1. česká hokejová liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ústí n. Labem : Přerov - 18. září 2019   18:00

Ústí n. Labem
19:03' Severa (Vildumetz, Müller)
1:7
(1:0, 0:6, 0:1)
Přerov
Přerov
20:11' Pšurný   • 21:35' T. Sýkora  (Kubeš, Hejcman) • 23:10' Hejcman  (T. Sýkora, Zbořil) • 23:52' Pšurný  (Dufek) • 35:19' Dufek  (Navrátil) • 35:50' Číp  (Moučka, R. Černý) • 51:18' Pšurný  (Dufek, Navrátil)
Stahl (36. Volke) – M. Zdvořáček, Hes, Zukal, Müller, Vl. Brož, Veber, Zich – Maršoun, Vildumetz, Kružík – O. Bláha, Pšenička, Roubík – Wojnar, Severa, Kalaj – D. Merta, O. Procházka.
Petružálek Miroslav, Hucl Jan – Bosák Petr, Podrazil Lukáš
Zimní stadion Ústí nad Labem
650 diváků
Přerov

Přerov vedení ve třetí třetině už jen podržel a odváží si z ústeckého ledu výhru 7:1.
58:36'
Hra už je teď v pomalejším tempu a oba dva týmy spíš už zápas jen dohrávají.
56:56'
Bláhu teď vykryl z bezprostřední blízkosti Petrásek.
54:48'
Slovan se teď drží v útočném pásmu. Zubři ho ale moc nepustí ke střele.
Dnešní utkání sleduje 650 diváků.
52:43'
Zdvořáčkovu střelu z úrovně kruhů pokryl Petrásek s klidem.
51:18'
Přerov právě vstřelil branku!
Přerov využívá přesilovou hru 5 na 3. ROMAN PŠURNÝ zakončoval do prázdné branky a zkompletoval svůj hattrick. Asistence: Jan Dufek a Jakub Navrátil.
50:48'
Roubík obětavě zblokoval Kratochvílovu střelu.
50:15'
Hejcman měl teď velikou příležitost. Netrefil však prázdnou branku.
49:48'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jakub Müller – 2 min., hákování).
49:27'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Ondřej Procházka – 2 min., podrážení).
49:19'
Kružík těsně minul Petráskovu branku z mezikruží.
48:23'
Brož vystřelil od modré. Petrásek měl dobrý výhled a střelu v klidu pokryl lapačkou.
46:18'
Můžeme teď vidět hodně vyrovnanou hru. Puk se drží ve středním pásmu.
43:39'
Hra se teď přelévá ze strany na stranu. Ani jednomu celku se nedaří příliš rozehrát.
42:28'
Volkeho krásný zákrok po střele Moučky od modré.
41:38'
Kočica těsně minul Volkeho branku z úrovně kruhů.
40:48'
Střela ústeckého hráče skončila v ochranné síti. Bude se vhazovat před Petráskovou brankou.
40:01'
Velice povedená třetina v podání přerovského týmu. Čtyřmi rychlými brankami se Zubři dostali do vedení v úvodu druhé třetiny a nepustili Slovan příliš ke slovu. V průběhu třetiny přidali Zubři ještě další dva góly. Ústecký trenér se proto rozhodl o střídání brankářů a v domácí svatyni vystřídal Davida Stahla Martin Volke. Třetí třetina začne přibližně v 19:45.
40:00'
38:17'
Petrásek teď musel vykrýt dva rychlé pokusy za sebou. Nejdříve ho prověřil Roubík od modré, poté se ho snažil překonat Bláha z mezikruží.
37:23'
Slovanu se teď nedaří dostat z obranného pásma. Přerov opravdu nepříjemně tlačí.
36:28'
Volke si zapsal první dnešní zásah po střele Dvořáka od modré.
35:50'
Střídání v týmu HC Slovan Ústí nad Labem: ze hřiště odchází David Stahl, přichází Martin Volke.
35:50'
Autorem branky je RADEK ČÍP. Asistence: Jaroslav Moučka a Robert Černý.
35:19'
Autorem branky je JAN DUFEK. Asistence: Jakub Navrátil.
35:05'
Útok Zubrů přerušuje postavení útočícího hráče v brankovišti.
33:58'
Střela ústeckého útočníka končí v ochranné síti. Bude se vhazovat před Petráskovou brankou.
33:08'
Pšeničkovi teď těsně nevyšla bekhendová klička na Petráska.
32:26'
Celky se teď přetahují o puk ve středním pásmu.
30:18'
Slovan se teď probral z rychle inkasovaných čtyřech gólů a zvýšil svoji aktivitu. Petrásek drží svůj tým.
