1. česká hokejová liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Litoměřice - 20. září 2017   18:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
12:46' Christov (Kofroň) • 21:25' Christov  • 32:10' Pechanec (L. Kovář, Klimša) • 33:14' Bajtek (Mikulík, Ostřížek) • 58:37' O. Kovařčík (T. Jáchym, L. Kovář)
5:3
(1:0, 3:1, 1:2)
Litoměřice
Litoměřice
38:03' R. Pilař  (Smetana) • 56:13' M. Chalupa  (Miškář) • 57:15' J. Veselý  (Smetana, Kvasnička)
Frýdek-M.
Strmeň (L. Daneček) – Haman, L. Kovář, Ovčačík (A), Zahradníček, Bartko, Piegl – Ostřížek, Pechanec, Chmielewski – Klimša (A), O. Kovařčík, J. Kalus – Kofroň, Mikulík (C), Christov – T. Jáchym, Kvasnica, Bajtek.
Libor Veinfurter, Vojtěch Fiala – Radim Adamec, Marian Poruba
Hala Polárka, Frýdek-Místek
1014 diváků
Litoměřice
Klouček (34. Michajlov) – Jeřábek, Pavlas, Smetana, Kvasnička, Jandus, Strejček – Bílek, J. Veselý, R. Pilař – Kantner, Helt, M. Chalupa – Miškář, J. Šimeček, Jirásek – M. Havelka, Komárek, Hanták.

