Tipsport Extraliga - Základní část - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litvínov : Zlín - 16. září 2018   17:30

Litvínov
05:41' Kubát (F. Lukeš, Gerhát) • 15:28' Matoušek (Jurčík) • 36:27' V. Hübl (F. Lukeš, Myšák) • 55:37' J. Mikúš (Petružálek, Sörvik) • 58:15' D. Tůma (Trávníček)
5:2
(2:0, 1:1, 2:1)
Zlín
33:17' J. Ondráček  (Freibergs, Šlahař) • 54:42' Šlahař  (Herman)
Litvínov
Pavlovič, Pražák – Pešek, Špringl
Zimní stadion Ivan Hlinky, Litvínov
5 725 diváků
Zlín

SESTŘIH: Litvínov - Zlín 5:2. Severočeši uzmuli druhou výhru v řadě

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou.
Je dobojováno. Domácí sice čelili kontaktní brance hostů a ti tak byli zpět ve hře, ovšem hned dokázali odpovědět a vrátili si dvoubrankový náskok. Nakonec pak výhru pečetili střelou do prázdné branky při powerplay hostů a získávají tak další tři body. Hosté naopak odjedou s prázdnou.
59'
David Tůma pojistil výhru za 3 body gólem do prázdné brány, 5:2
59:55'
Poslední vteřiny zápasu a Litvínovští už začínají slavit. I druhé utkání v nové sezóně zvládli a připíší si další tři body do tabulky.
59:04'
Příznivci Litvínova jsou už na nohou a zbytek utkání vestoje aplaudují hráčům domácího celku.
58:37'
Domácí mají kotouč pod kontrolou a pochopitelně nikam nespěchají. V podstatě už jen zápas dohrávají a hosté se už smířili s tím, že je pro ně dnešní duel ztracený.
58:15'
Litvínov právě vstřelil branku!
Hokejisté Litvínova pečetí svou dnešní tříbodovou výhru. Trávníček poslal puk DAVIDU TŮMOVI, který poté ze středního pásma dovezl kotouč až do prázdné hostující klece – 5:2. Asistence: Michal Trávníček.
58:07'
Jakub Sedláček je na střídačce a hosté zkouší powerplay a se šesti bruslaři v poli.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:00'
Litvínovští drží puk co nejdále od své branky a nepouštějí tak hosty do zakončení. Sami se vydali do útoku a Černého střela skončila na obraně Zlína.
55'
Ve skrumáži před Janusem se nejrychleji zorientoval Šlahař a snížil na rozdíl jediného gólu, 3:2
55:37'
Jenže domácí hráči hned dokázali najít odpověď a znovu berou náskok o dva góly. Na levé straně dorazil odražený kotouč do odkryté branky JURAJ MIKÚŠ a domácím se zase lépe dýchá – 4:2. Asistence: Jakub Petružálek a Daniel Sörvik.
54:42'
Zlín právě vstřelil branku!
Zlínští nakonec přesilovou hru využívají a ve skrumáži před Janusem se zorientoval JAKUB ŠLAHAŘ, který nakonec dopravil puk do jeho sítě – 3:2. Hosté jsou tak na dostřel jediné branky a drama je na světě. Asistence: Jakub Herman.
54:03'
Domácí se znovu dokázali osvobodit a pošetřili cenné vteřiny ze svého oslabení, které zatím zvládají velmi dobře.
53:49'
Hosté si berou oddechový čas.
53:25'
Zlínští se usadili v útočném pásmu a na Januse šla střela, kterou obrana srazila do bezpečí. Následně pak se domácí celek osvobozuje.
53:09'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Tomáš Matoušek – 2 min., pozdní dohrání).
52:41'
Sörvik vyslal do akce Františka Gerháta, který se vystavil ofsajdové pasti. Hra je tak vykázána do středního pásma, kde se bude vhazovat.
52:38'
Nyní následuje ještě poslední komerční přestávka.
