1. česká hokejová liga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Havířov : Litoměřice - 8. září 2018   17:30

Havířov
Havířov
31:27' Bambula (Cihlář, Macuh) • 42:04' Maruna (Dudek, Haas) • 50:31' Houdek  • 59:13' Kurovský (Luža)
4:2
(0:1, 1:1, 3:0)
Litoměřice
Litoměřice
07:57' J. Kloz  (M. Kadlec, Korkiakoski) • 26:11' Gaspar  (M. Havelka, Flynn)
Havířov
Bláha (Matoušek) – Chroboček, Matai, Luža, Houdek, Dudek, Staněk, Ševěček – Rehuš, F. Seman (A), R. Veselý – L. Bednář, Haas (A), Maruna (C) – Kurovský, Pořízek, Gřeš – Bambula, Cihlář, Macuh.
Skopal, Přikryl – Lukš, Novák
Gascontrol Aréna, Havířov
Litoměřice
Tomáš Král (Michajlov) – Marcel, Pavlas (C), Gaspar, Smetana (A), Buchtela, Jebavý (A) – M. Kadlec, J. Kloz, Korkiakoski – Kusý, Válek, Eret – Jirásek, Flynn, Voženílek – J. Dvořák, Pochobradský, M. Havelka.

Ve třetí třetině byli jasně lepším týmem domácí, kteří dokázali otočit zápas a zvítězit konečným výsledkem 4:2. Další domácí zápas sehrají havířovští hokejisté ve středu 12.9.2018 od 18:00. Tak určitě doražte do GASCONTROL Arény nebo sledujte náš onlajn přenos.

