24:48' Krejsa   • 31:28' Rajčan   • 45:55' Ivan
Havířov
Šutara – Stonavský, Ševčík
Gascontrol Aréna, Havířov
Vítkovice

Ode mne je to pro tuto chvíli z mladšího dorostu vše. Za 2 a půl hodiny ale začne v havířovské Gascontrol Aréně zápas WSM ligy mezi AZetem a Vsetínem. K jeho sledování jste zváni.
Ve třetí třetině ještě hosté přidali gól v oslabení a vyhrávají celkovým skóre 3:1.
59:48'
Hosté usazeni v útočném pásmu, Ludvík vyráží střelu Cuba.
58:51'
58:41'
Domácím o kousek utekl puk do středního páma, pískán jejich ofsajd.
58:15'
Hosté se osvobozují.
57:45'
Pěkná kombinace AZetu, Mastič z mezikruží napálil tyč poloodkryté branky!
57:05'
Domácí v plném počtu, začíná jejich přesilovka.
56:51'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Smolka – 2 min., faul loktem).
56:35'
Další vyhození puku z havířovského pásma.
55:39'
Ofsajd hostů.
55:30'
Cubova střela nad, následně se domácí osvobozují.
55:05'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Zapletal – 2 min., napadení).
54:17'
Smolkovu střelu od modré vyráží Ludvík.
53:05'
Szturc nabídl puk na teč Adámkovi, tomu chyběl před brankou ke kotouči jen kousek.
51:45'
Na druhé straně chyba AZetu v rozehře, hosté volili v situaci 2 na 1 střelu a ta míří mimo.
51:03'
Rychlá akce domácích, Backa se tlačil do brankoviště, Bartošák odolal.
50:32'
Puk na havířovské střídačce, buly ve středním pásmu.
48:55'
Na druhé straně krásně obešel obránce vítkovický Tvrdý, ale ani on sám před brankou nepřekonal gólmana.
47:40'
Adámek v samostatném úniku nepřelstil kličkou do bekendu Batošáka.
47:18'
Buly před Bartošákem.
46:11'
45:55'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Hosté se opět dostali v oslabení do protiakce, využili zmatky v domácí obraně a zcela volný IVAN IVAN poslal z blízka puk přesně pod víko – 1:3. Adam Veřmiřovský.
45:15'
Hosté se osovbozují.
44:47'
Havířovští málem přišli o pásmo, ale nakonec se dostal ke střele v dobré pozici Mastič a jen těsně minul branku hostů.
44:11'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Plánka – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
43:19'
Ofsajd Vítkovic.
42:55'
Cubo výborně zastavil natřikrát rozvíjející akci Azetu.
42:12'
Třetí třetina začala oboustranně řadou nepřesností.
40:36'
Icing hostů.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 14:48.
Ve druhé třetině se výkon hostů viditelně zlepšil a dvěma brankami také otočili skóre. Ale ani AZ nebyl bez šancí a tak je před třetí třetinou vše otevřené.
40:00'
39:50'
V závěru třetiny jsou s pukem na hokejkách vítkovičtí v útočné třetině, dvě střely Kočího od modré ale míří nad branku.
39:10'
Byčkov dostal nabito z poza branky na levý kruh a jeho tvrdá střela trefuje Bartošáka.
38:49'
38:22'
Adámek se snažil dorážet i pravé Bartošákovy tyče, puk ji ale těsně minul.
38:05'
Puk zašlápnut v rohu domácí třetiny, vhazování ve středním pásmu.
37:47'
Krejsova bomba z levé strany, Ludvík vyráží betonem do rohu.
36:49'
Teď ale dobré napadaní ze strany havířovských, hosté se opakovaně nemohli dostat ven ze své třetiny.
35:00'
Hoaté jsou momentálně více na puku, jakoby havířovští ztráceli síly.
33:48'
Už je zase hra zase na druhé straně kluziště, Cubovu střelu chytá Ludvík do lapačky.
33:14'
Havířovští se na chvíli usadili v útočném pásmu, ale puk nakonec skončil jejich zásluhou v hledišti.
32:15'
A stejná situace i na druhé straně.
31:55'
Buly před Bartošákem, který nadvakrát ztlumil nahozený puk.
31:28'
Akce Vítkovic ale pokračovala až našel Pastor SAMUELA RAJČANA v mezikurží a ten se střelou z první trefil přesně k tyči. Asistence David Pastor.
31:00'
Pastor šikovně obehrál dva domácí hráče, ale Ludvíka nepropálil.
30:08'
Na druhé straně Ludvík přerušil hru zákrokem po střele Kršky.
29:53'
Mastič ani nadvakrát neprotlačil na brankovišti puk za Bartošáka.
28:59'
Buly na havířovské modré.
28:30'
28:22'
Na druhé straně unikl domácí obraně Rajčan, jeho blafák likviduje Ludvík.
27:55'
Mastič sám před Bartošákem trefuje jeho beton!
27:01'
Pěkná přesilovka v podání AZetu. Nejprve pálil na teč Mastič, pak tvrdě střílel Topalanský těsně vedle.
26:30'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Ivan – 2 min., sekání).
25:52'
Pastor se dostal ke střele hned po buly a jen o kousek minul branku.
25:46'
Oddechový čas pro domácí.
25:46'
Rychlá akce hostů zastavena až na brankové čáře ležícím Ludvíkem.
24:48'
A hosté hned po buly vyrovnávají na 1:1, když bomba JOSEFA KREJSY zamířila přesně do šibenice. Asistence Jakub Gebauer.
24:20'
Ludvík zalehl puk, který spadl na horní síťku jeho branky, hra přerušena.
24:01'
23:46'
Smolkova bomba od modré, Ludvík vyráží betonem do rohu.
23:25'
Nakonec je z toho buly před Ludvíkem.
23:17'
Boj o puk v rohu domácí třetiny.
22:50'
Hosté dlouho kombinovali na modré, až je Mastič vytlačil do středního pásma.
22:15'
AZ se osvobozuje.
22:01'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Černý – 2 min., napadení).
21:51'
Boj o puk v rohu vítkovické třetiny, nakonec jej získávají hosté.
20:56'
20:20'
Ivan unikl v oslabení a zastavil jej až zákrok Ludvíka.
20:10'
AZ dohrává přesilovku.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 14:10.
První třetina nabídla oboustranně rychlý hokej s nemnoha vyloženými šancemi. AZ šel do vedení už po minutě z přesilovky a toto vední si odnáší i do šatny.
20:00'
19:50'
Ivan vyváží puk a šetří čas v útočné třetině.
19:35'
Nápor domácích na brankovišti, puk ale proklouzl těsně mimo pravou Bartošákovu tyč.
19:20'
18:56'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Plánka – 2 min., podražení).
18:20'
Hosté v náporu, nejprve se na Ludvíka tlačil Melovský, pak zakončoval velmi nebezpečně, ale těsně mimo, Krejsa.
17:55'
Horváth získal puk ve vlastním pásmu, ale po přejetí červené jej jen hahodil na Bartošáka.
16:45'
Vhazování před Ludvíkem.
15:10'
Hra má stále rychlý spád, šancí je ale pomálu.
13:40'
Pastor se prokličkoval od mantinelu do mezikruží, Ludvík se stihl přemístit a jeho pokus zneškodnil.
12:54'
12:25'
Dabrovského pokus od modré, Bartošák zákrokem přerušuje hru.
11:55'
Backa zastaven trojicí protihráčů.
11:11'
Kotáskova střela byla schovaná za protihráčem a Ludvík se za ní jen ohlédl.
10:56'
Icing AZetu.
10:15'
Byčkov to zkusil z poza obránce a jen těsně minul hostující branku.
09:35'
Zapletal se přes obránce protlačil do zakončení na brankovišti, Bartošák pozorný.
09:06'
Ludvík si podržel nahozený puk, buly před brankou AZeu.
08:30'
Ivan pronikl středním pásmem, v tom útočném se ale srazil se spoluhráčem a hra se obrací na druhou stranu.
07:40'
07:20'
Horváth nabil Byčkovovi v mezikruží, Bartošák vyráží betonem.
06:40'
06:09'
Pěkná kombinace po ose Mastič-Adámek-Szturc, na poslední chvíli Bartošák sklapl betony a puk zachytil.
05:40'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Krejsa – 2 min., sekání).
05:14'
Hraje se v rychlém tempu, převážně ve středním pásmu
04:15'
Na druhé straně mířil nad horní tyčku vítkovický Cubo.
03:45'
Adámek pronikl do útočného pásma, následně pálil na Bartošáka Černý.
02:48'
Hosté jsou o něco více na puku, ale šance z toho neplynou žádné.
01:58'
01:00'
Havířov právě vstřelil branku!
AZ bleskově využívá přesilovku a otevírá skóre utkání. MARTIN PAVLAČKA se dostal nejrychleji k puku na brankovišti a mezi betony jej prošťouchl za Bartošákova záda. Asistence Lukáš Topolanský.
00:48'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Cubo – 2 min., hákování).
00:01'

