1. česká hokejová liga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Havířov : Vsetín - 27. září 2017   18:00

Havířov
Havířov
06:04' Hudeček (M. Kalus) • 29:55' Kurovský (Staněk) • 46:32' Kurovský (Krisl, Sikora)
3:4
(1:1, 1:1, 1:1 - 0:1)
Vsetín
Vsetín
15:52' Vávra  (Slováček) • 38:34' Teper  (Dundáček, Slováček) • 42:45' Březina  (Žák) • 60:53' Markovič  (Březina)
Havířov
Koziol,Veselý – Poruba, Adamec
GASCONTROL Aréna, Havířov
2479 diváků
Vsetín

Tento zápas přinesl mnoho pěkných akcí a gólových momentů. Nakonec štastnějším týmem byl Vsetín, který vstřelil vítězný gól v prodloužení. Další utkání sehrajou Havířovští borci ve středu 4.9.2017 v 18:00.
60:53'
Vsetín právě vstřelil branku!
Úplně sám se ocitl na modré JAROSLAV MARKOVIČ. Asistence: David Březina.
60:39'
Vsetín se ujímá puku.
60:01'
Skončila třetí třetina tohoto zápasu. Výsledek je teda nerozhodný 3:3 a tudíž bude následovat dvou minutové prodloužení. Prodloužení začne cca v 20:27.
60:00'
59:31'
Ostrčil se ještě něco snaží vymyslet, ale přihrává puk nepřesně a vzníká z toho zakázané uvolnění.
59:01'
Havířov rozjíždí jednu z posledních svých akcí.
58:41'
Zakázané uvolnění domácích po nepřesné přihrávce.
58:01'
Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.
58:00'
Vsetínu se nedaří vyhodit puk se svého obranného pásma.
57:46'
Havířov si vybudoval tlak a tlačí Vsetinany.
57:39'
57:04'
Vsetín se osvobozuje.
56:49'
Kanko se snažil zezadu procpat puk do Vsetínské svatyně. Horčička však byl u své tyče včas.
56:42'
Dělovka Sikory končí v Horčičkově lapačce.
56:17'
Hra vysokou holí na straně domácích.
55:38'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Adam Hořanský – 2 min., hrubost).
55:36'
Vsetín bojuje v obranné pásmu domácích o puk a dopouští se útočného faulu.
55:02'
Kalus šikovně proskočil mezi obránci a dostal se ke střele kterou zlikvidoval Horčička.
53:24'
Finsterle se dožadoval u hlavního rozhodčího faulu.
52:47'
Kurovský se snažil na třikrát dorazit puk za Horčičkovy záda. Ale neuspěl.
52:07'
Hruška je vykázán z Buly.
52:01'
Domácí se osvobozují.
51:50'
Vsetín se semkl v obranné pásmu domácích a vytváří si tlak.
50:53'
Krislovi se napádání vyplatilo. Domácí budou mít možnost vstřelit gól po buly v útočném pásmu hostí.
50:28'
Jonák projel přes celé kluziště, až mu puk vyštouchl Postnikov a skryl ho do lapačky Dolejš.
49:53'
49:40'
Domácí přesilovku nevyužili, ale stále nemusí zoufat. Pořád jim zbývaádostatek času na vstřelení gólu a vyhrání celého utkání.
49:18'
48:39'
48:23'
Kurovský šikovně posunul puk k Horčičkově brance, a ten schoval puk pod svou lapačku.
47:32'
Hráči AZETU se tlačí na Vsetínské borce a snaží se vsítit další branku utkání.
47:18'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (René Kajaba – 2 min., podražení).
46:32'
Havířov právě vstřelil branku!
A je tu srovnání. DANIEL KUROVSKÝ s trochou štěstí dostává puk potřetí do vsetínské klece. Asistence: Jiří Krisl, Marek Sikora.
46:02'
Hra je přerušena, Havířovský útočník zůstal ležet chvilku na ledové ploše. Už se ale zvedl a odjel na střídačku.
45:22'
Střelu Drtila vyráží Horčička do ochranné sítě.
44:43'
Dnešní utkání sleduje 2479 diváku.
44:42'
Oba týmy hrají v plném počtu.
43:53'
Maruna ukázal své rychlé nohy, a dokázal se dostat přes tří hráče do pásma hostí.
42:45'
Vsetín se dostává do jednobrankového vedení, když se dokázal prosadit DAVID BŘEZINA. Asistence: Michal Žák.
42:17'
Oba týmy si již dnes podruhé vyzkouší hru 4 na 4.