51:53'
Domácí se snaží udržet svůj dvoubrankový náskok, nepouštějí tak hosty ke střele, která by Januse jakkoli ohrozila.
51:00'
Jan Myšák se z pravého kruhu napřáhl ke střele, kterou hasí brankář hostů. Poté se stejný hráč dostal k dalšímu pokusu, ale ani tentokráte z toho branka není. Ač by si litvínovský mladíček gól rozhodně zasloužil.
50:30'
David Nosek pálil na domácí branku, puk mířil vedle domácí branky, Janus ho ale raději ukryl do lapačky a nechal přerušit hru.
49:47'
Trávníček se dostal ke zlínské brance, měl ale těžkou pozici ke střele a nakonec tak Sedláčka vůbec neohrozil. Okamžitě pak hráči Zlína míří na opačnou stranu.
49:05'
Ferenc poslal puk Freibergsovi a ten ho zatáhl zpět do útočného pásma. Hostům se však nedaří dostat se ke střele, která by mohla vést ke kontaktní brance.
48:51'
Zakázané uvolnění Litvínova a hra se stěhuje zpět před Jaroslava Januse, vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
48:38'
Následuje komerční přestávka.
47:37'
František Lukeš dostal od Myšáka přihrávku na pravý kruh, odkud vyslal jedovatou střelu, ale Jakub Sedláček byl na svém místě a připraven.
47:09'
Domácí jsou v plném počtu.
46:45'
Až nyní se Verva osvobozuje a vyhazuje puk až před Jakuba Sedláčka. Hosté tak musí zakládat další akci z hloubi vlastního obranného pásma.
46:02'
Ondráček nadvakrát neprostřelil Januse a domácí se zatím dobře brání. Stále však nemohou vyhodit kotouč pryč z obranného pásma.
45:29'
Hosté mají k dispozici přesilovou hru a pokusí se o vstřelení kontaktního gólu. Už jsou v útočném pásmu a kombinují před Janusem.
45:09'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (David Šesták – 2 min., podrážení).
44:30'
David Tůma našel přihrávkou Martina Hanzla, který střílel z levé strany a Jakub Sedláček musel do zákroku. Hra je přerušena a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
43:58'
Hostující celek je už v plném počtu.
43:23'
Další vyhození puku až před domácí klec a oslabení hosté zatím zvládají velmi dobře.
42:59'
Až nyní se hosté osvobozují a posílají puk před Jaroslava Januse. Šetří tak cenné vteřiny ze svého oslabení.
42:22'
Domácí se uhnízdili v hostujícím pásmu a Jakub Černý dělovkou ohrozil Jakuba Sedláčka. Puk se poté odrazil zpět k domácím hráčům a ti stále kombinují před zlínskou klecí.
41:58'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Michal Popelka – 2 min., sekání).
41:07'
Hosté vlétli do třetí třetiny jako uragán a znovu se natlačili před branku Litvínova. Snaží se opět o kontaktní branku, obrana Vervy je však proti.
40:33'
Werbik se dostal do nebezpečné akce před Janusem, ale jeho střela nakonec končí mimo tři tyče.
40:19'
Nyní už za pomoci spoluhráče a lékařů odjel na střídačku. Uvidíme, zda bude moci ještě pokračovat ve hře.
40:19'
Za brankou Litvínova zůstal ležet zřejmě po nějakém souboji Jakub Ferenc a zatím se z ledu nezvedá.
40:04'
Do útočné akce se hned natlačili domácí hráči, ale ke střele před Sedláčkem se nedostali.
40:01'
Ve druhé třetině se hosté dostali domácímu celku na dostřel jediné branky. Ve čtyřiatřicáté minutě využil početní výhodu Zlína Jiří Ondráček a hosté tak byli zpátky v zápase. Jenže o tři minuty později dostal před branku Zlína rychlou přihrávku Viktor Hübl, jenž rozvlnil síť za Sedláčkem. Domácí tak podruhé do kabin jdou s dvougólovým náskokem. Třetí třetina začne přibližně v 19:20.
