Domácí tým ve třetí třetině přidal další dvě branky a poráží Horáckou Slavii Třebíč 4:1! Přeji krásný večer a brzy se s vámi těším u dalšího zápasu.

WSM Liga 13. kolo, 8.10.2016, 17:00
HC Slovan Ústí nad Labem 4:1 SK Horácká Slavia Třebíč (0:0, 2:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 24. Loskot (Kloz, Vrdlovec), 32. Vrdlovec (Husák), 52. Z. Doležal, 56. Kloz (Vrdlovec) – 34. Kristl (R. Erat, Dolníček).
59:25
Hraje se ve středním pásmu.
59:23
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Tomáš Havránek – 2 min., sekání).
59:05
Nahození Juráně skryl pod svým tělem Martin Volke.
58:44
Domácí kontrolují koncovku zápasu.
58:01
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:29
Jan Milfait se proháčkoval do útočného pásma, ale narazil na posledního beka Slovanu.
56:45
Jozef Huňa si vytvořil skvělou pozici, ale pálil nepřesně.
56:08
Jaroslav Moučka drží puk v útočném pásmu.
55:11
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Přihrávku skrz brankoviště přetavil ve čtvrtou branku Slovanu JAN KLOZ. Vypadá to na pohodový závěr utkání. Asistence: Daniel Vrdlovec.
54:29
Třebíč se osvobozuje!
54:00
Slovan kombinuje v rohu útočného pásma.
53:51
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Jozef Huňa – 2 min., podražení).
52:54
Slovan se snaží přidat další branku!
51:29
Akce do Zlaté helmy! ZDENĚK DOLEŽAL nejdříve obelstil hostujícího obránce a poté si pochutnal i na Dominikovi Svobodovi. Bez asistence.
51:12
Domácí fanoušci ženou svůj tým za další gólem.
50:31
Křížnou přihrávku Jaroslava Kasíka pokazil hostující Richard Kristl.
49:45
Další úspěšný zákrok si připisuje na svoje konto Martin Volke.
48:12
Střelu Daniela Vrdlovce ukryl do své výstroje Dominik Svoboda.
48:01
47:28
Přihrávka rukou.
46:59
Jaroslav Kasík prověřil Svobodu od modré!
46:55
Nepřesná rozehrávka hostí, píská se zakázané uvolnění.
46:25
Ján Niko nastřelil prvního clonícího hráče. U puku jsou, tak nyní domácí.
46:01
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Martin Vágner – 2 min., krosček).
45:29
David Vrdlovec tečoval střelu Patrika Husáka nad branku Dominika Svobody.
44:45
Hosté znovu aktivní, Martin Volke znovu přerušuje hru.
44:20
Gengel vyhazuje puk do středního pásma.
43:46
Posunutá branka domácích, vhazuje před Martinem Volkem.
43:18
U puku znovu hostí, Patrik Koch zakládá útok za svoji brankou.
42:24
Marek Loskot z mezikruží mířil těsně nad!
41:06
Jan Milfait zakládá další útok hostí.
40:58
David Dolníček nahodil puk do pásma, ale další snaha hostů o vstřelení vyrovnávací branky skončila na domácím brankáři.
40:35
Další zakázané uvolnění Třebíče.
40:26
Icing Třebíče.
40:09
Puk byl vyhozen mimo hrací plochu, vhazuje se ve středním pásmu.
40:01
Třetí třetina začne přibližně v 18:45.
Ve druhé třetině jsme viděli tři branky. Nejprve se prosadil za domácí Marek Loskot. Poté dopravili puk za brankou čáru i hostí. Branka však nemohla být uznána jelikož hlavní rozhodčí Zubzanda přerušil hru předčasně. Ve 32. minutě se dostali ke slovu znovu domácí. Patrik Husák našel famózní přihrávkou Daniela Vrdlovce, který měl práci jednoduchou a zvýšil vedení Slovanu na 2:0. Přišla i chvíle Třebíče, po důrazu Romana Erata se prosadil Richard Kristl.
40:00
39:19
David Merta nebezpečně dorážel střelu jednoho z domácích obránců. Dominik Svoboda měl plné ruce práce!
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:39
Na ledové ploše zůstal ležet Jan Wasserbauer. Hra přerušena.
37:52
Aktivnějším týmem jsou nyní hosté. Z mezikruží pálil Tomáš Havránek.
37:11
Ve velké šanci se objevil Patrik Husák, ale hostujícího brankáře nepřekonal!
36:25
David Bernad nahazuje puk pouze na Dominika Svobodu.
35:27
Znovu jsou u puku domácí, kteří zakládají další akci za pomocí Petra Přindiše.
34:48
Další akci zakládá Ladislav Gengel.
34:19
Patrik Poulíček oslovil přihrávkou Zdeňka Doležala, který trefil pouze hostujícího brankáře.
33:44
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Roman Erat se protáhl kolem mantinelu vystřelil a odražený puk doklepl do branky RICHARD KRISTL. Asistence: Roman Erat, David Dolníček.
33:38
Icing domácích.
33:27
Ofsajd hostí.
32:47
Do útočného pásma se znovu dostali hosté z Vysočiny, ale žádnou větší šanci si nepřipravili.
