1. česká hokejová liga - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Přerov : Kadaň - 18. října 2017   18:00

Přerov
Přerov
03:18' T. Sýkora (Plášek, Chmelíř) • 24:50' Milan Procházka (M. Novotný)
2:1
(1:0, 1:1, 0:0)
Kadaň
Kadaň
25:23' Šťovíček
Přerov
Šimboch (Klimeš) – Malina, Chmelíř, M. Novotný, Čáp, Pala (A), Zbořil – Plášek (A), T. Sýkora (C), Š. Kratochvíl – Milan Procházka, Pšurný, Fořt – Koblar, Berger, F. Dvořák – Goiš, Šlahař, Václavek.
Čech, Skopal – Bryška, Bubela
MEO Aréna
1620 diváků
Kadaň
Tadeáš Dvořák (Danylec) – Trefný, R. Černý, Blaha, Hlaváček, Cestr, Kadeřávek – J. Havel, Hejcman, Tůma – Šťovíček, Kůs, Chrpa – Szathmáry, Rob, Dufek – Krejčiřík, Tupý, Kohút.

Je konec. Přerov se nakonec ubránil a těsně porazil Kadaň 2:1. Ta dnes hrála velmi dobře, obětavě, ale ani na bod to nakonec neskončilo. Se svým výkonem však mohou být spokojení a těšit se na další zápasy, ve kterým se jim snad bude dařit lépe.
59:47'
Nahození minulo bránu a Přerov vyhazuje.
59:28'
Trhači mohutně dohánějí, Šimboch spolu s obranou ale zatím odolává.
59:06'
Oddechový čas pro domácí.
59:06'
Pumelice od modré minula branku a Přerov vyhazuje na zakázané uvolnění.
58:24'
Střela od modré neprošla přes hradbu těl a Přerov vyhazuje, to už je soupeř v šesti.
57:55'
Kadaň se usadila ve třetině a snaží se něco udělat se zápasem. Domácí však vyhazují.
57:12'
Oddechový čas pro hosty.
56:34'
Šimboch ukryl střelu Hejcmana z mezikruží v lapačce. Hosté se nevzdávají.
56:29'
Hra vysokou holí připravuje Trhače o pásmo.
55:43'
Ten prohrál souboj u mantinelu a Zubři tak opět přenášejí hru před Dvořáka.
55:07'
Zubrům se nepovedla kombinace v útočné třetině, nyní je tak řada na soupeři.
54:47'
Kadaň se ocitla na dostřel, ale po špatné přihrávce o puk přišla a s ním tak operuje soupeř.
54:19'
Stále se bojuje v dostatečné vzdálenosti od Šimbocha, což domácím vyhovuje.
53:41'
Zakázané uvolnění Kadaně po špatném pasu z vlastního obranného pásma.
53:26'
Nahození na tyč k brance Dvořáka nepropadlo, Přerov se však drží v útočné třetině a to mu jistě vyhovuje.
52:55'
Další vyhození Trhačů. Zubrům se přesilová hra vůbec nepodařila.
Dnešní utkání sleduje 1620 diváků.
52:01'
Dvořák drží kotouč, vhazovat se bude po jeho levici.
51:57'
Hosté znova vyhazují kotouč přes všechny čáry a šetří cenné vteřinky.
51:24'
Přerov netrefil branku, ke kotouči se dostal soupeř a rychle odpálil kotouč do bezpečí.
50:54'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Vojtěch Krejčiřík – 2 min., napadení).
50:29'
Sýkora vybojoval puk a Přerov se dostal i ke střele, pokus Chmelíře ale Dvořáka moc neohrozil.
50:05'
Zatím asi ne. Šimboch si dojel pro puk až k bodu pro vhazování v jeho třetině a přerušuje dlouhou pasáž bez střídání.
49:42'
Hra je však znova na druhé straně hřiště. Dočkáme se nějaké branky?
49:07'
Hraje se nahoru dolu. Po neúspěšném snažení Přerova je to znova Kadaň kdo touží vyrovnat.
48:12'
Pala si sjížděl ke střele, ale to se mu nepovedlo. Soupeř šel do protiútoku a pořádně zatopil Šimbochovi, ten ale vyrazil kotouč a i s následným pokračováním akce si věděl rady.
47:38'
Z mezikruží pálil trefný, ovšem těsně minul pravou tyč branky soupeře.
47:18'
Zubři už jsou v plném počtu, Kadaň ale stále hraje velmi aktivně.
46:53'
Krátká přesilovka asi gólem neskončí. Střely míjely cíl a nakonec jedna z nich po teči skončila v ochranné síti.
46:28'
