1. česká hokejová liga - 35. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kadaň : Frýdek-M. - 26. listopadu 2017   15:00

Frýdek-M.
12:54' Christov  (Pechanec, Matyáš) • 17:30' Kofroň  (Christov, Pechanec) • 32:10' Klimša  (Kofroň, Pechanec)
Kadaň
Pavlát (Tadeáš Dvořák) – Trefný, R. Černý, Blaha, Rašner, Kadeřávek, Szathmáry, Šesták – J. Müller, Kůs, Dufek – Chrpa, Chlouba, Hlava – Flynn, Hejcman, O. Procházka – Krejčiřík, Rindoš, Tupý.
Jechoutek, Vokřál – Jílek, Šperl.
Zimní Stadion Kadaň
Frýdek-M.

Ode mě je to tedy pro dnešek vše. Díky za pozornost a někdy zase u WSM ligy na shledanou,
Utkání je u konce, Frýdek-Místek ve třetí třetině uhlídal své dvoubrankové vedení a raduje se ze zisku tří bodů! Za hosty se v přesilových hrách prosadili Vít Christov, David Kofroň a David Klimša. Jedinou branku domácího celku vsítil Nicolas Hlava.
59:40'
Jiří Čelanský si vzal oddechový čas v momentě, kdy domácí musí vstřelit dvě branky. To je hodně nereálné, Dominik Pavlát zůstává na střídačce.
59:10'
Antonín Pechanec dokonce dostal parádní přihrávku před branku, kde kotouč zkoušel protečovat do pravé šibenice. Puk ovšem skončil jen těsně nad brankou, tohle by Pavlát nechytil.
58:28'
Branku hostů objel Oscar Flynn, jenž následně zakončoval z pravého kruhu. Bránící hráče před sebou ovšem neprostřelil, Frýdek je blízko třem bodům.
57:41'
Alex Rašner nyní dostal kotouči do jízdy a unikal sám na Danečka. Tomu udělal kličku a zakončoval do prázdné branky. V rychlosti ji ovšem bekhendem minul!
56:38'
Nyní Pavláta vyzkoušel z blízkosti David Klimša, jenž zakončoval u pravé tyčky. V úhlu zakončoval jen do ramena připraveného kadaňského brankáře.
56:12'
Obrovská mela v brankovišti Dominika Pavláta, který puk za svá záda nepropustil díky velkému štěstí a pomoci svých spoluhráčů!
55:45'
Poslední minutky třetí třetiny probíhají celkem v klidu. Kadaň se do nějakého snažení nedostává, spíše nyní zahrozili hosté.
54:20'
Jakub Chrpa následně zkoušel štěstí pokusem z levého kruhu, ale ani tento kotouč nepropustil Lukáš Daneček za svá záda.
53:55'
Snažení hostů podél pravého mantinelu bylo ukončeno poté, co byl puk ztečován na střídačku Kadaně. Pokračovat se bude vhazováním ve střední třetině.
53:14'
Sudí následně přerušili hru v momentě, kdy ztratili kotouč ze svého dohledu. Bojovalo se o něj několik sekund u střídačky Frýdku-Místku.
52:55'
Štěstí pokoušel zakončením od pravého mantinelu Nicolas Hlava. Jeho zakončení na přední tyčku ovšem v brance neskončilo, Lukáš Daneček si situaci pohlídal.
52:22'
Následně se Trhači nedostali do útočné třetiny, přihrávka směrem dopředu skončila na icingu a pokračovat se bude před brankou Dominika Pavláta.
52:00'
Hra byla přerušena poté, co byla odpískána hra vysokou holí. Pokračovat se tak bude osm minut před koncem třetí třetiny ve středovém kruhu.
50:53'
Antonín Pechanec využil zaváhání Lukáše Blahy a podél pravého mantinelu se dostal do úniku. Ten zakončoval pod víko, nakonec ale trefil jen rameno Pavláta.
50:36'
Nyní se Darek Hejcman dostal do velké šance, kdy dostal přihrávku před branku. V jasné gólovce ale trefil jen prsa Lukáše Danečka!
50:05'
Darek Hejcman se vydal na individuální výlet. V útoku si dokonce obhodil bránícího hráče a byl před brankou. Vystartoval proti němu ovšem Lukáš Daneček a k zakončení nedošlo.
48:54'
Antonín Pechanec se nyní dostal mezi kruhy do zakončení, po stahovačce zakončoval na zadní tyčku, ale prostor tří tyčí nakonec netrefil.
