1. česká hokejová liga - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Litoměřice - 13. října 2019   17:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
20:53' Novotný (Martynek, L. Kovář) • 38:43' Martynek (Kudla, Novotný)
2:4
(0:1, 2:1, 0:2)
Litoměřice
Litoměřice
19:15' Jícha  (Strejček) • 33:23' Kangas   • 57:39' M. Beran  (Jícha) • 59:32' M. Kadlec  (Voženílek, Marcel)
Frýdek-M.
Malík (L. Daneček) – Hrachovský, Kudla, J. Michálek, L. Kovář, Haman, J. Adámek, D. Stránský – Martynek, Novotný, Mikulík – Motloch, D. Květoň, Kvasnica – Klimša, Przybyla, Eret – Geidl, Čmiel.
Litoměřice
A. Beran (Sklíba) – Šalda, Kukla, Strejček, Dajčar, Klejna, Marcel – Voženílek, Jícha, M. Kadlec – M. Beran, Střondala, Jánský – Šik, Přikryl, Korkiakoski – D. Sklenář, Vitouch, Kangas – Kropáček.

Domácí nakonec opět inkasovali a i přes zlepšení hry ve třetí třetině a krásně ubráněné oslabení nakonec dostali gól na 2:3. Tuto ztrátu už nedokázali stáhnout a do prázdné branky při power play risku poslal kotouč Martin Kadlec. Já vám děkuji za pozornost a těším se u dalšího přenosu. Jiří Polášek.
59:32'
Litoměřice právě vstřelily branku!
Autorem branky je MARTIN KADLEC. Hosté zpečetili svou výhru gólem do prázdné branky po úniku Kadlece. Asistence: Daniel Voženílek a Patrik Marcel.
59:04'
Litoměřice vyhodily kotouč, který se zastavil o tyčku branky domácích!
58:48'
Nick Malík zůstává na střídačce! Svatyně domácích tak zůstává bez strážce a rysi to zkusí vepředu v šesti.
58:48'
Oddechový čas pro domácí.
58:48'
Květoňovu dorážku těsně před brankou pokryl Beran.
58:00'
Probíhají poslední 2 minuty zápasu.
57:39'
Autorem branky je MATĚJ BERAN. Hosté se krátce před koncem opět ujímají vedení! Jícha najel mezi tři protihráče ale dokázal ještě poslat puk na Berana, který nebyl hlídaný a dokázal proměnit. Asistence: Josef Jícha.
57:26'
Eret zablokoval bruslí ránu od modré a vyjel dopředu, ale nikdo mu nepomohl a tak musel jet sám. Nahodil a ztratil puk.
57:10'
Rysi vyhodili puk až příliš daleko a hra se opět přesouvá před Malíka.
56:50'
Mikulík se snažil získat kotouč v útočném pásmu, avšak to se mu nepovedlo a hosté zamířili dopředu.
56:22'
Nenápadnou ránu skvěle svou hrudí zlikvidoval Malík a vyrazil kotouč před sebe.
55:52'
Nyní Litoměřicím vyletěl puk z třetiny a domácí se dostali do přečíslení, rána ale končí vedle branky.
55:46'
Domácí vyhodili docela pomalý puk, ale hosté ho za ním jeli pomalu a tak Frýdek-Místek stihl vystřídat.
54:56'
Eret drží kotouč v pravém rohu kluziště u domácí branky.
53:50'
Novotný se dostal v útočném pásmu k puku a osamocen vystřelil na Berana, který nejistým zákrokem poslal kotouč nad svou klec.
53:35'
53:09'
Po vhazování u Malíkovy klece domácí získali kotouč a opět vyhodili.
52:56'
Nakonec ale žádná střela nepřišla a domácí dokázali vyhodit.
52:33'
Hosté stále vylepšují pozice na střelu v útočném pásmu.
