Tento zápas byl opravdu napínavý, hlavně ve 3. třetině, ale úspěšnější byl tým z Ústí nad Labem. Pro dnešek je to vše a u dalšího kola WSM ligy na počtenou.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slovan Ústí nad Labem.
Autorem vítězné branky je PATRIK POULÍČEK.
Samostatné nájezdy začínají.
Tak ani prodloužení nerozhodlo, o dnešním duelu rozhodnou nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:51
Nejspíše poslední vhazování u branky Štůraly.
64:18
Hra pokračuje 4 na 4 a víme, že Sýkora a Doležal určitě nájezdy nepojedou, pokud se do této fáze dostaneme.
64:18
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Sýkora – 2 min., sekání).
63:50
Chmelíř opět u střely, ale Soukup tentokrát kryje bezpečněji, než svou maskou.
63:36
Vše vypadá v pořádku a může se vhazovat po levici Soukupa.
63:36
Chmelíř vystřelil golfovým úderem puk do masky Soukupa, který musel po přerušení jet si nechat opravit svou masku.
63:25
Hra pokračuje 4 na 3 ve prospěch Přerova, uvidíme co vymyslí Zubři v přesilovce.
63:25
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Zdeněk Doležal – 2 min., faul loktem).
61:47
Brož byl osamocen před hostujícím brankářem, ale jeho střela byla mířena nad svatyni.
61:34
Brož zkusil střelu zápěstím z levého kruhu, ale puk končí na břiše Štůrala.
61:17
Sikora rozjel akci z obranného pásma, dostal se až k Soukupovi, ale ten jeho střelu vyráží.
60:10
Hraje se tradičně 3 na 3 a u puku je momentálně domácí celek, což je veliké plus.
60:01
Začalo prodloužení.
Máme za sebou třetí třetinu, ve které měl obrovský tlak Slovan, který také tuto snahu zužitkoval. A opět domácí neprohrají v základní hrací době. Prodloužení začne přibližně ve 20:25.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:33
Domácí jsou usazeni v útočném pásmu a chtějí vítězství za tři body.
59:13
Hra byla přerušena pro postavení domácího hráče v brankovišti.
58:50
A tlak Slovanu stále pokračuje po vstřelené brance, Přerov je evidentně vyčerpán.
57:56
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Tak to je opravdu smršť, Melka našel z před brankového prostoru Poulíčka ten krásně posunul puk na úplně volného JAROSLAVA ROUBÍKA, který měl úplně prázdnou branku a pro toho kanonýra to nebyl žádný problém. Asistence: Poulíček, Melka.
57:27
Co víc by domácí mohli chtít, než přesilovou hru těsně před koncem třetí třetiny.
57:27
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Lukáš Chmelíř – 2 min., podražení).
56:55
Přerov upřímně opravdu momentálně neví, čí je, jelikož takový tlak Slovanu jsme za celý zápas neviděl a hosté s tím mají obrovské problémy.
56:36
Další obrovská šance Doležala, který vystřelil z pravého kruhu, ale Štůrala připraven.
55:55
Útočník Slovanu byl osamocen před hostujícím brankářem, ale je sražen k zemi, rozhodčí zůstávají opět v klidu, i když divákům se to moc nelíbí.
55:36
Další trefený hráč Přerova, který se svíjí v bolestech, jelikož puk zastavil rukou.
54:24
Husák to vzal na sebe, rozjel se od svého obranného pásma, až do útoku, ale tohoto obránce zastavuje ofsajd.
53:02
Domácí celek je opravdu dlouho usazen v útočném pásmu, ve velké šanci byl Poulíček, který si udělal krásnou prohazovačku na forhand, ale Štůrala kryje tento neposedný puk.
51:44
Vrdlovec si našel před brankou opět Doležala, který na dvakrát zkoušel vystřelit, ale obě střely byly zblokovány.
51:06
Tak přeci jen to bude drama, jelikož Slovan stejně, jako Přerov nakopla branka. A uvidíme ještě stresující hokej pro obě strany fanoušků.
50:00
Ve hře 4 na 4 založil krásnou akci Doležal, doslova přelstil obránce, křižnou přihrávkou našel DANIELA VRDLOVCE, který neměl problém zakončit do odkryté branky, kam se nestihl Štůrala přesunout. Asistence: Doležal.