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost.
Po nudné první třetině jsme nakonec viděli osm gólů. Ve druhé třetině padlo hned pět gólů a domácí vedli jasně 4:1. V poslední třetí třetině to byl boj o holý život, jelikož na ledě to pěkně vřelo a bylo spoustu vyloučení. V čase 56:13 hosté snížili na 2:4 a o minutu později to už bylo pouze o gól, když Jan Veselý protlačil míč do brány. Nakonec si to ale domácí pohlídali a Ondřej Kovařčík dal uklidňující gól do prázdné brány na 5:3.
59:11'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Havelka – 2 min., napadení).
58:57'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Antonín Pechanec – 2 min., podražení).
58:37'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
ONDŘEJ KOVAŘČÍK dostal krásnou přihrávku a neměl problém vstřelit puk do prázdné brány. Asistence: Jáchym, Kovář.
58:18'
Oddechový čas pro hosty.
57:15'
Litoměřice právě vstřelily branku!
Už je to pouze o gól! Nejlépe se před bránou zorientoval JAN VESELÝ a i když se Strmeň po puku natahoval, vyrazil ho z brány, až když puk přešel brankovou čáru. Asistence: Smetana, Kvasnička.
56:13'
Miškář posunul puk na MATĚJE CHALUPU, který z levé strany prostřelil Strmeně. Asistence: Miškář.
55:47'
55:13'
Mikulík vypálil z pravé strany, ale Michajlov si sní nadvakrát poradil.
53:47'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jan Veselý – 2 min., hákování).
51:30'
Domácí kontrolují hru, ale ke střele se dostat nemohou.
49:50'
49:50'
47:50'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Tomáš Jáchym – 2 min., hrubost).
47:50'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jaroslav Šimeček – 2 min., hrubost).
47:43'
Jáchym tvrdě srazil hráče hostů a mohli jsme vidět menší potyčku na ledě.
47:15'
Kofroň se po nepřesné přihrávce hostů dostal ke střele, ale bylo to z velkého úhlu a Michajlov jí vyrazil.
46:04'
S další střelou si opět poradil brankář hostů.
45:47'
Franek se dostal ke střele, ale Michajlov si sní poradil.
44:57'
Šimeček jenom nahodil puk před bránu, ten všem hráčům zmizel před očima a jenom ke štěstí domácích se k němu nedostal žádným hráč Litoměřic.
44:33'
Ofsajd domácího Frýdku-Místku.
44:19'
Hosté tuto přesilovku domácích ubránili naprosto skvěle a nedali Frýdecko-místeckým žádnou šanci ohrozit bránu.
44:10'
43:50'
Domácí se nemohou dostat k puku, natož ke střele.
43:01'
Hosté se zatím skvěle brání v oslabení a dlouho drželi puk na svých holích.
42:10'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jan Strejček – 2 min., vysoká hůl).
41:52'
Christov posunul puk na Mikulíka, ale ten se sám před brankářem nedokázal prosadit!
40:52'
Šimeček chtěl posunout puk pod sebe, ale domácí obrana ho zachytila.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:40.
Druhá třetina je od té první jako den a noc. Celkově jsme viděli hned čtyři branky. Hned na začátku třetiny v čase 21:25 ukradl Vít Christov při oslabení puk a samostatný nájezd na bránu proměnil. O dvě a půl minuty později se do totožné situace dostal Milan Mikulík, ale tentokrát se neprosadil. V čase 32:10 udělal potřetí radost domácím fanouškům Antonín Pechanec, který vystřelil pavučinu v pravém horním rohu při přesilovce. O minutu později se do puku tvrdě opřel Filip Bajtek a po čtvrtém gólu už to vypadalo na debakl, rovněž při přesilovce. Po tomto gólu hosté vystřídali brankáře a na led se podíval Michajlov. Od jeho nastoupení se hostům začalo dařit a v čase 38:03 Radek Pilař ujel obráncům a poradil si i se Strmeněm. Chvíli na to se Matěj Chalupa se ocitl sám před odkrytou bránou, ale neuspěl a devět vteřin před koncem hosté nedokázali dostat puk do odkryté brány.
40:00'
39:51'
Hosté teď mohli snížit na 2:4, jelikož Strmeň se dostal daleko vedle své brány, ale litoměřicští hráči po objezdu kolem brány nedokázali vystřelit do odkryté svatyně domácích.
38:50'
Matěj Chalupa se stejně jako jeho spoluhráč Pilař dostal úplně osamocen před domácí bránu, ale tentokrát neuspěl!
38:03'
Ondřej Smetana ve středu kluziště nahrál RADKU PILAŘOVI, který jel sám středem na bránu a dokázal ho procpat forhendem za Strmeně. Asistence: Smetana.
37:28'
Jana Veselého to teď muselo hodně bolet potom co se narazil o mantinel.
36:17'
Ctirad Ovčačík vypálil ránu vedle poodkryté brány hostů.
35:10'
Domácí dominují hře, následně to předvedl Filip Haman, který nahodil puk na bránu a nechybělo mnoho aby se jeden z jeho spoluhráčů dostal k dorážce do prázdné brány.
33:14'
Střídání v týmu HC Stadion Litoměřice: ze hřiště odchází Milan Klouček, přichází Martin Michajlov.
33:14'
33:14'
Po přihrávkách Ostřížka a Mikulíka se na pravé straně z mezikruží uvolnil FILIP BAJTEK a tvrdou střelou nedal brankáři šanci. Asistence: Ostřížek, Mikulík.
32:56'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Filip Jirásek – 2 min., nesportovní chování).
32:10'
32:10'
Domácí tentokrát sehráli přesilovku skvěle, jelikož po přihrávkách Klimšy a Kováře se k puku dostal ANTONÍN PECHANEC a zamířil přesně do pravého horního rohu! Asistence: Kovář, Klimša.
31:30'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Jandus – 2 min., hákování).
31:29'
30:41'
A s další střelou si už Strmeň poradil a chytil ji do lapačky.
30:25'
Hosté sehráli akci na jejímž konci byla střela Bílka vedle levé tyče.
29:50'
Veselý nenápadně vystřelil z otočky u brány, ale puk z jeho hole šel vedle brány.
29:29'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Lukáš Kovář – 2 min., krosček).
28:42'
Jandus se pokusil o střelu, ale ta byla okamžitě zblokována domácím hráčem.
27:54'
Ostřížek vystřelil z modré čáry, ale brankář hostů si sní nadvakrát dokázal poradit.
27:30'
Milan Mikulík se po skvělé přihrávce ocitl vedle pravé tyče brány, ale nedokázal ho zasunout za záda Kloučka!
26:54'
Druhý gól v oslabení domácí hodně nabudil a do ničeho hosty nepouštějí, naopak se snaží o třetí gól.
26:16'
25:40'
Ovčačík nadvakrát nahodil puk na bránu, ale ani jednou ho nikdo nestačil tečovat.
25:06'
25:02'
Hru 4 na 4 ovládají domácí hráči.
24:16'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Aleš Pavlas – 2 min., podražení).
24:00'
Milan Mikulík ukradl puk v oslabení a stejně jako Vít Christov se řítil sám na bránu, ale tentokrát ho Klouček vychytal!
23:06'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Lukáš Kovář – 2 min., nedovolené bránění).
23:03'
22:36'
Pavlas vystřelil od modré čáry, ale s jeho střelou si Strmeň lehce poradil, jelikož jí dobře viděl.
21:25'
VÍT CHRISTOV v oslabení ukradl puk Litoměřicím a sám jel na bránu, namířil střelu do pravého horního roku a brankář Klouček se jenom ohlédl. Bez asistence.
21:03'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Jan Zahradníček – 2 min., sekání).
20:55'
Hra může pokračovat a do šance se dostal Helt, ale byl faulovaný.
20:43'
Pravděpodobně rozhodčí dostal naloženo, jelikož je ošetřován.
20:43'
Kovařčík se málem dostal ke střele, ale obrana jeho pokus zblokovala a Klouček si vzal puk pro sebe.
20:01'
První třetina nám příliš podívané nepřinesla. Začátek utkání byl únavný, ale nakonec v čase 12:46 rozjásal domácí fanoušky Vít Christov, když dorazil puk do brány po střele Davida Kofroně. O tři minuty později jel sám z levé strany Radek Pilař, ale Strmeň si sním poradil. Na konci třetiny se vyloučil Pechanec, ale domácí obrana litoměřicské hráče do ničeho nepustila a stav je tedy 1:0.
20:00'
19:44'
19:26'
Domácím se opět podařilo osvobodit a vyhazují puk.
18:10'
Hosté mohou ohrozit bránu ve své dnešní první přesilovce. Zatím ale Frýdecko-místečtí drží hosty od své brány.
17:44'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Antonín Pechanec – 2 min., držení hole).
17:38'
Pechanec chtěl poslat puk přes celé kluziště na spoluhráče, ale píská se zakázané uvolnění.
16:30'
Domácí se snaží vybojovat puk za hostující bránou.
15:18'
Radek Pilař ujel všem obráncům po levé straně, ale sám před bránou si nedokázal poradit a bekhendem vystřelil přímo do Strmeně, který byl připraven!
14:10'
Domácí rozjíždějí další akci, ale rychle přišli o puk a následně Pilař vystřelil vedle brány.
12:46'
David Kofroň vystřelil z pravé strany, s touhle střelou si brankář Klouček ještě poradil, ale na následnou dorážku od VÍTA CHRISTOVA už nedosáhl. Asistence: Kofroň.
12:37'
Hra se opět pozastavila po hře rukou na Litoměřičské straně.
12:18'
Ve zmatku před domácí bránou nakonec pod sebe ukryl puk brankář Strmeň.
12:05'
Strejček vypálil z levé strany a brankář Strmeň si sní nadvakrát poradil.
11:35'
Jeden z domácích řad nahodil puk na bránu, ale brankář si sním poradil.
11:27'
Další ofsajd frýdecko-místeckých rysů.
11:13'
Ofsajd Frýdku-Místku. Prvních deset minut nic zajímavého nepřineslo.
10:30'
Jan Veselý chtěl projít k bráně přes střed, ale zatím výborně hrající obrana domácích ho nenechala vystřelit.
09:56'
Následně ho nahodili a píská se zakázané uvolnění.
09:52'
Frýdecko-místečtí drží puk za svojí bránou.
08:42'
Už to vypadalo, že Miškář ohrozí domácí bránu, nakonec mu puk sjel z hole a šel vedle brány.
08:03'
Jirásek jel po levé straně,ale uklouzl a dopředu mohou jít domácí rysi.
07:24'
Hosté teď drží puk už přes minutu, ale k ničemu nebezpečnému se nedostali.
06:08'
Hra je přerušena, jelikož Ctirad Ovčačík po souboji ležel na zemi.
05:25'
V posledních minutách se nic zajímavého nedělo, jen náznaky střel.
04:24'
Zakázané uvolnění Litoměřic.
03:10'
Bílek vystřelil, ale jeho střela byla zblokována jedním z obránců Frýdku-Místku.
02:54'
02:25'
Šanci měl až Kovář, ale brankář Klouček si sní poradil.
01:20'
Domácí se drží v obranném pásmu Litoměřic, ale stále nevystřelili střelu přímo na brankáře.
00:54'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Matyáš Kantner – 2 min.).
00:40'
Klimša napřáhl, ale střela byla zblokována a puk šel pouze do ochranné sítě.
00:01'

