1. česká hokejová liga - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kadaň : Litoměřice - 15. října 2018   18:00

Kadaň
Kadaň
10:02' Šťovíček (J. Holý) • 13:32' Trefný (Kůs, Chlouba) • 33:08' Šulek (J. Svoboda, Říha)
Litoměřice

Kadaň si ve třetí třetině pohlídala náskok a úřipisuje si další tři body do tabulky.
59:43'
Litoměřice si berou time-out!
59:43'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Martin Šťovíček – 2 min., vysoká hůl).
59:01'
Martin Michajlov přwedvedl zákrok večera, když se stihl včas přesunout proti střele Lukáše Klímy.
57:48'
Další pokusy domácích. Nejdříve Tuoý nahrával Müllerovi, který neuspěl. následně se puk dostal k dojíždějícímu Grebeňukovi, ale ani ten nebyl úspěšný.
56:30'
Kadaň se dostala opět do přečíslení, tentokrát bez střely.
55:46'
Ihned po vypršení trestu se pocedlo hostům vyhodit puk, zakázané uvolnění.
54:32'
Kadaň spíše šetří čas, než že by útočila.
53:38'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Ondřej Smetana – 2 min., pozdní dohrání).
53:30'
Hosté rozjeli pohlednou akci, ale na jejím konci byl hráč domácích.
52:25'
Dělovka Jakuba Trefného končí v lapačce hostujího gólmana.
52:02'
Zakázané uvolnění Litoměřic.
51:07'
Svoboda se snažil něco vymyslet, v tom mu zabránilo evidentní sekání, ale rozhodčí měl zakrytý výhled.
49:14'
Kadaň se vysvobodila vyhozením kotouče přes všechny čáry. k puku měl podle rozhodčích blíže jeden z domácích hráčů.
47:52'
Litoměřice se nyní usadili v útočném pásmu,domácí obrana je do střeleckých pozic nepouští.
47:10'
Hra se odehrává za brankou Michajlova.
46:10'
Vypadá to, že vše bylo v rámci pravidel, hra pokračuje bez vyloučení.
46:10'
Na ledě zůstal ležet jeden z hostujích hráčů, hra je přerušená a rozhodčí se radí.
45:32'
Tupého střela končí v moci Michajlova.
44:45'
Tentkrát vyhození zastavuje hruď hlavního rozhodčího.
44:15'
Domácí obránce vyhodil puk mimo hřiště, naštěstí pro něj s pomocí plexiskla.
43:33'
Kvasničkovu střelu od modré Pavlát vyráží.
43:08'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Svoboda – 2 min., podrážení).
42:42'
Zakázané uvolnění na straně hostů.
41:53'
Další únik, ve kterém byl Peter Jánský, který mířil nepřesně.
41:26'
Litoměřice se usadili před Michajlovem.
40:30'
Hosté mohli ihned na začátku třetiny snižit, ovšem Pavlát byl proti.
40:01'
Druhá třetina nabídla o něco hezčí hokej, než třetina první. Tentokrát byl k vidění gól jeden, a to z hole Ondřeje Šulka. Třetí perioda začne přibližně v 19:45.
40:00'
39:00'
Litoměřice byli blízko snížení stavu, ovšem teč jednoho z útočníků nebyla přesná.
37:51'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Müller – 2 min., hrubost).
37:23'
Peter Jánský měl na holi další gól, jeho pokus končí v lapačce hostujícího brankáře.
36:23'
Jaroslav Kůs vybojoval kotouč v rohu kluziště, následná střela od modré čáry ovšem nebyla přesná.
35:32'
Kadaň je teď jednoznačně lepším týmem na hřišti.
34:56'
Icing Kadaně.
33:08'
Kadaň právě vstřelila branku!
Jan Svoboda šikovnou přihrávkou našel zcela volného ONDŘEJE ŠULKA, který se střelou nad Michajlovu lapačku nemýlil. Asistence: Jan Svoboda, Lukáš Říha.