48:40
Tak hráči Slovanu si moc dlouho přesilovou hru neužili, jelikož na trestné lavici sedí Melka.
48:34
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Antonín Melka – 2 min., nedovolené bránění).
48:25
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Rostislav Šnajnar – 2 min., držení protihráče).
48:00
Další šance nejproduktivnějšího hráče Doležala, ale Štůrala opět kotouč vyráží do rohu.
46:24
Kratochvíl velice nepříjemně napadá obranu Slovanu, kteří s tímto napadáním mají veliké problémy.
45:48
Domácí trenér ještě nestáhl formaci na tři lajny, jelikož opět můžeme na ledě vidět nejmladší lajnu s velezkušeným Gengelem.
45:22
Další osvobození ústeckého celku končí na zakázaném uvolnění.
43:33
Hráči Slovanu by měli začít něco hrát, pokud chtějí s výsledkem něco udělat.
42:11
Přerov je na ledě opravdu lepším týmem, každá branka pro ně znamená zvýšení tempa a s tím má Slovan v dnešním utkání očividně problémy.
41:59
Přerov právě vstřelil branku!
Za brankou se ocitl Zbořil, nahrál na uvolněného JANA BERGERA, který měl opravdu lehkou práci, jelikož Přindiš nepohlídal svého soupeře a střílí na zcela odkrytou branku. Asistence: Zbořil.
41:41
Domácí Navarra v obrovské šanci vypálil jedovatou střelu, kterou odrazil brankář zpátky k němu a on poslal kotouč znovu na brankáře, který se štěstím vyráží.
40:33
Slovan se po vyhrané buly dostal ke střele, se kterou měl hostující brankář veliké problémy a vleže puk odpálil puk do rohu, který získává obránce.
40:03
První akce Slovanu ve třetí třetině, kterou kryje Štůrala.
40:01
Ve druhé třetině se po brance Goiše zvedla mentalita i souhra Přerova a dokázali tak vyrovnat tempo Slovanu. Domácí dokázali mnohokrát v přesilové hře ohrozit Štůralu, ale zatím tento ochránce je bezchybný. Další třetina začne přibližně v 19:40.
40:00
39:20
39:07
Další šance domácího Gengela, v přesilové hře už jich bylo požehnaně, ale opět Štůrala byl na svém místě včas a připraven.
38:06
Bernad nahodil kotouč na Štůrala, jenž ho vyrazil a Melka nebyl schopen ho umístit do volné části branky.
37:21
Šest vteřin se hrálo 4 na 4, ale momentálně pokračuje další přesilová hra Slovanu, který je usazen v útočném pásmu, ale zatím každá vyslaná střela jde mimo branku.
37:20
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Lubomír Malina – 2 min., podražení).
35:29
První přesilová hra pro Přerov, ale Slovan se osvobozuje, díky Roubíkovi.
35:27
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Marek Loskot – 2 min., hákování).
34:43
Dnešní utkání sleduje 639 diváků.
34:16
U další velké šance byl po nahrávce svého spoluhráče Vágner, který se ocitl nehlídaný na středu hřiště, ale opět Štůrala stoprocentní.
33:06
Doležal vyslal velice nepříjemnou střelu na Štůrala, který si jen tak tak poradil s letícím pukem.
32:50
Další přesilová hra pro domácí celek.
32:43
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Karel Plášek – 2 min., napadení).
31:14
Melka nenašel přesně Loskota a tak se k puku dostává obránce Přerova a může rozjet svůj útok.
30:19
Jak zakázané uvolnění v první třetina využívali hodně hosté, tak momentálně v další periodě využívají domácí.
28:50
Odražená střela od Loskota se dostala před branku Štůrala, ale Gengel se ke střele nedostal, jelikož puk byl velice rychlý.
28:02
Vypadalo to, že Doležal si půjde odpykat dvě minuty za podražení, ale jeho soupeř šel na led velice ochotně a sudí zůstávají v klidu.
25:59
Domácí Kasík velice těžce nahrál na Doležala, který puk nezpracoval a od něj se odrazil k JIŘÍMU GOIŠOVI, jenž vystřelil z mezikruží backhandovým úderem do horní poloviny Soukupovi branky. Bez asistence.
25:47
24:52
