Tipsport Extraliga - Základní část - 48. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chomutov : Litvínov - 6. února 2018   17:20

Chomutov
Chomutov
16:46' Vantuch (Huml) • 24:05' V. Růžička (Mrázek) • 53:30' Szathmáry (Smejkal, Vondrka)
3:4
(1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)

0:2 (SN)

Litvínov
18:44' J. Mikúš  (F. Lukeš, V. Hübl) • 28:49' F. Lukeš  (J. Mikúš, Kubát) • 56:29' L. Doudera  (Baránek, Gerhát) • ' J. Mikúš
Chomutov
Úlehla, Bulanov – Brejcha, Jelínek
ZS Chomutov
Litvínov

Chomutov - Litvínov: V samostatných nájezdech rozhodl o výhře hostů Mikúš, 3:4

Ode mě je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a zase někdy u extraligových onlajnů na počtěnou.
Severočeské derby mezi Chomutovem a Litvínovem končí vítězstvím hostujícího celku, který uspěl v nájezdech. Juraj Mikúš a Marek Růžička jako jediní uspěli v dovednostní disciplíně, Pavel Kantor pochytal všechny nájezdy. Domácí ovšem několikrát netrefili branku.

Nejlepší hráči: Juraj Valach – František Lukeš
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC VERVA Litvínov.
Autorem vítězné branky je JURAJ MIKÚŠ.
Jiří Smejkal si najel před branku, kde zpomalil a bekhendem nepřekonal Pavla Kantora. Litvínov vítězí!
Lukáš Doudera se rozjel rychle, ale trefil jen betony Lukeše.
Michal Vondrka si najel před brankáře, zastavil se a přestřelil branku.
Marek Růžička to udělal parádně, udělal kličku a dal puk mezi betony!
Petr Koblasa se rozjel rychle a zakončoval k pravé tyčce – trefil jen lapačku.
Viktor Hübl si Lukeše rozpohyboval, puk mu pod beton ovšem nedal.
Michal Poletín do toho šel podobně, puk ovšem dostatečně nezvedl a Kantor chytá.
Jako první se rozjel Juraj Mikúš, jenž parádní bekhend zakončil gólově!
Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení velké šance nenabídlo, severočeské derby tak rozhodnou samostatné nájezdy. Pro domácí celek půjde o druhé v řadě, Litvínov jel naposledy proti Chomutovu a prohrál.
65:00'
Prodloužení skončilo.
63:38'
Michal Vondrka se o pár chvilek později dostal ke střele, z levé strany ale nenachytal Pavla Kantora u bližší tyčky.
63:05'
Pirátské trojici se nepovedlo v útočném pásmu nic vymyslet, a tak je hra opět na hokejkách borců v černožlutém. Ti vyčkávají za vlastní brankou.
62:28'
Následně se chomutovský odchovanec Hübl dostal do další akce, najel si až na levý kruh. Zakončoval do bližší šibenice, trefil ale jen připravenou lapačku.
61:56'
Následně z levého kruhu zkoušel chomutovského brankáře překvapit Viktor Hübl, jeho pokus ale nešel ani do prostoru tří tyčí.
61:27'
Kombinace hostů byla zakončena dělovkou od modré čáry, Daniel Sörvik ovšem branku netrefil a dorážka Gerháta nebyla důrazná.
60:26'
Piráti se hned dostali do útoku. Petr Koblasa našel žabičkou u levé tyčky Michala Vondrku, jenž se pokoušel zakončit za záda přesouvajícího se brankáře. Klec ovšem netrefil.
60:01'
I třetí třetina skončila výsledek 1:1, opět Piráti vedli a Verva musela vyrovnat. Branku Chomutova vstřelil bombou od modré čáry Šimon Szathmáry, o pár minut později odpověděl Lukáš Doudera, jenž se prosadil agresivitou v brankovišti.

