Č. Budějovice - Pardubice | ONLINE | 21.4.2019 17:00 | Extraliga ledního hokeje 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Extraliga ledního hokeje - Baráž o ELH -  ONLINE PŘENOS -  Č. Budějovice : Pardubice - 21. dubna 2019   17:00

Ukončeno
Č. Budějovice
Č. Budějovice
13:06' Vydarený (Dančišin) • 23:18' Heřman (Čermák, R. Přikryl) • 33:37' P. Novák (Kachyňa) • 45:04' Beránek (M. Novák, Babka) • 48:17' Vydarený (M. Novák, Babka)
5:2
(1:0, 2:0, 2:2)
Pardubice
Pardubice
43:21' Schaus  (L. Horký, Poulíček) • 57:14' J. Zdráhal  (Dušek, Pochobradský)
Č. Budějovice
Sestavy:
Kváča (Strmeň) – Vydarený, M. Jandus, Doktor, Kachyňa, Prospal ml., Babka – Čermák, R. Přikryl, Heřman – M. Novák, Gilbert, Doktor – Beránek, Bradley, Z. Doležal – Šimánek, Dančišin, P. Novák.
Rozhodčí
Jeřábek, Hradil – Frodl, Komárek
Budvar aréna
6362 diváků
Pardubice
Sestavy:
Vlk (Klouček) – Mert, Schaus, Budík, M. Kratochvil, J. Zdráhal, Hrádek – Machala, Poulíček, L. Horký – Machač, Dušek, J. Kloz – Voženílek, Pochobradský, Matýs.