Šimboch znova vyrazil puk, Trhači jsou ale stále usazeni ve třetině.
45:58'
Hosté kombinují ve své třetině a připravují se na útočný výpad.
45:20'
Nepříjemnou střelu Roba Šimboch dokázal pokrýt a drží svůj tým.
45:08'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Sýkora – 2 min., hákování).
44:26'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Marcel Hlaváček – 2 min., napadení).
44:05'
Domácí brankář opět drží kotouč. Přerov je pod evidentním tlakem.
43:59'
Odražený kotouč se třepotá v ochranné síti. Hra je opět přerušena.
43:35'
Velký závar před Dvořákem gólem neskončil a Kadaň vyrazila do rychlého protiútoku. Šimboch ale drží kotouč.
42:58'
Zubři čekají za vlastním brankářem na vystřídání. Nakonec vybojovali alespoň vhazování po levici Dvořáka.
42:29'
Hosté zazlobili před Šimbochem, ale ke střele se nakonec nedostali. Ten navíc nyní skončil na střídačce Přerova.
41:57'
Zatím se jim to však nedaří s musejí počkat s pukem za vlastní brankou na prostřídání formací. To už jsou oba týmy v pěti.
41:27'
Hosté začali nebojácně a snaží se vymyslet způsob, kterým by mohli srovnat stav utkání.
41:00'
Procházka číhal na kotouč u tyčky brány soupeře, ale puk se k němu nakonec nedostal.
40:28'
Rychlý ofsajd Kadaně. Hra je tedy přerušena.
40:01'
Máme za sebou druhou třetinu, která nabídla branku na obou stranách. Domácí opět velmi aktivně naskočili do třetiny a dočkali se branky, velmi lacině však inkasovali a před třetí třetinou je tak vše stále velmi otevření. Poslední perioda začne zhruba v 19:45.
40:00'
39:50'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Marcel Hlaváček – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Radomír Pala – 2 min., hrubost).
39:24'
Domácí brankář však zatím odolává a zdá se, že Přerov půjde to třetí třetiny ve výhodě.
38:50'
Další vhazování před Šimbochem, hosté dosti tlačí.
37:28'
Další vyhozený kotouč. tuto přesilovou hru si hosté za rámeček nedají.
37:07'
A znova. Domácí se brání velmi dobře.
36:57'
Přerov opět vyhazuje, Kadani se zatím tato přesilová hra moc nedaří.
36:36'
Trhači jsou zpět. Kotouč však skončil v ochranné sítě a bude se vhazovat po levici Šimbocha.
36:08'
Zubři vyhazují a šetří cenné vteřinky z oslabení.
35:45'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Martin Novotný – 2 min., hrubost).
35:29'
Dlouhý pas minul hokejku Šlahaře, zakázané uvolnění.
34:59'
Po dlouhé době na dostřel branky i Kadaň. Ne však na dlouho. Zubři zpět u puku.
34:26'
Střela z mezikruží zamířila vedle a následná přihrávka až k Šimbochovi.
34:00'
Je to tak, Přerov je však stále usazen ve třetině.
33:47'
Hosté navíc vyhazují a pravděpodobně se tak ubrání.
33:13'
Novotný dostal zajímavou přihrávku, ale vůbec netrefil branku.
32:59'
Přerov je zpět. Podaří se mu něco vymyslet?
32:30'
Hosté se dokázali dostat k puku a ihned jej vyhazují do bezpečné vzdálenosti od branky.
32:03'
Zubři kombinují ve třetině soupeře, první střelu však Dvořák vyrážečkou vytěsnil.
31:43'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jiří Tupý – 2 min., vysoká hůl).
31:26'
K dorážce se málem dostal Koblar, ale chybělo mu pár centimetrů. Obrana soupeře je již hodně unavená.
31:00'
K teči se dostal Fořt, ovšem jeho pokus Dvořák dokázal vytěsnit.
30:32'
Rána od modré trefila pouze obětavého hráče Kadaně a stejně tak ta druhá. Přerov ovšem stále tlačí.
30:01'
Hra je přerušena. Opravuje se nějaký problém s ledem.
29:50'