Bernad na modré čáře vystřelil zápěstím, ale před brankou nikdo nestál, a tak Štůrala měl výhled zcela volný a puk chytá svým břichem.
23:50
Druhá přesilová hra domácího celku, uvidíme co z toho bude, jelikož v první přesilové hře Slovan dost kousal.
23:47
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Sýkora – 2 min., hákování).
22:58
Domácí Vágner si velice dlouho připravoval svoji střelu, ale je mířena na plexisklo a branku tak nedokáže ohrozit.
21:40
Zajíc zkusil z levého úhlu nečekaně vystřelit, ale Štůrala byl připraven a puk získává obránce.
21:18
Soukup chytá střelu Zubra Ference do lapačky a bude se vhazovat po jeho levici.
20:44
Kasík rozehrává na Doležala, ale jeho přihrávka je nepřesná a opět se odráží k němu a má další šanci na rozehrávku.
20:31
Útok Přerova zastavila modrá čára.
20:06
Změna ve vyhrané úvodní buly, kterou vyhrál domácí celek.
20:01
Máme za sebou pro diváky moc nezáživnou první třetinu, ve které jsou aktivnějším týmem hráči ze severu Čech, kteří si vypracovali několik šancí, ale ty brankou neskončili. Další třetina začne v 18:50.
20:00
19:36
Kasík střílí od modré čáry tvrdou střelou, ale jeho střela míří vedle branky.
19:28
Gengel zkoušel po levé straně vystřelit na vzdálenější tyč, ale Štůrala je pozorný.
17:12
Přerovský Berger našel před brankou Ižáckého, který z otočky ohrozil branku Soukupa, ale ten byl u tyčky dříve než puk.
16:46
Domácí Gengel nepříjemně trefil do hlavy Novotného, který se těžce zvedá z ledu, ale vše vypadá, že bude v pořádku.
15:59
14:47
Slovan kombinuje v útočném pásmu v početní výhodě, už měli domácí na hokejce vedoucí branku, ale puk chytil Ferenc brankářským zákrokem.
13:59
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Radomír Pala – 2 min., sekání).
12:48
Hostující obránce zkouší opět pozornost Soukupa, který střelu nemá úplně pokrytou a poskakuje mu v brankovišti, ale vše zachránil Brož, který mu puk poslal pod lapačku.
12:00
Po levé straně samostatně bruslil Plášek, který vystřelil golfovým úderem do ramene Soukupa, ale ten má puk pokrytý.
11:38
Doležal vystřelil z mezikruží, ale jeho střela byla tečována mimo hřiště a vhazovat se bude po levici Štůrala.
10:03
Novotný krásně zavezl do útočného pásma puk, který pak nahrál na Goiše, ale ten nevěděl co s kotoučem, nahazuje ho do rohu a u puku jsou opět hráči Slovanu.
09:10
Velký tlak Slovanu, včele s nejproduktivnějším hráčem Doležalem zkoušejí kombinovat v útočném pásmu, ale jejich kombinaci překazil Sikora.
07:57
Kratochvíl zkusil z pravého kruhu vystřelit a prověřit tak pozornost Soukupa, ale ten puk vyráží do rohu.
07:12
Na ledě se pohybuje nejmladší lajna domácího celku a má trošku problémy v obraném pásmu získat puk.
06:39
Už po několikáté se přerovští osvobozují zakázaným uvolněním a opět nemohou střídat.
05:51
Domácí Merta byl ve velké šanci, když před brankou chtěl zakončit přes ležícího Štůrala, ale puk poskakoval a jmenovaný hráč ho netrefil.
04:36
Ižácký zkoušel něco vymyslet za svatyní Soukupa, ale nic z toho opět není, jelikož mu to překazil Husák.
04:12
Novotný zkusil pozornost od modré čáry Soukupa, ale puk k němu ani nedolétl.
02:59
Hostující Malina se snažil rozehrát, ale opět Slovan byl rychlejší a rozehrávku překazil.
01:43
Domácí jsou zatím aktivnějším týmem, ale nedokážou pořádně zakončit.
01:12
Přerov se snaží rozjet svoji akci z obranného pásma, ale jeho rozehrávka končí na zakázaném uvolnění, bude se vhazovat po pravici Štůrala.
00:32
Domácí Melka mohl krásně zakončit do prázdné branky, ale přihrávku od Roubíka nepřijmul.
00:03
Úvodní buly vyhrál tým z Přerova.
00:01
Oba celky už jsou připraveni na svých modrých čarách, za malou chvilku můžeme začít.

