1. česká hokejová liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kadaň : Slavia - 20. září 2017   18:00

Kadaň
Kadaň
31:25' Wágner (Rindoš, Tadeáš Dvořák) • 48:22' Wágner (Rindoš, Tůma) • 54:32' Hejcman (Trefný, J. Müller)
3:6
(0:1, 1:2, 2:3)
Slavia
Slavia
03:29' M. Ondráček  (Kasík) • 23:05' Šafránek  (Z. Doležal, L. Krejčík) • 36:55' Jankovský  (Krliš) • 41:35' Kopta  (Nedvídek, J. Holý) • 48:05' Krliš  (Tejral, Jankovský) • 59:55' J. Drtina  (Šafránek, L. Krejčík)
Kadaň
Zubzanda, Veselý – Coubal, Toman
Slavia

Třetí třetina přinesla hned pět branek. Domácí předvedli sympatický výkon, ale hosté se nenechali připravit o tři body. Také třetí zápas na kadaňském ledě skončil porážkou Trhačů. Pražané si připsali druhou výhru a odčinili tak předchozí porážku na domácím ledě. To je z kadaňského stadionu pro dnešní večer vše, díky za pozornost.
59:55'
Slavia právě vstřelila branku!
Hosté se z protiútoku dostali do útočného pásma, ale nemohli se dostat ke střele. Nakonec Šafránek dostal kotouč na JIŘÍHO DRTINU, jehož střela od modré čáry skončila v síti. Asistence: David Šafránek, Lukáš Krejčík.
59:30'
Wágner se dostal do průniku, ale jeho prudká střela se nevešla mez tři tyče.
59:08'
Hosté dostávají kotouč za domácí branku.
58:54'
Domácí v šesti hráčích v poli!
58:41'
Kotouč opustil hrací plochu. Vhazovat se bude po Polívkově levici.
58:00'
Přečíslení tři na dva zastavil Šafránek, který nezpracoval kotouč.
57:08'
Kopta se protlačil až k zakončení, následný odražený kotouč zkoušel zasunout Šafránek do odkryté branky, ale domácí obrana jej nenechala zakončit.
56:45'
Nedvídek nestihl přihrávku a je z toho zakázané uvolnění.
56:14'
Kubica se protlačil až k zakončení, ale jeho střela doprostřed branky nenadělala Dvořákovi žádné problémy.
55:45'
Polívka raději přikryl puk před přijíždějícím Wágnerem.
55:30'
Hosté nechtějí dopustit drama a přidávají na aktivitě.
54:49'
54:32'
Kadaň právě vstřelila branku!
Také domácí dokáží skórovat ve čtyřech. DAREK HEJCMAN se dostal k odraženému puku na modré čáře a rozjel se do samostatného úniku, který zakončil střelou nad vyrážečku. Asistence: Jakub Trefný, Jan Müller.
53:50'
Domácí drží kotouč mimo obranné pásmo.
53:12'
Ve vlastním oslabení se do útoku dostal Chrpa, jeho střele nastavil stopku ukázkovým semaforem Polívka.
52:51'
Nahození od modré čáry poslal Dvořák do ochranné sítě.
52:35'
První dvouminutovka je téměř u konce. Hosté kombinací matou hlavy domácí čtveřice.
51:46'
Po Šafránkově střele poskakoval kotouč před domácí brankou, ale jeden z bránících hráčů jej dokázal odpálit za Polívkovu branku.
51:20'
Hosté se vracejí do útočného pásma a kolotoč se rozjíždí.
51:00'
Domácí vyhazují.
Tejral za pomocí doktorů z obou týmů opouští hrací plochu. Zápas pro něj pravděpodobně skončil.
50:49'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Ondřej Havlíček – 2 min., vysoká hůl).
50:37'
Jankovský vybojoval kotouč v útočném pásmu, místo střely volil přihrávku na lépe postaveného spoluhráče, který byl faulován.
49:40'
Domácí drží kotouč v útočném pásmu a snaží se o zázrak. Hosté je však nepouštějí ke střele.
48:22'
Domácí neskládají zbraně. Okamžitě po vhazování zamířili do útočného pásma, kde se k odraženému puku dostal FRANTIŠEK WÁGNER, který nedal Polívkovi šanci. Asistence: Josef Rindoš, Martin Tůma.
48:05'
Sešívaný brankostroj nezastavuje.Tejral se protlačil až před domácí branku. Dvořák jeho střelu vyrazil pouze na hůl VÁCLAVA KRLIŠE, který ranou pod břevno zvyšuje na rozdíl čtyř branek. Asistence: Petr Tejral, Václav Jankovský.
47:17'
Müller chtěl využít střídání hostů a hledal v otevřené obraně Krejčíříka, ten na kotouč nedosáhl.
46:40'
Trhači drží kotouč, hosté je nepouštějí do obranného pásma.
45:42'
Následný pokus Krliše z ostrého úhlu vyrazil Dvořák ramenem.
45:07'