Č. Budějovice - Pardubice: Druhý gól hostů vstřelil Zdráhal, 5:2

Seznam zápasů
Přenos se aktualizuje automaticky

Konec zápasu.
59:20'
Diváci se hromadně zvedají a děkují hokejistům za letošní sezónu, jež byla podle většiny úspěšná. Opravdu se postavil beze zbytku celý stadion!
59:00'
Minuta do konce utkání!
58'
Druhý gól hostů vstřelil Zdráhal, 5:2
58:41'
David Gilbert už to také vzal na sebe! Prohnal se přes půlku hřiště a snažil se natlačit před Vlka, kterému to chtěl poslat mezi betony. V tu chvíli ovšem vyhodil branku, takže je pískáno. Vlk měl navíc puk pod kontrolou.
58:15'
Zdeněk Doležal to chtěl vzít na sebe, což se neukázalo jako nejlepší řešení. Navíc je pár vteřin poté domácím hokejistům pískán úmyslný ofsajd.
57:46'
Na druhé straně se dostal do zajímavé pozice Zdeněk Doležal, ovšem jeho rána šla doprostřed branky, kde si to Vlk bez potíží pohlídal.
57:14'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Těsně po konci početní výhody se Dynamo prosazuje! Východočeši naprosto rozebrali obranu domácího celku. Nakonec našel Dušek křižným pasem JANA ZDRÁHALA, jenž dával do prázdné. Asistence: Antonín Dušek a Michal Pochobradský.
57:10'
Cody Bradley je na ledě!
56:30'
Až nyní se Východočeši dostali do útočného pásma, kde se snažili kombinovat. Moc jim to ale nevyšlo, jelikož nepřesný pas je vyhnal do středního pásma.
55:47'
České Budějovice se zatím brání velmi dobře. Dynamo se ještě s kotoučem nedostalo přes modrou čáru a Motor vyhazuje jeden puk za druhým.
55:22'
David Gilbert si najížděl na případnou křižnou přihrávku před branku Vlka. Ta tam také šla, ale pardubický hráč se stihl vrátit a puk odpálit.
55:10'
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Cody Bradley – 2 min., podrážení).
54:15'
Ondřej Kachyňa si najížděl do střelecké pozice. Nakonec mu tam přihrávka přišla, jenže na poslední chvíli mu hráč hostí zablokoval hokejku.
54:00'
Dnešní utkání sleduje 6362 diváků. Ale co si budeme podívat, tento počet rozhodně neodpovídá. Diváků je tu rozhodně méně. Nikomu to ale nevadí, takže stadionem projíždí mexická vlna!
53:36'
Což změnil Patrik Poulíček. Ten si najel do dobré střelecké pozice a mířil do šibenice. Puk zastavilo Kváčovo rameno. Následuje poslední komerční přestávka.
53:04'
Nyní se hraje takový hokej nahoru dolu, jenže bez vyložených šancí.
52:07'
Milan Dančišin se pokoušel posunout puk na rozjetého Jakuba Doktora, ale k tomu se kotouč nedostal. Dynamo se tak může dostat zase do útoku.
51:36'
Na hřiště byl povolán dokonce lékař, ale ten svou pouť zakončil ještě mezi kruhy. Kváča měl nejspíše povolený popruh na beton, což zvládli spravit spoluhráči.
51:22'
Neskutečné zákroky v podání domácího gólmana! Ten jen ležel na ledě, přesto dokázal vyškrábnout střelu na zadní tyč. Poté reklamoval, že potřebuje přerušit hru, jenže to rozhodčí neudělali. Tak přišla další střela, tentokrát do středu branky, jenže tam se zjevila lapačka gólmana! Opravdu neskutečné věci dnes mohou vidět domácí fanoušci.
50:53'
Jakub Mert je na ledě!
50:36'
Cody Bradley našel skvělým pasem Zdeňka Doležala, jenž si jel před branku, ale místo prázdné brány jen přestřelil!
50:10'
Jihočeši se provinili přihrávkou rukou ve svém útočném pásmu, takže se vhazovalo na obranné modré Dynama. Do konce přesilovky chybí 45 vteřin.
49'
Dělovka Vydareného skončila gólem, 5:1
49:38'