HC Frýdek-Místek: Strmeň (L. Daneček) – Haman, L. Kovář, Ovčačík, Zahradníček, Bartko, Piegl – Ostřížek, Pechanec, Chmielewski – Klimša, O. Kovařčík, J. Kalus – Kofroň, Mikulík, Christov – T. Jáchym, Kvasnica, Bajtek.

HC Stadion Litoměřice: Klouček (Michajlov) – Jeřábek, Pavlas, Smetana, Kvasnička, Jandus, Strejček – Bílek, J. Veselý, R. Pilař – Kantner, Helt, M. Chalupa – Miškář, J. Šimeček, Jirásek – M. Havelka, Komárek, Hanták.

Rozhodčí: Libor Veinfurter, Vojtěch Fiala – Radim Adamec, Marian Poruba.
HC Stadion Litoměřice:

Litoměřice sice začaly sezonu prohrou doma s Českými Budějovicemi 2:5. Ale poté přišly dvě výhry v řadě. První na ledě Prostějova odkud si odvezly výhru 4:1 a další už před domácím publikem, kde si poradily s Kadaní 6:3. Ve skvělé formě je Aleš Pavlas, jelikož za tři zápasy nasbíral pět asistencí a jednou se prosadil sám.
HC Frýdek-Místek:

Minulý zápas rysi zvládli v Přerově odkud si odvezli výhru 3:1. Trefili se Zahradníček, Kovář a odchovanec Ostřížek, který nastoupí i dnes. Nyní se Frýdek-Místek nachází na třetím místě se sedmi body, nutno podotknout, že mají odehrán zápas navíc. Litoměřicím je co vracet po minulém utkání, kdy si z haly Polárka po výhře 5:2 odvezly tři body domů.
Dnes se proti sobě od 18:00 ve 4. kole WSM ligy utkají HC Frýdek-Místek a HC Stadion Litoměřice. Hrát se bude v hale Polárka ve Frýdku-Místku. Hala poskytuje kapacitu pro 2060 sedících diváků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.