Dan Handl uspěl v souboji s třineckým gólmanem!
Lukáš Králík na brankáře Šarmana nevyzrál.
Prodloužení skončilo.
60:01'
60:00'
53:30'
Vyloučení na zlínské straně. Tadeáš Talafa vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
43:28'
Další trest pro Slezany. Na dvě minuty si šel odpočinout Alexandr Kašpárek. Trest: Podražení.
40:33'
První početní výhodu budou mít Zlínští. Na dvě minuty za podražení si šel sednout na trestnou lavici Lukáš Králík.
40:01'
40:00'
23:18'
Zlín právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Po asistenci Bachánka skóroval ADAM MACÍK! Asistence: Adam Bachánek – 1:1.
20:57'
Třinec bude mít další přesilovku. Adam Bachánek byl vyloučen na dvě minuty za podražení.
20:01'
20:00'
11:34'
Adam Macík obdržel dvě minuty za podražení. Třinec čeká přesilovka.
09:28'
Třinec právě vstřelil branku!
Domácí hokejisté jdou do vedení! První trefu utkání zaznamenal MICHAL RAMÍK. Asistence: Kryštof Wantulok, Servác Petrovský.
00:01'

HC Oceláři Třinec: Halouzka (Švančara) – Hrůzek, Kyselý, Wantulok, Mituchovič, Chovaniak, Bujak, Cienciala – Procházka, Kralík, Raszka, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Hykl, Ramík.

Aukro Berani Zlín: Šarman (Lekeš) – Liss, Šindelek, Hoferek, Talafa, Mikulík, Riedl, Forman, Prokeš – Frömel, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Dluhoš, Lavička, Martinec, Bachánek, Macík.

Rozhodčí: Klapetek – Barteček, Novák..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.