1. česká hokejová liga - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kadaň : Prostějov - 5. října 2019   17:00

Kadaň
Kadaň
05:32' Wojnar (Trefný, Chlouba) • 58:02' Miškář (Zygmunt, L. Chalupa)
2:3
(1:2, 0:1, 1:0)
Prostějov
Prostějov
18:26' Račuk  (Nouza, L. Krejčík) • 19:59' Žálčík  (Berger, Račuk) • 38:18' Nouza  (Chlán)
Kadaň
Jechoutek Daniel, Pilný Luděk – Coubal Richard, Kokrment Ondřej
ZS Kadaň
Prostějov

Ve třetí části byl k vidění jen jeden gól z hole Pawla Zygmunta, Trhači tedy prohrávají o jednu branku.
59:10'
Trhači hrají powerplay!
58:02'
Kadaň právě vstřelila branku!
Využitá přesilová hra domácích! Patrik Miškář našel volného PATRIKA MIŠKÁŘE, který měl před sebou odkrytou klec. Asistence: Pawel Zygmunt, Lukáš Chalupa.
57:38'
Prostějov vyhazuje přes všechny čáry.
56:56'
Kadaň rozjela přesilovskový kolotoč, Dvořák zatím zasahovat nemusí.
56:10'
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Petr Chlán – 2 min., krosček).
55:22'
Trhači se snaží o vstřelení kontaktní branky, ale v zakončení jsou nepřesní.
54:34'
Icing Prostějova.
52:54'
Hosté se na chvilku usadili v útočném pásmu a hned z toho byl málem gól. Lákáš Žálčík promáchl kotouč před odkrytou klecí.
51:20'
Kadaň se usadila před Dvořákem, ten zatím zasahovat nemusel.
50:16'
Nahození domácích schoval Dvořák do lapačky.
49:37'
Kadaňský útok střídá Prostějovský a naopak, brankáři zatím zasahovat nemusejí.
48:40'
Komerční přestávka.
47:34'
Adam Wolf se roztáhl na brankové čáře a zabránil jistému gólu!
46:48'
Kadaň vyhazuje až na bránu Dvořáka.
46:12'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Wojnar – 2 min., podrážení).
45:27'
Kadaň kombinuje v útočném pásmu, Dvořák je pozorný.
44:30'
Lukáš Žálčík dostal přihrávku za kadaňskou obranu, své sólo zakončil střelou do betonu Adama Wolfa.
42:55'
Prostějov se nemůže usadit v útočné třetině, domácí ovšem kotouče jen vyhazují do středního pásma.
42:14'
Ta samá situace, ale na straně domácích.
41:33'
Zakázané uvolnění Prostějova.
41:26'
Ofsajd domácí Kadaně.
40:28'
František Wágner vyzkoušel pozornost daiela Dvořáka, ten jeho střelu vyrazil do ochrané sítě.
40:01'
V druhém dějství byla k vidění pouze jedna branka, a to v devětatřicáté minutě, kdy se za záda Wolfa trefil Tomáš Nouza. Třetí třetina začne přibližně v 18:46.
40:00'
38:18'
Jestřábi právě vstřelili branku!
Další využitá přesilovka Jestřábů. Petr Chlán nahrál mezi kruhy na hůl TOMÁŠE NOUZY, který trefuje mezeru mezi betony Adama Wolfa. Asistence: Petr Chlán.
37:34'
Hosté se vlastní nepřesností vyhánějí z pásma.
36:58'
První prostějovskou střelu v přesilově hře Wolf drží.
36:39'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (František Wágner – 2 min., podrážení).
36:16'
Opět další nepovedený přechod hostů. Ofsajd.
35:53'
Hraje se nahoru, dolů. Akce střídá akci, brankáři na obou stranách jsou ovšem pozorní.
34:39'
Úmyslný ofsajd Jestřábů.
34:23'
Tomáš Koblížek vyslal střelu na Daniela Dvořáka, ten jí s přehledem kryje.
33:44'
Kadaň kombinuje v útočném pásmu. Prostějovská obrana odolává.
31:59'
Hosté se ihned po vypršení trestu hnali do útoku, přechod modré čáry jim dělá dnes největší obtíže. Ofsajd.
31:30'
Kadaň kombinuje před Dvořákem, ke střele se zatím nikdo neodhodlal.
30:06'
Prostějov se ve vlastním oslabení vydal na výlet, jeho snahu ovšem překazil ofsajd.
29:51'
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Jakub Březák – 2 min., hrubost).
29:14'
Kadaň po nějaké době zavítala do útočného pásma a hned z toho byla gólová situace, puk se ovšem zastavil o pravou tyč Dvořákovi branky.
28:43'
Hosté oproti první třetině zlepšili pohyb a Trhači se prakticky jen brání.
28:24'
Prostějovskou snahu o útok zastavuje hvizd čárového rouzhodčího. Ofsajd.
28:04'
27:17'
Icing Trhačů.
26:35'
Lukáš Luňák z pravého kruho trefuje připravené rameno Adama Wolfa.
25:49'
Prostějov nahodil puk na Wolfa, ten raději hru přerušuje.
24:49'
Jakub Mert překvapil Daniela Dvořáka, ten jeho střelu na poslední chvíli ukryl pod špičkou betonu.
