1. česká hokejová liga - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kadaň : Havířov - 28. září 2019   17:00

Havířov
01:18' R. Veselý  (L. Bednář, Mrowiec) • 03:07' Kotala  (Mrowiec, Rašner) • 12:19' Mrowiec  (R. Veselý, Dvořák) • 51:04' Kachyňa  (F. Seman, Kotala)
Kadaň
Zubzanda, Grech – Tvrdík, Šimán
ZS Kadaň
Havířov

Trhači vykřesali jiskřičku naděje v úvodu třetí třetiny zásluhou Františka Wágnera, definitivní tečku nad utkáním udělal v polovině třetiny Ondřej Kachyňa. Havířov si tak odváží tři body za výhru 1:4. To je z Kadaně pro dnešní večer vše, já vám děkuji za pozornost.
59:21'
Zakázané uvolnění domácích.
58:48'
Protiútok hostů zastavil ofsajd.
58:30'
Eliáš se protáhl mezi třemi hráči hostů, ale nedokázal přesně zakončit.
57:45'
Dvořák zkusil vystřelit z ostrého úhlu, Wolfova levačka byla na správném místě.
55:45'
Veselý se dostal do samostatného úniku. Dokázal si sice položit brankáře, ale jeho zakončení šlo mimo branku domácích.
55:06'
Hosté vyhráli vhazování a vyhazují kotouč.
54:57'
Oddechový čas pro domácí. Před Trhači je více než minutová přesilová hra 5 proti 3.
54:57'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jakub Matai – 2 min., sekání).
54:12'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (David Chroboček – 2 min., sekání).
54:12'
Čech se rozjel do samostatného úniku, ale v zakončení mu zabránil nedovolený zákrok ze strany hostů!
53:25'
Fridrich zkoušel využít střídání domácích k rychlému útoku, obránci k němu stihli přistoupit a vytlačili jej do rohu kluziště.
52:30'
Domácí rozehrávka končí icingem.
51:55'
Trhači drží kotouč, ale nedaří se jim přechod přes střední pásmo.
51:04'
Havířov právě vstřelil branku!
Havířov drama nepřipouští! ONDŘEJ KACHYŇA dostal přihrávku na modrou čáru a jeho střela se zastavila až v síti. Asistence: Filip Seman, Jakub Kotala.
50:53'
Akci dva na dva zakončoval Dvořák, Wolfova lapačce byla i tentokrát na správném místě.
50:22'
Zygmunt se zkoušel prosadit individuálně, ale na tři hráče hostů nestačil.
49:18'
Michnáč projel skrz celé kluziště, jeho střela však zamířila nad horní tyč.
48:55'
48:12'
Veselý znovu prověřil pozornost domácího brankáře, tentokrát z levé strany hrací plochy. Wolf byl i napodruhé úspěšnější.
47:47'
Veselý projel podél pravého mantinelu, jeho střela skončila ve Wolfově lapačce.
47:22'
Trhači vybojovali kotouč v rohu kluziště a vyhazují přes všechny čáry.
46:55'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Tomáš Koblížek – 2 min., vysoká hůl).
46:30'
Trhači drží kotouč v útočném pásmu, ale nemohou se dostat k zakončení.
45:34'
Rašner napřáhl na modré čáře, trefil pouze clonícího Müllera.
44:35'
44:02'
Michnáč vystihl přihrávku a Trhači vyhazují kotouč až před branku Havířova.
43:34'
Hosté se vykombinovali až do středního pásma.
43:06'
Bambula se dostal ke střele od modré čáry, trefil pouze hruď domácího brankáře.
42:35'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Štěpán Čech – 2 min., podrážení).
41:51'
Kadaň právě vstřelila branku!
Trhači využívají ponechanou výhodu a skórují! Müller zašel FRANTIŠKA WÁGNERA, kterou se dostal až před branku a z pozice mezi kruhy překonává Stezku. Asistence: Jan Müller.
41:20'
Rychlý útok domácích zastavila nepřesná přihrávka. Okamžitě zkoušel odpovědět Kotala, v rohu kluziště však přišel o kotouč.
40:30'
Chlouba vyjel z rohu kluziště a v pádu zkusil zakončit, ale trefil pouze Stezku.
40:01'
Ve druhé třetině se obraz hry vyrovnal. Oba celky se dostaly do slibných příležitostí, ale branky se fanoušci nedočkali. Hosty čeká zítra duel v Ústí nad Labem, budou tedy chtít spíše poklidný závěr. Třetí třetina začne zhruba v 18:42.
40:00'
39:55'
Zakázané uvolnění Trhačů.
39:09'
Stezka přikryl kotouč lapačkou a uklidňuje hru.
38:41'
Chlouba obešel obránce a chystal se ke střele, na poslední chvíli však zasáhl Maruna a obral jej o puk.
37:48'
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se bude po Stezkově pravici.
37:17'
Kotala se s obráncem na zádech dokázal protlačit až před Wolfa, ten mu dokázal vypíchnout kotouč.
37:00'
Pilařova střela od modré čáry se mezi tři tyče nevešla.
36:08'
Pokus o přihrávku za obranu skončil zakázaným uvolněním. Vhazovat se bude po Wolfově levici.
36:00'
Trhači drží kotouč ve vlastním pásmu.
34:55'
Michnáč zkoušel využít podklouznutí obránce Havířova, ale Rašner za svého kolegu zaskočil a obral šikovného útočníka o kotouč.
33:40'
Souboj o kotouč v rohu kluziště skončil lépe pro domácí. Následné Klodnerovo nahození srazil Stezka do rohu kluziště.
32:30'
