Eliod -  ONLINE PŘENOS -  Havlíčkův Brod : Jihlava - 22. prosince 2017   15:00

30:09' P. Vacík  • 36:47' P. Vacík  • 40:40' Kopic
Král (Vácha) – Zych, Řehout, Trupl, Kerber, P. Vacík – Kopic "C", Klofáč, Dymák, Rauš, Fiala, Prýl, Dáňa, Vyvial "A", Kozlík, Pártl
Ivan Čuňočka – Michal Brzobohatý, Radim Procházka
Jihlava
Krejčí (Maláč) – Mikeš, Kratochvíl, Sapík, Chvátal, Brož "C", Moravec – Machovský, Zdarsa, Augusta, Havel, Menšík, Čermák "A", Kochrda, Polodna, Mihulka "A", Kravec

Je konec! Domácí celek udržel své vedení a vítězí tak 3:2. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.
59:40'
Oddechový čas pro domácí.
59:00'
Marek Kopic trefil spojnici.
57:19'
Dukla právě vstřelila branku!
Marian Havel vypálil z pravého kruhu, jeho střelu zablokoval Trupl a nikdo nevěděl, kde touš je až na MATOUŠE MENŠÍKA, který překonal bezmocného Krále! Asistence: Marian Havel, Matyáš Machovský.
56:12'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kopic – 2 min., podražení).
54:53'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Prýl – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, hrubost). Trest odpyká Kozlík.
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Čermák – 2 min. + 2 min., hrubost).
54:53'
Máme tu pěstní souboj, ve kterém se utkají Patrik Čermák s Adamem Prýlem. Úspěšnější byl brodský hráč.
51:10'
Adam Rauš pálil z mezikruží, jeho střela cinkla o břevno a spadla na Krejčovu vyrážečku.
49:39'
Dan Fiala našel z otočky volného Marka Kopice, který vypálil bez přípravy, ale nedokázal skórovat protože Krejčí skvěle na poslední chvíli zastavil kotouč na čáře.
48:49'
Matěj Kozlík přihrál od mantinelu na Trupla, kterému střela sjela z hole.
47:04'
Patrik Čermák vypálil z levého kruhu na branku, jeho střelu dokázal Král vykopnout betonem.
45:45'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Krejčí – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Zdarsa.
45:30'
Hostující hráči se nemohou dostat z vlastního pásma.
42:30'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Dymák – 2 min., podražení).
40:40'
Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Filip Dymák vypálil z levého rohu na Krejčího, který vyrazil touš před sebe a nejrychleji byl u puku MAREK KOPIC, jenž doklepl puk do branky! Asistence: Filip Dymák
40:15'
Bruslaři vyhráli vhazování a hned se vrhli dopředu, kde kombinují.
40:01'
Je za námi druhá třetina, která byla bohatá na góly. Nejprve se trefili dvakrát domácí zásluhou Patrika Vacíka, jenž skóroval při samostatných únicích. A necelou půl minutu do konce třetiny se trefil Marian Havel
40:00'
39:31'
MARIAN HAVEL obdržel pas od Menšíka k pravé tyči a trefil odkrytou branku! Asistence: Matouš Menšík, Patrik Čermák
39:00'
Marek Kopic tečoval střelu, kterou se pak snažil dorazit Filip Dymák, ale marně Krejčí fantasticky vychytal hokejkou.
38:18'
Filip Dymák přihrál na volného Dana Fialu, který trefil přesouvajícího Krejčího.
36:47'
PATRIK VACÍK vypíchl kotouč jednomu z jihlavských beků a znovu jel sám na branku a Krejčího opět překonal střelou ke vzdálenější tyči! Josef Dáňa.
36:27'
Zakázané uvolnění Dukly.
35:19'
Hosté se nemohou dostat do útočného pásma, domácí skvěle brání přechod přes střední pásmo
34:13'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Řehout – 2 min., hákování).
33:50'
Marek Chvátal ve vlastním oslabení se dostal do samostatného úniku, jenže nepřekonal skvěle chytajícího Krále
33:11'
Domácí celek kombinuje v útočném pásmu a hostům se nedaří vyhodit.
32:29'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Kratochvíl – 2 min., podražení).
31:24'
Prýl vypálil od modré čáry, jeho střelu ještě před Krejčím tečoval Dymák, ale jeho teč směřovala přímo do lapačky.
30:09'
Hráčům Jihlavy se nepovedla rozehrávka, kterou skvěle vystihl PATRIK VACÍK, jenž pelášil sám na Krejčího, kterého střelou k pravé tyči překonal!
28:35'
Fiala přihrál na Kopice, kterému se nepovedla stahovačka a hosté se tak vrhla do útočného pásma.
27:10'
Patrik Čermák vypálil z pravého kruhu, netrefil tak branku podle svých představ.
26:10'
Petr Brož se natlačil až před Krále, kterého nedokázal překonat.
24:16'
Michal Kerber drží útočné pásmo.
23:31'
Bruslaři jsou v útočném pásmu, ale jihlavská defenziva pracuje výborně.
23:05'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Mikeš – 2 min., podražení).
20:11'
Dukla vyhrála vhazování a vrhla se dopředu, jeden z hráčů vyprášil výstroj Krále.
20:01'
Je za námi první třetina, ve které ani jeden z týmů nedokázal vstřelit branku. Oba brankáři zatím předvádí skvělé zákroky. Hostující celek zatím přehrává svého soka a vytváří si i podstatě více šancí. Druhá třetina začne v 15:45
20:00'
19:20'
Kochrda nedokázal trefit letící puk, který plachtil před Králem.
16:00'
Chvátal se nacházel sám před brankovištěm, ale branku nedokázal trefit.
13:22'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Čermák – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Trupl – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Machovský – 2 min., hrubost).
13:22'
Patrik Čermák vypálil z mezikruží a Král ho v rozkleku fantasticky vychytal
11:30'
Matěj Kravec vypálil z pravé strany, ale pouze do levého betonu Krále.
10:01'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Polodna – 2 min., podražení).
09:28'
Jiří Kratochvíl vypálil od modré čáry, Daniel Král skryl kotouč v náruči.
08:20'
Daniel Král předvádí skvělé zákroky, kterými drží svůj tým.
08:13'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (P. Vacík – 2 min., nedovolené bránění).
05:40'
Filip Dymák obdržel přihrávku od Marka Kopice do mezikruží, střela mu ale sjela z hole.
05:07'
Zakázané uvolnění domácích.
04:30'
Hosté zatím přehrávají Bruslaře a k ničemu je nepouští.
03:00'
Domácí celek držel chvilku svého soka pod tlakem, nakonec však nedokázal skórovat.
01:10'
Domácí hráči nebyli v držení kotouče a jeli střídat, toho využil Matouš Menšík a neproměnil samostatný únik.