48:21'
Kadaň následně dlouho kombinovala a pokoušela se něco vymyslet, což se jí nepovedlo. Hosté pouze protečovali kotouč do střední třetiny a odjeli střídat.
47:22'
V závěru přesilové hry Frýdku zakončoval od levého mantinelu Tomáš Harkabus, zakončením po ledě ovšem napálil jen betony připraveného Pavláta.
46:51'
46:40'
Roman Chlouba v další akci, nyní si najel mezi kruhy, ale svým zakončením napálil pouze bránícího hráče před sebou.
45:54'
Roman Chlouba u levé tyčky zasahoval kotouč ve vzduchu a donutil Danečka k zákroku. Stačilo mu ovšem jen vystrčit beton.
45:24'
A je po přesilovce. Darek Hejcman byl potrestán za nedovolené bránění, zákrok byl spáchán na levém kruhu.
45:14'
Jan Müller se pokoušel prosadit mezi kruhy, který z otočky pálil. Jeho zakončení ale nakonec skončilo jen vedle branky.
44:51'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (David Klimša – 2 min., podražení).
43:52'
Kadaňští se pokoušejí napadat a dostávat se do akcí, hosté zase brání svůj výsledek a směrem dopředu neriskují. Sledujeme nudnější část utkání.
42:42'
Do zakončení se následně dostal Vojtěch Krejčiřík, jenž zakončoval po přihrávce zpoza branky. Jeho pokus ale nebyl nikterak silný a Daneček pohodově zakročil.
42:07'
Darek Hejcman se dostal od levého mantinelu až před branku, kde zakončoval hodně zblízka. Dokázal tedy trefit pouze betony Lukáše Danečka.
41:35'
Sledujeme plynulou hru bez přerušení, ani jeden celek se do nějakých šancí nedostává. Uvidíme, zda se to v průběhu periody nějak změní.
40:24'
Filip Haman vyslal hodně tvrdý pokus na startu třetí třetiny, jeho zakončení nicméně skončilo vedle levé tyčky a Dominik Pavlát nemusel zasahovat.
40:01'
Třetí třetina začne přibližně v 16:49.
Druhá třetina nám nabídla jednu branku, Frýdek-Místek totiž navýšil své vedení již na 3:1! O přesilovkový zásah se postaral David Klimša, jenž svůj celek poslal do parádního dvoubrankového vedení. Kadaň byla o něco aktivnější, ale hokej se hraje na branky.
40:00'
39:17'
Jakub Matyáš zakončoval snažení svého celku nahozením do ohně od pravého mantinelu. Dominik Pavlát si puk nicméně našel a ukryl jej v lapačce.
38:25'
37:58'
Nicolas Hlava se pokoušel z mezikruží překonat Lukáše Danečka, který naprosto nic neviděl. Štěstí stálo s frýdeckomísteckým brankářem, domácí borec jej totiž trefil.
37:40'
Snažení Kadaně pokračuje a Frýdek se urputně brání. Lukáš Daneček chytil pokus z pravé strany, nahazovaný kotouč Roberta Černého od modré čáry pak skončil v ochranné síti.
36:41'
Jakub Trefný dostal přihrávku mezi kruhy a tvrdě zakončoval. Kotouč ovšem skončil jen na betonech vyjetého Danečka!
36:25'
Jakub Matyáš následně vyhodil kotouč mimo ledovou plochu a putuje na trestnou lavici. Domácí mají dvojnásobnou výhodu.
36:08'
Nyní byla rána Lukáše Blahy důraznější a nebezpečnější. Ale Lukáš Daneček i nyní puk viděl a vyrazil jej pravým betonem vedle branky.
35:48'
Do další střelecké pozice si najel obránce Lukáš Blaha. Ten nahazoval do brankoviště, kde se ovšem nikdo tečí neprosadil. Lukáš Daneček kotouč viděl.
35:19'
Robert Černý pokoušel štěstí od modré čáry, ale jeho pokus zápěstím skončil nad brankou. Pokračuje se aktivní hrou domácího celku v útočné třetině.
34:53'
Oscar Flynn byl před brankou seknut hostujícím Martinem Osmíkem, jenž již sedí na lavici hanby. Kadaň se může vrátit do utkání.
33:49'
Jakub Chrpa se dostal do samostatného úniku, o puk byl ovšem na hranici faulu připraven. Hlavní sudí ale tuto situaci nevyřešili odpískáním trestného střílení.
33:33'
Po přihrávce Alexe Rašnera se dostal ke kotouči Jan Dufek, jenž unikal po levé straně sám na branku. Zakončením mezi betony se ovšem nedokázal prosadit!