Do zatím největší šance domácích se dostal Pilař, který se dostal za obranu AZ, ale pod tlakem dojíždějícího obránce trefil pouze Stezkovu vyrážečku.
32:03'
Zmatků v domácí rozehrávce zkoušel využít Pawliczek, ale Foltýn jej dokázal připravit o kotouč.
31:19'
Mataiovu střelu od modré čáry zablokoval jeden z bránících hráčů.
30:52'
Protiútok Trhačů zastavuje ofsajd.
30:00'
Střelu od modré čáry tečoval Chlouba a kotouč poskočil těsně vedle pravé tyče.
29:10'
Na druhé straně se před branku natlačil Pořízek, ale Wolf se roztáhl přes celé brankoviště a zastavil kotouč!
28:44'
Trhači se mohli dostat do přečíslení dva na jednoho, ale Rindoše v souboji o kotouč předstihl jeden z bránících hráčů.
28:23'
Marunovu střelu přizvedl jeden z bránících hráčů do ochranné sítě.
27:30'
Řepík se protáhl podél mantinelu, ale přestřelil branku hostů.
26:43'
26:23'
Hosté vyhazují až za Wolfovu branku.
25:55'
Ofsajd domácích přenáší hru do středního pásma.
25:40'
Kombinaci Trhačů v útočném pásmu zakončoval Chlouba, ale s jeho střelou s Stezka poradil.
24:43'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Filip Seman – 2 min., hákování).
24:07'
První útok domácích dostal Havířov pod tlak. Stezka raději přerušuje hru.
23:35'
Rutar zkusil vystřelit od modré čáry, ale trefil pouze prvního clonícího hráče.
22:55'
Trhači zkusili nahodit kotouč do útočného pásma, ale tam jej získal Kachyňa.
22:00'
Mert ztratil kotouč ve středním pásmu, vzápětí však svou chybu napravil a u puku jsou znovu domácí.
21:12'
Hráči hostů drží kotouč v útočném pásmu.
20:01'
První formace jsou připraveny na ledové ploše, druhá třetina začne za několik okamžiků.
V první třetině byli jasně lepším týmem hosté a vedou o tři branky. O první se postaral již po necelých 80 vteřinách Radek Veselý. Na všech třech brankách se podílel Jaroslav Morowiec, který na dvě přihrál a o třetí se přesnou střelou sám postaral. Druhá třetina začne přibližně v 17:52.
20:00'
19:42'
Zabloudil hledal rozjetého Zygmunta, ten však na přihrávku nedosáhl.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:42'
Po sérii nepřesností přerušuje hru čárový rozhodčí: ofsajd.
17:49'
Cihlář si řekl o přihrávku a jeho prudká střela skončila na Wolfově hrudi.
17:24'
Müller zkusil vystřelit z prostoru pravého kruhu, ale netrefil branku AZ.
16:46'
Fridrich rychlou střelou zkoušel překvapit domácího brankáře, trefil pouze Wolfův beton.
16:09'
První útok hostů rozjel rychlou kombinaci, na jejímž konci promáchl v prostoru mezi kruhy Kotala.
15:40'
Chlouba na sebe natáhl dva obránce a vybídl ke střele Čecha, ten trefil pouze brankáře Havířova.
14:19'
Rindoš vystihl rozehrávku hostů, ale nedokázal se protlačit před branku.
13:50'
Domácí drží kotouč, ale hosté je nepouští do žádné střelecké příležitosti.
12:19'
Havířov přidává třetí branku! JAROSLAV MROWIEC dostal přihrávku, sjel si k modré čáře a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Radek Veselý, Jan Dvořák
11:45'
Chlouba zkoušel překvapit Stezku nahozením z ostrého úhlu, ale kotouč pouze proletěl před brankovištěm.
11:18'
Čech vyčkával za obranou hostů, Stezka však opustil svou branku a odehrál kotouč do rohu kluziště.
10:16'
Fridrich zády k brance zkoušel zakončit, jeho slabý pokus skončil v brankářově lapačce.
09:30'
Rašner poslal nebezpečný kotouč před domácí branku, Wolf raději přerušuje hru.
09:04'
Veselý našel na modré čáře Kachyňu, jeho prudká rána skončila na levém betonu domácího brankáře.
08:16'
Hosté kontrolují kotouč ve vlastním pásmu a čekají na skuliny v domácí obraně.
06:47'
Koblížek přihrávkou před branku hledal spoluhráče, k odraženému puku se dostal Rindoš, ale nedokázal překonat Stezku.
06:30'
05:52'
05:15'
Kadaňským se nedaří přechod přes střední pásmo a opět musí zakládat útočnou akci z vlastního pásma.
04:36'
Michnáčovu přihrávku do prostoru mezi kruhy nedokázal domácí útočník zpracovat a hosté vyhazují kotouč za branku Trhačů.
03:52'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Radek Veselý – 2 min., hákování).
03:07'
A už je to o dvě branky! JAKUB KOTALA ujel domácí obraně a střelou mezi betony přesunujícího se brankáře domácích zvyšuje náskok hostů. Asistence:Jaroslav Mrowiec, Alex Rašner.
01:55'
Žiak prověřil pozornost domácího brankáře střelou od modré čáry, Wolf ukryl kotouč do výstroje.
01:18'
Hosté se rychle dostávají do vedení! Rychlý útok hostů zakončoval nikým nehlídaný RADEK VESELÝ, jehož střela propadla mezi betony brankáře. Asistence:.Lukáš Bednář, Jaroslav Mrowiec.
00:32'
Bambula se protáhl podél pravého mantinelu, jeho přihrávka před branku nenašla žádného z hráčů AZ.
00:01'
Oba celky jsou již připraveny na ledové ploše, zápas začne za několik okamžiků.

