Roba pálil od modré čáry Vráblík.
25:08
24:34
To byla akce! Domácí teď zamotali hosty, kteří byli na ledě v roli diváků. Vrdlovcovu nabídku Doležal však nevyužil!
23:43
Přesilovou hru Slovanu zakládá od vlastní branky Roubík.
23:16
Hosté se ihned osvobozují.
23:08
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Tomáš Nouza – 2 min., vysoká hůl).
22:10
Rob se snažil překvapit Soukupa z rohu, ale domácí brankář byl připraven. Následně kotouč vyhazuje z obranného pásma Gengel.
21:20
Další akci hosté zakládají přes Hřebejka, následně hosty brzdí v útočné snaze postavení mimo hru.
20:50
Žovincův pokus byl zblokován mimo hrací plochu. Bude se vhazovat v útočném pásmu Motoru.
20:03
Úvodní vhazování druhé třetině vyhrál domácí Roubík.
20:01
Druhá třetina začne přibližně v 17:46.
První třetinu byli jasně lepší hosté z jihu Čech. Žlutomodré drží skvělý Jakub Soukup, který si připsal několik výborných zákroků. Jedinou větší příležitost domácího Slovanu měl Marek Macek, kterého vychytal David Gába.
20:00
19:48
Kasík posílá puk obloukem do středního pásma.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:02
Kuchejda samostatnou akcí v útočné třetině neuspěl.
16:45
16:00
Slovanu se příliš přesilová hra nedaří. Teď chyboval ve středu hřiště Jaroslav Roubík.
15:11
Hosté vyhazují.
14:45
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Martin Mazanec – 2 min., hrubost).
14:45
Macek dostal výbornou přihrávku do jízdy a nebezpečně prověřil Gábu.
14:29
14:19
A znovu Soukup, kterého vyvolává domácí kotel.
14:04
Soukupa znovu prověřil od modré Dušan Žovinec.
13:07
Teď zaváhali obránci Motoru. Puk se dostal k Jaroslavu Kasíkovi, jehož střela byla zblokována mimo branku.
12:39
Ofsajd Motoru.
12:11
Slovan dělá zbytečné chyby a hosté se znovu dostali do slibné příležitosti. Lukáš Zíb našel pouze vyrážečku Soukupa.
11:10
Moučka teď v brejku dva na jednoho prováhal možnost přihrát i vystřelit.
10:34
Žiga Pavlin zakládá akci Motoru.
09:49
Vágner zakládal akci, ale našel hůl jednoho z hostujících hráčů, který minul o pár centimetrů!
09:18
Hosté teď sevřeli domácí v jejich obranném pásmu. Skvělý Soukup drží stav utkání nerozhodný.
09:10
07:54
Čermák vybruslil od mantinelu na střed hřiště, ale domácí branku minul. Následně domácí hráči vyhazují.
07:31
Roman Vráblík vypálil od modré dělovku, kterou chytá do lapačky Soukup.
07:09
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Petr Přindiš – 2 min., podražení).
06:31
Komárek nádherně našel před brankou Mertu, kterého vychytal Gába! Následně měl druhou příležitost domácích Petr Markulinec!
05:31
Severočeši dělají v obranném pásmu příliš chyb, hosté zatím toho nedokázali využít.
04:22
Za obranu Slovanu se dostal útočník Motoru, kterému při zakončení selhal materiál.
03:32
Merta byl před branku úplně volný, ale díky nepřesné nahrávce puk promáchl.
02:22
Do předbrankového prostoru se natlačil Vladimír Škoda, Soukup byl připraven.
01:41
Motor uzamkl domácí v jejich pásmu.
01:09
Další zakázané uvolnění domácích.
00:49
Roubík předložil kotouč Kasíkovi na modrou, který pořádně prověřil Gábu.
00:28
Miloslav Čermák pálil z levého kruhu mimo tři tyče.
00:16
00:01
Oba týmy jsou na ledové ploše a za chvíli můžeme začít. Připomínáme, že při první brance domácích zasypou ledovou plochu plyšáci.

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – M. Vágner (C), Bernad, Vl. Brož, Kasík (A), Zajíc, Husák, Přindiš – Macek, Roubík (A), Melka – D. Merta, Vrdlovec, Z. Doležal – Navarra, Gengel, Moučka – Komárek, Markulinec.

ČEZ Motor České Budějovice: Gába (Spáčil) – Vráblík, Mucha, Pavlin, Žovinec, Suchánek (A), Mazanec, Zíb – Walker, Nouza (A), Čermák – Chovan, Pajič, Hřebejk – Šulek, Rob, L. Květoň (C) – Kuchejda, Škoda, Babka.

Rozhodčí: Würtherle, M. Sýkora – O. Malý, Šimán.
Domácí Slovan nemůže počítat pro dnešní utkání hned s trojicí útočníků. Marek Loskot byl odeslán před dnešním utkání na měsíční hostování do Litoměřic. Jan Dalecký léčí své zranění a Patrik Poulíček chybí z důvodu povinností v extraligových Pardubicích.
HC Slovan Ústí nad Labem
Slovan se nachází v tabulce WSM ligy na osmém místě a na záda jim dýchá tým z Litoměřic, který má o čtyři body méně. Jejich výsledky v domácích zápasech jsou velice oslnivé, když ztratili pouze pět bodů v zápasech, které došli do prodloužení nebo až do nájezdů.

Nejproduktivnější hráč Ústí je Zdeněk Doležal (12+11). Brankářskou jedničkou je Jakub Soukup, který dosahuje 91,69 % úspěšnosti zákroků. V tabulce slušnosti týmů se nacházejí na 7. místě s 388 trestnými minutami.

ČEZ Motor České Budějovice
Motor se nachází na krásném prvním místě a na záda mu dýchá Jihlava, která má o pět bodů méně. Budějovice jsou v tomto zápase jasným favoritem, ale Slovan stále ještě neprohrál v domácím prostředí za tři body.

Nejproduktivnější hráč Motoru je Miloslav Čermák (16+11). Brankářskou jedničkou je David Gába, který dosahuje 92,44 % úspěšnosti zákroků. V tabulce slušnosti týmů se nacházejí na 5. místě s 368 trestnými minutami.

24. 09. 2016 vs. – 4:3
Dobrý den, vítejte u textového přenosu WSM ligy, kde se v dnešním 33. kole utká domácí HC Slovan Ústí nad Labem vs. ČEZ Motor České Budějovice. U dnešního utkání Vás bude provázet Filip Vlček. Začátek utkání je naplánován od 17:00 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.