32:30
Hra přerušena pro postavení hráče v brankovišti.
31:49
Patrik Husák nabral puk na modré čáře a naservíroval puk před odkrytou klec DANIELU VRDLOVCI, který uklidil puk pod horní tyčku. Asistence: Patrik Husák.
31:25
30:58
Kloz pálil z mezikruží mimo.
29:57
Antonín Melka zavezl kotouč do útočné pásma, domácí kombinují.
29:32
Hosté vyhazují.
29:25
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (David Dolníček – 2 min., hákování).
29:13
27:58
Jan Milfait zachytil vyhození jednoho z domácích hráčů. Třebíč stále kombinuje v útočném pásmu.
27:48
27:13
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Marek Loskot – 2 min., hákování).
26:33
Slovan teď ždímá hostující tým před jejich brankou! Chybí přesné zakončení!
25:58
Hosté vyhazují, Slovan zakládá útok za brankou Martina Volkeho.
25:48
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Martin Přibyl – 2 min., hrubost).
25:29
Filip Král zakládá další útok hostí za vlastní brankou.
24:23
Hosté se usadili v pásmu a snaží se vyrovnat.
23:51
Branka hostí nemůže být uznána, jelikož hlavní rozhodčí přerušil hru předčasně než byl dopraven puk do branky!
23:51
Hosté dopravili puk do branky, ale rozhodčí se o celé situaci ještě radí.
23:12
Jan Kloz předal na útočné modré čáře puk MARKOVI LOSKOTOVI, který posílá domácí tým do vedení. Asistence: Jan Kloz, Daniel Vrdlovec.
22:52
David Bernad pálil nad branku.
22:31
20:31
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Petr Přindiš – 2 min., napadení).
20:01
První třetina patřila domácím, kteří trefili brankovou konstrukci dvakrát. Hosté nezůstali pozadu a trefili tyčku jednou. Druhá třetina začne přibližně v 17:47.
20:00
19:53
Martin Lojek minul branku Martina Volkeho.
19:37
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Richard Kristl – 2 min., držení hole).
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:50
Hosté kombinují v útočném pásmu. Puk si vyměňují Erat a Dolníček.
18:27
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Petr Přindiš – 2 min., sekání).
17:46
Patrik Poulíček projel do pásma a zkoušel najít někoho ze svých spoluhráčů. Bohužel nikoho nenašel.
17:04
Domácí zakládají útok u Martina Vágnera.
15:56
Oba týmy střídají, puk v moci hokejistů Třebíče.
15:14
Pokus Vladimíra Brože byl zblokován do ochranné sítě.
14:21
Z pravého kruhu pálil Doležal, Svoboda vyráží.
14:07
13:58
David Merta trefil Dominika Svobodu do masky, hra přerušena.
13:34
Domácím se nedaří početní výhoda podle jejich představ.
13:06
A znovu se osvobozují hokejisté Třebíče.
12:41
Hosté vyhazují přes celé kluziště.
12:07
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Patrik Koch – 2 min., hákování).
11:30
11:09
Do zakončení se dostal Antonín Melka. Svoboda kryje jeho pokus do lapačky.
10:38
I domácí v dalším útoku rozezvonili horní tyč! Následná dorážka Patrika Poulíčka šla mimo tři tyče!
09:36
Třebíč ujela do brejku dva na jednoho. Zakončující Dolníček trefil horní tyč!
08:32
Hosté rozjíždí další útok od svojí branky.
07:39
Další střela od domácího hráče s číslem 22 skončila na zadním mantinelu.
07:34
Vladimír Brož vystřelil ihned po buly od modré. Svoboda ukryl puk do lapačky.
07:29
06:45
Domácí jsou usazeni v útočném pásmu. Z mezikruží pálil Marek Loskot.
05:47
Jan Zdráhal neuspěl svým průnikem, vhazování v útočném pásmu Třebíče.
05:33
Pokus jednoho z hostujících hráčů vyráží Volke do ochranné sítě. Bude se vhazovat po jeho levici.
04:37
David Merta projel od zadního mantinelu před Svobodu, brankář hostí byl pozorný.
03:45
Domácí jsou hodně aktivní a důrazní. V útočném pásmu vybojoval kotouč Daniel Vrdlovec a poté zkusil svoje štěstí střelou na Svobodu.
03:05
Další útok za domácí brankou zakládá David Bernad.
02:14
Marcel Juráň z levého kruhu pálil nad Volkeho branku.
01:46
Slovan hraje aktivně, hosté se zatím pořádně k ničemu nedostali.
01:27
00:51
Patrik Husák orazítkoval po přihrávce Jana Kloze tyčku!
00:12
První útočnou akci zakládají domácí.
00:01
Na zimním stadionu probíhají státní hymny Austrálie a České republiky k příležitosti soustředění australských hokejistů v Ústí nad Labem.
Domácí fanoušci se prezentují choreografií.
Oba týmy jsou na ledové ploše, za chvíli začínáme.

