1. česká hokejová liga - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Ústí n. Labem - 14. října 2017   17:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
24:33' Pechanec (Bajtek, Kvasnica) • 33:44' Przybyla (Kaukič) • 38:05' Kvasnica  • 41:37' Klimša  • 58:32' Kofroň
6:5
(0:1, 3:3, 2:1 - 0:0)

0:0 (SN)

Ústí n. Labem
05:33' Smolka  (Roubík) • 20:18' Bernad  (Melka) • 34:04' Vrdlovec  (Bernad, Husák) • 35:22' Smolka  (Melka, Bernad) • 42:36' Husák

64:00'
Střela Kvasnicy byla zblokovaná a domácí se budou muset znova dostat do nebezpečné situace.
63:20'
Frýdek-Místek kombinuje ve vlastním třetině a už se nikam nehrne.
62:20'
Hostující celek se dostal do útočné třetiny, ale o puk velice rychle přišel.
61:25'
Frýdek-Místek se dostal do útočné třetiny, ale branku zatím neohrozil.
60:12'
Proti brance Frýdku-Místku bylo nařízené trestné střílení. Ústí Nad Labem tuhle skvělou šanci na vítězství nevyužilo a Vágner puk poslal mimo tři tyče.
60:01'
Závěrečná třetina se nabídla opravdu strhující podívanou. Frýdek-Místek nejprve dokázal vyrovnat, ale hned pár sekund na to si Ústí Nad Labem vzalo vedení zpátky na svou stranu díky brance Patrika Husáka. Minutu před koncem si rysi dokázali vytvořit tlak a posléze i vyrovnat. Několik hráčů doráželo a na poslední dorážku Davida Kofroně už brankář nedokázal reagovat.
60:00'
59:22'
Pro změnu se bude vhazovat před brankou Danečka.
58:48'
Vhazování před brankou Soukupa. Frýdek-Místek má šanci se dostat do gólové šance. Puk ovšem vybojovali hosté a vyváží ho z obranného pásma.
58:32'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
A je to tady! Frýdek-Místek minutu před koncem zápasu vyrovnává stav a nejspíš se dočkáme prodloužení. Milan Mikulík vyslal střelu na brankáře. Soukup puk odrazil pouze před sebe a k dorážce se dostal DAVID KOFROŇ, který puk doklepl až za záda brankáře. Asistence: Milan Mikulík
57:50'
Brankář Daneček předvedl skvělý zákrok betonem a drží naděje na srovnání stavu.
56:46'
56:15'
Frýdek-Místek se probojoval do útočné třetiny, ale nedaří se jim najít ideální střeleckou pozici.
55:00'
Frýdek-Místek nedokázal vyhrát vhazování a musí vytvářet novou útočnou akci.
54:49'
Vhazování v obranném pásmu hostujícího celku.
54:46'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Macek – 2 min.).
54:20'
Frýdek-Místek se snaží vymanit ze své třetiny a přejít do rychlého protiútoku.
53:32'
52:52'
Melka se dostal do skvělé příležitosti. Po chybě jednoho z obránců domácího týmu se dostal do samostatného nájezdu. Dokázal si obehrát brankáře, ale následna střela ve skluzu se otřela o pravou tyč.
52:09'
51:32'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Kousal – 2 min.).
51:06'
Vágner se prezentoval nepřesnou nahrávkou na spoluhráče a puk vyletěl z pásma.
50:25'
Ústí Nad Labem se i přes početní výhodu nedokáže dostat do útočného pásma.
50:09'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Bajtek – 2 min.).
49:05'
Zakázané uvolnění Ústi Nad Labem.
48:57'
46:53'
Kofroň napřáhl od modré čáry. Jeho rána letěla pouze do lapačky brankáře.
44:40'
Ústí se dostalo do útočného pásma a snaží se ohrozit branku Danečka.
42:36'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Ústí Nad Labem dokázalo skvělé zareagovat na vyrovnání. Hned v prvním útoku se dokázali dostat do přečíslení. Pavel Smolka našel hokejku PATRIKA HUSÁKA a ten svou ránu umístil přesně do pravého dolního rohu. Daneček se nedokázal včas přemístit. Asistence: Smolka.
41:37'
Domácí tým se v přesilové hře dočkal vyrovnání! Michal Kvasnica se v útočném pásmu dokázal uvolnit a vyslal prudkou přihrávku na DAVIDA KLIMŠU, který z první vystřelil a svou ránu usměrnil mezi tři tyče.
40:45'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Vágner – 2 min.).
40:20'
Frýdek-Místek se hned v úvodu dostal do útočného pásma a snaží se vytvořit střeleckou pozici.
40:01'