AZ RESIDOMO Havířov: Ludvík (Nowak) – Topolanský, Černý, Bílek, Puzoň, Dabrowski, Zmarzlák – Pavlačka, Backa, Čempel, Mastič, Bochnak, Adámek, Vojkůvka, Zapletal, Urbančík, Szturc, Byčkov, Horváth

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolíška) – Smolka, Veřmiřovský, Bystroň, Cubo, Plánka, Kočí – Tvrdý, Gebauer, Kotásek, Ivan, Krejsa, Pastor, Krška, Přibyl, Melovský, Rajčan

Rozhodčí: Šutara – Stonavský, Ševčík.
Vítáme vás u on-line přenosu.

Zápas třetího kola nadstavbové skupiny B extraligy mladšího dorostu uvidí v pátek po poledni havířovská Gascontrol Aréna. Havířovský AZ v něm přivítá HC Vítkovice Ridera.

Hosté jsou v tabulce se 47 body na druhém místě, když před nimi jsou jen suvéréni z Hradce Králové. Vítkovičtí byli zatím jediní kdo hráče Mountfieldu letos porazil. V posledním kole ale sami v úterý podlehli 5:7 přerovským Zubrům.

Havířovští jsou v tabulce pátí se ziskem 39 bodů. V nadstavbě i oni podlehli Přerovu, pak vyhráli v Ml. Boleslavi a v pondělí v posledním kole podlehli doma Hradci.

Oba dnešní soupeři se už letos dvakrát střetli v základní skupině Východ a vždy se radoval hostující tým. V Ostravě vyhrál AZ 5:3, naopak v Havířově vítkovičtí 2:1.

Kdo se bude radovat tentorkát, uvidíme v pátek v odpoledne. Utkání začíná v 13:30.