Suk (Gabriška) – Staňek, Alscher, Robovský, Funk, Sýkora, Ticháček – Chrenka, Bašta, Kleveta, Kraus, Bulva, Sachr, Šimek, Sojka, Ton, Ullrych, Šapovaliv
ČEZ stadion, Kladno
K. Vary
Bednář (Charvát) – Pohanka, Benda, Kosina, Houdek, Vogel, Hohl, Prošek – Remeš, Bílek, Bockstefel, Blecha, Matoušek, Mareček, Rymon, Botoš, Korčmaroš, März

To je pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dne.
Je tu konec dnešního utkání, ve kterém Kladno zdolalo svého soka z Karlových Varů poměrem 4:1. Nutno říci, že výsledek odpovídá i hernímu projevu. Domácí byli po většinu zápasu lepším týmem a častěji se dostávalo do vyložených příležitostí. Ve třetí třetině se pokusili hosté s výsledkem ještě něco udělat, když v oslabení snížili stav zápasu na 3:1, ale minutu na to se prosadil Kraus a kočíroval stav na 4:1.
59:25'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Prošek – 2 min., hrubost).
59:16'
58:15'
Kromě velkého množství vyloučení v poledních minutách se oba týmy dvakrát dostaly do obrovských příležitostí, avšak ve finální fázi jim chyběl potřebný klid na zakončení.
57:16'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Chrenka – 2 min., sekání).
56:46'
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Bílek – 2 min., vysoká hůl).
55:27'
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Matoušek – 2 min., krosček).
55:27'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Šimek – 2 min., hrubost).
55:15'
Hosté mají jednu z posledních příležitostí, jak ještě dnešní zápas zdramatizovat.
54:21'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Chrenka – 2 min., podražení).
53:16'
Kladno právě vstřelilo branku!
To je rychlá odpověď. Domácí celek nenechává nic náhodě a opět uskakuje svému soupeři na rozdíl tří branek. Poté, co se dostal Filip Sachr ke kotouči, směřoval svoji přihrávku na JÍŘÍHO KRAUSE, který těsně před brankovištěm úspěšně zakončil. Asistence: Filip Sachr
52:13'
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
I Karlovarští se nakonec dočkali branky. I přes fakt oslabení se dokázali hosté prosadit, když Korčmaroš našel před brankou ALEXANDRA REMEŠE, který koriguje stav zápasu. Asistence: Jan Korčmaroš.
50:30'
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Rymon – 2 min., podražení).
49:04'
Karlovarští měli obrovskou příležitost připsat si první branku, když jim byl v jejich prospěch nařízen samostatný nájezd. K nájezdu byl vyslán Korčmaroš, který po krásné kličce nedokázal dopravit puk mezi tři tyče.
samostatný nájezd pro Karlovy Vary
49:04'
Hra je přerušena po prohřešku stojícího hráče v brankovišti, vhazuje se ve středním pásmu.
48:25'
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Benda – 2 min., faul loktem).
48:04'
Robovský operoval za brankou soupeře, přihrávku už ale ze své hole nevyslal.
47:08'
Krásnou stahovačkou si obehrál protihráče Funk. Následné zakončení už nemělo takový úspěch, jako předešlá finesa.
46:17'
Hosté zvýšili svoji aktivitu a nyní jsou aktivnějším celkem.
45:32'
Další střelu vyslal na Suka, který neměl ideální výhled, Remeš. Domácí gólman chytá puk do lapačky.
44:33'
Na druhé straně zakončoval jeden z Karlovarských útočníku, jeho střela postrádala razanci.
44:06'
Na dorostence se přišel podívat i Pavel Patera, držitel zlaté olympijské medaile z Nagana a současný trenér A mužstva.
42:48'
Vypadá to, že je o zápase rozhodnuto! PETR TON se dostal do samostatného úniku, ve kterém zachoval chladnou hlavu a v klidu překonal Bednáře. Bez asistence.
40:36'
Dopředu se samostatně vydal Remeš, který ale neměl patřičnou podporu od spoluhráčů a puk ztratil.
40:01'
Domácí byli i ve druhé třetině aktivnější a připsali si druhou branku. Karlovarští se zatím v útoku stále hledají a pokud chtějí pomýšlet na nějaký bod, budou muset zvýšit produktivitu v útočné fázi.
40:00'
39:56'
Těsně před sirénou zakončoval Šimek, Bednář s lehkými problémy chytá.
39:09'
Od modré čáry pálil Matoušek, bránu ale trefit nedokázal.
38:45'
Po téměř sedmi minutách vidíme obě mužstva v plném počtu.
36:17'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Funk – 2 min., podražení).
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Houdek – 2 min.).
36:16'
Velikou příležitost nevyužil Sachr, který z levé strany pálil do odkryté brány. Tu k jeho smůle o kousek netrefil.
35:38'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Bulva – 2 min., sekání).
35:38'
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Kosina – 2 min.).
34:54'
Hra se nám v posledních minutách začala pěkně přiostřovat.
33:56'
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Bednář – 2 min., podražení).
33:50'
Jeden z kladenských útočníku se hnal po levé straně za pukem, ke kterému se vydal i Bednář. Jeho výlet až ke střídačkám skončil smolně, jelikož fauloval.
33:33'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Sýkora – 2 min.).