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Soukup) – Kasík, Bernad, M. Vágner (C), Husák, Přindiš, Brož – Loskot, Vrdlovec, Kloz – Z. Doležal, Poulíček, Merta – Moučka, Melka, Gengel – Markulinec, Komárek, Navarra.

SK Horácká Slavia Třebíč: D. Svoboda (Jekel) – J. Zdráhal, Niko, Bartejs, Lojek, Čejka, F. Král, Koch, Schejbal, Přibyl – Kristl (C), Dolníček, R. Erat – Huňa, T. Havránek, Kusko – Paták, Milfait, Jan Wasserbauer – Novák, Juráň.

Rozhodčí: Zubzanda – Krátký, Štěnina..
Rozbruslení končí, oba týmy se odebraly do šaten.
HC Slovan Ústí nad Labem

Po čtyřzápasové vítězné sérii (Prostějov 4:3 pp., Č. Budějovice 4:3, Benátky n/J 4:3 sn. a Havířov 3:1) přišlo vystřízlivění. Slovan narazil na tři nejlepší celky WSM Ligy. Ze třech odehraných střetnutí vybojoval pouze bod! Nejprve se postavilo žlutomodrým do cesty Kladno, kterému Ústí nedokázalo vstřelit jedinou branku a prohrálo 0:3. Po Kladnu následovaly další dvě porážky. Nejdříve domácí prohra v prodloužení s pražskou Slavií 1:2 a v poslední odehraném kole nestačili svěřenci Miroslava Macha a Tomáše Mareše na Jihlavu, které podlehli 1:5! Teď však čekají Slovan dvě domácí utkání v řadě. Nejprve do krajského města dorazí Třebíč. Po soupeři z Vysočiny do Ústí přijede v rámci severočeské derby Most. Otázkou je kolik diváků zamíří na ústecký zimní stadion. V poslední době se v mediích objevila "válka" mezi fanoušky hokejového klubu a tamním vedení. Vše se událo kvůli výši vstupného na hokejová utkání (především pro děti a studenty).

Statistické údaje:
Nejproduktivnější hráč: Jan Kloz (8+5)
Nejlepší střelec: Jan Kloz (8 branek)
Nejlepší nahrávač: Daniel Vrdlovec (9 asistencí)
Úspěšnost zákroků: Jakub Soukup (92.06%)
Nejtrestanější hráč: Petr Přindiš (41 TM)
Využití přesilových her: 19.67%
Ubráněná oslabení: 86%
Průměrná domácí návštěvnost: 780