33:10'
Odpovědět mohl Jan Müller, jenž se dostal před branku a kde zakončoval. Ani nadvakrát se mu ovšem nepovedlo dostat kotouč za záda Lukáše Danečka!
32:10'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Třetí využitá přesilová hra hostujícího Frýdku, jenž jde do důležitého dvoubrankového vedení! Na konci přesilovkové akce byl DAVID KLIMŠA. Asistence: David Kofroň a Antonín Pechanec.
31:34'
Hosté to nyní luxusně vykombinovali až do střelecké pozice u mezikruží. Vít Christov ovšem napálil jen helmu přesouvajícího se Pavláta.
31:04'
Alex Rašner je dalším vyloučeným hráčem domácí Kadaně. U levého mantinelu překazil snažení hostujícímu útočníkovi, verdikt zní držení.
30:29'
Chytře nahodil kotouč na branku Lukáše Danečka Roman Chlouba a šel střídat. Jakub Chrpa ještě dobruslil, vhazovat se bude po levici hostujícího brankáře.
29:46'
Robert Černý již překonal střelou z pravé strany Lukáše Danečka v brance, puk nicméně doklouzal jen těsně vedle pravé tyčky frýdeckomísteckého brankáře!
29:16'
Aktivně se nahazovalo na obě branky, nakonec je hra přerušena výjezdem Lukáše Danečka, který kotouč ukryl v lapačce až u mantinelu.
28:32'
28:04'
David Klimša následně dostával přihrávku do brankoviště, kde v těžké pozici zakončoval. Svým pokusem ale trefil jen připraveného Pavláta.
27:44'
Po aktivní kombinaci hostů se puk ocitl mimo ledovou plochu, a tak se bude pokračovat vhazováním ve středu ledové plochy.
27:00'
Domácí zatím hrají v početním oslabení dobře a několik sekund se dokonce zdržovali v útočné třetině. Frýdek je ale u puku a vymýšlí nějakou akci.
26:32'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Müller – 2 min., krosček).
26:20'
Dobrá akce hostů, Vít Christov našel před brankou Ctirada Ovčačíka, který v luxusní pozici napálil jen vyrážečku Dominika Pavláta!
25:20'
Tvrdě to od modré čáry zkoušel obránce Ctirad Ovčačík. Bývalý extraligový obránce ovšem napálil jen bránící hráče, kteří puk dobře zablokovali.
24:34'
Antonín Pechanec se následně zjevil sám před Pavlátem, před kterým párkrát s pukem zamíchal a následně se pokoušel prosadit. Branku ale netrefil.
23:45'
Parádní přihrávku před branku dostával Nicolas Hlava, kterému se ovšem těžký puk nepovedlo dostat za záda Danečka. Ten nicméně musel zasahovat.
22:35'
Domácí v plném počtu. V závěru oslabení unikal Darek Hejcman, ale přes bránící hráče se mu nepovedlo zakončit.
21:45'
Následně se hostům v početní výhodě ovšem nedaří a Kadani se již několikrát povedlo poslat kotouč až k brance Lukáše Danečka.
20:54'
David Klimša dostával dobrou přihrávku před branku, kde jen nastavoval hokejku. Dominik Pavlát ovšem jeho pokus schoval na svých betonech!
20:34'
Aktivní hra Frýdku byla ovšem zakončena odpískáním faulu. Jakub Trefný inkasuje dvě minuty za hrubost.
20:20'
Druhá třetina začala dvěma útoky hostujícího celku, který se do zakončení ovšem prozatím nedostal.
20:01'
Oba celky se vracejí na ledovou plochu Zimního stadionu v Kadani a druhá třetina brzy začne.
Druhá třetina začne přibližně v 16:00.
První perioda je u konce, viděli jsme hned tři branky – všechny padly v početné výhodě. Frýdek se dostal do vedení po parádní akci Víta Chistova, načež rychle přišlo vyrovnání Nicolase Hlavy. Tečku nad první periodou poté udělal David Kofroň, jenž poslal do branky vyražený kotouč od betonů Dominika Pavláta.
20:00'
19:58'
Hra byla v posledních sekundách přerušena po tvrdém, ale čistém zákroku Jakuba Chrpy na Davida Klimšu. Pokračovat se bude vhazováním ve střední třetině.
19:14'
Tomáš Harkabus se zajímavě obtáčel kolem branky a jednou rukou zakončoval. V závaru ale nepřekonal připraveného Pavláta v brance.
