Tipsport Extraliga - Play-off Tipsport extraligy -  ONLINE PŘENOS -  Brno : Liberec - 8. dubna 2019   19:00

Brno
24:36' Zaťovič (Orsava, P. Holík) • 48:56' Bartejs (P. Holík, Štencel) • 61:22' Plášek ml. (Orsava)
3:2
(0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Stav série: (2:2)
Liberec
06:51' Birner  (L. Hudáček, Havlín) • 29:40' Filippi  (M. Kvapil, Birner)
Brno
Mrkva, Pražák – Ondráček, Špůr
DRFG arena
7700 (vyprodáno) diváků
Liberec

SESTŘIH: Kometa Brno - Liberec 3:2pr. Obrovské drama rozsekl v prodloužení Plášek

Je konec. Tato série bude mít minimálně šest utkání a myslím, že každý nezaujatý divák musí být velice rád. I dnes byl k vidění atraktivní hokej z obou stran, který nakonec skončil lépe pro domácí, když v prodloužení rozhodl Karel Plášek. Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji pěkný zbytek večera a u dalšího brněnského onlajnu na počtenou!
Nejlepšími hráči utkání jsou vyhlášeni Karel Plášek a Petr Jelínek.
61:22'
Kometa právě vstřelila branku!
KAREL PLÁŠEK po pěkném lobu Jakuba Orsavy unikl hostujícím obráncům a svůj nájezd chladnokrevně zakončil střelou do šibenice! Asistence: Jakub Orsava.
60:57'
Čiliak nyní před dotírajícím Ordošem raději přikryl puk. Buly po jeho levé ruce.
60:11'
Jelínkova střela z otočky minula brněnskou bránu.
60:05'
Kometa úspěšnější na vhazování.
60:01'
Začalo prodloužení.
Holík s Jelínkem už se chystají na buly.
Ve třetí třetině se domácím podařilo vyrovnat, konkrétně Tomáši Bartejsovi a čtvrté semifinále tak půjde do prodloužení. Znamená to tedy, že už třetí ze čtyř semifinálových utkání bude rozhodnuto až v nastaveném čase. Prodloužení začne zhruba v 21:55.