Střely na branku: 23:20
60:00'
59:59'
Nejdříve zakončoval v luxusní pozici Stanislav Dietz, ale branku netrefil. Odražený kotouč od zadního mantinelu dával mezi betony Kantora Růžička, ten ale do branky nepropadl!
59:47'
59:21'
Klasicky to z pravého kruhu zkoušel Vladimír Růžička, nyní se ovšem jeho pokus odrazil od Jakuba Sklenáře do zadního mantinelu.
58:50'
Brett Flemming v další akci již zakončoval, na brankovišti se pokoušel několikrát prosadit Lukáš Vantuch. Pavel Kantor si vše pohlídal a hru přerušil.
57:55'
Kombinace Pirátů je ukončena odpískáním ofsajdu. Brettu Flemmingovi přeskočil kotouč přes hokejku a hra je tak poslána do střední třetiny.
57:47'
Oddechový čas pro domácí.
57:47'
Velká šance na rozhodnutí zápasu. Juraj Valach byl při přejezdu modré čáry podražen hostujícím Danielem Sörvikem a Piráti mají k dispozici přesilovou hru.
57:25'
Následně domácímu celku nevyšla kombinační hra a přihrávka z vlastní třetiny skončila až za brankou Kantora. Vhazuje se tak po levici Štěpána Lukeše.
56:34'
Piráti se hned hnali do útočné třetiny. Michal Vondrka ovšem stál v ofsajdovém postavení a hra se tak vrací do středu ledové plochy.
56:29'
Litvínov právě vstřelil branku!
Zničehonic se Verva dostala do velké šance, která skončila brankou! Pokus od modré čáry se odrazil až na zadní tyčku, kde jej silou do branky dostal mladý obránce LUKÁŠ DOUDERA. Asistence: Marek Baránek a František Gerhát.
55:05'
Jiří Smejkal se zmocnil kotouče, který vypadl jednomu z hostů. Piráti se dostávali do protiakce tří hráčů proti jednomu, Smejkal ovšem přihrávku hned pokazil.
54:34'
Domácím nevyšla rozehra a Michal Vondrka protečovával kotouč před červenou čarou. Píská se icing a po dlouhé době se bude vhazovat před Lukešem.
54:24'
Domácí pokračují v aktivní hře a nyní jim výrazně pomáhají také vlastní fanoušci. Verva se potřebuje lehce uklidnit a nabrat síly na závěrečný tlak, pokračovat se bude po komerční pauze.
53:30'
Piráti právě vstřelili branku!
Chomutovský zimák se raduje až o pár sekund později! ŠIMON SZATHMÁRY dostal naprosto luxusní přihrávku od Jiřího Smejkala zpoza branky a tvrdou střelou z voleje vstřelil svou první branku v extralize. Asistence: Jiří Smejkal a Michal Vondrka.
53:15'
Juraj Valach si nyní obehrál hned několik hostujících hráčů. Následně zakončoval tvrdě od levého mantinelu, branku ovšem netrefil.
52:20'
Na levém kruhu se otáčel Petr Koblasa, jenž hned zakončoval k pravé tyčce. Pavel Kantor ovšem vyjel a pokus domácího útočníka vyrazil mimo tři tyče!
51:45'
Stále aktivní jsou domácí, Verva spíše jen nahazuje a vyhazuje. Nějaký tlak od domácího celku k vidění ovšem není.
50:36'
50:20'
Piráti následně dlouho kombinovali a vše bylo zakončeno pokusem Juraje Valacha. Te ale trefil obětavě padajícího hráče.