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – M. Vágner (C), Bernad, Vl. Brož, Kasík (A), Přindiš, Husák, Zajíc – Poulíček, Roubík (A), Melka – D. Merta, Vrdlovec, Z. Doležal – Gengel, Loskot, Dalecký – Navarra, Komárek, Macek.

HC ZUBR Přerov: Štůrala (Horčička) – Šnajnar, Chmelíř, Ferenc (A), M. Novotný, L. Vágner, Zbořil, Malina, Pala – Milan Procházka (A), T. Sýkora (C), Plášek – Kovařík, Sikora, Goiš – M. Kratochvíl, Berger, Ižacký – Kratochvíl, Dymáček, Tadeáš Král.

Rozhodčí: Škrobák M., Pešina – Jindra M., Kreuzer.
HC Slovan Ústí nad Labem
Slovan se nachází v tabulce WSM ligy na osmém místě a na záda jim dýchá tým z Třebíče, který má pouze o bod méně. Jejich výsledky v domácích zápasech jsou velice oslnivé, když ztratili pouze čtyři body v zápasech, které došli do prodloužení nebo až do nájezdů.

Nejproduktivnější hráč Ústí je Zdeněk Doležal (12+9). Brankářskou jedničkou je Jakub Soukup, který dosahuje 91,6 % úspěšnosti zákroků. V tabulce slušnosti týmů se nacházejí na 7. místě s 370 trestnými minutami.

HC ZUBR Přerov
Zubři se nacházejí na pátém místě a na záda jim dýchají Jestřábi z Prostějova, kteří mají pouze o tři body méně. Stejně bodů mají také Benátky nad Jizerou, takže v případě přerovské prohry by v nejhorším případě mohli spadnout, až na sedmé místo.

Nejproduktivnější hráč Přerova je Vlastimil Dostálek (14+9). Brankářskou jedničkou je Luboš Horčička, který dosahuje 94 % úspěšnosti zákroků. V tabulce slušnosti týmů se nacházejí na 1. místě s 431 trestnými minutami, tzn. že jsou nejvíce faulujícím týmem WSM ligy.

17. 09. 2016 vs. – 2:3sn
Krásné pondělní odpoledne, vítejte u 31. kola WSM ligy mezi HC Slovan Ústí nad Labem vs. HC ZUBR Přerov, u kterého Vás bude provázet Jiří Cícha. Začátek utkání je plánováno na 18:00 hodin. Přeji příjemnou a ničím nerušenou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.