23:27'
Trhače zastavuje ofsajd.
22:22'
Trhači rozjíždějí přesilovkový kolotoč.
21:43'
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Jaroslav Mrázek – 2 min., sekání).
20:45'
Kadaň kombinovala před Dvořákem, ovšem finállní přihrávka přeskočila hůl Martina Janduse.
20:01'
V první třetině Kadaň ukazovala dobrý pohyb a šla také jako první do vedení, když se tečí před brankou prosadil Jakub Wojnar. Utkání v devatenácté minutě vyrovnal dělovkou Marek Račuk a dvě setiny sekundy před první sirénou poslal Jestřábi do vedení Lukáš Žalčík. Druhá část začne přibližně v 17:55.
20:00'
19:59'
Časomíra ukazovala poslední dvě setiny sekundy, když LUKÁŠ ŽALČÍK poslal Jestřábi do vedení. Asistence: Jan Berger, Marek Račuk.
19:44'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Tomáš Koblížek – 2 min., vysoká hůl).
19:05'
Jakub Wojnar měl na hokejce druhý domácí gól, jeho střelu ovšem pohotovým přesunem likviduje Daniel Dvořák.
18:26'
MAREK RAČUK z trestné lavice dojel odražený kotouč a dělovkou vyrovnává. Asistence: Tomáš Nouza, Lukáš Krejčík.
17:33'
Posltavení domácího útočníka v brankovišti vyhání Trhače do středního pásma.
17:15'
Tomáš Jandus vyzkoušel štěstí od modré čáry, Wolf bez obtíží chytá.
16:17'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Filip Eliáš – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Marek Račuk – 2 min., hrubost).
15:24'
Trhači se bez větších obtíží ubránili.
15:00'
Prostějov rozjíždí přesilovkovou kombinaci.
13:59'
Trhači se vysvobozují vyhozením koutouče přes všechny čáry.
13:24'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Klodner – 2 min., hákování).
13:14'
Matěj Zabloudil společně s Albertem Michnáčem jeli do situace 2 na 1, První jemnovaný přes jediného obránce nedokázal přihrát.
12:57'
11:27'
Tomáš Koblížek na poslední chvíli odzbrojil Marka Račuka, který byl již tváří v tvář gólmanovi Wolfovi.
10:20'
Kadaň se na chvilku usadila v útočném pásmu, ovšem nepřesnou střelou se z pásma vyhánějí.
09:25'
Icing domácích.
08:59'
Prostějovskou akci zastavuje přihrávka rukou.
08:16'
Domácí po rán nepřesností vyhazuje kotouč na zakázané uvolnění.
06:42'
K trestnému střílení se postavil Marek Račuk, který trefuje poze Wolfův beton.
06:42'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Klodner – trestné střílení, hákování).
06:12'
Prostějov kombunuje před Wolfem, domácí obrana je zatím pozorná.
05:32'
Jakub Trefný nahazoval od modré čáry kotouč na bránu, ale do trajektorie puku nastavil hůl JAKUB WOJNAR, který posílá Trhače do vedení. Asistence: Jakub Trefný, Roman Chlouba.
05:16'
Zakázané uvolnění domácího celku.
04:38'
Do obrovské šance se dostal Tomáš Jandus, který mohl skórovat ve vlastním oslabení. Wolf se štěstím likviduje.
03:50'
Roman Chloba si vybruslil s pukem mezi kruhy, odkud nezamířil přesně. Trhači jsou stále v držení kotouče.
03:19'
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Matěj Novák – 2 min., sekání).
02:43'
Miroslav Kuba vyzkoušel pozornost Daniela Dvořáka, tan puk chytá.
01:15'
Jestřábi se usadili před Wolfem.
00:43'
Úvodní snahu domácích zastavuje Dvořák, který kryl puk pod vyrážečku.
00:01'
Oba týmy nastupují na ledoou plochu, utkání za pá chvil začne.

SK Trhači Kadaň: Wolf (Galuška) – Poizl, Trefný (C), Mert, L. Chalupa, M. Jandus, Eliáš, Klodner – Wágner (A), Chlouba (A), Wojnar – Zabloudil, Miškář, Michnáč – R. Pilař, Zygmunt, Koblížek – Zd. Zabloudil, Kuba, Řepík.

LHK Jestřábi Prostějov: D. Dvořák (Neužil) – M. Novotný, Muška, Hrdinka, Mrázek (A), Husa, Březák, Brančík – L. Krejčík, V. Meidl, Nouza – Kafka, Račuk (C), Žálčík – L. Luňák, Chlán, Berger – T. Jandus, M. Novák, Ouřada.

Rozhodčí: Jechoutek Daniel, Pilný Luděk – Coubal Richard, Kokrment Ondřej.
V rámci desátého kola Chance ligy privítáme na svém ledě soupeře LHK Jestřábi Prostějov. Prostějovští se nacházejí na dvanáctém místě tabulky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.