Druhá třetina nabídla velice vyrovnanou bitvu. Padlo celkem šest branek, tři branky na obou stranách. Frýdek-Místek měl šanci vyrovnat, když dostali výhodu trestného střílení. Pechanec svou šanci ovšem nedokázal proměnit a brankář Soukup předvedl skvělý zákrok betonem. Poté se hosté dostali dvoubrankového vedení o který se postaral Pavel Smolka. Byla to jeho druhá trefa v zápase. V závěru třetiny se domácím povedlo stav zdramatizovat a snížit na rozdíl jediné branky.
40:00'
38:05'
Domácí hokejisté se dočkali snížení o jedinou branku. Filip Bajtek přesnou nahrávkou našel naprosto osamoceného MICHALA KVASNICU. Druhý jmenovaný si dokázal skvělé poradit a puk prostřelil za záda Soukupa.
35:22'
Ústí odskakuje na rozdíl dvou branek, když přesnou ranou uklidil puk do branky PAVEL SMOLKA. Asistence: Antonín Melka a David Bernad.
34:25'
Trestného střílení se ujal Antonín Pechanec, ale na Soukupa nevyzrál.
34:25'
Hostující brankář hodil hůl proti jedné šanci domácích hráčů a uvidíme trestné střílení.
34:04'
Hosté si berou zásluhou DANIELA VRDLOVCE rychle vedení zpátky. Asistence: David Bernad a Patrik Husák.
33:44'
Parádní souhra Kaukiče s DANEM PRZYBYLOU, který poslal puk k pravé tyči Soukupovy branky. Asistence:Lukáš Kaukič.
33:09'
31:09'
Zdvořáček (UNL) 2 minuty nedovolené bránění.
28:05'
Zakázané uvolnění hostujícího celku. Bude se vhazovat před brankou Soukupa.
26:47'
Zahradníček si našel místo ke střele v útočném pásmu a jeho rána skončila na pravé tyči hostující branky.
24:33'
Frýdek-Místek se postaral o zdramatizování. Filip Bajtek přesně našel hokejku ANTONÍNA PECHANCE, který svou střelu usměrnil mezi betony brankáře Soukupa. Asistence: Filip Bajtek a Michal Kvasnica.
20:18'
Autorem branky je DAVID BERNAD. Asistence: Antonín Melka.
20:01'
Úvodní třetina zápasu nabídla víceméně vyrovnanou bitvu. Oba týmy předvádí úctyhodný výkon, ale hosté do kabin šli rozhodně v lepší náladě. V páté minutě se Ústí Nad Labem povedlo využít početní výhodu a Pavel Smolka dokázal puk procpat za záda brankáře Danečka. Poté měli hosté přesilovku 5 na 3, ale nepovedlo se jim navýšit vedení. Frýdek-Místek se v závěru třetiny snažil dostat do zakončení, týmu ale scházela finální přihrávka.
20:00'
19:40'
Domácí se snažili o závěrečný tlak, ale nedokázali se dostat ke střele.
19:00'
Běží poslední minuta úvodní třetiny.
18:44'
17:44'
Bartko si našel místo ke střele v útočném pásmu a jeho rána letěla do levého dolního rohu. Brankář Soukup byl připraven a betonem puk vyráží.
16:44'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Marek Mlčoch – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).
16:44'
Jeden z obránců hostů vyhodil puk mimo hřiště a bude se vhazovat před brankou Soukupa.
16:18'
Několik hráčů se ocitlo u mantinelu za účelem vybojovat puk pro svůj tým.
15:45'
Vhazování v obranném pásmu domácího celku.
15:28'
Hosté nedokázali využít přesilovku 5 na 3 a dostávají se pod tlak.
14:52'
14:22'
Raška se dostal do skvělé příležitosti. Od půlky hřiště se sám řítil na brankáře, ale svou střelu si nedokázal dobře připravit a poslal ji pouze do výstroje brankáře Soukupa.
13:45'
Domácí hokejisté se dokázali vymanit z tlaku a puk posílají daleko od své branky.
12:52'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Filip Bajtek – 2 min., podražení).
12:01'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (David Stránský – 2 min., hákování).
11:21'
10:48'
Ovčačík napřáhl od modré čáry, ale jeho rána neletěla mezi tři tyče.
09:21'
Vhazování v útočném pásmu Frýdku-Místku.
09:21'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Martin Zdvořáček – 2 min., hákování).
09:00'
Kalus se dostal do samostatného úniku, ale se střelou si dal až moc na čas a obránce mu puk dokázal vypíchnout.
07:10'
Frýdek-Místek se dostal do útočného pásma a snaží se ohrozit branku soupeře.
05:33'
Hosté využívájí rychle svou početní výhodu, když se k puku dostal PAVEL SMOLKA, který uklidil puk za Danečka. Asistence: Jaroslav Roubík.