SK Trhači Kadaň: Wolf (Galuška) – Trefný, Poizl, L. Chalupa, Foltýn, Mert, Eliáš, Klodner – Čech, Chlouba, Michnáč – Zabloudil, Zygmunt, R. Pilař – J. Müller, Řepík, Wágner – Zd. Zabloudil, Rindoš, Koblížek.

AZ RESIDOMO Havířov: Stezka (Matoušek) – Matai, Chroboček, Rašner, Mrowiec, Kachyňa, L. Rutar, Nepokoj – Bambula, F. Seman, Kotala – L. Bednář, R. Veselý, Pawliczek – Fridrich, Maruna, Žiak – Dvořák, Cihlář, Pořízek..
Vzájemné zápasy v minulé sezóně:

11.kolo, sobota 6.10.2018
AZ RESIDOMO Havířov – SK Trhači Kadaň 3:5 (0:2, 1:1, 2:2)

26.kolo, středa 21.11.2018
SK Trhači Kadaň – AZ RESIDOMO Havířov 4:7 (2:1, 2:2, 0:4)

41.kolo, pátek 4.1.2019
SK Trhači Kadaň – AZ RESIDOMO Havířov 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

56.kolo, sobota 16.2.2019
AZ RESIDOMO Havířov – SK Trhači Kadaň 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
SK Trhači Kadaň

Domácí se nacházejí na posledním místě Chance ligy s 1 bodem a skóre 9:40. Trhače trápí problémy se zraněními. V rámci 7. kola zajížděli Trhači do Frýdku-Místku, kde rozhodla již první třetina, ve které dokázali domácí vstřelit čtyři branky. V každé následující třetině přidali další dvě branky, černožlutí si tak odvezli porážku 0:8.

Sestava z posledního kola:

Štěpánek (17. Wolf) – Trefný, Poizl, L. Chalupa, Šilhán, Novák, Mert – Wágner, Chlouba, Pilař – Michnáč, Rindoš, Zabloudil – Koblížek, Řepík, Müller – Čech, Hotěk, Z. Zabloudil.

Nejproduktivnějším hráčem Trhačů je navrátilec Roman Chlouba(2+3), který vévodí všem kategoriím produktivity. Mezi obránci vede produktivitu se dvěma asistencemi Jakub Trefný. V brance se střídá trio Petr Galuška, Adam Wolf a Oliver Štěpánek.
AZ RESIDOMO Havířov

Hosté se nacházejí na 5. místě se 13 body za 4 výhry, 1 prohru v prodloužení a dvě prohry. Havířovská série 3 výher v řadě byla zastavena v posledním kole, kdy na domácím ledě podlehli Třebíči. Domácí sice šli do vedení v 10. minutě, když se trefil Rutar, ovšem Třebíč dvěma brankami ve třetí třetině otočila skóre.

Lukáš – Matai, Chroboček, Mrowiec, Rašner, L. Rutar, Kachyňa – Bambula, F. Seman, Kotala – Pawliczek, R. Veselý, L. Bednář – Cihlář, Pořízek, Maruna – Žiak, Baláž, Fridrich.

Nejproduktivnějším hráčem AZ je domácím fanouškům dobře známý Radek Veselý(4+2), který je zároveň nejlepším střelcem týmu. Nejvíce asistencí má trojice Jozef Baláž, Jakub Kotala a nejproduktivnější obránce týmu Alex Rašner. Všichni mají na kontě 4 asistence. V brance se v pěti duelech představil Aleš Stezka, který je s 94.96% úspěšností zásahů na prvním místě brankářských tabulek Chance ligy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.