42:17'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Radim Hruška – 2 min., nedovolené bránění).
42:13'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Radek Havel – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
41:55'
Jonák přizdil na mantinel Gřeše.
41:11'
Vsetín vyčkává za svou branou na rozehrávku.
40:26'
Po nepřesné přihrávce Březiny, se dostává Kurovský ke kotouči.
40:12'
40:01'
Druhá třetina přinesla opět gól na obou stranách. Také bylo vidět hodně vyhrocených soubojů na obou stranách na hranici faulu. Také jsme viděli krásné gesto fair-play, za které by mělo přijít alespon malé ocenění pro JAKUBA TEPERA. Třetí třetina jistě přinese rozuzlení celého zápasu, tak určitě sledujte náš onlajn přenos. Třetí třetina začne zhruba v 19:48.
40:00'
39:00'
Běží poslední minuta první třetiny.
38:34'
Po pěkné střele od modré se prosazuje JAKUB TEPER. Asistence: Filip Dudáček, Ondřej Slováček.
38:27'
Vsetín drží Havířovské hokejisty pod obrovským tlakem.
38:20'
Tečovanou střelu Dundáčka chytá s přehledem Dolejš.
38:12'
Vsetín si zahraje přesilovku 5 na 3
37:44'
Kurovský šel 1 na 1. Na Vsetínského beka však nevyzrál.
36:42'
Beránkova střela končí na vyrážečce Horčičky.
35:59'
Vsetínu se nedaří vyhodit puk a hosté jsou pod tlakem Havířovských hokejistů.
35:23'
Kurovský se opět snaží dostat do střelecké pozice.
35:12'
34:51'
Hra je přerušena, protože jeden ze vsetínských hráčů zůstáva ležet na ledové ploše.Po chvilce odjíždí sám,ale v předklonu a s volně visící levou rukou na střídačku. Nevypadá to s ním moc dobře.
34:41'
Kankova střílená přihrávka končí mimo branku Horčičky.
33:57'
Postnikova střela končí na chraničích Jonáka.
33:28'
Poté co Beránkovi ujel puk se své hokejky musí hráči Havířova ven z pásma Vsetína.
33:12'
Havířov si zahraje další přesilovku.
32:35'
Sikora se ocitl u levé tyče Horčičkovy branky sám. Ten však jeho ránu nepustil.
32:22'
Vsetín si vytvořil další šanci, kterou již dneska po několikáté zneškodnil Dolejš.
32:05'
Havířov se po tlaku Vsetína osvobozuje.
31:25'
Střelu Březiny skrývá Dolejš ve své lapačce.
31:10'
Střela Beránka, Vsetínský gólman vůbec nevěděl, kde se puk, málem si jej srazil do brány.
29:55'
Po nádherné příhrávce od Robina Stanka se prosazuje DANIEL KUROVSKÝ. Asistence: Robin Staněk.
29:10'
Kanko projel přes modrou čáru jako vítr. Poté vystřelil na Horčičku, a ten jeho střelu ukryl na hrudi.
28:53'
Ofsajd Hostí.
28:06'
Slováčkovu střelu vyrazil Dolejš mimo svou svatyni.
27:44'
Kanko už zvedal ruce. Dolejš však fantastickým zákrokem jeho střelu do růžku zneškodnil.
27:26'
Kanko byl pod tlakem a jeho rozehrávka končí opět zakázaným uvolněním.
27:08'
Zakázané uvolnění domácích.
26:39'
Gesto fair-play předvedl TEPER JAKUB, kdy se přiznal, že ho domácí hráč nefauloval a tudíž byl trest zrušen.
26:10'
Vsetín se pohlednou kombinací dostává do středního pásma.
25:33'
Kanko se ocitl úplně sám před Horčičkou. Ten ho však skvělým zákrokem vychytal.
24:57'
Kajabova střela míří těsně vedle Dolejšovy branky.
24:23'
23:45'
Vsetinští hráči aktivně napadají domácí borce během svého oslabení.
23:08'
Hosté se osvobozují.
22:38'
Po nepřesném zpracování Gřeše přicházejí domácí o pásmo.
22:23'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Adam Hořanský – 2 min., hákování).
22:00'
Kurovského šance vsítit gól končí opět faulem Vsetinského hráče.
21:29'
21:09'
Hořanského nebezpečné nahození vypadlo Dolejšovi z lapačky.
20:14'
Posnikova střela končí těsně nad Horčičkovou brankou.
20:01'
