1. česká hokejová liga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kadaň : Poruba 2011 - 8. září 2018   17:00

Kadaň
Kadaň
03:44' Trefný (Maršoun, Szathmáry) • 21:55' Rezek (Jánský, Říha) • 33:45' J. Müller (Říha)
3:5
(1:2, 2:2, 0:1)
Poruba 2011
08:56' Baláž  (Š. Stránský) • 09:05' Illéš   • 25:42' Zdeněk  (T. Jáchym) • 28:19' P. Zdráhal   • 59:02' Vymazal  (Š. Stránský)
Kadaň
Hamalčík (Kuchař) – Trefný (C), Szathmáry, Janeba, Kadeřávek, Kachyňa, Popela – Klíma, Kůs (A), Helt – Rezek, Říha, J. Müller (A) – Maršoun, Tupý, Jánský – Šulek, Rindoš, J. Svoboda.
Zubzanda, Micka – Doležal, Beneš
ZS Kadaň
Poruba 2011
Kůdela (Kubáň) – Dundáček, Ovčačík, Adam, Matějíček, Urbanec, Slavík – J. Káňa, Hudeček, Illéš – Toman, T. Jáchym, Zdeněk – Kanko, Vymazal, Tomi – Baláž, Häring, P. Zdráhal – Š. Stránský.