HC Dukla Jihlava 1:5 HC Slovan Ústí nad Labem (1:0, 2:0, 0:1)
Branky a nahrávky:
10. Protasenja, 20. F. Seman (Říha, Důras), 49. F. Seman (Diviš, Důras), 55. Čachotský (Stoklasa, Šidlík), 55. Skořepa (Čachotský, Dundáček) – 38. Loskot (Kasík, Kloz).
Sestava Ústí nad Labem: Soukup – Kasík, Bernad, M. Vágner, Husák, Přindiš, Brož, Hes – Kloz, Vrdlovec, Loskot – Merta, Poulíček, Z. Doležal – Moučka, Melka, Gengel – Navarra, Komárek, Markulinec.
SK Horácká Slavia Třebíč

Hokejisté Horácké Slavie Třebíč neprožívají zrovna dobré období. Z posledních pěti zápasů vybojovali pouhých pět bodů. Vše začalo porážkou v derby s Jihlavou (4:5). Dále pak nestačily Bílé hvězdy na Litoměřice (0:1 pp.) a Most (2:3 pp.). Poté přišla výhra v Kadani (4:3). Velkou zásluhu na vítězství měl útočník Richard Kristl, který v zápase vstřelil hattrick. Poslední utkání se Třebíči vůbec nepovedlo. Na domácím ledě podlehla nováčkovi z Frýdku-Místku vysoko 0:5! Hra Třebíče nejspíše bude stát na první pětce Lojek, Zdráhal – Kristl, Dolníček, Erat. Obě křídla, které nastupují po boku Davida Dolníčka vévodí kanadskému bodování svého týmu.

Nejproduktivnější hráč: Roman Erat (2+8)
Nejlepší střelec: Richard Kristl (6 branek)
Nejlepší nahrávač: Roman Erat (8 asistencí)
Úspěšnost zákroků: Dominik Svoboda (91.20%)
Nejtrestanější hráč: Václav Čejka (20 TM)
Využití přesilových her: 13.64%
Ubráněná oslabení: 85.45%
Průměrná domácí návštěvnost: 1 500

Poslední odehrané utkání:
SK Horácká Slavia Třebíč 0:5 HC Frýdek-Místek (0:2, 0:2, 0:1)
11. Adámek (L. Doudera), 17. Jank (Luka), 23. M. Kovařčík (Jašek, Miloš Roman), 29. Michal Roman (Cienciala, Jašek), 52. O. Kovařčík (M. Kovařčík, R. Meidl).
Sestava Třebíče: Jekel – Lojek, Zdráhal, Niko, Bartejs, F. Král, Čejka, Schejbal, Přibyl – Kristl, Dolníček, Erat – Psota, T. Havránek, Kusko – Novák, Huňa, Jan Wasserbauer – Paták, Juráň, Všetečka.
Poslední zápas první čtvrtiny soutěže sehrají dva celky se stejným počtem bodů. V sobotu 8.10.2016 nastoupí v Ústí nad Labem proti sobě domácí HC Slovan Ústí nad Labem a SK Horácká Slavia Třebíč. Vzájemné zápasy těchto dvou celků jsou výrazně ve prospěch hokejistů ze severních Čech. Poslední vzájemný zápas sledovalo na zimní stadionu v Ústí nad Labem 1 543 diváků.

Poslední vzájemné střetnutí:
WSM Liga 52. kolo, 17.2.2016, 18:00, ZS Ústí nad Labem
HC Slovan Ústí nad Labem 1:0 SK Horácká Slavia Třebíč (0:0, 0:0, 1:0)
Branka a nahrávka: 54. Tůma (Kloz).
Rozhodčí: Radek Wagner – Hejl, Podrazil. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. Diváci: 1 543. Střely na branku: 32:39 (13:11, 11:16, 8:12). Průběh utkání: 1:0. Zakázaná uvolnění: 2:4. Ofsajdy: 2:1. Vyhraná vhazování: 35:34 (8:9, 15:13, 12:12). Nejlepší hráči: Martin Volke – Karel Vejmelka.

Ústí nad Labem: Volke – Chalupa, D. Sobotka, Vl. Brož, M. Vágner, Hes, Holomek, Skočovský – D. Tůma, Roubík, J. Kloz – Tenkrát, Kuchler, Janák – Křivohlávek, D. Merta, Melka – Gengel, Navarra.
Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.

Třebíč: Vejmelka – Podlipnik, Malena, Niko, Čejka, Šaur, Schejbal – Kristl, Dolníček, R. Erat – Psota, P. Polodna, Kusko – M. Přibyl, Juráň, Wasserbauer – D. Pokorný, Baldwin, M. Čech.
Trenéři: Jiří Mička, Radek Novák.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.