18:34'
Trhači jsou již několik sekund u kotouče, ale nemohou se dostat do zakončení. Spíše vyčkávají na dobrou příležitost a kombinují za svou brankou.
17:30'
A i tato přesilovka hostů končí brankou! V luxusní pozici byl Vít Christov, jenž ale trefil jen připraveného Pavláta, dorážka DAVIDA KOFRONĚ u levé tyčky byla ovšem již nechytatelná. Asistence: Vít Christov a Antonín Pechanec.
16:54'
K odraženému kotouči mezi kruhy se dostal hostující mladíček Michal Kvasnica. Jeho slabší zakončení ale skončilo pouze v držení Dominika Pavláta.
16:05'
Filip Haman vyslal nebezpečný projektil na branku Pavláta, který byl ještě tečován. Kotouč se ovšem do branky nedostal, odrazil se do rohu kluziště.
15:39'
Další trest v první třetině. Vojtěch Krejčiřík za brankou nešikovně nechal hokejku mezi nohy hostujícího hráče a inkasuje dvě minuty za podražení.
15:04'
Solidní přihrávku na pravý kruh dostával Oscar Flynn, jenž se pokoušel projít do zakončení. Přihrávku ovšem nezachytil a píská se icing.
14:10'
Kadaň právě vstřelila branku!
A následující přesilová hra domácího celku byla hodně rychle využita! NICOLAS HLAVA dostal přihrávku na levý kruh, odkud přesnou střelou o tyčku skóroval! Asistence: Lukáš Blaha a Jan Dufek.
13:56'
U střídačky hostů zahrál loktem Filip Bajtek, který inkasuje druhý trest v první třetině.
13:38'
Hosté po vstřelené brance nikam nespěchají a kombinují ve vlastní třetině. Následně ovšem rysi udělali faul a půjdou pykat.
12:54'
Bránění domácího celku bylo dlouho dobu opravdu dobré, vše bylo ale pokaženo parádní akcí VÍTA CHRISTOVA. Hostující útočník se dostal od levého mantinelu až na zadní tyčku, kde bekhendem po ledě překonal bezmocného Pavláta. Asistence: Antonín Pechanec a Jakub Matyáš.
11:49'
Jakub Chrpa se v oslabení dostával do brankoviště, ale neuhnul mu hlavní sudí. Kadaňské snažení tak bylo přerušeno a do útoku jde Frýdek-Místek.
11:39'
Frýdek si zahraje poprvé v utkání právoplatnou přesilovku. Vojtěch Krejčiřík inkasuje dvouminutový trest za nedovolené bránění.
11:23'
Hned po vhazování hostující celek vyhodil na icing, vhazování po levici Lukáše Danečka se tak bude opakovat.
11:14'
Gól cítil Oscar Flynn, jenž byl u pravé tyčky a kam zakončoval. Puk se ale odrazil do boční sítě, u levé tyčky stál nikým nehlídaný Jaroslav Kůs.
10:38'
Dominik Kafka se následně dostal do luxusní pozice, kterou zakončoval tvrdým pokusem ke vzdálenější tyčce. Dominik Pavlát ovšem skvělý i nyní.
10:08'
Přihrávku z obranné třetiny do střední dostával Roman Chlouba. Domácí forvard ovšem nabídku nezachytil, a tak se píská icing. Vhazování před Pavlátem.
09:33'
Do slušné pozice si následně najel Jaroslav Kůs, jenž z hranice kruhů zakončoval. Svým pokusem ale napálil pouze helmu Lukáš Daneček, následně kadaňský útočník posunul branku.
08:53'
Na druhé straně pokryl střelecký pokus rysů Dominik Pavlát. Vhazovat se tak bude po jeho pravici, stále hrajeme bez branek.
08:05'
Do zakončení se na druhé straně dostával Ondřej Procházka, jenž se po stahovačce dostal až před branku. Tam se mu ale nepovedlo zakončit střelecky.
07:16'
Vracející se David Klimša z trestné lavice následně ujel do samostatného úniku, i nyní ale předvedl pohotový zákrok Dominik Pavlát!
07:04'
Nyní Nicolas Hlava dostával přihrávku před odkrytou branku, ale ani nyní neskóroval! Lukáš Daneček se bravurně přesunul a udělal zákrok.
06:26'
Přesilovkové snažení domácího celku bylo zakončeno pokusem Nicolase Hlavy z levé strany. Pokus po ledě ovšem skončil na betonech Danečka.
05:36'
Právě Vít Christov se rozjel proti Pavlátovi, který mu ovšem jeho kličky nevzal vážně a pravým betonem pohotově zakročil. Pokračuje se tak početní výhodou Kadaně.