HC Frýdek-Místek: L. Daneček (Loubal) – Bartko, L. Kovář, Ovčačík, Zahradníček, D. Stránský, Piegl – Kofroň, Mikulík, J. Kalus – Kvasnica, Pechanec, Bajtek – Kafka, Klimša, Kaukič – Przybyla, Flok, T. Jáchym.

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Husák, Bernad, M. Vágner, M. Zdvořáček, Hes, Mlčoch – Melka, Roubík, Smolka – Severa, Vrdlovec, P. Kousal – Gengel, Dufek, D. Merta – Navarra, L. Volf, Markulinec..

HC Slovan Ústí nad Labem
Ústí nad Labem se zatím pohybuje ve středu tabulky, s 18 body mu patří sedmá příčka. Na Frýdek-Místek tedy ztrácí tři pozice a čtyři body. Z dvanácti utkání si připsalo pět vítězství a sedm porážek. V posledním utkání tým doma přivítal Kadaň a zápas nabidl neskutečných jedenáct branek. Ústí doma deklasoval soupeře 9:2, což je dosavadně nejvyšší výhra v WSM lize. Nejproduktivnější hráči týmu jsou Jaroslav Roubík a Daniel Vrdlovec. Oba mají čtrnáct bodů. Hned za nimi je Antonín Melka s dvanácti body.

Poslední tři zápasy týmu:

Ústí nad Labem 9:2 Kadaň
Prostějov 3:2 pp Ústí nad Labem
Ústí nad Labem 2:0 České Budějovice
HC Frýdek-Místek
Frýdku-Místek prožívá skvělý úvod do ligy. V tabulce se tým nachází na čtvrtém míste. Na první Karlové Vary hráči ztrácí pouze tři body. V posledním zápase se ovšem rysům vůbec nedařilo. Tým odcestoval do Třebíče. Horácka Slavie dokázala doma deklasovat Frýdek-Místek díky využití přesilovek. Před domácím publikem se týmu opravdu daří. Z posledních čtyř utkání si připsali hned čtyři výhry. V dnešním zápase bude tým plnit roli favorita. Nejproduktivnějším hráčem rysů je Milan Mikulík, který si připsal tři banky a k tomu šest asistencí.

Třebíč 4:0 Frýdek-Místek
Frýdek-Místek 4:3 Vsetín
Benátky 2:3 pp Frýdek-Místek
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.