Plášek dostal dobrou křižnou přihrávku, ovšem nedokázal ji zkrotit dostat se k zakončení.
29:16'
Kadaň vyrovnala opět hru a hodně zlobí soupeře. Šimboch si však se střelou ze spodní hranice kruhů dokázal poradit.
28:46'
Ofsajd Přerova.
28:24'
Střela z pravého mantinelu skončil na betonu Šimbocha, který ji vyrazil jen před sebe, ale jeho spoluhráči to zvládli.
27:43'
Stále však nemá vyhráno, Přerov hraje velmi aktivně.
27:01'
Plášek vybojoval puk v mezikruží soupeře, zamíchal s ním, ale následnou přihrávkou neposlal spoluhráče do vyložené šance. Kadaň se ubránila.
26:34'
O kotouč se bojuje ve středu hřiště.
25:57'
Jiří Goiš utekl po levé straně, pokusil se najít mezírku mezi betony Dvořáka, ovšem neuspěl a ani následnou dorážkou. Další gól tak tak rychle neuvidíme.
25:23'
Kadaň právě vstřelila branku!
Soupeř však rychle snižuje. MARTIN ŠŤOVÍČEK využil zmatků před brankou Přerova a díky svému důrazu se dostal k puku, který dokázal poslat do sítě. Bez asistence.
24:50'
Přerov právě vstřelil branku!
Domácí znova vstupují parádně a přidávají další branku. Střelu od modré dokázal tečovat MILAN PROCHÁZKA a puk se dostal až za záda brankáře soupeře. Asistence: Martin Novotný.
24:23'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Martin Tůma – 2 min., držení protihráče).
24:13'
Kadaň se ve druhé třetině ještě nedostala do útočné třetiny soupeře. Teď se v ní však bude vhazovat. Hra vysokou holí.
23:43'
Ofsajd Přerova kazí jeho útočné snažení.
23:36'
Dvořák zasáhl proti střele od modré ramenem a chvíli vůbec netušil kam kotouč dopadne.
22:49'
Přerov začal druhou třetinu hodně aktivně, zblokovaná střela Dvořáka sice dopadla až k brance, ovšem Dvořák je dnes velmi pozorný.
22:17'
Protečování Koblara bylo bez potřebné razance a brankář Trhačů s tímto pokusem tak neměl moc práce.
22:01'
21:42'
Přerov ovšem pokračuje ve velmi aktivní hře a snaží se využít přesilovku. Z prostoru před brankou ovšem Fořt zklamal a Dvořák jej vychytal.
20:57'
Domácí ale pokračují v tlaku, Dvořák stále odolává a šestý pokus už se obráncům Přerova nepovedl, Trhači se osvobozují.
20:28'
Úvodní buly vyhráli Zubři, kteří se také dostali k první střele, ale Dvořák si poradil s ní i s dalšími dvěma pokusy od modré čáry.
20:01'
Máme za sebou první třetinu, která začala hodně zajímavým hokejem a aktivitou domácích, ti za to byli také odměněni gólem, ovšem od té doby hra začala pokulhávat. Kromě šance Kadaně na vyrovnání z hole Dufka jsme nic zajímavého neviděli a nezbývá než doufat, že se to zlepší ve druhé periodě. Ta začne zhruba v 18:50.
20:00'
19:59'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Martin Šťovíček – 2 min., hákování).
19:47'
Střela Kadaně těsně minula branku a to je nejspíše vše, co se v první třetině stane.
19:08'
Úmyslný ofsajd Přerova. Hra se ještě přesune před domácího brankáře.
18:48'
Na druhé straně zazlobili právě Zubři, ovšem ani oni se po přihrávce před branku ke střele nedostali.
17:58'
Dufek měl na holi vyrovnání! Dostal skvěle namazáno před branku, ovšem skákající puk netrefil a Zubři vyvázli bez úhony.
17:33'
Oba týmy v plném počtu a bude se znova vhazovat před Dvořákem.
17:28'
Přihrávka rukou posílá puk do obranné třetiny Trhačů.
17:04'
Nahození Kadaně opět získali domácí, kteří čekají za brankou na prostřídání formací.
16:38'
Hraje se v opravdu pomalém tempu. Puk drží Zubři a nikam se neženou.
15:59'