28:26'
Vildumetz prověřil Petráska z úrovně kruhů. Ten nebezpečnou střelu vykryl betonem.
27:33'
Přerovský obránce teď vystihl přihrávku ve středním pásmu a překazil tak rozehrávku domácího celku.
26:46'
Zubři pomalu kombinují zpoza Stahlovy branky.
25:37'
Zubři se nezastavují a stále nepříjemně tlačí. Slovan zažívá krušné chvíle.
23:52'
ROMAN PŠURNÝ prostrčil puk mezi Stahlovými betony a zvyšuje náskok Zubrů. Asistence: Jan Dufek.
23:10'
Zubři obrací utkání během začátku druhé třetiny na svoji stranu. DAREK HEJCMAN posílá Zubry do dvoubrankového vedení. Asistence: Tomáš Sýkora a Mikuláš Zbořil.
23:00'
Slovan jde teď do nepříjemného oslabení 3 na 5.
22:54'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Tomáš Pšenička – 2 min., vysoká hůl).
22:04'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Petr Maršoun – 2 min., podrážení).
21:35'
Zubři se v druhé třetině rozjeli. TOMÁŠ SÝKORA posílá Přerov do vedení. Asistence: Jakub Kubeš a Darek Hejcman.
20:39'
20:11'
Zubři vstoupili do druhé třetiny hodně zdařile. Stav utkání vyrovnává ROMAN PŠURNÝ.
20:01'
20:00'
20:00'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Vladimír Brož – 2 min., držení).
19:03'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Po krásné souhře ústeckého útoku zakončoval do prázdné branky JIŘÍ SEVERA. Slovan jde do vedení! Asistence: Tomáš Vildumetz a Jakub Müller.
18:40'
Veliká příležitost pro domácí celek. Minutu a 39 sekund bude hrát Slovan přesilovou hru 5 na 3.
18:39'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Darek Hejcman – 2 min., nedovolené bránění).
18:18'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jaroslav Moučka.
17:18'
Stahl teď podržel Slovan když vykryl Dvořákovu nebezpečnou střelu z mezikruží betonem.
16:12'
Hra se teď drží převážně ve středním pásmu. Ani jednomu týmu se nedaří dobře rozehrát.
14:59'
Akci Zubrů zhatil ofsajd.
13:28'
Slovanu se moc nepovedla ani druhá přesilová hra. Na soupeřovu branku vystřelil domácí celek jednou.
13:17'
12:17'
První minuta početní výhody je za námi a Slovanu se zatím nepodařilo vystřelit na soupeřovu branku.
11:20'
Druhá přesilová hra pro Slovan. Uvidíme zda se domácímu celku podaří tato početní výhoda lépe než ta předešlá.
11:17'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Darek Hejcman – 2 min., podrážení).
11:09'
Teď se nebezpečně odrazil puk před Stahlovu branku. Naštěstí pro domácí byl u puku první ústecký obránce.
10:10'
Přerov dobře ubránil oslabení a nechal domácí celek vystřelit na svoji svatyni jen třikrát.
10:02'
08:23'
A je zde první přesilová hra pro domácí tým. Uvidíme si jak si s ní poradí. V letošní sezóně zatím proměnil Slovan jen jednu přesilovou hru.
08:02'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Filip Dvořák – 2 min., nedovolené bránění).
07:36'
07:28'
Hejcman minul střelou z úrovně kruhů těsně Stahlovu branku.
06:36'
Přerov sice drží útočné pásmo, Slovanu se ale daří dobře bránit a nepustí Zubry příliš ke střele.
05:40'
Máme zde první přesilovku dnešního utkání. Přerov zatím v letošní sezóně odehrál patnáct přesilovek z kterých dokázal využít tři.
05:36'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Václav Veber – 2 min., držení).
05:18'
Kružík teď na druhé straně prověřil Petráska z mezikruží.
04:37'
Zbořil prověřil Stahla od modré.
04:22'
Přerov nepříjemně tlačí. Slovan se musel uchýlit k dalšímu zakázanému uvolnění.
03:36'
Další zakázané uvolnění v podaní Slovanu.
02:45'
Slovan vyvezl puk do středního pásma a bude se snažit zaútočit.
02:03'
Přerov se dostal do útočného pásma a snaží se vytvořit gólovou šanci.
01:36'
Teď už se povedlo Slovanu vyvézt puk do útočného pásma. Tam však zachytil přihrávku jeden z přerovských obránců a ústecký celek musí znovu bránit.
01:06'
Slovan se snažil dostat z obranného pásma. Skončilo to však jenom zakázaným uvolněním.