49:12'
Kombinace domácích byla zakončena pokusem z pravého kruhu, Michal Vondrka mířil dobře, ale pokus byl lehce sražen nad branku litvínovského brankáře.
48:36'
Domácí si zahrají druhou přesilovku ve třetí třetině. Hned po vhazování se podražením provinil Ondřej Jurčík, jenž již poslušně sedí na lavici hanby.
48:01'
Florian Iberer se prokličkoval do pásma a předal puk na Juraje Mikúše. Ten od pravého mantinelu zakončoval nad branku, Lukeš kotouč i tak raději podržel a přerušil hru. Pokračovat se bude po komerční pauze.
47:21'
Piráti následně nezakombinovali ideálně a Verva je osvobozena. Po vyhození na zakázané uvolnění se bude vhazovat před brankou Štěpána Lukeše.
47:04'
Piráti pokračují v tlaku. Michal Poletín se před brankou otáčel a zakončoval po ledě, Pavel Kantor ovšem parádně zakročil betony a chytil další velkou šanci.
46:36'
46:24'
V závěru přesilové hry přišla dobrá šance Růžičky. Ten z pravého kruhu zakončoval do levé šibenice, rameno Kantora bylo ovšem na správném místě!
45:36'
Po ztrátě útočné třetiny se Piráti v pěti dostali s pukem mezi kruhy, ani jeden z hráčů ovšem nedokázal poslat kotouč do branky.
45:08'
Aktivní kombinace domácího celku byla zakončena pokusem Michala Vondrky z pravého kruhu. Pavel Kantor ovšem puk viděl a klidně jej ukryl ve své rukavici.
44:36'
Domácí celek čeká přesilová hra, Peter Jánský inkasuje dvouminutový trest za podražení a domácí mají šanci jít potřetí v utkání do vedení.
44:08'
Dobrá šance pro Vervu. Hosté si najeli do pásma a Peter Jánský měl dostatek volného prostoru, dlouho napřahoval, ale nakonec zakončil jen do venkovního oblouku branky Lukeše!
43:01'
Následně ovšem o kotouč přišli a do dobré šance se dostal Ronald Knot. Ten zakončoval z vrcholu levého kruhu, Pavel Kantor se ovšem zaskvěl pohotovým zákrokem.
42:38'
Litvínovští vyčkávají a kombinují za svou brankou. Piráti moc aktivně nenapadají, a tak mohou černožlutí vymýšlet.
41:56'
Následně se domácím nepovedlo rozjet útočnou akci po levé straně a píská se zakázané uvolnění. Pokračovat se bude po levici Štěpána Lukeše.
41:34'
Do útoku se s kotoučem dostával Jakub Sklenář. Domácí útočník si najel před branku, kde zasekl a pokoušel se zakončit. Kotouč se mu ovšem zamotal a bránící hráči jej získali.
40:13'
Jakub Černý se hned na startu třetiny dostal s pukem do třetiny, svým pokusem ovšem trefil jen rameno připraveného Štěpána Lukeše.
40:01'
Daniel Sörvik následně ještě po odpískání dohrál Michala Poletína a k vidění byla strkanice většiny hráčů na ledě. Rozhodčí ale vše ukončili a oba celky odjely do kabin. Druhá třetina skončila stejným výsledkem, jako ta první. Vladimír Růžička vrátil domácím vedení, František Lukeš ovšem odpověděl v další přesilové hře, a tak se půjde do třetí části za stavu 2:2.