Hosté vyrazili do útoku, ovšem jejich střelu od modré zblokoval Černý a musí tak rychle opět bojovat o kotouč.
15:33'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Karel Plášek – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Dufek – 2 min., hrubost).
14:59'
Pokus o pas se Zubrům nepovedl, Kadaň dokázala dát do přihrávky hokejku a získat puk pro sebe.
14:28'
Šimboch ukryl padající puk v lapačce a rychle rozehrál. Hra se tak nebude přerušovat.
13:52'
Dvořák však neměl s nahozením sebemenší problém. Raději ale kotouč podržel a domácí si tak vynutili vhazování v útočné třetině.
13:25'
Tupý prohrál osobní souboj při přechodu modré čáry a na druhou stranu tak může vyrazit soupeř.
12:59'
Hra se oproti začátku hodně vyrovnala. Zubři ubrali na tempu a nechávají Kadaň trochu více hrát.
12:33'
Velmi zajímavá střela Zubrů pořádně provětrala Dvořáka, který se ovšem nenechal zaskočit a drží puk ve výstroji.
12:02'
Ta přišla až nyní, ovšem Šimboch ji srazil do ochranné sítě a navíc i končí oslabení soupeře.
11:42'
Trhači zamkli svého soupeře, zatím tomu však chybí střela.
11:21'
Zubři znova vyhazují přes všechny čáry.
10:57'
Rob zkusil překvapit Šimbocha střelou z točky, ale byl ve velkém úhlu a neměl tak moc šancí.
10:27'
Domácí vyhodili kotouč a šetří tak cenný čas.
10:02'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Milan Procházka – 2 min., držení protihráče).
09:36'
Souboj o puk u mantinelu trval příliš dlouho. Rozhodčí tak píská a bude se vhazovat po levici Šimbocha.
09:06'
Dvořák si poradil se střelou z vrcholu kruhů a vyrazil kotouč do ochranné sítě.
08:46'
Zakázané uvolnění hostů, kteří si pomohli pouze vyhozením přes všechny čáry.
08:14'
Přerov se po delší době dostal na dostřel branky, bojuje se ale v rohu mantinelu. Kdo uspěje v tomto souboji?
07:34'
Dufek se snažil najít někoho ze svých spoluhráčů ve třetině, ovšem to se mu nepovedlo a místo toho Kadaň přišla o pásmo.
06:53'
Domácí jsou pod tlakem. Hosté se nechtějí dát lacino a přáli by si oplatit debakl z domácího stadionu.
06:18'
Trhači se usadili v útočné třetině, zatím však ne a ne dostat se ke střele. S tou jedinou si Šimboch po zákroku betonem poradil.
05:46'
Hra se poněkud vyrovnala, sledujeme hlavně hodně soubojů o kontrolu kotouče.
05:01'
Přerov vybojoval puk a opět pospíchá vpřed k brance Dvořáka. Jejich střela byla zblokována, ale nápor pokračuje.
04:32'
Po delší době se v útoku ukázala i Kadaň. Tůma si vyjel zpoza brány, ale pozorného Šimbocha nepřekvapil.
04:02'
Zubří pokračují v útočné smršti, teď je ovšem zbrzdil ofsajd, ve kterém se ocitli při přejezdu modré čáry.
03:18'
Nápor domácích je úspěšný. Zubři využili přečíslení a s šancí si brilantně poradili. Plášek nahrával na TOMÁŠE SÝKORU a ten si s přesunujícím se brankářem dokázal poradit. Asistence: Karel Plášek, Lukáš Chmelíř.
02:53'
Rychlá akce Zubrů skončila střelou od pravého mantinelu, ale vůbec netrefila branku. Kotouč tak vyjel až z pásma a končí za Šimbochem.
02:17'
Ofsajd Kadaně, hra je tak přerušena a bude se vhazovat ve středním pásmu.
02:00'
Trhači vyhazují a zatím se úspěšně brání.
01:28'
Zubři jsou usazení v útočné třetině. Podaří se jim dostat se do nějaké šance?
00:58'
Na druhé straně se ukázali i hosté, ovšem ke střele se nedostali, obrana soupeře zapracovala na jedničku.
00:28'
Čáp napřáhl od modré čáry a dal vědět, že domácí dnes budou chtít hodně rychle do vedení. Dvořák byl ovšem proti.