Kolařík se protlačil až před domácí branku, jeho střela skončila na betonu domácího brankáře.
44:03'
Černého střela proletěla nad brankou Polívky.
43:21'
Drtinova střela od modré čáry proletěla vedle domácí branky.
42:50'
Wágner obešel obránce a hledal spoluhráče před brankou. Jeho přihrávka však nikoho nenašla.
42:36'
41:35'
Tak tuhle přesilovou hru si domácí za rámeček nedají. Holý vybojoval kotouč na modré čáře a vysunul Nedvídka do přečíslení dva na jednoho. Útočník hostů přihrávkou našel ONDŘEJE KOPTU, který dostal kotouč do domácí branky. Asistence: Lukáš Nedvídek, Jan Holý.
40:58'
Hosté vyhazují kotouč za domácí branku.
40:34'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Zdeněk Doležal – 2 min., hákování).
40:01'
Oba celky přicházejí na ledovou plochu.
Ve druhé části jsme viděli hned tři branky. Na Šafránkovu branku zareagoval ve 32. minutě Wágner. Nadějný výsledek však vydržel pouze pár minut. Rychlé přečíslení hostů zakončil ranou do prázdné branky Jankovský. Domácími třetí branka otřásla a hosté měli několik příležitostí rozhodnout zápas. Přinese třetí třetina dravé mužstvo domácích, nebo je hosté nepustí do hry? To zjistíme zhruba v 19:35.
40:00'
39:38'
Domácí dohrávají třetinu s pukem za vlastní brankou.
39:13'
Polívka vyjel z branky a přikryl kotouč před přijíždějícím Chrpou.
39:07'
Nadějný útok domácích zastavil ofsajd.
38:57'
Nedvídkova přihrávka taktéž opustila hrací plochu.
38:35'
Ondráčkovo nahození nasměroval Rindoš do ochranné sítě.
37:54'
Dvořák raději přikryl kotouč před dotírajícím Kubicou.
37:32'
A mohlo být hůře pro domácí. Holého střela z prudkého úhlu těsně minula domácí branku.
36:55'
Hosté jdou znovu do dvoubrankového vedení. Přečíslení tři na jednoho zakončil přesnou střelou VÁCLAV JANKOVSKÝ. Asistence: Václav Krliš.
36:07'
Přečíslení tři na dva zakončil Tejral pouze do vyrážečky domácího brankáře.
35:30'
Hra se přelévá ze strany na stranu.
34:50'
Čárový rozhodčí k velké nelibosti domácí střídačky píská ofsajd.
34:25'
33:58'
Pražané jsou v pásmu a kombinují. Domácí brankář nemusí zasahovat.
33:24'
Rob vyhazuje puk a domácí střídají.
32:45'
Hosté se snaží rozhýbat domácí čtveřici, ta zůstává pohromadě.
32:23'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Patrik Kadeřávek – 2 min., držení protihráče).
32:12'
Kasík neudržel puk na modré čáře a čárový rozhodčí píská ofsajd.
31:25'
Domácí snižují na rozdíl jediné branky. Dvořák dlouhým vyhozením našel rozjetého Rindoše, ten místo střely volil přihrávku na FRANTIŠKA WÁGNERA, který střelou o tyč překonává Polívku. Asistence: Josef Rindoš, Tadeáš Dvořák.
30:54'
Cestrův pokus od modré čáry zastavila Kasíkova noha.
30:20'
Kadeřávek prověřil pozornost brankáře hostů, ten včas vystrčil pravý beton.
29:05'
Müler v situaci dva na jednoho volil přihrávku na Hejcmana, ten díky velké snaze obránce hostů nedokázal zakončit do odkryté branky!
28:37'
Nepřesná rozehrávka hostů končí zakázaným uvolněním.
27:23'
Rychlá Šafránkova střela skončila na pravém betonu domácího brankáře.
26:50'
Krliš se srdnatě bil proti dvěma obráncům domácích. Kotouč sice nezískal, ale domácí obránci vyhodili puk na zakázané uvolnění.
26:20'
Kotouč skončil na domácí střídačce. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
26:09'
Protiútok domácích zakončil Hejcman nad Polívkovu branku.
25:43'
25:31'
Ani sešívaným se v početní výhodě nedaří. Trhači drží kotouč mimo vlastní pásmo.
25:00'
Ringler vytlačil Kasíka do středního pásma.
24:38'
Domácí vyhazují a mohou střídat.
24:12'
Drtinovu střelu od modré čáry zablokoval jeden ze clonících útočníků.
23:43'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Šimon Szathmáry – 2 min., hákování).
23:05'
Hosté jdou do dvoubrankového vedení. Doležal zastavil přihrávku ve středu hřiště a rozjel protiútok na jehož konci zakončoval DAVID ŠAFRÁNEK do prázdné branky. Asistence: Zdeněk Doležal, Lukáš Krejčík.