Ode mě je to dneska vše. Přeji všem pěkný večer a naviděnou.
59:13'
Havířov právě vstřelil branku!
Do odkryté branky se trefuje a střílí čtvrtý havířovský gól DANIEL KUROVSKÝ. Asistence: Patrik Luža.
58:38'
Litoměřicím se nedaří se usadit v útočném pásmu Havířova.
56:14'
Domácí publikum povzbuzuje domácí hráče a přeje si vidět ještě jeden gól.
55:57'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Marcus Korkiakoski – 2 min., podrážení).
55:47'
Rozhodčí signalizuje trest a domácí si tak zahrají svou další přesilovku.
54:39'
Domácí momentálně prověřili Krále opět několika střelami a drží Litoměřické hráče pod tlakem.
53:59'
Zakázané uvolnění hostí.
53:47'
Seman si snažil nahodit puk o mantinel za Královou brankou. Puk však k němu zpátky nedoputoval.
52:35'
Litoměřice se snaží ještě s utkáním něco udělat, domácí jsou však pozorní a nepouštějí hosty do těsné blízkosti Bláhovy branky.
52:02'
Přihrávka rukou na straně havířovského celku.
51:05'
A opět Ondřej Bláha ukazuje svůj další úspěšný zákrok a drží tak vedení havířovského celku.
50:31'
Havířov se ujímá vedení. Třetí branku havířovského celku střílí TOMÁŠ HOUDEK. Bez asistence.
49:45'
Bláha pěkným zákrokem výráží Válkovu střelu vysoko do ochranné sítě.
49:29'
Cihlářovo nahození končí v Králově lapačce.
48:47'
Ztečovaný puk Litoměřickým hráčem končí v v ochranné síťi.
48:26'
Ofsajd domácích.
47:32'
Kadlec po vlastní minele v obranném pásmu domácích přichází o puk.
47:25'
Kusému sjel puk z hole a ten poté končí v Bláhově lapačce.
47:06'
Dnešní utkání sleduje 976 diváků.
46:34'
Jebavý zkusil na Bláhu blafák. Ten však na poslední chvíli zamezil projetí puku za brankovou čáru betonem.
44:42'
Luža zajel až do obranného pásma hostů, přihrávka od Honzy Maruny však byla nepřesná a Lužovi se otřela jen o čepel hokejky.
43:48'
Buchtela střelou z úhlu míjí Bláhovu branku.
42:59'
Král se zapojil do rozehrávky Litoměřic a posílá puk na Smetanu.
42:39'
Ofsajd hostí.
42:04'
Havířov vyrovnává stav zápasu a za sloužil se o to střelec druhé branky JAN MARUNA. Asistence Jakub Dudek, Marek Haas.
40:59'
Střelou přímo z buly zkouší havířované Královu pozornost.
40:24'
Hosté zakládají svou první útočnou akci ve třetí třetině.
40:01'
Hráči již vjíždí na led. Třetí třetina za malou chvíli začne.
Druhá třetina přinesla gólovou radost na obou stranách. Oba týmy jdou do šaten opět s jednobrankovým rozdílem. Domácí budou jistě chtít převrhnou vítězství na svou stranu a třetí třetina bude tudíž jistě velmi zajímavá.Poslední třetina začne cca v 19:07.
40:00'
39:24'
Kurovský svou dělovkou míří mimo.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:24'
Pavlas zachytil rozehrávku domácích na modré čáře.
37:13'
36:13'
Cihlář se snažil najít před brankou Macuha, ten však netrefil puk.
35:13'
Jirásek zachytil puk na modré čáře. Jeho nahození však bylo nepřesné a končí v rohu kluziště.
34:03'
Pěknou kombinaci předvedli havířovští hokejisté v útočném pásmu. Netrefili však branku.
32:57'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Michal Pochobradský – 2 min., nedovolené bránění).
31:27'
Havířov snižuje! Prosadil se totiž střelec zatím jediné havířovské branky JAN BAMBULA. Asistence: Dominik Cihlář, Rok Macuh.
30:07'
Luža nezachytil puk na modré čáře a domácí tak přicházejí o pásmo.
29:19'
Maruna táhlou střelou od modré míří vedle.
28:44'
Litoměřice se osvobozují.
28:29'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Marcus Korkiakoski – 2 min., příliš mnoho hráčů).
27:46'
Bambula zakládá útočnou akci Havířova.
27:27'
27:10'
Marcelovo nahození míří vedle Bláhovy branky.
26:11'
Litoměřice právě vstřelily branku!
Litoměřice prosazují. Po chumlu před brankou se nakonec prosazuje MICHAEL GASPAR. Asistence: Martin Havelka, Oscar Flynn.
25:47'
Gasparovu přízemní střelu vyráží Bláha betonem do rohu.
25:08'
Gřeš nadvakrát prostřelil Litoměřickou obranu. Gól však vsítit nedokázal.
24:32'
Hráči Litoměřic jsou pod tlakem a nedokáží puk ze svého pásma vyhodit.
24:10'
Bambula se snažil prostrčit zpoza branky puk za Králova záda.
21:51'
Matai se snažil odražený puk dostat za Králova záda. Ten však puk vyrazil betonem.
21:33'
Hra je nyní 4 na 4.
21:32'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Denis Kusý – 2 min., napadení).
21:24'
Litoměřicím se nedaří udržet puk v útočném pásmu.
20:56'
Domácí se osvobozují.
20:32'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Radek Veselý – 2 min., držení).
20:11'
Pavlas prověřil Bláhu hned v úvodu druhé třetiny.
20:01'
Hráči již vjíždí na led. Druhá třetina za malou chvíli začne.
První třetina přinesla pěkné momenty na obou stranách. Gól však padl jen na straně hostí, když dokázali využít přesilovku. Litoměřice jsou do šaten tudíž s jednobrankovým náskokem. Druhá třetina začne cca v 18:14.
20:00'
19:44'
Rehuš byl nepříjemně naražen na hrazení. Je ale v pořádku a pokračuje dál ve hře.
19:00'
Běží poslední minuta první třetiny.
18:50'
Po střele jednoho z Litoměřických útočníku se bude vhazovat po levé straně Bláhovy svatyně.
18:25'
Domácí jsou ke konci první třetiny aktivnějším týmem na ledě.
17:44'
Rehuš zpracoval puk rukou, v zápětí o něj však přišel.
17:21'
Dudek svou dělovkou trefuje lapačku krále.
16:58'
Po skrumáži před brankou nakonec rozhodčí přerušuje hru a bude se vhazovat po pravé straně Krále.
16:10'
Seman trefil pouze obránce. Puk míří do středního pásma.
15:46'
Přihrávka rukou na straně Havířova. Bude se vhazovat.
15:38'
AZ po nepřesné přihrávce přichází o puk.
14:55'
Chroboček obral Kloze za brankou o puk.
14:08'
Veselý trefuje boční síť Královy branky.
13:21'
Havířovští hrají první přesilovku. Ta se jim zatím daří a drží hosty pod tlakem.
12:16'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Eret Petr – 2 min., držení).
11:40'
Haas bojuje v rohu kluziště o puk.
11:06'
Kusý opět prověřil Bláhu v brance. Ten však svou mrštnou lapačkou zachytil puk.
09:30'
Litoměřice jsou po vstřelení gólu aktivnějším týmem a zakládají spoustu útočných akcí.
07:57'
Litoměřice využívají svou první přesilovku v zápase a ujímají se vedení. Branku vstřelil JAN KLOZ. Asistence: Martin Kadlec, Markus Korkiakoski.
07:16'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Patrik Luža – 2 min., hákování).
07:07'
Válek s těsné blízkosti míjí branku.
05:57'
Domácí přicházejí po nepřesné přihrávce o puk.
05:01'
Domácí sice přišli o útočné pásmo, ale hned na to vybojovali puk a zakládají další útočnou akci.
04:19'
Eret u těsné blízkosti prověřil Bláhu v brance. Ten chytá jeho střelu do lapačky.
03:02'
Eret zakládal akci, ale havířovští hráči ji vystihli na půlce a zmocňují se puku.
02:52'
Veselý podruhé v samostatném úniku na krále neuspěl.
02:24'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Rok Macuh – 2 min., držení).
01:42'
Kurovský těsně minul po beckhendové kličce branku.
01:06'
00:29'
Veselý pěknou střelou prověřil Veselý Krále v brance.
00:01'
Úvodní buly vyhráli domácí hráči.
00:01'
HC Stadion Litoměřice