SK Trhači Kadaň

Kadani se absolutně nedaří. Letošní sezóna je tak pro ně zatím spíše utrpení. Ve čtrnácti zápasech bodovali pouze při dvou výhrách, zbylých dvanáct zápasů prohráli při nepříliš lichotivém skóre 31:63.

V posledních zápasech však Trhači relativně potrápili Karlovy Vary a v posledním kole hlavně Kladno, které nakonec zvítězilo pouze 3:2. Nadechuje se tak Kadaň k lepším výsledkům? Těžko říci. Doufejme ale, že ano. Fanoušci by si to jistě zasloužili.

Jednoznačnými tahouny týmy jsou obránce Jakub Trefný (2+6), Darek Hejcman (4+4) a Luboš Rob (3+5). Podaří se jim i dnes provětrat obranný val soupeře?
HC ZUBR Přerov

Přerov zatím předvádí v této sezóně skvělý hokej a drží se stále kolem špice tabulky. Momentálně je na pátém místě se ztrátou šesti bodů na Karlovy Vary. To vše díky tomu, že Zubři si zatím připsali celkově osm výher a šest proher při skóre 35:28.

Zubři si nedávno prošli krizí, kdy se jim přestalo dařit v koncovce a ve čtyřech zápasech dali pouhé dva góly. Přerov se tak posunul tabulkou hodně dolů, ale zdá se, že pád je již zažehnán. V posledním zápase totiž nakoplo derby v Prostějově, kde vyhráli 2:1.

Stále to ale v koncovce nebylo úplně ono a dnes to tak budou chtít domácí rozhodně napravit a nakopnout se k lepším výsledkům. A kdy jindy, než proti Kadani by měl být ten ideální čas?

K úspěchu by měl táhnout hlavně Roman Pšurný, nejlépe bodující hráč Zubrů s jedenácti body za čtyři góly a sedm asistencí. Nejlepším střelcem je Milan Procházka s pěti góly.
Dobrý den u dalšího kola WSM ligy. V dnešním zápase změří své síly Přerov s Kadaní.