52:07'
Hosté opět kombinovali v pásmu, až z toho vzešla střela Jánského, kterou do lapačky chytil Nick Malík.
51:35'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Jakub Adámek – 2 min., držení).
51:14'
Dan Przybyla vycítil puk, který se odrazil od kolena jeho spoluhráče a vypadalo to, že se uvolní, avšak obránci soupeře ho dojeli z obou stran.
51:04'
Další chyba rysů, po které se hráči Litoměřic dostali uvolněni před branku, avšak minuli.
50:30'
Domácí hráč vystřelil tečovaný kotouč, který letěl až k beranovi.
49:57'
Litomeřičtí si žádali odpískání zakázaného uvolnění, avšak rozhodčí rozpažil a jasně naznačil, že se pískat nebude.
49:16'
Domácí opět v útočném pásmu špatně přihrávali a dostali tak Litoměřice do šance.
48:34'
Květoň si věřil a vystřelil přes hráče, který ale směr jeho puku změnil hokejkou.
47:59'
Domácí dlouho čekali s rozehrávkou za brankou, až nakonec poslali puk hostům.
47:17'
47:01'
Malík musel zasahovat a puk si raději přikryl, než aby připustil ohrožení branky.
46:46'
Kvasnica perfektně klekl do další rány hostů.
46:36'
Malík betonem vyrazil nahození hostů.
45:52'
Voženílek špatně přihrával a domácí dostali kotouč, ale rozehrávku si zkomplikovali.
45:44'
Rysi navíc nyní donutili hosty zahrát Icing a buly se tak odehraje před Beranem.
45:22'
Domácí se ale dostali k puku a vyhodili ho.
45:17'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Rostislav Martynek – 2 min., hákování).
44:48'
Brankář domácích musel hokejkou v kleku rozehrát těsně před svou klecí, ale zvládl to perfektně.
44:34'
Šaldovi byl odebrán kotouč, ale on jej získal zpět do své moci a vystřelil. Malík opět vykryl puk.
43:50'
Na druhé straně tvrdě pálil Kovář, ale svatyni Berana minul.
43:36'
Na hraně ofsajdu nyní Litoměřice k brance domácích.
43:06'
Eret nezpracoval přihrávku a jen puk prodloužil do útočné třetiny.
42:40'
Martynek skvěle odebral puk a dostal se do pásma, ale jeho spoluhráči střídali a on si neměl s kým nahrát.
42:08'
Voženílek se otočil s pukem okolo branky a poslal ho do tyčky.
41:50'
Hosté vyhodili kotouč do hlediště a ten málem trefil jednoho z fanoušků.
41:07'
Malík si opět počkal až k němu přijede protihráč, nalákal ho a poslal puk za branku.
40:48'
40:01'
První buly třetí třetiny vyhrává hostující tým.
40:01'
Druhá třetina byla plna strhujícího a napínavého hokeje. Nejprve po ani ne minutě hry domácí srovnali a zdálo se, že jsou na koni. Avšak postupem času opět měly ze hry Litoměřice. Stav byl vyrovnaný až do 34. minuty, kdy jako by se projevilo Deja vu. Domácí namazali Kangasovi, který opět ve vlastním oslabení skóroval. Domácí však ke konci třetiny opět vyrovnali a stav 2:2 nám zůstává i do poslední třetiny.
40:00'
39:50'
Hosté byli usazeni v útočném pásmu a nakonec z toho vznikla ještě jedna nebezpečná šance. Tu ale likviduje Nick Malík. Další rána končí mimo hřiště.
38:48'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (David Klimša – 2 min., sekání).
38:43'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Autorem branky je ROSTISLAV MARTYNEK. Frýdek-Místek opět srovnává! Po vyhraném buly Kudla posunul puk na Martynka a ten si před brankou výtečně poradil. Asistence: Patrick Kudla a Štěpán Novotný.
38:37'
Domácí vyhráli buly a okamžitě pálili na branku. Beran opět podržel.