To se tedy Jakubu Babkovi nepovedlo. Dostal celkem přesnou přihrávku k mantinelu, přesto mu puk ujel až do středního pásma. Sám s tím nebyl spokojen.
48:58'
Tentokrát vhazování domácímu týmu moc nevyšlo. Hosté se dostali ke kotouči a poslali ho až za Kváču, kde si kotouč také dojeli.
48:53'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Jakub Mert – 2 min., podrážení).
48:17'
České Budějovice právě vstřelily branku!
O chvilku později je domácí přesilová hra využita a stadionem zní: "Pátá právě teď odbila, pátá právě teď odbila." Na modré se totiž napřáhl RENÉ VYDARENÝ a kapitán Jihočechů trefil šibenici naprosto neskutečným způsobem. Číslo osmdesát jedna dnes střílí druhou branku a celkově čtvrtou v sezóně! Asistence: Martin Novák.
47:49'
Bůr mohl být na světě! Pavel Novák totiž před brankou našel volného Jakuba Babku, jenž do puku jen pošťouchl, ale ten se odrazil od tyče ven.
47:02'
Založení útoku se ale domácímu týmu moc nedaří. Pardubice už dvakrát zastavily útoku na polovině hřiště, dokonce si připsaly i střelu na Kváču.
46'
Další puk v brance hostů, trefil se Beránek, 4:1
46:29'
Jihočeši jsou dnes úspěšnější na buly, což jim hodně pomáhá. Nyní Martin Jandus posunul na Zdeňka Doležala, jehož ránu Vlk viděl a schoval.
46:21'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Michal Machač – 2 min., podrážení).
45:44'
Ondřej Machala si na druhé straně najížděl s pukem do dobré pozice. Budějovická obrana ho ale dobře vystála, takže hráč hostí nevypálil na branku.
45:04'
České Budějovice právě vstřelily branku!
Jihočeši využívají přesilovou hru a zase vedou o tři branky! Martin Novák našel skvělým pasem MARTINA BERÁNKA. Ten si puk zpracoval bruslí, načež ho poslal bekhendem do sítě! Další mladík v domácím dresu se tak dnes prosazuje. Asistence: Martin Novák.
44'
První gól Dynama vstřelil Schaus, 3:1
44:44'
Velká šance Českých Budějovic! Skvělou křižnou přihrávku dostal Martin Novák, který puk trefil, jenže jen do spojnice tyčí!
44:16'
Pavel Novák netušil, že nikdo ze spoluhráčů za ním není, takže jeho pas sebral hráč hostí, jenž vyvezl kotouč až do středního pásma.
44:07'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Nicholas Schaus – 2 min., držení).
43:42'
Milan Dančišin dostal přihrávku do skvělé palebné pozice! Jeho rána však nebyla moc prudká, takže Tomáš Vlk stihl zakročit ramenem.
43:21'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Pardubice se na chvíli usadily v pásmu a snižují stav utkání na dvě branky! NICHOLAS SCHAUS si jako obránce sjel před branku, kam dostal parádní přihrávku a bez potíží prostřelil Kváčů. Asistence: Luboš Horký.
42:49'
Cody Bradley se svým spoluhráčem napadali rozehrávku hostí, což se jim nakonec vyplatilo. Netrvalo to ale dlouho a Východočeši puk uzmuli.
42:06'
Druhá lajna Českých Budějovic si vypracovala zajímavou šanci. Po pár tečích se však puk ocitl za brankou Vlka, takže žádné nebezpečí.
41:21'
Nyní několik vteřin probíhal souboj o puk v útočném pásmu Dynama. To také nakonec získalo kotouč, ovšem nedostalo se ani ke střele.
41:00'
Martin Novák si jako první dojel puk, jenž se sunul po mantinelu. Najel si do střelecké pozice, ovšem jeho pokus byl sražen hodně vysoko.
40:26'
Nyní jsme viděli spolupráci obou kotlů! Její náplň asi není vhodné zmínit, ale spolupráce si vynesla ovace celého stadionu!
40:01'
Začala třetí třetina.
Statistiky po druhé třetině:

Střely na branku: 25 – 23
Střely mimo: 7 – 5
Zblokované střely: 3 – 5
Hity: 5 – 3
Vhazování: 19 – 15
Trestné minuty: 12 – 6
Již jsou za námi dvě třetiny dnešního zápasu a po čtyřiceti minutích to vypadá, že domácí tým si v posledním zápase na domácím ledě připíše první výhru za tři body v baráži. Ve druhé části se totiž po pěkné kombinaci trefil Martin Heřman a po chybě gólmana také Pavel Novák, jenž vstřelil první gól za áčko Motoru.

Další třetina začne přibližně v 18:41.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:15'
Zdeněk Doležal se celkem z ničeho nic dostal k zajímavé šanci! Odrazil se k němu puk na hranici brankoviště, ale domácí nejlepší střelec barážové části přestřelil.
38:47'
Přestože Jakub Doktor sáhl do přihrávky skrze šíři hřiště, dostal se kotouč k Ondřeji Machalovi, ovšem ten svou velmi dobrou šancí pohrdl.
38:32'
Nicholas Schaus je na ledě!
38:12'
Jakub Babka chtěl posunout puk po mantinelu na modrou tak, aby mohl jeho spoluhráč pálit z první. Obránce hostí ale puk zastavil a vyvezl.
37:35'
Tato přesilová hra se Motoru tedy nedaří ani trochu. Není schopen si založit nějaký konstruktivní útok a Pardubice vyhazují jeden puk za druhým.
37:02'
Východočeši to nyní zahráli šikovně. Drželi puk u mantinelu, kde probíhal souboj o puk. To navíc vyhrálo Dynamo, které tak ušetřilo půl minuty z oslabení.
36:32'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Nicholas Schaus – 2 min., faul loktem).
36:16'
Útok hostí skončil už na prvním hráči, kterým byl Pavel Novák. České Budějovice si navíc vybojovaly faul a budou hrát přesilovou hru.
35:29'
Cody Bradley si počkal na odražený puk a objel s ním branku. Následně nahrál křížem na Jakuba Babku, jemuž se střela nepovedla a šla vedle.
34'
Další gól Motoru přidal Novák, 3:0
34:33'
Pavlu Novákovi nyní stouplo sebevědomí! Obhodil si protihráče a dostal puk do útočného pásma. Navíc ho poté posunul na Martina Nováka, jehož střelu vyrazil Vlk jen do tyčky!
34:11'
Na druhé straně chtěl odpovědět Daniel Voženílek, jenž dostal puk na hranici brankoviště. Vůbec nic ovšem nevymyslel a pro Kváču to nebyl těžký zákrok.
33:37'
České Budějovice právě vstřelily branku!
Jihočeši střílí třetí branku, znovu díky důrazu v útočném pásmu! Ondřej Kachyňa si skvěle počkal na puk. Vypálil od mantinelu a Tomáš Vlk jeho střelu neudržel. Pro puk si nejrychleji sjel PAVEL NOVÁK, který ho zvedl pod horní tyčku a může se radovat z premiérového zásahu za áčko! Asistence: Ondřej Kachyňa.
32:59'
Na druhé straně se hnal do zakončení Jiří Šimánek. ten už si navedl puk na střed a chtěl vypálit, jenže kotouč nakonec vůbec netrefil.
32:24'
Budějovice se dostaly pod tlak. Poté přišla dělovka od modré, kterou schytal Michal Machač, jenž s bolestivou grimasou odjel na střídačku.
31:40'
David Gilbert předvedl skvělou defenzivní práci! Hosté ujeli do přečíslení dva na jednoho. už mířila křižná přihrávka na volného hráče, když v tu chvíli puk odpálila hokejka domácí šestasedmdesátky.
31:08'
Martin Novák chtěl poslat své dva spoluhráče do rychlého útoku, ale to se mu moc nepovedlo, jelikož hráč hostí sebral puk už na polovině hřiště.
30:30'
Navíc se ve stejném čase dostali domácí do přečíslení! Jeden z domácích byl sražen na zem, ale rozhodčí pískat nebudou. Na druhé straně poté také nejspíše odpustil faul, takže si nemůže stěžovat ani jeden tým.
30:06'
Pavel Novák, jenž odpykával trest za Heřmana, je na ledě!
29:17'
To bylo pro Jihočechy štěstí. Patrik Poulíček si nedokázal zpracovat puk na hranici brankoviště, takže otočku sice udělal, ale jako zakončit neměl.
28:31'
Jiří Šimánek nyní v oslabení odvedl dobrou práci. Dostal hokejku do přihrávky na modrou a Pardubice musí začít ze středního pásma.
28:20'
Východočeši získali kotouč na buly a rychle se rozestavili. Nakonec od modré pálil Nicholas Schaus a Kváča nevěděl, kde má puk. Měl ho však ve výstroji.
28:06'
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Martin Heřman – 2 min., vysoká hůl + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
27:16'
A to mělo tlak. Petr Kváča ale všechny rány viděl, a ty co ne, tak ty šly mimo branku. Následuje první komerční přestávka v této periodě.
26:47'
Pavel Novák poslal hodně těžký pas na Jiřího Šimánka. Ten se snažil dostat puk pod kontrolu, což se mu nepovedlo. Útočit může Dynamo.
26:09'
O chvilku později už ano! Tomáš Vlk vyrazil kotouč jen před sebe, kde vznikla velká mela a několik hráčů se snažilo dorážet. Nic ale nepřineslo úspěch.
25:33'
Cody Bradley se snažil umotat dvojici soupeřů To se mu sice nepovedlo, přesto puk došel na hráče domácích. Motor se nakonec nedostal ani ke střele.
24'
Další puk v síti Dynama, trefil se Heřman, 2:0
24:46'
Dobrá šance také na druhé straně! Antonín Dušek ujel se spoluhráčem do přečíslení dva na jednoho. Nakonec to vzal na sebe, ale střelou na přední tyč minul.
24:08'
No, a klidně to mohlo být o dvě branky! Martin Novák vypálil a gólman hostí si jeho puk srazil těsně vedle tyčky. Poté pálil ještě David Gilbert, jehož pěkná rána jen zaduněla o zadní mantinel.
23:18'
České Budějovice právě vstřelily branku!
Jihočeši ukázali zdravou agresivitu v útočném pásmu, a ta slaví úspěch! Přikryl získal kotouč za brankou soupeře, posunul ho na Čermáka. Ten chvilku počkal, načež našel MARTINA HEŘMANA, jenž dával do prázdné. Asistence: Miloslav Čermák a Roman Přikryl.
23:00'
Vojtěch Doktor se nechal nachytat na švestkách a přišel o kotouč. Obdobně se ale vedlo také hostím, kteří se špatnou přihrávkou připravili o pásmo.
22:28'
René Vydarený vymýšlel chytrou přihrávku na Pavla Nováka. Ta kdyby prošel, jel by domácí štírek sám na branku, obrana Dynama to ale zvládla.
22:08'
Daniel Voženílek se z ničeho nic zjevil před Kváčou a tečoval nahození od mantinelu. Domácí brankář měl betony na svém místě a puk vyrazil.
21:35'
Jakub Doktor znovu v akci! Tentokrát posunul puk na svého spoluhráče, který z první pálil. Tomáš Vlk jeho ránu betonem vyrazil mimo nebezpečí.
20:41'
Jakub Doktor dobře napadal rozehrávku hostí. Pardubice trochu zazmatkovaly a puk ztratily. S prvním útokem se mohou ukázat domácí.
20:10'
Škoda, že teď Martin Heřman nedával velký pozor. Puk se totiž odrazil od hráče hostí do budějovického útočného pásma, kde ho nakonec sebralo Dynamo.
20:01'
Začala druhá třetina.
Statistiky po první třetině:

Střely na branku: 15 – 12
Střely mimo: 5 – 1
Zblokované střely: 2 -1
Hity: 4 – 2
Vhazování: 12 – 8
Trestné minuty: 0 – 4
Je za námi první třetina dnešního barážového utkání mezi Českými Budějovicemi a Pardubicemi, po které vede domácí tým o jednu branku. Toto vedení je naprosto zasloužené, jelikož Jihočeši byli lepším týmem. Po rychlé kombinaci se prosadil dnešní kapitán René Vydarený.

Další třetina začne přibližně v 17:52.
20:00'
První třetina skončila.
19:00'
Minuta do konce třetiny!
18:14'
To na druhé straně musel gólman zasahovat. Zdeněk Doležal posílal puk před branku, kam si najížděl Cody Bradley. Puk se od někoho před brankou odrazil a brankář hostí musel rychle ukrýt puk.
17:56'
Teď je to Dynamo, které okupuje útočné pásmo. Budějovická obrana ale vše ustála na jedničku a nepustila svého soupeře ke střele.
17:16'
Jakub Babka chtěl poklepem zmátnout protihráče, což se mu povedlo, jelikož ten mu puk přenechal. Ke střele se ale Budějovičtí nedostali.
16:29'
Budějovický obránce se dostal ke střele a Tomáš Vlk neměl dobrý výhled. Proto puk jen vyrazil, jenže tam nikdo z domácích hráčů na dorážku nebyl.
15:56'
Milan Dančišin se snažil zpracovat skákavý puk, díky čemuž by se dostal do zajímavé akce. Poslední obránce hostí ho však stihl dojet a zastavit.
15:19'
David Gilbert získal kotouč v rohu hřiště a dostal se až před Vlka. Chtěl si puk přehodit na bekhend, ovšem nakonec se k zakončení nedostal.
14'
Domácí fanoušci se radují! Trefil se Vydarený, 1:0
14:36'
Východočeši nyní svého soupeře tlačí! Přišla střela od kruhu na zadní tyč, kterou Kváča vyrazil. Poté se na modré do puku opřel obránce, ovšem domácí gólman měl před sebou dobrý výhled.
14:18'
Na základě videa to gól není!
14:18'
A ten skončil fantastickým zákrokem Petra Kváči! Ten již ležel na zádech a byl proti němu jen zakončující hráč. Budějovický gólman natáhl lapačku, seč mu síly stačily, a u tyčky zachytil puk! Ještě se ale prohlíží záznam hry, jestli to náhodou nebylo za brankovou čárou.
14:01'
Miloslav Čermák se snažil udržet puk v útočném pásmu, ale u mantinelu neměl proti dvěma soupeřům nárok, kvůli tomu jde Dynamo do protiútoku.
13:37'
Pardubice se pokusily o rychlou odpověď, ale s jejich střelou neměl domácí brankář nejmenší potíže. Následuje druhá komerční přestávka.
13:06'
České Budějovice právě vstřelily branku!
Jihočeši byli jasně lepším týmem, což nyní dokazují vstřelenou brankou! Vydarený zasunul puk do útočného pásma. Následně Dančišin poslal puk zpět na RENÉHO VYDARENÉHO, jenž měl před sebou odkrytou část branky! Asistence: Milan Dančišin.
12:27'
Milan Dančišin získal puk v útočném pásmu. Před branku už se dostat nemohl, tak zkoušel někomu přihrát. Nakonec se však k přihrávce ani nedostal.
11:43'
A hned poté přišla velká šance Motoru! Cody Bradley si šikovně obhodil puk, jel na gólmana, ale ten jeho střelu bekhendem do růžku vychytal!
11:34'
Ondřej Machala je na ledě!
11:17'
České Budějovice vypálily, ale jejich rána skončila jen v ochranné síti. Následně se k puku dostal Tomáš Vlk, jenž ho odpálil na svou střídačku.
10:48'
Pavel Novák jako benjamínek týmu hraje dnes přesilovou hru. Dostal se ke střele z úhlu a mířil na zadní tyč, avšak tu o kousek minul.
10:19'
Jihočeši museli začínat od svého gólmana, ale dostali se ke střele celkem rychle. Přikryl nahodil puk před brankáře, kde se snažil dorážet Jiří Šimánek, ovšem těsně před ním puk Vlk schoval do lapačky.