Domácí sahali po bodech, nakonec prohrávají o dvě branky. Do prázdné branky pojistil výhru hostů Michal Vymazal . To je pro dnešní večer vše, díky za pozornost a zase někdy napočtenou.
59:02'
Poruba právě vstřelila branku!
A je rozhodnuto! Ztráty kotouče v útočném pásmu využil Stránský, který našel MICHALA VYMAZALA a ten doklepl kotouč do prázdné branky. Asistence:Šimon Stránský.
58:41'
Icing hostů.
58:29'
Říha dostal kotouč v prostoru mezi kruhy, ale jeden z bránících hráčů poslal jeho střelu do ochranné sítě.
Domácí budou hrát v šesti hráčích v poli!
57:58'
Oddechový čas pro domácí.
57:58'
Icing hostů. Střídačka Poruby se zlobí, protože kotouč překročil čáru velice pomalu.
57:28'
Kůsova teč proletěla těsně vedle branky hostů.
57:10'
Trhači mají kotouč na hokejkách a diktují tempo posledních minut. Hosté se zatím úspěšně brání.
56:46'
Mülerovu střelu zablokoval bránící hráč.
56:10'
Helt tečoval kotouč do ochranné sítě.
55:51'
Kůdela raději přikryl kotouč před dotírajícím Heltem.
54:54'
Kůsova střela byla tečovaná těsně před brankářem, Kůdela kotouč vyrazil mimo tři tyče.
54:08'
Matějíčkovu střelu tečoval jeden z bránících hráčů do ochranné sítě.
52:58'
Po Zdráhalově střele spadl jeden z útočníků na domácího brankáře a strhl mu helmu.
52:13'
Baláž nedosáhl na přihrávku, přesto se ke kotouči dostal jako první a jeho střelu vyrazil Hamalčík pravým betonem.
51:55'
Popelova střela od modré čáry trefila pouze prvního bránícího hráče.
51:36'
Káňa ujížděl sám na branku, s obráncem na zádech nedokázal zakončit a Hamalčík mu sebral kotouč.
51:05'
Před domácí brankou vyčkával Hudáček, ale ke kotouči se nedostal.
50:21'
Trhači drží kotouč v útočném pásmu, ale nemohou se dostat k zakončení.
49:30'
Hra se přelévá ze strany na stranu.
48:28'
Tupý se protáhl podél mantinelu, ale jeden z porubských mu nedovolil zakončit.
47:56'
Nepřesná rozehrávka hostů končí zakázaným uvolněním.
47:04'
Zdráhal zakončoval v situaci dva na jednoho, ale Hamalčík se stihl přesunout a udržel kotouč pod betonem.
46:16'
Po zmatcích v obraně se ke kotouči dostal Vymazal, jeho pokus zablokoval jeden z obránců.
45:26'
Káňa ujel domácí obraně, ale Hamalčík podržel svůj tým!
44:40'
Další icing hostů.
44:27'
Icing Poruby.
43:48'
Svoboda měl na hokejce vyrovnání, ale jeho střela proletěla těsně vedle pravé tyče.
43:29'
43:20'
Zdeňkova rychlá střela od modré čáry proletěla vedle domácí branky.
42:38'
42:12'
Müller se protáhl mezi obránci, ale minul branku hostů.
41:29'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Říha – 2 min., nedovolené bránění).
41:29'
Domácí útok zastavil ofsajd a Jánskému se rozhodnutí čárového vůbec nelíbí.
41:14'
Hosté vyhazují a mohou střídat.
40:38'
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Filip Dundáček – 2 min., podrážení).
40:13'
Dundáčkovu střelu od modré čáry poslal Káňa mimo tři tyče.
40:08'
Po úmyslném ofsajdu Kůse se hra stěhuje před Hamalčíka.
40:01'
Druhá třetina přinesla vyrovnaný výkon s brankami na obou stranách. Za domácí dvakrát snižovali Václav Rezek a Jan Müller, za hosty využil přesilovou hru Jiří Zdeněk a Patrik Zdráhal . Rozuzlení zápasu tak přinese až třetí třetina, která začne přibližně v 18:47.
40:00'
39:40'
Janebovo nahození trefilo pouze prvního bránícího hráče.
39:13'
Tupý hledal před brankou Müllera, ten skákavý kotouč nezpracoval.
38:37'
Tomi se protáhl podél levého mantinelu, jeho střela skončila na hrudi domácího brankáře.
38:27'
Po sérii nepřesností končí kotouč za domácí brankou – zakázané uvolnění.
37:30'
Kadeřávek poslal kotouč mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
36:44'
Müller vyhrál sprinterský souboj o kotouč, pak přijel Dundáček a tvrdým zákrokem jej poslal k ledu.
36:18'
Hosté drží kotouč v útočném pásmu, Hamalčík zatím nemusí zasahovat.
35:22'
34:19'
Trefný hledal nahozením rozjetého Helta, ale přihrávku zachytil jeden z obránců.
33:45'
Kadaň právě vstřelila branku!
Trhači stále bojují a snižují na rozdíl jediné branky. Říha našel před brankou JANA MÜLLERA, který rychlou střelou překonává Kůdelu. Asistence: Lukáš Říha.
33:10'
Zakázané uvolnění domácích.
32:27'
Domácí hrají s otevřenou obranou! Hamalčík vyjel proti brejku jednoho z hráčů Poruby, ale jeho rozehrávka našla pouze dalšího hráče hostů, který trefil dojíždějícího domácího obránce.
32:04'
Kanko využil zaváhání domácí obrany, ale k zakončení se nedostal.
31:36'
31:12'
Ve vlastním oslabení ujeli dva hráči Poruby, ale Hamalčík se dokázal včas přesunout a přikrýt kotouč!
30:07'
Káňa ujel ve vlastním oslabení a donutil Hamalčíka přikrýt kotouč.
29:36'
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Marek Slavík – 2 min., sekání).
28:19'
Hosté využívají i druhou přesilovou hru! PATRIK ZDRÁHAL vybojoval kotouč a našel mezeru mezi betonem domácího brankáře a tyčí. Bez asistence.
28:03'
Urbancova střela od modré čáry si našla cíl v lapačce domácího brankáře.
27:38'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Říha – 2 min., podrážení).
27:26'
Illéšův pokus z prostoru mezi kruhy skončil vedle domácí branky.
26:31'
Nepřesnost v domácí kombinaci využil Illéš, který našel před brankou Tomiho. Útočník v červenobílé zkusil překvapit brankáře střelou zády k brance, ale minul.