38:34'
Útočné snažení rysů nakonec kontroluje brankář Beran, puk má v lapačce.
38:06'
37:55'
Malík měl teď těžkou situaci, protože před ním byl chumel několika hráčů a na něj se najednou odrazil kotouč. Malík ho ale perfektně skryl pod lapačku.
37:28'
Květoň získal kotouč za vlastní brankou a poslal ho přímo a před branku postaveného protihráče, který ale vyslal v obrovské šanci ránu až do ochranné sítě.
36:57'
Domácí se nyní v nebezpečné akci dostali před branku Litoměřic, avšak vystřelili puk mimo hřiště.
36:36'
Klimša nohou změnil trajektorii střely jednoho z hostů mimo branku.
36:06'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Ondřej Hrachovský – 2 min., nedovolené bránění).
35:54'
Hrachovský procpal do pásma, avšak už dále nic nezmohl.
35:45'
Vysoká hůl Michala Kvasnicy přerušuje hru a vhazovat se bude před Malíkem.
34:53'
Domácí se po dlouhé době osvobodili z tlaku ve vlastním obranném pásmu.
34:13'
Korkiakoski nájezd nevyužívá! Nick Malík jeho úmysly vyčetl a zacpal snad celou branku!
34:13'
Za sekání bylo nařízeno trestné střílení proti brance domácího celku.
33:47'
33:23'
Autorem branky je KRISTIAN KANGAS. Hosté se už podruhé v dnešním zápase prosazují ve vlastním oslabení. Špatná přihrávka domácích poslala Kangase do jasné tutovky.
33:06'
Chabá rána domácích nyní branku opravdu neohrozila.
32:30'
Hosté se opět dokázali v oslabení dostat do nebezpečné příležitosti, ale ránu Nick Malík vytáhl hokejkou.
32:03'
Domácí po pohledné kombinaci posílají kotouč jen do ochranné sítě.
31:47'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Daniel Voženílek – 2 min., krosček).
31:45'
Novotný v souboji ztratil hokejku a musel bránit bez ní. Rozhodčí ale nakonec píská za jiný faul.
31:12'
Domácí naopak nyní vystihli přihrávku a mířili s kotoučem dopředu. Jenže jen k útočné modré.
30:40'
Jánský dostal kotouč po špatné přihrávce před Malíkem, jenže netrefil branku.
30:02'
29:58'
Květoň kombinoval s Martynkem v posledních přesilovkových sekundách, nakonec Martynek poslal na Novotného, který ale z blízky soupeřova brankáře neprostřelil.
29:30'
Milan Mikulík si počkal na pravém kruhu a okamžitě po obdržení puku pálil. Naneštěstí pro něj však moc vysoko.
28:57'
Malík si vyčkal na příjezd protihráče a zkušeně puk poslal na opačnou stranu a oklamal ho.
28:28'
Hamanova tvrdá bomba od modré čáry trefila břevno branky hostů a odrazila se do ochranné sítě.
27:43'
Květoň tvrdě vypálil na Berana, jeho rána trefila do masky, ale vyletěla ven.
27:17'
Hostům se opět podařilo vyhodit a rysi musí začít až od Malíka.
26:42'
Domácí po ofsajdu sice vyhráli buly, ale puk jim unikl a museli až ke své brance.
26:04'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Radim Šalda – 2+2 min, vysoká hůl).
25:50'
Hosté dokázali dvakrát po sobě vyhodit.
25:09'
Hosté se dostali k přečíslení, ale ránu chytá bez problémů Malík.
24:50'
Květoňovu sraženou ránu ještě zkoušel tečovat někdo z domácích, avšak neúspěšně.
24:02'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Patrik Marcel – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do nohou).
23:33'
Šik viděl puk těsně před Malíkem a málem ho posílal do odkryté mezírky v jeho kleci.
22:57'
Sraženou ránu od modré zavážejí rysi do rohu ledové plochy a odstartovaly tak boje o kotouč.