32:25'
Litoměřický útok zastavuje opět modrá čára, offside.
31:42'
Litoměřice se usadili v útočném pásmu.
30:17'
Litoměřice vyhazují až za Pavlátovu bránu.
29:31'
Kadaňští jsou sazeni před Michajlovem, ke střele se zatím nikdo z pětice hráčů neodvážil.
28:48'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Lukáš Válek – 2 min., vysoká hůl).
28:20'
Lukáš Blaha prověřil pozornost brankáře Michajlova, ten puk skryl do své lapačky.
27:35'
Dalši litoměřický pokus končí v nároči Dominika Pavláta.
26:48'
David Kvasnička vypálil z prostoru mezi kruhy, jeho pokus Dominik Pavlát likviduje betonem.
25:58'
Litomeřičtí zašlápli u mantinelu puk, rozhodčí je vykázal za modrou čáru.
25:29'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Alexandr Grebeňuk – 2 min., sekání).
25:14'
Jakub Trefný odpaluje kotouč za Michajlovo svatyni.
24:23'
Litoměřice rozjeli kolotoč, střelu od modré Pavlát kryje.
23:32'
Trhači se vysvobozují, puk je u Michajlova.
23:18'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Blaha – 2 min., nedovolené bránění).
22:55'
Další hostující pokus končí hvizdem čárového.
22:10'
Domácí dva hráči spěchali za odraženým pukem, toho se nakonec zmocnil Michajlov, který vyhazuje na útočnou modrou.
21:49'
Litoměřicím přesilová hra vůbec nevychází, zakázané uvolnění.
21:00'
Domácí vyhazují přes všechny čáry.
20:17'
Založení přeilovkového útoku hostům překazil hvizd čárového rozhodčího, offside.
20:01'
Máme za sebou první třetinu, která nám moc hokejové krásy nenabídla, ale i přes tuto skutečnost byli k vidění tři góly. Jako první se prosadil Martin Šťovíček, který situaci 2 na 1 vzal na sebe a propálil Michajlova na bližší tyč. O tři munuty později se v přesilové hře prosadil Jakub Trefný. Za hosty snižoval v devatenácté minutě Otakar Šik. Druhá třetina začne přibližně v 18:53.
20:00'
19:50'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Alexandr Grebeňuk – 2 min., hákování).
18:36'
Litoměřice právě vstřelily branku!
Jeden z mála útoku Litoměřic končí až za zády Pavláta. Střelcem gólu je OTAKAR ŠIK. Asistence. Oscar Flynn, Matěj Zadražil.
18:03'
Hosté se nažili o útok, puk ovšem skončil mimo hrací plochu.
17:02'
Domácí kombinují před Michajlovem.
15:48'
Na ledě zůstal ležet jeden z hostujících hráčů. Rozhodčí chtěl vylučovat, ale po následné konzultaci trest zrušil.
15:44'
Litoměřický protiútok zastavuje offside.
15:20'
Kadaň opět před Michajlovem.
13:32'
Domácí kombinovali před gólmanem Michajlovem, první pokus kadaňských hráčů letěl za bránu, odkud se odrazil před brankoviště, kde se nejrychleji zorientoval JAKUB TREFNÝ. Asistence: Jaroslav Kůs, Roman Chlouba.
12:35'
Trhači kombunují. ovšem brankář Michajlov ještě zasahovat nemusel.
11:40'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jiří Jebavý – 2 min.).
10:02'
Kadaň se dostala do protiútoku, kde to vzal na sebe MARTIN ŠŤOVÍČEK. který propálil Michajlova na bližší tyč. Asistence: Jan Holý.
08:50'
Hra se přelévá od jedné modré čáry k druhé, ovšem nic více, než zakázaná uvolění k vidění není.
08:25'
Domácí obrana zachybovala při rozehrávce, zakázané uvolnění.