22:34'
22:14'
Trhači se stále nemohou dostat do útočného pásma.
21:35'
Domácím se nedaří návrat do útočného pásma.
21:01'
Szathmárymu střela od modré nevyšla a hosté mohou vyhodit kotouč.
20:32'
20:30'
Do druhé třetiny vstupují aktivněji domácí.
20:01'
Oba celky jsou připraveny na ledové ploše. Druhá třetina začne za několik okamžiků.
V první třetině jsme viděli rychlý hokej s šancemi na obou stranách. O jedinou branku se v úvodu postaral Martin Ondráček, který využil dvojnásobnou početní výhodu. Hosté v úvodu třetiny jednoznačně přehrávali Kadaň, domácí se však s přibývajícími minutami stávají vyrovnaným soupeřem. Druhá třetina začne přibližně v 18:46.
20:00'
19:20'
Na druhé straně se ke střele z mezikruží dostal Hejcman, ale přestřelil branku.
18:50'
Kopta s Nedvídkem ujeli do přečíslení dva na jednoho, druhý jmenovaný však nedokázal zpracovat kotouč.
18:18'
Tlačenici o kotouč za domácí brankou přerušuje jeden z hlavních rozhodčích. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
17:42'
Tůmova střela z pravého kruhu skončila v Polívkově lapačce.
16:51'
Slávistický tlak přerušují domácí vyhozením na zakázané uvolnění.
16:20'
Po rychlém protiútoku hostů se k puku dostal Jankovský. Szathmáry k němu dokázal včas přistoupit a obral hostujícího útočníka o kotouč.
15:20'
Domácí kombinují v útočném pásmu, ale nemohou se dostat ke střele.
14:24'
Kasíkovu střelu od modré čáry tečoval hráč v černožlutém. Domácí brankář dokázal na změnu směru zareagovat a včas vystrčil pravý beton.
13:52'
Tůma vyslal z levého kruhu rychlou střelu, Polívkova lapačka však byla na správném místě.
13:05'
Šmerha obešel obránce na modré čáře. Rychlé přečíslení následně zazdil nepřesnou přihrávkou.
12:42'
Další střelu od modré čáry poslal jeden z domácích hráčů do ochranné sítě.
12:35'
Barákova střela od modré čáry proletěla vedle domácí branky.
11:41'
Domácí vyhráli vhazování a zamířili do útoku. Slibný domácí protiútok zastavil jeden z obránců hostí, který poslal Adámka k ledu.
11:18'
Domácí vyhazují na zakázané uvolnění.
10:43'
Oba celky drží puk na své polovině hřiště. Ani jednomu z týmů se nedaří přechod přes červenou čáru.
09:16'
Rob se otočil kolem obránce, jeho slabá střela skončila na levém betonu Polívky.
08:32'
Po dlouhé době musel zasahovat také brankář hostů. Na Szathmáryho střelu sice neviděl, přesto dokázal puk vyrazit ramenem.
08:00'
Hosté drží kotouč v útočném pásmu a nepouštějí domácí do hry.
07:21'
Holého střela z ostrého úhlu prověřila pozornost domácího brankáře.
06:43'
06:24'
Barákova přihrávka nenašla obránce sešívaných a hosté opouštějí útočné pásmo.
05:44'
Hejcman se dostal ke kotouči a dokázal vyhodit. Domácí čtveřice tak může střídat.
05:07'
Kasíkova střela od modré čáry skončila ve Dvořákově lapačce.
04:41'
Po zmatcích v domácí obraně se před Dvořáka natlačil Kubica. Útočník pražanů však trefil pouze domácího brankáře.
04:07'
Domácí drží kotouč ve středním pásmu.
03:29'
Hosté po minutě hry využívají dvojnásobnou výhodu. Střelu vyrazil Dvořák pouze na hůl MARTINA ONDRÁČKA, který poslal kotouč do odkryté klece. Asistence: Jaroslav Kasík.
03:03'
Hosté se snaží rozhýbat domácí trojici rychlou kombinací.
02:40'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Trefný – 2 min., podražení + 2 min., krosček).
02:22'
Novákova prudká střela od modré čáry proletěla nad domácí brankou.
01:48'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (František Wágner – 2 min., vysoká hůl).
01:36'
K odraženému kotouči se dostal Kopta, ale jeho střela z ostrého úhlu šla vedle domácí branky.
00:54'
Rob hledal před brankou některého ze spoluhráčů. Ke kotouči se však dostal jeden z obránců hostů, který jej poslal do středního pásma.
00:25'
Úvodní vhazování vyhráli domácí. Brzy však o kotouč přišli.
00:01'