Střely na branku

Kometa: 30
Liberec: 26
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:50'
Němec před Vlachem drží puk v rohu kluziště.
59:30'
Krenželok si chtěl hodit puk do útočného pásma, ten ale skončil pouze na střídačce, kde jej lapil Vejmelka. Jméno druhého domácího gólmana nyní mocně skanduje brněnský kotel fanoušků.
58:51'
Filippi nabízel puk na teč před Čiliaka, tam ale, naštěstí pro domácí, nebyla žádná hostující hokejka, která by posunula puk do branky.
58:25'
Liberec pouze posouvá puk do středního pásma.
57:55'
Domácí bojují o kotouč v rohu útočného pásma.
57:45'
Malec nahodil puk ze středního pásma přímo do Willa, který přerušuje hru.
57:19'
Oba týmy hrají v plném počtu.
56'
V závěru utkání pracovaly emoce, pustili se do sebe i Ševc s Eratem
56:59'
Kvapil se zkoušel prosadit svižnou střelou, trefil však pouze boční síť.
56:27'
Lenc rovněž zkoušel kličkami projít až před branku, Plášek ale jeho cestu zastavil šikovným zákrokem.
55'
Po souboji Malce s Vlachem byl zraněn fotograf
55:37'
Holík se dostával do zakončení šikovnými kličkami, nakonec mu ale jeden z hostujících obránců zabránil v zakončení!
55:27'
Němcovo nahození od modré čáry má Will v lapačce.
55:15'
Bude se hrát ve čtyřech hráčích na obou stranách.
55:15'
Na trestnou lavici odjíždí Libor Hudáček a Martin Zaťovič. Oba inkasují dvě minuty za hrubost.
55:15'
A strkanice v rohu kluziště pokračuje, rozhodčí se snaží odtrhnout hráče od sebe.
55:15'
V rohu kluziště se do sebe pustili Zaťovič a jeden z hostujících hráčů. Martin Zaťovič nakonec složil svého soka k ledu.
55:05'
Za kotoučem do rohu kluziště se vydal Erat, hra je nakonec přerušena.
Dnešní utkání sleduje 7700 diváků (vyprodáno).
54:08'
Will po šermovačce v brankovišti nakonec zvládl pokrýt puk. Hra je přerušena.
53:50'
Kometa se nyní dokázala opět protlačit do útočného pásma, kde svírá svého soupeře.
53:21'
Michálek nyní vyhodil pouze na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po pravici Čiliaka.
52:50'
Kometa se po vhazování ve vlastním pásmu rychle nastěhovala před Willa.
52:44'
Nyní se hraje v obrovském tempu. V poslední šanci se zjevil Vlach, který střelou přes obránce přestřelil domácí bránu, puk se ale odrazil od mantinelu zpět před bránu a dorážku hostujícího útočníka nakonec Čiliak zlikvidoval.
51:45'
Derner se dostával do dobré pozice, nakonec se ale nepřesnou přihrávkou připravil o šanci.
51:38'
Plášek se dostal s kotoučem mezi kruhy, jeho pokus ale vyrazil Will nad bránu.
51:00'
Mueller zavezl puk do pásma podél levého mantinelu, tam o něj ale rychle přišel mezi dvěma protihráči.
50:30'
Derner nahodil kotouč od modré čáry, který, naštěstí pro domácí, nikdo nedokázal tečovat a Čiliak přerušuje hru.
49'
Bartejs přesnou střelou vyrovnal na 2:2
49:47'
Nyní se tlačí do zakončení Liberec, brněnský obranný val ale srdnatě brání své pásmo.
48:56'
DRFG arena je na spadnutí, Brno vyrovnává! TOMÁŠ BARTEJS si stejně jako o chvíli dřív Jan Štencel najel mezi kruhy a střelou do růžku vyrovnává stav utkání! Asistence: Petr Holík, Jan Štencel.
48:38'
Štencel ve velké příležitosti na vyrovnání! Brněnský bek si skvěle najel na přihrávku mezi kruhy, ale ještě než se dostal ke střele tak někdo posunul Willovu branku. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
48:10'
Kusko zrychlil na levé straně, do zakončení se ale nedostal před clonícího obránce.
47:51'
Němec ve vlastním pásmu čeká, až mu dostřídají spoluhráči.
47:05'
Vondráček se snaží napadat rozehrávku soupeře, hostující obránci jsou ale důslední.
46:50'
Hosté jsou už kompletní, individuálně se zkoušel prosadit Dočekal, jeho rána ale minula prostor mezi třemi tyčemi.
46:02'
Orsava střílel z mezikruží, jeho bombu ale Will skvěle chytá. Liberec se následně osvobozuje.
45:30'
Liberec vyhazuje puk po nepřesné rozehrávce.
45:16'
Němec zachytil vyhození soupeře, Kometa je dál v pásmu.
45:07'
Dělovku Muellera zachytil Will. Vhazovat se bude po jeho levici.
44:52'
Mueller od modré čáry minul branku.
44:48'
Vondráček se dostával do šance a Michal Birner musel zatáhnout za záchrannou brzdu. Hákování.
44:32'
Pár vteřin nyní byla posunutá Willova branka, na což poměrně dlouho upozorňovali brněnští fanoušci. Nakonec si toho rozhodčí všimli a přerušili hru. Buly ve středním pásmu.
43:49'
Čiliak nyní sbírá vyhozený kotouč, hosté se dostali z tlaku, Kometa se ale okamžitě snaží dostat znovu do pásma.
43:22'
Kolmann se s ničím nepáral a pod tlakem vyhodil puk na zakázané uvolnění. Kometa nyní tlačí soupeře.
42:58'
Gulašiho nahození od modré čáry nikdo netečoval, Will ho schoval ve své lapačce.
42:26'
Dočekal zkoušel střílet hned po buly, trefil však pouze prvního hráče před sebou.
42:24'
Stejný hráč nyní zahrál vysokou holí.
42:15'
Hudáček se do pásma nedostal, tak pouze poslal puk za domácí bránu.
41:50'
Orsava je zpět na ledě, Kometa je kompletní.
41:35'
Liberec kombinuje v útočném pásmu.
41:02'
Dočekal vybojoval puk a vyhodil ho přes všechny čáry.
40:30'
Domácí vyhazují puk až k Willovi.
40:26'
Hosté jsou v plném počtu a začíná jim zkrácená přesilová hra.
40:05'
Hosté mají kotouč v moci.
40:01'
Druhá část je minulostí a diváci v DRFG areně v ní viděli dvě branky. Nejprve se domácím podařilo vyrovnat v přesilové hře pět na tři, když Martin Zaťovič poslal puk pod horní tyčku. Po pěti minutách si ale vzali hosté své vedení zpět. Tomáš Filippi v přesilové hře prostřelil z pravého kruhu Čiliaka. Další třetina začne přibližně v 20:57.