05:36'
Vít Christov využil chyby Szathmáryho a unikal sám na Pavláta. Toho sice nepřekonal, ale pojede trestné střílení!
05:03'
Domácí si zahrají další přesilovou hru, za držení je vyloučen hostující David Klimša. Ten si následně vybíjel frustraci na Hlavovi a došlo k menší potyčce.
04:44'
Oscar Flynn nyní hledal dobrou přihrávkou před branku volného Darka Hejcmana. Ten se do zakončení ovšem po teči nakonec nedostal, Kadaň ale stále aktivní.
04:05'
O slušný pokus se postaral na druhé straně Jan Bartko, jenž si najel na levý kruh a zakončoval. Dominik Pavlát ovšem jeho střelecký pokus pohotově zachytil.
03:49'
Další zajímavý pokus obstaral od modré čáry obránce Lukáš Blaha, jeho svižné zakončení ovšem skončilo v rukavici připraveného Danečka.
03:35'
Šimon Szathmáry zastavoval na pravé straně pronikajícího hráče Frýdku, puk po jeho zásahu skončil v hledišti. Vhazovat se bude před Danečkem.
03:21'
02:48'
Domácí jsou stále aktivní ve vlastním oslabení. Lukáš Daneček nyní zlikvidoval další pokus Alex Rašnera a i následnou dorážku Darka Hejcmana zblízka!
02:29'
Hosté jsou v plném počtu v době, kdy Alex Rašner zakončoval od levého mantinelu. Lukáš Daneček si jeho pokus ovšem našel a ukryl v lapačce.
02:16'
Pokračovalo se individuálním průnikem Filipa Hamana, jenž se pokoušel z mezikruží zakončovat. Jeho snažení bylo ovšem ukončeno bránícími hráči.
01:44'
Nicolas Hlava se dostal po levé straně do první šance utkání, z levého kruhu ovšem Lukáše Danečka v brance nepřekonal!
01:21'
Síly na ledě se ovšem hodně rychle srovnají. Jakub Trefný míří na lavici hanby, provinil se ve vlastní třetině a pykat bude za hrubost.
00:48'
Úvodní početní výhoda Kadaně začíná na vlastní polovině, odkud se borci v bílém nemohou dostat do útočné třetiny. Zatím se domácím nedaří.
00:29'
Filip Bajtek hned v prvním útoku Trhačů fauloval a domácí celek si zahraje přesilovou hru. Hostující borec inkasuje dvě minuty za vražení na hrazení.
00:10'
Úvodní vhazování vyhráli hokejisté Kadaně, kteří v úvodu utkání kombinují na vlastní polovině.
00:01'
Oba celky jsou na ledové ploše a utkání mezi domácím celkem a hosty z Frýdku-Místku brzy začne. Sledujte utkání s námi!

SK Trhači Kadaň: Pavlát (Š. Lukeš) – Trefný, R. Černý, Blaha, Rašner, Kadeřávek, Szathmáry, Šesták – J. Müller, Kůs, Dufek – Chrpa, Chlouba, Hlava – Flynn, Hejcman, O. Procházka – Krejčiřík, Rindoš, Tupý.

HC Frýdek-Místek: L. Daneček (Strmeň) – Zahradníček, Ovčačík, Matyáš, Haman, D. Stránský, Bartko – J. Kalus, Pechanec, Bajtek – Christov, Osmík, Harkabus – Kafka, Przybyla, Klimša – Kofroň, Peterek, Kvasnica.

Rozhodčí: Jechoutek, Vokřál – Jílek, Šperl..
Nejčastěji se v brance rysů objevuje v Kadani dobře známý Jan Strmeň, nejproduktivnějším hráčem mužstva je Antonín Pechanec, který vstřelil pět gólů a přidal třináct asistencí. Nejlepším střelcem je sedmigólový David Klimša.

V brance Trhačů se momentálně střídají Tadeáš Dvořák a Dominik Pavlát. Kanadskému bodování Kadaně vévodí Nicolas Hlava, jehož najdeme s bilancí sedmi přesných zásahů a šesti asistencí také na čele týmového pořadí střelců.
V předehrávce 35. kola se proti sobě Kadaň a Frýdek-Místek postaví už potřetí v letošním ročníku a znovu po jedenácti dnech. Vzájemná bilance zatím vyznívá bodově pro Slezany v poměru 4:2. V obou předchozích duelech se vždy radoval hostující tým a pokaždé byl rozdíl jednogólový.