SK Trhači Kadaň: Tadeáš Dvořák (Danylec) – Trefný, Cestr, Szathmáry, Blaha, R. Černý, Kadeřávek – J. Müller, Hejcman, Krejčiřík – Kohút, Rob, Chrpa – Wágner, Tůma, Adámek – Rindoš, Ringler, Havlíček.

HC Slavia Praha: Polívka (Frodl) – J. Drtina, J. Novák, Barák, Kasík, Kolařík, J. Holý – L. Krejčík, Šafránek, Z. Doležal – M. Ondráček, Šagát, Kubica – Kopta, Nedvídek, Šmerha – Jankovský, Krliš, Tejral.

Rozhodčí: Zubzanda, Veselý – Coubal, Toman.
SK Trhači Kadaň

Mladý tým Trhačů se v úvodu WSM ligy trápí. Ze čtyř odehraných zápasů si nepřipsal ani bod a skóre 9:22 svědčí o problému v zadních řadách. První dvě kola přinesla těsné prohry – s kladenskými Rytíři 2:3 a s Frýdkem-Místkem 3:4. Poté přišel výprask na domácím ledě od Zubrů z Přerova, kde na domácí jednu branku odpověděli hosté hned devětkrát. Ani litoměřický led změnu nepřinesl, Stadion ve druhé části ovládl hru a Trhači už jen dotahovali. Na konečných 3:6 upravoval v 57. minutě při svém druhém startu ve WSM lize Patrik Kadeřávek.

Nejproduktivnějším hráčem domácích je Luboš Rob(1+3). Nejlepším domácím střelcem je navrátilec Jan Müller(2+1). který minulou sezónu začal právě v dresu pražského celku. Nejproduktivnějším obráncem je veterán Jakub Trefný(1+2), který si minulý týden připsal již 800. start ve druhé nejvyšší soutěži. V brance domácích si dva starty připsali Tadeáš Dvořák (85,11% úspěšnost zásahů) a Štěpán Lukeš(79,8%).
HC Slavia Praha

Hosté se po třech kolech nacházejí na 12. místě se třemi body a skóre 6:9. Pražané v prvním kole porazili Havířov 5:1. Poté však přišly dvě ztráty. Nejdříve s budějovickým Motorem, kterému podlehli stejným rozdílem 1:5, a poté překvapivé domácí zaváhání s Prostějovem. V Edenu se na branku čekalo až do 40. minuty, kdy skóroval Venkrbec. Ve třetí třetině hosté nejdříve využili dvojnásobnou početní výhodu a v závěru Nouza přidal třetí branku do prázdné branky.

Nejproduktivnějšími hráči pražské Slavie jsou Lukáš Krejčík(4+0) a David Šafránek(0+4). Nejproduktivnějším obráncem je veterán Jiří Drtina(0+2). V brance se představili Dominik Frodl(2 zápasy, 89,7% úspěšnost zásahů) a Patrik Polívka(1 zápas, 91,7% úspěšnost zásahů).

Kapitán sešívaných Jan Novák o zápase v Kadani: "Jedeme si tam pro výhru, musíme zvýšit důraz, zrychlit, zjednodušit tu hru, pak věřím, že můžeme uspět.“
Přeji příjemný středeční podvečer. Dnes se utkají dva celky, kterým úvod letošního ročníku WSM ligy nevyšel podle představ – SK Trhači Kadaň a HC Slavia Praha.