Střely na bránu

Kometa: 17
Liberec: 20
40:00'
39:56'
Filippi ještě vystřelil z levého kruhu, Čiliak chytá.
39:51'
Buly před Čiliakem, do konce druhé části zbývá devět sekund.
39:51'
Počet hráčů na ledě se vyrovná. Jakub Orsava vyloučen na dvě minuty za sekání.
39:16'
Holík vystřelil z pravého kruhu, puk minul branku a vylétl z útočného pásma Komety.
38:55'
Přesilovková formace domácích kombinuje v pásmu.
38:35'
Hosté se osvobozují.
38:26'
Roman Will nyní neudělal úplně dobře, když se vydal za vlastní bránu a pod tlakem musel rychle puk odehrát. Bohužel pro něj ale poslal kotouč rovnou do ochranné sítě. Přesilová hra pro Kometu. Trest odpyká Lukáš Krenželok.
38:05'
Jeden z hostujících hráčů špatně zpracoval puk u mantinelu ve vlastním pásmu a Plášek z levé strany najížděl sám na Willa, jeho bekhendový pokus ale nepřekvapil Willa.
37:40'
Puk končí na liberecké střídačce. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
37:31'
Rozhodčí si nyní zavolali Čermáka a Krenželoka a něco si s nimi ještě ujasňují.
37:31'
Nakonec zakončoval právě Vlach, jeho pokus má Čiliak ve své moci.
37:21'
Do útočného pásma se probojoval Vlach, ke střele se ale hosté zatím nemohou dostat.
36:59'
Ofsajd nyní na druhé straně hřiště. Rychlý protiútok tak končí hvizdem rozhodčího.
36:28'
V ofsajdu tentokrát Dočekal. Hra je opět přerušena.
36:04'
Kvapil se šikovně dostal na střed hřiště, odkud vypálil, Čiliak si s jeho střelou poradil.
35:50'
Lberec teď pouze odehrává puky do středního pásma.
35:35'
Erat se dostal do ofsajdu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
35:20'
Plášek nahazuje puk do pásma, hosté ale rychle obracejí hru.
34:16'
Hosté úspěšní na buly ve vlastním pásmu.
34:07'
Třetí formace dostala Liberec pod tlak, nakonec ale vše řeší Will, který pokryl kotouč.
33:40'
Kometa nyní vystihla nepřesnou rozehrávku a dostává se do pásma.
33:03'
Hanousek je zpět na ledě, hosté jsou kompletní.
32:47'
Derner trefil puk ze vzduchu a vyhazuje.
32:29'
Rozhodčí stěhují hru před Čiliaka.
32:29'
Domácí se znovu snažili dostat do pásma, zastavil je ale ofsajd.
32:08'
Až nyní. Erat kombinuje s pukem v rohu.
31:50'
Hosté opět vyhazují, Kometa se nemůže dostat do kombinace.
31:35'
Němec nezpracoval puk na modré čáře.
31:25'
Kometa se po vyhození Liberce dostává znovu do pásma.
31:02'
Přesilová hra pro Kometu. Tomáš Hanousek inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění, když musel zastavit Malleta, který by se nejspíš vydal do úniku.
30'
Filippi přesnou střelou vrátil hostům vedení, 1:2
30:51'
Puk v ochranné síti nad Čiliakem. Vhazovat se bude v obranném pásmu Komety.
30:35'
Holík si nahodil puk do pásma, dřív u něj ale byli hosté.
29:55'
Oba týmy jsou v plném počtu.
29:52'
Zakázané uvolnění domácích. Hra se stěhuje před Čiliaka.
29:40'
Liberec právě vstřelil branku!
Sám faulovaný hráč využívá přesilovou hru. TOMÁŠ FILIPPI dostal křižný pas na pravý kruh a střelou bez přípravy propálil domácího gólmana. Asistence: Marek Kvapil, Michal Birner.
29:25'
Domácí hned vyhazují puk.
29:21'