09:47'
České Budějovice získaly buly v útočném pásmu. Nakonec se ke střele odhodlal Martin Jandus, jenže Tomáš Vlk měl před sebou puk dálnici.
09:34'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Ondřej Machala – 2 min., podrážení).
09:17'
Zdeněk Doležal měl těžkou pozici, kdy byl napadán hned dvěma soupeři, přesto puk udržel. Budějovice si navíc vykoledovaly faul.
08:44'
Nyní si dva hostující beci vysloužili potlesk diváků, ovšem nebylo to z důvod krásné akce, nýbrž z toho, že se srazili na místě, kde bylo jinak hodně prostoru. Navíc se to povedlo pár vteřin později i dalším bekům!
08:00'
Jan Kloz měl puk na holi a bez větších potíží objel branku. Následně posílal kotouč do ohně a jen kousek chyběl hráči hostí, aby puk trefil.
07:43'
Matouš Kratochvil je na ledě!
07:13'
René Vydarený se snažil zachytit skákavý puk na útočné modré, ale nepovedlo se mu to. Domácí tak musí začít s útočnou akcí znovu.
06:55'
Nicholas Schaus získal kotouč a jel sám na gólmana! Vypálil, ale domácí gólman dokázal jeho střelu vyrazit do ochranné sítě. Buly po levici Kváči.
06:28'
Jihočeši se nadále drží v útočném pásmu. S pukem dlouho jezdil Cody Bradley, ale od domácích to je zatím bez střelby. Hosté dobře napadají.
05:51'
Domácí vyhráli vhazování v útočném pásmu. Po krátké kombinaci vypálil Martin Jandus, jehož střelu se snažil tečovat Šimánek, ovšem puk šel vedle branky.
05:43'
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Matouš Kratochvil – 2 min., hákování).
05:38'
Vojtěch Doktor jako obránce se vysunul hodně dopředu. Operoval s pukem za brankou. Nakonec se puk odrazil od Vlka a Bradley mohl dávat do prázdné, ale v tu chvíli se tam objevila hokejka hostí, jež srazila puk nad!
04:54'
Luboš Horký dostal přihrávku na hranici brankoviště, kde byl úplně sám. Zakončovat nemohl, tak hledal pasem spoluhráče, jenže k němu puk nedošel.
03:52'
U Jakuba Babky nyní bylo vidět, že tedy není obránce! Ondřej Machala mu jemně naznačil jiný směr, než kterým se vydal a jel sám na gólmana. Vše chtěl vyšperkovat pasem, jenže ten nikoho ze spoluhráčů nenašel.
03:31'
Kotouč se dvakrát během krátké chvilky ocitl mimo hrací plochu. Nyní se bude vhazovat na útočné modré Motoru. Roman Přikryl je poprvé napomenut.
03:00'
V domácím útočném pásmu probíhal souboj o kotouč. Vyhráli ho sice hosté, jenže ti se ho velmi rychle zbavili. Jihočeši toho využít nedokázali.
02:19'
Dynamo bylo pod tlakem, ale nakonec se z něj dokázalo vymanit. Poslalo puk tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění a šlo vystřídat.
01:36'
To nevypadalo vůbec špatně v podání domácího týmu! Zdeněk Doležal poslal nečekanou přihrávku na Václava Prospala mladšího, jenž si sjel z modré. Rána mu ale moc nesedla a Vlk znovu nezasahoval.
01:03'
Na druhé straně se pokoušel pálit Jakub Doktor, avšak jeho rána byla sražena hokejkou hostí. Tomáš Vlk si tedy nemusel připisovat zákrok.
00:30'
Pardubice se dostaly do útočného pásma, ale nic zde nevymyslely. Jen nahodily kotouč do útočného pásma a celá pětka šla vystřídat.
00:12'
A už se hraje! První vhazování vyhrál hostující centr, takže Dynamo se může pustit do prvního útoku s elitní lajnou.
00:01'
Utkání právě začalo.
Na stadionu nyní probíhá připomínka na včera zemřelého Luďka Bukače. Proběhla minuta ticha za tohoto skvělého trenéra a zápas může pomalu začít!
Úvodní sestavy:

ČEZ Motor České Budějovice: Kváča (Strmeň) – Vydarený, M. Jandus, Doktor, Kachyňa, Prospal ml., Babka – Čermák, R. Přikryl, Heřman – M. Novák, Gilbert, Doktor – Beránek, Bradley, Z. Doležal – Šimánek, Dančišin, P. Novák.

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Klouček) – Mert, Schaus, Budík, M. Kratochvil, J. Zdráhal, Hrádek – Machala, Poulíček, L. Horký – Machač, Dušek, J. Kloz – Voženílek, Pochobradský, Matýs.

Rozhodčí: Jeřábek, Hradil – Frodl, Komárek.
Výsledky v letošní baráži:

Dynamo – Motor 4:1
Motor – Dynamo 3:4
Dynamo – Motor 2:0
HC Dynamo Pardubice

To Pardubice sehrály baráž naopak na jedničku, jelikož si uchovaly extraligovou příslušnost i pro příští rok. Vše vlastně nastartoval první zápas, který vyhrály nad Českými Budějovicemi. Celkem Dynamo zvítězilo v baráži osmkrát a jako první si zajistilo nejvyšší soutěž i na příští rok. V posledním utkání se Východočeši utkali s Chomutovem. Pardubice hrály se značně obměněnou sestavou, kdy dostalo šanci hodně juniorů, takže Piráti dokázali vyhrát 3:0. Ani to jim však nestačilo a Chomutov o jednu soutěž spadne.

Nejproduktivnější hráči:
Petr Sýkora – 10 bodů (4+6)
Marek Hovorka – 9 bodů (7+2)
Luboš Horký – 9 bodů (6+3)
ČEZ Motor České Budějovice

Jihočeši letos nesehráli baráž o nejvyšší soutěž ale vůbec dobře. V deseti zápasech si totiž připsali pouhé dva body, kvůli čemuž jsou jasně na posledním místě. Na dalšího sestupujícího – Chomutov mají ztrátu jedenácti bodů. České Budějovice dokázaly vyhrát pouze jednou, a to ve druhém kole, když porazily po nájezdech Piráty. Od té doby jihočeský tým jen prohrává. V posledním zápase padl na domácím ledě s Kladnem, když Jaromír Jágr vstřelil čtyři branky a rozhodl o výhře svého týmu 4:2.

Nejproduktivnější hráči:
Zdeněk Doležal – 7 bodů (6+1)
Jakub Doktor – 4 body (2+2)
Další šest hráčů 3 body.
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u dnešního utkání v rámci baráže mezi Českými Budějovicemi a Pardubicemi. Ani jednomu týmu už o nic nejde. Východočeši mají jistý postup, zatímco Jihočeši zůstanou i příští rok v Chance lize. Pro Motor to bude poslední domácí zápas, na kterém má proběhnou rozlučka s hráči na ledě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.


Články odjinud