Střely na branku: 10:16
40:00'
39:53'
Štěpán Lukeš srazil kotouč do ochranné sítě a píská se. Více ovšem zajímal diváky střet mezi Lukášem Vantuchem a Danielem Sörvikem. Šlo ale spíše o slovní střet.
39:45'
Ondřeji Jurčíkovi se zamotal v útočné třetině kotouč mezi brusle, když to nejméně čekal. Píská se ofsajd a pokračovat se bude ve středním pásmu.
39:10'
Stanislav Dietz nyní chtěl rozjet akci podél levého mantinelu, puk ovšem nikdo nezachytil a píská se icing. Vhazovat se bude před Štěpánem Lukešem.
38:30'
Dobré napadání chomutovských útočníků Poletína a Šťovíčka znemožnili hostujícímu celku rozjet akci. Kotouč nakonec skončil na domácí střídačce a vhazuje ve středním pásmu.
37:44'
Střelecký pokus zaznamenal chomutovský bek Šimon Szathmáry, jenž spíše nahazoval na teč. Pavel Kantor ovšem černou gumu viděl a raději ji ukryl v lapačce.
37:31'
Aktivita domácího celku v útočné třetině byla ukončena odpískán. Branka Pavla Kantora vypadla ze svého postavení, pokračovat se bude vhazováním po pravici litvínovského gólmana.
36:59'
Hned po vhazování ale přišla rychlá akce Litvínova. František Lukeš našel přihrávkou přes šíři kluziště Viktora Hübla, tomu se z úhlu ovšem skórovat nepovedlo.
36:47'
Vervě se nyní nepovedlo rozjet útok z obranné poloviny a píská se icing. Vhazovat se bude po pravici Pavla Kantora.
35:38'
Hosté se mohli dostat poprvé v utkání do vedení, Ondřej Jurčík se dostal s pukem do samostatného úniku. Pronásledován Dietzem zakončoval bekhendem, beton Lukeše ale nepřehodil!
34:57'
Následně se píská po střele Ronalda Knota úmyslný ofsajd a hra se přesouvá pro změnu před Štěpána Lukeše.
34:37'
Peter Jánský vjel do útočného pásma a přes bránícího hráče zakončoval. Prostřelit se mu jej ovšem nepovedlo a u kotouče jsou domácí hokejisté.
34:02'
Útočné snažení Litvínova bylo následně ukončeno odpískáním postavení útočícího hráče v brankovišti. Pokračuje se vhazováním ve středu ledové plochy.
33:25'
Následně hosté prošli do úmyslného ofsajdu a hra se přesouvá před branku Pavla Kantora. Na ledě první domácí lajna.
33:16'
Střela Jiřího Guly od modré čáry nebyla nikterak nebezpečná, šla vysoko nad branku a skončila v lapačce Lukeše. Následně se strhla strkaná mezi Stanislavem Dietzem a Markem Růžičkou.
32:50'
Dlouho se hraje bez přerušení. Jediná zajímavější akce přišla až nyní, Viktor Hübl zakončoval od levého mantinelu tvrdou střelou, branku ovšem netrefil. Následně domácí vjeli do ofsajdu.
31:23'
Snažení hostů bylo nyní ukončeno odpískáním icingu a vhazovat se bude po levici Pavla Kantora. Utkání má grády, padají branky a fanoušci své celky hlasitě povzbuzují.
30:32'
Jiří Smejkal zachytil rozehru hostů a posunul kotouč na pravý kruh najíždějícímu Koblasovi. Ten ve skvělé šanci ale trefil jen lapačku Pavla Kantora!
29:41'
Po stahovačce se do dalšího zakončení dostával František Lukeš, jenž je nyní nabuzený. Prostřelit se mu bránící hráče ovšem nepovedlo a do útoku jdou domácí.
29:26'
Domácí celek se nyní hnal do útoku, Michal Poletín si ovšem nepohlídal své postavení a píská se icing. Pokračovat se bude ve střední třetině, vše po komerční pauze.
28:49'
Krásná akce litvínovské Vervy končí vyrovnávací brankou, opět využitá přesilovka! FRANTIŠEK LUKEŠ posunul kotouč na levý kruh Mikúšovi, který mu jej vrátil, aby zkušený útočník lehkou tečí překonal svého bratra. Asistence: Juraj Mikúš a Karel Kubát.
28:10'
Hned po vhazování se domácí dostali ke kotouči a podél pravého mantinelu jej poslali až za branku Pavla Kantora.
28:05'
Přesilovku si nyní zkusí také Litvínovští. Jakub Lauko inkasuje dvouminutový trest za podražení jednoho z hostů v prostoru mezi kruhy.
27:36'
27:09'
Nabito na modrou čáru dostával obránce Ronald Knot, tomu ovšem kotouč sjel. Domácí ovšem i nadále melou defenzivu hostujícího celku.
26:36'
Dlouhá kombinace domácích byla ukončena až po uplynutí jedné minuty. Vladimír Růžička zakončoval z pravého kruhu pouze do lapačky připraveného Pavla Kantora.
25:36'
Přesilovku si domácí zahrají až nyní. U hrazení byl k zemi poslán Jiří Smejkal a na lavici hanby míří Jakub Čutta. Provinil se podražením, následně vztekle odpálil kotouč a dostává také desítku.
24:30'
Ivan Huml zastihl rozehrávku Litvínova a postupoval do dalšího útoku. V souboji s bránícím hráčem byl ovšem poslán k zemi a bylo po akci.
24:05'
Až nyní se do protiútoku dostali domácí, kteří opět vedou! VLADIMÍR RŮŽIČKA přijal parádní přihrávku za obranu Litvínova, dostal se do samostatného úniku a svižnou střelou k levé tyčce překonal Pavla Kantora. Asistence: Jaroslav Mrázek.
23:30'
Hra je nyní nepřesná a ani jeden celek se nemůže dostat do nějaké zajímavé šance. Uvidíme, jak tomu bude následně.
22:05'
Na druhé straně se do šance dostal Ivan Huml, jenž po ledě zakončoval na zadní tyčku, vystrčený beton Kantora ovšem zasáhl.
21:22'
Do dobré akce se dostával Peter Jánský, jenž si najel až před branku a jednou rukou zakončoval. Kotouč ovšem skončil pouze na betonech připraveného Lukeše.
20:14'
Michal Vondrka se v první akci třetiny pokoušel od levého mantinelu překvapit Kantora, ale branku netrefil. Jakub Černý v protiútoku zakončoval vedle.
20:01'
Je za námi první třetina utkání mezi Chomutovem a Litvínovem, ve které se oba celky radovaly jednou. Skóre otevřel důrazný Lukáš Vantuch, jenž před brankou nadvakrát zakončil svou akci. Vyrovnání přišlo v přesilové hře o dvě minuty později, Juraj Mikúš dostal přihrávku k levé tyčce a nedal Lukešovi šanci na zásah.