Tomáš Vondráček fauloval Filippiho v útočném pásmu u mantinelu. Hosté mají k dispozici 33 sekund přesilové hry čtyři na tři.
28:40'
V obrovské šanci Michálek. K brněnskému obránci vyplaval puk mezi kruhy, postavil se mu ale na hranu a Michálek přestřelil Willovu klec.
27:54'
Vyloučení na obou stranách. Bartejs a Lakatoš jsou vyloučeni na dvě minuty za hrubost.
27:54'
Jelínek tečoval střelu těsně před Čiliakem, ten má ale puk ve výstroji. Soubojů na ledě stále přibývá a rozhodčí opět vylučují po strkanici před brněnskou bránou.
27:23'
Do dobré šance se dostal stahovačkou Jelínek, jeho střelu Čiliak vyrazil.
27:00'
Will si počkal na puk za vlastní bránou.
26:55'
Nyní zastavil liberecký útok ofsajd. Za dvě sekundy se vrací na led Martin Zaťovič.
26:34'
Derner naservíroval puk mezi kruhy Šmídovi, elitní obránce Liberce ale neprostřelil Čiliaka. Hosté hrají krátkou přesilovku.
26:01'
Němec sbírá puk ve středním pásmu, domácí jsou po gólu aktivnější.
25'
Zaťovič ve dvojnásobné přesilovce vyrovnal na 1:1
25:38'
Hosté zahajují další útok od vlastní branky.
25:07'
Šmíd vybízel Redenbacha před bránou, ten ale promáchl ve vyložené šanci!
24:57'
Téměř minutu a půl se bude hrát ve čtyřech. Martin Zaťovič je hned po buly ve středním pásmu vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
24:46'
Zaťovič se okamžitě tlačil do další šance, mezi kruhy jej ale odzbrojili hostující obránci na hraně pravidel. Hra pokračuje.
24:36'
Dvojnásobnou přesilovku domácí rychle využívají! Jakub Orsava poslal puk mezi kruhy přesně na čepel MARTINA ZAŤOVIČE, který si jej zpracoval a poslal ho pod víko hostující branky. Asistence: Jakub Orsava, Petr Holík.
24:21'
Dvojnásobná přesilovka pro Kometu! Martin Ševc hákoval Muellera.
23:56'
Liberec vyhazuje puk až k Čiliakovi.
23:34'
Jelínek vyvezl puk z vlastní třetiny.
23:18'
Gulaši si ve vlastním pásmu vykoledoval faul. Tyler Redenbach odchází na trestnou lavici, proti čemuž hodně protestuje, rozhodčí ale odmítají debaty. Dvě minuty inkasuje za podrážení.
23:02'
Čermák uspěl na buly proti Redenbachovi, domácí ale následně přišli o puk.
22:56'
Na druhé straně to zkusil bekhendem Kusko, Will má puk ve výstroji.
22:43'
Lakatoš vystřelil zpoza beka a puk se odrazil od zadního mantinelu zpět před bránu, odkud ho hostující útočník dorážel bekhendem, Čiliak se štěstím kryje jeho dorážku!
22:02'
Zaťovič se snažil najít najíždějícího Muellera, jeho bekhend ale neprošel na hůl brněnského kanonýra.
21:36'
Derner chtěl střílet z levého kruhu, puk mu ale přeskočil hůl.
21:07'
Bartejs odstavil Lence, který se chtěl vydat do rychlého útoku.
20:37'
Ševc nyní vyvezl puk z vlastního pásma.
20:27'
Ševc vyhazuje před Muellerem na zakázané uvolnění.
20:05'
Hosté zvládli lépe úvodní vhazování druhé části.
20:01'
První část čtvrtého semifinále nabídla pouze jednu branku. Radovali se z ní hosté, když Hudáček přebruslil soupeře a poslal puk na zlatém podnose Michalu Birnerovi před prázdnou bránu. Oba celky si také zahrály jednu přesilovou hru, ani jeden z týmů ale početní převahu nevyužil. Další třetina začne přibližně v 19:53.