První třetina přinesla pěkné akce na obou stranách.Oba týmy v této třetině vsítily 1 gól. Druhá třetina jistě přinese pěkné akce na obou stranách. Druhá třetina začne cca v 18:55.
20:00'
19:45'
Ztečovaná střela Hudečka končí v Hořčičkově lapačce.
19:33'
Havířov hraje přesilovku 5 na 3.
19:28'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ondřej Slováček – 2 min., držení protihráče).
19:19'
Obrovská šance Kaluse končí faulem Vsetína.
18:49'
Postnikov se snažil prostřelit obranu Vsetína.
18:40'
18:14'
Ofsajd Vsetína.
18:02'
17:13'
Havířov je v této přesilovce velmi aktivní. Nedokáže se však dostat ke střele.
16:23'
Přesilovkovou střelu se snažil využít Beránek. Horčička však byl pozorný.
16:02'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Radim Hruška – 2 min., sekání).
15:52'
Domácí ve svém obranném pásmu zazmatkovili a hosté toho hned využívají. Po pěkné akci Vsetína se trefil do domácí svatyně TOMÁŠ VÁVRA. Asistence: Slováček Ondřej.
15:41'
Oba týmy hraji již v plném počtu.
15:01'
Petranova střela končí těsně vedle branky.
14:45'
Hudeček se snažil překvapit střelou zpoza obránce. Horčička však byl pozorný.
14:23'
Do rozehrávky se zapojil také domácí golman Dolejš.
13:48'
Havel zakládá další z akcí Azetu.
13:41'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Petr Kanko – 2 min., podražení).
13:28'
Domácí si zahrajou svou druhou přesilovku v zápase. Bude úspěšná jako ta první ?
13:17'
13:12'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Michal Žák – 2 min., nedovolené bránění).
12:20'
Domácí se snaží vyzrát na obranu Vsetína, přihrávka je ale nepřesná a končí zakázaným uvolněním.
12:10'
Hra je na obou stranách nepřesná.
12:05'
11:35'
Oba týmy si zahrajou hru 4 na 4.
11:17'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Vít Jonák – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jiří Krisl – 2 min., hrubost).
11:03'
Drtil se se ocitl před Horčičkou úplně sám. Ten ho však vychytal.
10:45'
Pěkný zákrok vykouzlil Dolejš po střele Hrušky.
10:29'
Havířov šel 2 na 1, Pořízkova přihrávka vak byla nepřesná a minula Kalusovu hokejku.
10:07'
Hryciow se snažil propálit obranu domácích. Neuspěl však.
09:59'
09:44'
Hra je přerušena z důvodu útočícího hráče v brankovišti.
09:10'
Nahození Kajaba vytečoval mimo branku Dolejš.
08:50'
Havířov vyváží puk do středního pásma.
06:36'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Tomáš Gřeš – 2 min., podražení).
06:04'
Havířov právě vstřelil branku Havířov využívá svou první přesilovku. JAN HUDEČEK si připravil na pravém kruhu ideální střeleckou pozci a trefuje se přesně pod horní tyč Horčičkovy branky. Asistence: Marek Kalus.
04:55'
Po nepřesné rozehrávce Vsetína se bude vhazovat po pravici Horčičky.
04:37'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jiří Weintritt – 2 min., vysoká hůl).
04:31'
Ofsajd domácích.
04:23'
03:31'
Úplně sám se ocitl před Dolejšem Markovič. Ten ho však svou vyražečkou vychytal.
02:49'
Dolejš vyráží střelu Weintriitova do rohu kluziště.
02:37'
02:18'
Střela Cihláře končí v ochranné síti.
02:11'
Domácím se nedaří vyhodit puk ze svého pásma a dostávají se pod tlak.
01:41'
Nahození Finsterleho končí v lapačce Dolejše.
01:08'
Bednář bojuje v rohu kluziště o puk.
00:30'
Domácí začali utkání aktivněji. Zaváží puk do pásma hostí.
00:01'
Oba týmy již vjíždí na led. Utkání tudíž začne za malou chvíli.
Svoje první starty v letošní sezóně prožijí na domácí straně Lukáš Bednář a na straně Vsetína to bude Vít Jonák.