33:13'
Bílek si nerozuměl se svým spoluhráčem a puk vyhodil z útočné třetiny.
32:08'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Kleveta – 2 min., příliš mnoho hráčů).
32:01'
Suk rychle rozehrává od své svatyně až na modrou čáru, kde hledá své spoluhráče.
31:25'
Marečkovi ujeli nervy a vyjel po Staňkovi, ten zůstal klidným a odjel v klidu vystřídat.
30:09'
O puk se bojuje v rohu kluziště. Úspěšnější v tomto souboji jsou hostující hráči.
29:07'
Domácí rozjíždí další útočnou akci od své branky. K zakončení se dostal Staněk, který se ve druhé třetině rozstřílel, ale Bednář jeho střelu betonem vyrazil.
26:48'
Domácí dokázali využít přesilovou hru a odskakují soupeři na rozdíl dvou branek. K zakončení se dostal FILIP BULVA, který z bezprostřední blízkosti propálil Bednáře. Asistence: Filip Staněk, Jiří Ticháček
26:10'
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Rymon – 2 min., hákování).
25:50'
25:47'
Od modré pálil Robovský z voleje, střela mu vůbec nesedla.
24:58'
Dvakrát z bezprostřední blízkosti pálil Bulva, leč nepřesně.
24:17'
Domácí hráči kombinují v útočném pásmu, zatím bez střely.
23:50'
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Kosina – 2 min., nedovolené bránění).
23:34'
Staněk si ukrojil až moc velké sousto a jeho plán prokličkovat celé kluziště byl zastaven na modré čáře.
22:23'
Z ostrého úhlu z levé strany pálil Kleveta, Bednář byl připraven.
22:01'
Začátek druhého dějství se zatím nese v duchu nepřesných přihrávek a chybou na obou stranách.
20:20'
Rychlé nohy nastartoval Sachr a hned v úvodu druhé třetiny prchal hostující obraně, ta ho však na poslední chvíli zastavila a znemožnila mu zakončit.
20:01'
Kladenští hokejisté byli v první třetině výrazně aktivnější a dostávali se nebezpečných zakončení. Hosté se zatím příliš nerozkoukali a Suk neměl moc práce. I proto je zatím stav utkání 1:0, díky brance Marka Alschera. Druhá třetina začne přibližně v 13:09.
20:00'
19:25'
O puk se bojuje v hostujícím pásmu. K poslední střele úvodního dějství se dostal Staněk, ale střela neměla potřebnou razanci.
17:58'
Obrovskou příležitost měl na své holi Sojka, který se dostal do samostatného nájezdu. Rozhodl se pro střelu k levé tyči, svatyni však o milimetry minul.
17:48'
17:25'
Zmatků v obraně využil Šimek, který se dostal ke kotouči a nahrává dozadu svým spoluhráčům.
16:42'
Kladno se osvobuzuje.
15:48'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Sojka – 2 min.).
15:25'
15:02'
Bednář taktéž dlouho čekal s pukem na holi a s tečí jednoho z kladenských útočníků vyhodil pouze do ochranné sítě.
14:26'
Kraus dlouho čekal, než si k němu puk najde cestu a svoji nedůrazností dovolil obráncům vyhodit ven ze třetiny.
13:25'
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Korčmaroš – 2 min., hákování).
13:05'
Hosté jsou zatím dopředu bezzubí a nedokáží najít recept na to, jak projít přes kladenskou obranu.
12:09'
Funk je toto střídání velice aktivní, nejdříve vybojoval puk za brankou a posléze se dostal ke střele, jehož krásnou nahrávkou našel Ticháček, bohužel puk netrefil podle svých představ.
10:43'
10:01'
Vyvést puk až do útočného pásma se povedlo Sýkorovi, který bravurně ukrojil potřebné vteřinky z oslabení.
09:39'
Karlovarští se zatím drží v pásmu, dvě střely z jejich holí mířily mimo branku.
08:43'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Funk – 2 min., nedovolené bránění).
08:33'
Přes dva hráče se dokázal uvolnit Ton, který pálil pouze do lapačky Bednáře.
07:47'
Velikou příležitost měl na holi Chrenka, který se ocitl sám před Bednářem, naznačil kličku do bekhendu, ale zakončit už nedokázal.
04:56'
Domácí potvrzují, že jsou prozatím aktivnějším celkem. S prvními dvěma střelami si Bednář poradit dokázal, ale třetí již nedokázal zabránit. MAREK ALSCHER měl pozici zjednodušenou, jelikož polovina branky byla zcela odkryta. Asistence: Jiří Kraus, Petr Ton
03:35'
Bednář raději podrží puk v lapačce namísto nebezpečné rozehrávky.
02:55'
První náznak útočné akce předvedli i hosté, ale Botošovi utekl puk z hole za soupeřovou brankou.
01:55'
Do přečíslení tři na dva se vydali domácí, ale Ton nedokázal přesně nahrát.
00:35'
První větší příležitost měl z levé strany od buly Šimek, který nikým neatakován pálil pouze do náručí Bednáře.
00:10'
Úvodní buly vyhrávají Kladenští, kteří o puk rychle přicházejí a do prvního útoku se ženou hosté.
00:01'
Dnes nás čeká duel v kategorii mladšího dorostu, ve kterém domácí Kladno přivítá tým z Karlových Varů. Oba týmy opanují uprostřed tabulky, tedy na pátém a šestém místě se stejným počtem čtrnácti bodů.

První vzájemný zápas dopadl lépe pro Kladno, které vyhrálo na ledě soupeře 4:1. Domácí tým je v této sezóně zatím nejméně krát trestaný a vede tabulky slušnosti.

Tento duel bude velice atraktivní, máme se na co těšit!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:25.