25:42'
Také hosté využívají přesilovou hru! Po vyhráném vhazování rozjeli hráči Poruby ukázkovou kombinaci, na jejímž konci zakončoval do odkryté branky JIŘÍ ZDENĚK. Asistence: Tomáš Jáchym.
25:21'
Matějíčkova prudká střela skončila na pravém betonu domácího brankáře. Následně Trhači vyhazují.
24:32'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jaroslav Janeba – 2 min., hákování).
24:08'
Jáchym zatáhl kotouč do útočného pásma a následně našel Zdeňka, jehož střela proletěla vedle domácí branky.
23:50'
Kotouč propadl až ke Kadeřávkovi, domácí zadák prudkou střelou našel pouze brankáře Poruby.
23:26'
Szathmáryho nepřesná přihrávka vyhání Trhače z pásma.
22:48'
Po tvrdém střetu za brankou se z ledu těžce zvedá Tupý.
21:55'
Je znovu vyrovnáno! Říha vybojoval kotouč pro Jánského, který před brankou posunul na VÁCLAVA REZKA, který pod velkým tlakem dokázal zasunout kotouč za záda brankáře. Asistence: Peter Jánský, Lukáš Říha.
21:31'
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Ctirad Ovčačík – 2 min., hákování).
21:19'
Trhači drží kotouč v útočném pásmu a jsou za svou aktivitu odměnění další přesilovou hrou.
20:42'
Káňa zkoušel vybojovat kotouč před domácí brankou, domácí obrana si s ním poradila.
20:06'
Hosté vyhráli vhazování, nepřesná rozehrávka končí zakázaným uvolněním.
20:01'
První třetina přinesla rychlý hokej s šancemi na obou stranách. Do vedení šli překvapivě domácí zásluhou veterána Jakuba Trefného. Hosté byli aktivnějším týmem a za svou snahu byli odměněni v polovině třetiny. Nejdříve srovnal Jozef Baláž a po deseti vteřinách využil nepřesné vyhození Jakub Illéš. Hosté měli několik dalších šancí, Vymazal i Hudeček však nepřekonali mladého domácího brankáře. Druhá třetina začne přibližně v 17:52.
20:00'
19:09'
Kachyňovo nahození ukryl Kůdela do lapačky.
18:24'
18:02'
Müller poslal kotouč na střídačku HC RT TORAX.
17:40'
Porubě se podařilo vyhodit a nepouští domácí zpět do útočného pásma.
17:10'
Trefný s Klímou dělají velké problémy obraně hostů.
16:42'
Střela Klímy skončila po zásahu bránícího hráče v ochranné síti.
16:24'
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Tomáš Jáchym – 2 min., nesportovní chování).
16:17'
Říha tak dlouho čaroval s kotoučem za brankou, až o něj přišel.
15:36'
Jáchym se pokusil protáhnout podél levého mantinelu, ale narazil pouze na obránce Trhačů.
15:05'
Szathmáryho nahození skončilo pod výstrojí brankáře Poruby.
14:26'
Helt hledal před brankou Klímu, kotouč nakonec přikryl Kůdela.
13:42'
Tomi hledal rozjetého Vymazala, ale přihrávka byla zablokována. Následně se do útoku dostali domácí, samostatná akce Maršouna k ničemu nevedla.
12:50'
Domácí vyhráli vhazování a mohou vystřídat.
12:40'
Trefného vyhození končí zakázaným uvolněním.
11:45'
Hudeček se dostal k odraženému kotouči, ale tváří v tvář brankáři na Hamalčíka nevyzrál.
11:22'
Hosté drží kotouč v útočném pásmu, černožlutým se nedaří vyhodit.
10:32'
Vymazal se dostal do samostatného úniku, ale přestřelil domácí branku!
09:50'
Maršoun zavezl kotouč do útočného pásma, jeho nahození skončilo za brankou hostů.
09:05'
Katastrofa pro domácí celek. JAKUB ILLÉŠ se dostal ke kotouči a dotlačil kotouč za záda domácího brankáře. Bez asistence.
08:56'
JOZEF BALÁŽ dostal přihrávku za obranu a prudkou střelou pod horní tyč překonává domácího brankáře. Asistence: Šimon Stránský.
08:18'
Kůse zbrzdil bránící hráč na modré čáře a domácí útočník se tak dostal do ofsajdu.
07:47'
Druhý pokus zadáka Poruby skončil v lapačce domácího brankáře.
07:34'
Matějíčkova tečovaná střela od modré čáry těsně proletěla vedle levé tyče.
07:18'
Jánský spěchal za kotoučem, ale čárový rozhodčí odpískal zakázané uvolnění.
07:05'
Balážovu střelu tečoval jeden z bránících hráčů do ochranné sítě.
06:26'
illéš objel domácí branku a zkusil překvapit Hamalčíka střelou z ostrého úhlu, domácí brankář si prostor u bližší tyče pohlídal.
05:57'
Káňa si prohodil puk mezi bruslemi a nahodil před branku, ale tam se ke kotouči nedostal žádný ze spoluhráčů.
05:04'
Jánský našel na modré čáře Kachyňu, který jedovatou střelou prověřil Kůdelu.
04:49'
Zakázané uvolnění hostů.
04:31'
Hosté zkoušeli rychle odpovědět. Zdeňkova střela z ostrého úhlu pouze prověřila pozornost domácího brankáře.
03:44'
Trhači využívají přesilovou hru a jdou do vedení! Po Szathmáryho střele se kotouč odrazil až před JAKUBA TREFNÉHO, který zakončil za záda bezmocného brankáře. Asistence: Petr Maršoun, Šimon Szathmáry.
03:38'
Po sérii tvrdých zákroků v rohu kluziště se k puku dostávají domácí.
03:14'
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Martin Matějíček – 2 min., nedovolené bránění).
02:49'
Dundáček nahazoval kotouč před domácí branku, tam na něj žádný z bíločervených nedosáhl.
01:57'
Tečovanou Vymazalovu střelu ukryl Hamalčík do lapačky.
01:27'
Hosté se usadili v útočném pásmu, zatím se však ke střele nedostali.
00:47'
Zdeněk našel rozjetého Adama, ten nedokázal přihrávku zpracovat.
00:15'
Domácí vyhráli úvodní vhazování a zamířili do útoku. Heltovu střelu k tyči vykryl brankář hostů.
00:01'
Oba celky jsou připraveny na ledové ploše. Zápas za malou chvíli začne.