Střely na branku: 4:8
20:00'
19:49'
Domácí kombinovali v útoku, hra byla přerušena až u Michala Poletína, kterého si bránící hráč přidržel a kotouč vyhodil do střední třetiny. Třetina končí za stavu 1:1.
19:05'
Verva se hned dostala do pásma a nahodila kotouč na Lukeše. Ten jej raději přikryl a přerušil nervózní utkání na ledě i v hledišti. Pokračovat se bude po jeho levici.
18:44'
Následně se Verva prosazuje a vyrovnává stav utkání na 1:1! JURAJ MIKÚŠ dostal parádní přihrávku od Františka Lukeše a rychlou střelou nedal Štěpánu Lukešovi jedinou šanci na zákrok. Asistence: František Lukeš a Viktor Hübl.
18:26'
František Lukeš dostával přihrávku mezi kruhy a hned zakončoval. Jeho pokus byl ovšem přizvednut a skončil jen nad brankou Lukeše.
18:16'
Tak to bylo hodně zajímavé rozhodnutí sudích. Brett Flemming předvedl parádní hit, který je ovšem potrestán a Litvínov si zahraje přesilovou hru.
17:35'
Piráti se hned vydali do útoku, kde byli aktivnější. Nic se jim ovšem vymyslet nepovedlo, zkoušejí to ovšem dále.
16:46'
A z následného útoku přišla první branka utkání, kterou dávají domácí Piráti. LUKÁŠ VANTUCH najel podél levého mantinelu do pásma a nahazoval do brankoviště na Ivana Humla, který ovšem nezakončil. Vantuch se tak dostal k odraženému kotouči a poslal jej do sítě. Asistence: Ivan Huml.
16:31'
Výborným zákrokem se nyní prezentoval domácí brankář Štěpán Lukeš. Karel Kubát dostal kotouč mezi kruhy a zakončoval do odkryté branky, ležící domácí brankář ovšem vystrčil lapačku a zasáhl.
15:37'
Následně rychlé přenesení hry od domácích zakončoval z pravého kruhu bombou Jakub Černý. Tomu se svým pokusem ovšem nepovedlo trefit ani branku.
15:20'
14:28'
Aktivní kombinaci ukončil Michal Trávníček, jenž zachytil přihrávku domácích, s pukem si najel do střední třetiny a nahodil jej za branku Lukeše.
13:48'
Michal Vondrka dlouho míchal s kotoučem, nakonec jej žabičkou poslal k levému mantinelu, odkud z voleje pálil Ronald Knot. Jeho pokus ovšem skončil jen na betonech Kantora.
13:20'
Nejdříve to zkoušel z levé strany, ale Pavel Kantor pohotově zakročil. Následně si Jakub Čutta počínal nedovoleně a bude prvním vyloučeným Vervákem v utkání.
12:59'
Domácí se zatím nedostali z tlaku, a tak vyhodili na icing, který se domácímu publiku vůbec nelíbil. Vhazovat se bude po levici Štěpána Lukeše.
12:30'
11:57'
Štěpán Lukeš nyní zachytil kotouč a hokejkou rozehrál, čímž si vysloužil potlesk domácího publika. Hosté se ale hned dostávají zpátky do útočného pásma.
11:30'
Hru přerušil až povedeným zákrokem Štěpán Lukeš. Pokračovat se bude v polovině přesilové hry po levici mladšího Lukeše v dnešním utkání.
11:05'
Následně to po rychlém přejezdu do útoku zkoušel také Viktor Hübl, ale tomu se tentokrát prostor tří tyčí trefit nepovedlo. Verva ovšem pokračuje v dobré přesilovce.
10:38'