AZ RESIDOMO Havířov: Dolejš (M. Laco) – Krisl, R. Havel, Postnikov, Drtil, Staněk, Petran – Kanko, Sikora, Kotala – Pořízek, Hudeček, M. Kalus – P. Beránek, Maruna, Gřeš – Cihlář, L. Bednář, Kurovský.

VHK ROBE Vsetín: Horčička (Šurý) – Frolo, Ostrčil, Teper, Žák, Dundáček, Hryciow – Markovič, Hruška, Březina – Slováček, Podešva, Vávra – Hořanský, Jonák, Finsterle – Kajaba, Šilhavý, Weintritt.

Rozhodčí: Koziol,Veselý – Poruba, Adamec.
Vítáme vás u on-line přenosu.

7. kolo WSM ligy přivede na havířovský led Vsetínské hokejisty. Pondělní 6. kolo vyšlo oběma týmům rozdílně. Havířov vyšel bodově lépe, když porazil v derby Frýdek-Místek 3:2. Vsetín naopak prohrál se Slavií 2:5.

VHK Robe Vsetín
Po 6. kole WSM ligy mají na svém kontě Vsetínané z šesti zápasů 4 porážky a 2 výhry. V prvních dvou kolech dokázali získat 5 bodů po výhře nad Ústím a výhře v prodloužení nad Karlovými Vary. Poté se Vsetínu přestalo bodově daři. V dalších čtyřech kolech už totiž dokázali jen získat bod v Litoměřicích (za prohuru v prodloužení). S týmy Kladna, Přerova a Slavie vyšlli bodově naprázdno. Do Havířova tudíž pojedou pro důležitý výsledek. Jistě se budou snažit ukončit sérií, a vzít si konečně plné 3 body.

Sestava z posledního zápasu: Šurý (Horčička) – Frolo, Ostrčil, Teper, Janáček, Hryciow, Dundáček – Březina, Hruška, Kucharczyk – Markovič, Vávra, Slováček – Finsterle, Pokorný, Hořanský – Karafiát, Šilhavý, Kajaba.

AZ RESIDOMO Havířov
Havířovu, se v poslední době bodově daří. Po sobotní výhře nad Kadaní na domácím ledě, si další 3 body přivezli v pondělí po nádherném utkání z Frýdku. O další důležité tři body, se domácí borci jistě budou snažit ve středu. Ale je jisté, že je čeká houževnatý soupeř, který nedá nic zadarmo.

Sestava z posledního zápasu: Dolejš (M. Laco) – R. Havel, Krisl (C), Drtil, Postnikov, Petran, Staněk – Kotala, Sikora (A), Kanko – M. Kalus, Hudeček, Pořízek – Gřeš, Maruna (A), P. Beránek – Kurovský, Haas, Bambula.

Utkání začíná v již tradičních 18:00 na ledě GASCONTROL Arény. Určitě doražte, nebo sledute náš onlajn přenos.