Litoměřice, hrají první ligu od roku 2010, kdy se jim podařilo se do ní vybojovat z druhé ligy, kterou v ročníku 2009/2010 vyhráli, když ve finále porazili HC Most 3:2 na zápasy. To je ale už minulost. V tomto ročníku CHANCE Ligy, budou jistě chtít Litoměřice uhrát co nejlepší výsledky a nasbírat co největší počet bodů, zajištující co nejlepší místo v tabulce. Když se ale ohlédneme na minulou sezónu, tak ta nebyla pro Litoměřice moc úspěšná. Nakonec Litoměřičtí hokejisté obsadili 11. příčku a tudíž se neprobojovali ani do Play-Off. Bude tato sezóna pro Kališníky úspěšná? To se opět ukáže až po odehrání všech kol letošního ročníku CHANCE Ligy. Každopádně klub jde do soutěže opět jako partner svazového projektu Dukla a i letos tak bude dávat velký prostor mladým hráčům z reprezentačních výběrů.

Litoměřice, budou v této sezóně trénovat trenéři David Bruk, a Daniel Tvrzník.

Přípravné duely:

Litoměřice – Kladno 2:1
Litoměřice – Salzburg B 2:1 (hráno v Brně)

Sestava Litoměřic v posledním utkání:

Král (Michajlov) – Smetana, Pavlas, Marcel, Gaspar, Buchtela, Jebavý, Málek – Korkiakoski, Kloz, Václavek – Eret, Válek, Kusý – Voženílek, Flynn, Jirásek – Havelka, Pochobradský, Šik – Machač

AZ RESIDOMO Havířov

Havířovští hokejisté před novou ligovou sezónou výrazně obměnili a omladili tým. Uvidíme, jaké výkony budou v následující sezóně předvádět a zda dokáží upoutat svými výsledky Havířovské publikum? Jak se jim povede, ukáží až následující zápasy. Všichni hráči jsou již natěšeni a jsou dobře připraveni na své první ligové utkání. V minulém ročníku 1. ligy, se havířovští hokejisté po náročné sezóně umístili na pěkném 7. místě, a tím postoupili do Play-Off, kde následně vypadli s Českými Budějovicemi.

Krakow – AZ 0:5

Svůj poslední zápas odehráli hokejisté v Krakově, kde vyhráli 0:5 a zpravili si tak chuť, když Krakovu vrátili domácí porážku 1:4.

Havířovskou střídačku povede v této sezóně Jiří Režnar a asistovat mu bude Patrik Rimmel, který je zároveň také manažerem klubu.
Sestava Havířova z posledního odehraného utkání:

Bláha – Chroboček, Matai, Dudek, Luža, Šendera, Mrowiec – Juhász, Seman (A), Rehuš – Maruna (C), Haas (A), Bednář – Gřeš, Pořízek, Bambula – Macuh, Cihlář, Pawliczek

Kdo bude v souboji dvou velmi mladých týmů úspěšnější? Nechme se překvapit a sledujte náš onlajn přenos. Zápas začíná v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.