O první pokus se postaral z levého kruhu aktivní Juraj Mikúš, jeho střela na zadní tyčku ovšem nebyla přesná a navíc byla ztečována. Kotouč skončil za brankou.
10:27'
Nyní čeká Vervu druhá početní výhoda v utkání. Na obranné modré čáře si počínal nedovoleně obránce Mário Grman, inkasuje dvě minuty za faul kolenem.
09:40'
Následně se domácí pokoušeli nadvakrát dostat do nějaké akce, ale obě akce ztroskotaly na bránících hráčích Vervy.
08:50'
Hned po vhazování se Litvínovští dostali do útoku. Ondřej Jurčík se dostal do pásma po pravé straně, ale jeho střelecký pokus byl zblokován a skončil mimo branku Lukeše.
08:42'
Následně byla před Kantorem přerušena hra a pískána je komerční přestávka. Po necelých devíti minutách je stav stále nerozhodný, domácé před pár sekundami promrhali velkou šanci.
08:05'
Pokračovalo se aktivní hrou domácích v pásmu, žádný pokus ovšem již nepřišel. Pokračovalo se vyhozením hostujícího a poté také domácího celku.
07:28'
Martin Šťovíček skvělou prací za brankou vybojoval kotouč pro Vladimíra Růžičky, jenž zakončoval osamocen před Kantorem. Po ledě jej ale nepřekonal, skvělý zákrok!
07:03'
06:25'
Následně se poslednímu celku extraligy nic nedaří vymyslet a u kotouče jsou spíše hokejisté domácího Chomutova. A to hlavně oceňuje domácí publikum.
05:42'
Juraj Mikuš dlouho míchal s kotoučem, až jej posunul na pravý kruh. Viktor Hübl tvrdě zakončoval k levé tyčce, ale Štěpán Lukeš si připsal první povedený zákrok.
05:03'
Nicolas Hlava bude prvním potrestaným hráčem utkání, inkasuje dvě minuty za hákování ve středu ledové plochy. Verva má první početní výhodu.
04:49'
Aktivita domácích následně vrcholila pokusem Juraje Valacha od modré čáry, ten ovšem trefil pouze chrániče prvního bránícího hráče před sebou.
04:05'
Nejdříve střílel nebezpečně z levého kruhu jeden z hostů, poté to zkoušeli i domácí, ale Michal Vondrka volný kotouč v brankovišti nedostal za Kantora.
03:27'
Bránící hráči Litvínova nyní lehce zachybovali a Vladimír Růžička se málem dostal k puku v brankovišti. Nakonec ale vše hosté dokázali vyřešit.
02:36'
Na levé straně to střelou přes bránícího hráče zkoušel Juraj Valach, jeho pokus ale skončil jen nad brankou pozorného Pavla Kantora.
01:49'
Start utkání je poněkud pomalejší a oba celky nechtějí chybovat. Aktivnější na puku jsou žlutočerní, ani těm se ovšem nepovedlo dosud nic vymyslet.
00:58'
Protečovaný litvínovský kotouč ve střední třetině skončil až v ochranné síti za brankou Štěpána Lukeše. Pokračovat se bude vhazováním ve středovém kruhu.
00:06'
Hned po vyhraném vhazování litvínovské Vervy se kotouč ocitl mimo ledovou plochu. Pokračovat se bude vhazováním ve středu ledové plochy.
00:01'
Krásný den všem fanouškům extraligového hokeje! Oba celky jsou na ledové ploše a utkání Tipsport extraligy mezi Chomutovem a Litvínovem brzy začne!