22:36'
Zakázané uvolnění domácích posunulo hru zpět před Malíka.
22:27'
Hosté opět zavírají domácí obranném pásmu kde vysílají několik tvrdých střel.
20:53'
Autorem branky je ŠTĚPÁN NOVOTNÝ. Kovář nahodil od modré na branku hostů, tam Martynek přesunul na Novotného a Novotný bekhendem nadzvedl kotouč do branky.Asistence: Rostislav Martynek a Lukáš Kovář.
20:30'
Hrachovského bombu od modré čáry pocítil jen mantinel za brankou.
20:01'
První vhazování druhé třetiny vyhrávají Litoměřice.
20:01'
V první třetině šla vidět značná převaha hostujících Litoměřic. Ty začaly aktivní hokej a domácí často nestíhali. Jejich odhodlanost ale byla obdivuhodná a rysi skočili do mnoho střel. Malík musel také krýt opravdu hodně kotoučů. Něco si vypracoval i Frýdek-Místek, například Milan Mikulík tečoval puk přímo před brankářem Beranem, když hrály dokonce Litoměřice přesilovku. První třetinu však nakonec rozhodla chyba domácích v útočném pásmu, kdy se po špatné přihrávce dostal ke kotouči litoměřický Josef Jícha a proměnil samostatný únik ve vlastním oslabení.
20:00'
19:15'
Autorem branky je JOSEF JÍCHA. Domácí, hrající přesilovku hodně chybovali a Josef Jícha se dokázal uvolnit a sám ujet na Malíka. S tím už se bez problémů vypořádal a hosté skórují ve vlastním oslabení. Asistence: Jan Strejček.
18:54'
Hosté se dokázali dvakrát osvobodit.
18:27'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (2 min. – krosček).
18:20'
V levém rohu útočného pásma se bojovalo o kotouč než přišel tvrdý faul na Klimšu o mantinel.
18:01'
17:50'
Tvrdá střela hostů končí na mantinelu za brankou.
17:30'
Domácí jsou sevření v pásmu a Litoměřice několikrát pálí, stihly i vystřídat. Poslední tvrdou ránu skoro od modré Malík chytil do hrudi a podržel.
16:40'
Milan Mikulík se na druhé straně dostal k puku před gólmanem, ovšem jeho úmysl Beran pochopil a kryje tuto velkou šanci.
16:20'
Malík vykryl nahození a poslal ho do rohu, odkud jeho spoluhráči vyhazují.
16:01'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Petr Eret – 2 min., sekání).
15:52'
Nahození do pásma málem ohrozilo Malíkovu branku, kterou puk minul nakonec jen velmi těsně. Rozhodčí má ovšem zvednutou paži a bude se vylučovat.
15:33'
Domácí bojují v rohu kluziště u branky soupeře o puk.
14:57'
Haman zaváhal při rozehrávce u své branky a jeden z hostů dokázal puk vypíchnout.
14:24'
Další rána Hamana míjí branku a puk opouští hřiště.
14:01'
Domácí sice přebrali puk a řítili se dopředu, ovšem z hole jim puk unikl a musí tak zpátky.
13:32'
Střela jednoho z domácích těsně minula odkrytou branku brankáře Berana.
12:59'
I poslední tlak domácích přichází vniveč, jelikož se sami špatnou přihrávkou o akci připravili.
12:43'
12:30'
Hosté se opět dokázali dostat z pásma a vystřídat.
11:50'
Haman před svou brankou riskantně přihrával na Mikulíka, ovšem ten se krásně dostal pryč a domácí opět okupují útočné pásmo.
11:15'
Frýdek-Místek kombinoval s pukem tak dlouho, až se nakonec hosté dokázali z pásma dostat a ohrozili Malíka, který musel podržet.
10:58'
10:53'
jeden z hostů se utrhl a jel sám na branku domácích, avšak z blízkosti vypálil hodně nad branku.