Kometa: 10
Liberec: 9
20:00'
19:58'
Dvě sekundy před koncem první části je hra přerušena pro přihrávku rukou. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
19:25'
Hosté hrají v plném počtu. Kometa nesehrála přesilovou hru špatně, gólu se ale nedočkala.
18:59'
Hosté vyhazují puk.
18:48'
Holík vytvořil dobrou šanci Muellerovi, ten ale netrefil puk ideálně!
18:04'
Mueller bombou z levého kruhu neprostřelil Willa. Kometa stále kombinuje.
17:55'
Kometa je v pásmu.
17:30'
Hosté vyhazují kotouč k Čiliakovi.
17:25'
Také domácí si zahrají přesilovku. Michal Birner podrazil u střídaček soupeře a odjíždí na trestnou lavici. Podrážení.
16:50'
Štencel sbírá puk ve vlastní třetině a zakládá další akci.
16:21'
Střela Michálka od modré čáry byla tečovaná, Will se štěstím vyráží. Hosté okamžitě odpalují puk na zakázané uvolnění.
15:40'
Erat vyvezl puk až do útočné třetiny, tam byl ale připravený Ševc.
14:46'
Zaťovič chtěl překvapit Willa střelou zpoza obránce, hostující gólman ale dobře nastavil svůj beton.
14:20'
Vlach našel mezi kruhy Jelínka, ten přestřelil Čiliakovu bránu v dobré pozici!
14:02'
Barinkovu střelu od modré čáry chtěl tečovat Čermák, brněnský kapitán ale puk nezasáhl a Will má puk ve své moci.
13:22'
Kusko nahodil puk od modré čáry na Willa, ten s jeho pokusem neměl žádný problém.
12:40'
Erat bojuje se Ševcem za Willovou bránou a Kometa se nakonec usazuje v pásmu.
12:30'
Další úspěšný zákrok Čiliaka a následuje komerční přestávka.
12:20'
Šmíd zavezl puk do pásma a hosté kombinují před Čiliakem.
11:50'
Mueller se natlačil před Willa, musel ale střílet bekhendem a pokus tak postrádal razanci. Vhazování před hostujícím gólmanem.
11:38'
Domácí vyhodili puk pouze na zakázané uvolnění.
11:00'
Po další střele od modré se Čiliak po zákroku nejistě otáčel, puk ale měl ve výstroji. Další buly v pásmu Brna.
10:55'
Dernerova rána od modré čáry byla tečovaná, Čiliak ale má pokus v lapačce. Další vhazování v útočném pásmu Bílých Tygrů.
10:29'
Vlach střílel z levého kruhu, puk se od domácího hráče odrazil až do ochranné sítě.
10:00'
Přesně v polovině první části zkusil zpoza obránce vystřelit Mueller, Will máchl lapačkou a přerušuje hru.
09:50'
Krenželok nahodil puk za Čiliaka, domácí opět vyráží do útoku.
09:35'
Čermák si převzal puk od Dočekala a vypálil téměř od modré čáry. Will chytá.
09:10'
Mallet poslal puk do útočné třetiny a Kometa střídá.
08:20'
Filippi nepřesně rozehrál v útočném pásmu a druhá brněnská formace se hnala do protiútoku, kotouč ale nakonec neohrozil Willovu bránu.
7'
Po parádní Hudáčkově přihrávce se prosadil Birner, 0:1
07:53'
Lakatoš zkoušel překvapit Čiliaka střelou zpoza brány, brněnský gólman má puk v lapačce. Hra je přerušena.
06:51'
Hosté se ujímají vedení! Libor Hudáček zrychlil ve středním pásmu, dostal se za domácí obránce a předložil ideální pas MICHALU BIRNEROVI, který neměl problém trefit puk do prázdné brány. Asistence: Libor Hudáček, Tomáš Havlín.
06:35'
Malec má puk za vlastní brankou a rozehrává další brněnskou akci.
06:16'
Kvapilova rána z levé strany jen zaduněla o mantinel.
05:46'
Jaroslav Vlach při přechodu do útočného pásma neměl potřebnou rychlost. Ofsajd.
05:25'
Kometa hraje v plném počtu.
05:05'
Redenbachův pokus z pravého kruhu Čiliak vyrazil a domácí se osvobozují.
04:50'
Po sérii odrazů nakonec Liberečtí drží pásmo.
04:23'
Filippi byl s pukem v ofsajdu, rozhodčí přerušují hru. Liberci se zatím v přesilovce příliš nedaří.
04:05'
Brno opět odpaluje puk daleko od brány.
03:52'
Zaťovič vyhazuje puk přes všechny čáry.
03:37'
Kvapil střelou od modré čáry nechal pouze vyniknout Čiliaka. Puk přeletěl ochrannou síť až do sektoru domácích fanoušků. Vhazovat se bude po pravici brněnského gólmana.
03:32'
Bartejs se pokoušel vyhodit puk daleko od své brány, trefil ale prvního hráče soupeře, puk končí v ochranné síti.
03:24'
První přesilovou hru si zahrají hosté. Tomáš Malec podrazil rychlého Zachara ve středním pásmu a už sedí na trestné lavici.
02:32'
Dočekal před Redenbachem vyhodil puk do středního pásma a vydává se napadat rozehrávku.
02:06'
Kometa začala aktivněji než včera, Liberec se zatím příliš nedostává do pásma.
01:47'
Kusko protečoval puk do útočného pásma.
01:15'
Erat se tlačil do šance, tělem ho ale odstavil Derner a následně ještě poslal brněnského forvarda k ledu.
00:52'
Gulašiho nahození od modré čáry tečoval Holík těsně vedle levé tyčky!
00:26'
Do rychlého brejku se pokoušel dostat Holík, hostující obránci ale byli pozorní.
00:15'
Jelínek s Krenželokem kombinují za Čiliakem.
00:03'
Hosté mají kotouč.
00:01'
Holík se staví proti Jelínkovi na úvodní buly.
Na led už nastupují oba celky. Za malou chvíli si poslechneme státní hymnu.
Před dnešním utkáním sáhla Kometa ke dvěma změnám. V útoku místo Bedřicha Köhlera nastoupí Petr Kratochvíl, v obranných řadách nastupuje Barinka místo Baranky.

HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – Barinka, O. Němec (A), Gulaši, Z. Michálek, Malec, Bartejs, Štencel – Zaťovič (A), P. Holík, Mueller – Plášek ml., M. Erat, Orsava – Mallet, Kusko, P. Kratochvíl – Dočekal, L. Čermák (C), Vondráček.

Bílí Tygři Liberec: Will (Schwarz) – Derner, Kolmann, Šmíd (A), T. Hanousek, Ševc, Havlín, Doherty – Birner, L. Hudáček, Ordoš – M. Kvapil, Filippi, Lenc – L. Krenželok, P. Jelínek (C), M. Zachar – J. Vlach, Redenbach, Lakatoš.

Rozhodčí: Mrkva, Pražák – Ondráček, Špůr.
Hodnocení trenérů po třetím duelu

Kamil Pokorný: Myslím si, že z těch tří zápasů to bylo nejbojovnější utkání, že ty první dvě byla trošku více hokejovější. My jsme málo dostávali kotouče do předbrankového prostoru, soupeř nám zblokoval spoustu střel a samozřejmě nám nepomohl ani úvodní rychlý gól. Ale potom to bylo hodně vyrovnané a rozhodla naše přesilová hra. Jedna chybička a ztratili jsme zápas. Samozřejmě někdo 2:1 po dnešku vést musel a na zítra se nachystáme před domácím publikem vyhrát.

Filip Pešán: Další extrémně vyrovnaný zápas podobný těm dvěma, které jsme odehráli v Liberci. Dnes se štěstí přiklonilo na naši stranu, možná jsme byli o malinko víc připraveni než domácí a proto jsme dnes vyhráli.
Ve třetím utkání šli do vedení jako první hosté zásluhou Birnera, ještě v první třetině se ale podařilo srovnat v přesilové hře Ondřeji Němcovi. Rozhodující slovo měli ale Bílí Tygři. Ve 46. minutě ujel v oslabení Jaroslav Vlach a prostřelil Čiliaka. V závěrečné hře bez gólmana Kometa zatlačila soupeře, Willa už ale domácí prostřelit nedokázali.
Příjemný večer z DRFG areny. Dnes budeme svědky další velké semifinálové bitvy mezi domácí Kometou a hostujícím celkem z Liberce. Hosté vedou v sérii 2:1 na zápasy a svěřenci hlavního kouče Libora Zábranského budou chtít v dnešním duelu vyrovnat stav semifinále.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.