Piráti Chomutov: Š. Lukeš (Pavlát) – Grman, Valach, Dietz, Flemming, Mrázek, Knot, Tomáš Dvořák, Szathmáry – Koblasa, Smejkal, Vondrka – Sklenář, V. Růžička, Šťovíček – Poletín, Huml, Vantuch – Lauko, Hlava.

HC VERVA Litvínov: Kantor (Soukup) – Iberer, Sörvik, Baránek, Čutta, Kubát, Gula, L. Doudera – Marek Růžička, J. Mikúš, J. Černý – Trávníček, Gerhát, Jurčík – F. Lukeš, V. Hübl, Jánský – Matoušek, Válek, Řehoř..
HC VERVA LITVÍNOV

Extraligový šampion z roku 2015 se již do vyřazovacích soubojů letos neprobojuje. Žlutočerní se po sérii proher trvajících od konce prosince dostali na tabulkové dno, soupeři utíkali a Verva nebodovala. Litvínov tak bude po roční odmlce opět bojovat v play-out. Severočeši v posledním utkání ukončili třináctizápasovou sérii proher, které začala ve třetím derby s Chomutovem na konci prosince a v prodloužení na domácím ledě zdolali Bruslaře z Mladé Boleslavi.

Nejproduktivnější hráči týmu
Viktor Hübl – 41 zápasů, 36 bodů (14+22)
František Lukeš – 38 zápasů, 31 bodů (12+19)
Karel Kubát – 40 zápasů, 23 bodů (6+17)
PIRÁTI CHOMUTOV

Chomutovští hokejisté mají stále o co hrát, v posledních kolech, které rozdělí reprezentační přestávka, musejí nasbírat co nejvíce bodů. Piráti jsou aktuálně na dvanácté pozici, bodová ztráta na předkolo ovšem činí pouhé dva body. Piráti mohli být ještě blíže, naposledy ale v Plzni promrhali tříbrankové vedení a z Home Monitoring Arény si odvezli nakonec jediný bod. Proti Litvínovu budou chtít ukončit domácí nezdary proti nedalekému rivalovi.

Michal Vondrka – 48 zápasů, 41 bodů (18+23)
Ivan Huml – 48 zápasů, 26 bodů (12+14)
Vladimír Růžička – 42 zápasů, 24 bodů (15+9)
Krásný den všem fanouškům extraligového hokeje. V posledním kole před olympijskou pauzou uvidíme souboj severočeských rivalů, Chomutov usilující o předkolo play-off, vyzve na své ledě poslední Litvínov. Utkání startuje v 17:20 a sledovat jej můžete na onlajnech!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.