SK Trhači Kadaň: Hamalčík (Kuchař) – Trefný (C), Szathmáry, Janeba, Kadeřávek, Kachyňa, Popela – Klíma, Kůs (A), Helt – Rezek, Říha, J. Müller (A) – Maršoun, Tupý, Jánský – Šulek, Rindoš, Svoboda.

HC RT TORAX Poruba 2011: Kůdela (Kubáň) – Dundáček, Ovčačík, Adam, Matějíček, Urbanec, Slavík – J. Káňa, Hudeček, Illéš – Toman, T. Jáchym, Zdeněk – Kanko, Vymazal, Tomi – Stránský, Baláž, Zdráhal – Häring.

Rozhodčí: Zubzanda, Micka – Doležal, Beneš.
SK Trhači Kadaň

S koncem minulého ročníku druhé nejvyšší soutěže přišly měsíce nejistoty pro domácí fanoušky. Spekulace o prodeji licence ukončila až zpráva z konce srpna, která potěšila všechny fanoušky místního hokeje. Kadaňský celek pod vedením nového trenéra Radka Kampfa bude hrát Chance ligu.

Tým si prošel řadou změn a i tento ročník bude stavět především na mladých hráčích. Trhači v kádru udrželi zkušeného Jakuba Trefného či Jaroslava Kůse. doplní je Peter Jánský či Lukáš Popela, který minulý rok působil v dresu Poruby.

Trhači díky dlouhým jednáním o licenci odehráli pouze jedno oficiální přípravné utkání, ve kterém hostili litoměřický Stadion. Hosté neponechali nic náhodě a nadělili černožlutým šest branek. O jediný úspěch domácích se postaral Václav Rezek.

Sestava Trhačů z posledního přípravného utkání

Štěpánek (Hamalčík) – Kadeřávek, Štajnochr, Janeba, Trefný, Popela, Kachyňa, Leština, Klíma, Kůs, Jánský, Müller, Říha, Rezek, Maršoun, Tupý, Nestrašil, Šulek, Helt, Svoboda
HC RT TORAX Poruba 2011

Nováček Chance ligy během léta nezahálel. Tým navázal spolupráci s extraligovými Vítkovicemi a Zlínem a výrazně obměnil kádr. Nově se v dresu hostů představí zkušený Ctirad Ovčáčik, ex-havířovští Jan Hudeček a Petr Kanko nebo domácím fanouškům dobře známý Tadeáš Dvořák.

Hosté odehráli deset přípravných zápasů. Pětkrát se radovali z výhry, třikrát prohráli v základní části a dvě prohry přinesl nastavený čas. V generálce přijeli Porubští na led Vsetína. Ostravský celek zaspal úvod zápasu a po první třetině prohrával 0:3. Ve druhé třetině přidali domácí dvě branky, Poruba zásluhou Ctirada Ovčáčika a Jakuba Illéše vždy snížila. Branku na konečných 5:3 přidal ve 48. minutě Jiří Zdeněk.