10:43'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Radim Šalda – 2 min., podrážení).
08:58'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Filip Haman – 2 min., sekání).
08:58'
Přikryl zakončoval s pukem před Malíkem, avšak ten sevřel betony a kotouč do své svatyně nepustil.
08:31'
Frýdek-Místek se urputně brání tlaku hostů v jejich útočném pásmu. Domácí zablokovali několik střel.
07:50'
Domácí si s pukem najeli ak zpět ke svojí brance a akci zakládají odtud.
07:18'
Eret chtěl zakončit sám přečíslení 3 na 2, avšak do rány mu protihráč strčil hůl.
06:34'
Klejna pálil zpoza hráče a Malík vůbec neviděl puk. Ten se od něho odrazil vysoko do vzduchu.
06:06'
Martynek se svým spoluhráčem vymysleli hezkou akci, kterou však nedokázali zakončit.
05:47'
Před brankou domácích se ocitlo několik hráčů, avšak nikdo nedokázal puk prostrčit pod ležícího gólmana.
05:28'
Šalda ihned po buly pálil znovu, avšak zlomil hůl.
05:23'
Šaldovu ránu z prostoru před kruhem opět likviduje Nick Malík.
04:39'
Květoň se snažil v rohu vybojovat puk, avšak v souboji o něj prohrál a hosté jdou dopředu.
04:37'
Malík musel krýt další pohotovou střelu hostů.
03:59'
Frýdek-Místek sice došťoural puk do pásma, avšak vymyslet nějakou akci už se jim nepovedlo.
03:28'
Hráči Litoměřic okupují útočnou třetinu a už dlouho nedovolili domácím vůbec vyjet.
02:59'
Domácí chybovali i v obraně a Kadlec se dostal ke kotouči, jenže vystřelit mu už rysi nedovolili.
02:37'
Eret jen vyhodil do útočného pásma a domácí odjeli vystřídat.
02:04'
Buly po Nickově pravici vyhráli hosté a okamžitě pálili na branku. Malík vykryl kotouč ramenem.
01:42'
Domácí velmi špatně rozehráli a hráči Litoměřic šli dopředu ve třech. Jenže Malík puk pokryl.
01:01'
Malík rozehrál kotouč za brankou a následně začala šance domácích, kteří ale puk zavezli zase zpátky.
00:33'
Nick Malík kryje první střelu hostů a následuje buly vedle jeho branky.
00:12'
Novotný prostrčil kotouč do pásma, avšak hosté ihned puk přebrali.
00:01'
Úvodní buly zápasu vyhrává Frýdek-Místek.
00:01'
HC STADION LITOMĚŘICE

Litoměřicím se naopak velmi daří, v průběžné tabulce už dotáhly třetí pozici, kterou aktuálně zabírají s Přerovem, který má stejně bodů, akorát horší skóre. Z posledních pěti zápasů bral tým 9 bodů.

Forma: V – V – P – V – P

Poslední zápasy:
Poruba – Litoměřice 0:6
Litoměřice – Kadaň 4:2
Chomutov – Litoměřice 2:1
HC FRÝDEK-MÍSTEK

Rysi v Polárce včera poprvé po dlouhých šesti zápasech podlehli. Jejich protivníkem byl Přerov a i přes silné týmy, které zde hrály před Zubrem, jako byl Prostějov, Havířov nebo třeba Dukla, až Přerov dokázal rysy porazit. I tak ale neukradl všechny body. Jinak se Frýdek-Místek nachází až na dvanácté pozici, když za ním už jsou jen Benátky, Ústí, Sokolov a Kadaň.

Forma: P (sn) – P – V (sn) – P – V

Frýdek-Místek – Přerov 1:2(sn)
České Budějovice – Frýdek-Místek 3:2
Frýdek-Místek – Jihlava 4:3(sn)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.