40:00'
39:55'
Ještě to hosté zkusili před domácí brankou, ovšem nic před ní nevymysleli. I druhé dějství je tak u konce.
39:30'
Viktor Hübl je při chuti a nyní ještě, ač mu už ubyly síly při dlouhém pobytu na ledě, vystřelil a Sedláček nastavil svoji lapačku.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:47'
Další střela Viktora Hübla a další trefená konstrukce hostující branky. Hráči Litvínova dnes nastřelili už čtyřikrát tyč nebo břevno Sedláčkovy branky.
38:09'
Popelka v souhře s Kubišem nevystřelil přesně a hosté tak okamžitě přicházejí o útočné pásmo. Na druhou stranu už míří zase domácí celek.
37'
Hübl vrátil domácím dvougólový náskok, 3:1
37:34'
Domácí se dopustili zakázaného uvolnění a hra se tak stěhuje zpět před Jaroslava Januse, kde se bude vhazovat po jeho pravé ruce.
37:06'
Domácí publikum nyní vyvolávalo jména Jana Myšáka, který si připsal první bod v extralize. Mladičký útočník měl sám velkou radost.
36:27'
A nyní se to domácím povedlo a vrací si dvougólové vedení. František Lukeš vyslal prudkou přihrávku před branku hostů, kde byl připravený VIKTOR HÜBL a jeho sklepnutí hole znamená další přesnou domácí trefu – 3:1. Asistence: František Lukeš a Jan Myšák.
36:18'
Na druhé straně se zblízka snažil prosadit Tomáš Fořt, jeho přízemní střelu ale Janus ukryl mezi betony. Poté je hra přerušena a vhazování proběhne po jeho levé ruce.
35:04'
Akce střídá akci, čas se v posledních chvílích nepřerušoval. Oba celky se snaží o vstřelení gólu, to se jim zatím nedaří.
34'
Ondráček tvrdou střelou propálil Januse, 2:1
34:59'
David Šesták se napřáhl ke střele před Sedláčkem a orazítkoval břevno hostující branky!
34:17'
Martin Hanzl střílel na Sedláčka a ten také předvedl přesný zákrok. Domácí se snaží o další branku, kterou by znovu odskočili na dvoubrankový rozdíl.
33:49'
Zlínští hráči ožili a opět se hned po vstřelené brance nastěhovali do útočného pásma, kde musel zasahovat opět Janus. Nyní se dá očekávat hostující tlak.
33:17'
Nyní už se ale i Janus musel smířit s tím, že na jeho kontě nebude svítit nula. Hosté přesilovou hru využívají a jsou tak Litvínovu na dostřel jediné branky. JIŘÍ ONDRÁČEK dostal přihrávku na pravý kruh, odkud dělovkou dokázal Januse prostřelit mezi jeho betony – 2:1. Asistence: Ralfs Freibergs a Jakub Šlahař.
33:03'
Ondráček střílel z pravého kruhu a do dalšího zákroku šel Janus, jenž vykopl puk svým levým betonem.
32:32'
Ralfs Freibergs pálil kus od modré čáry a jeho dělovku u své pravé tyče vykryl Jaroslav Janus. Další pohotový zákrok domácího brankáře tak udržel dvoubrankové vedení Vervy.
32:25'
Další domácí faul nabízí hostům další přesilovku a ti se pokusí ji využít, aby se dostali na kontaktní branku.
32:25'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Lukáš Doudera – 2 min., podrážení).
32:09'
Daniel Gazda vyslal nebezpečnou střelu, se kterou si opět Janus poradil a znovu tak přerušuje hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce po další komerční přestávce.
31:27'
Kubiš hledal dlouhou přihrávkou Ondráčka, ale nakonec z této spolupráce sešlo. Verva ale nedokázala dostat puk do středního pásma a hosté stále útočí.
31:05'
Poté se v pásmu hostů uhnízdili hráči Vervy, Jiří Hunkes střílel z první na branku Jakuba Sedláčka, ale ten svůj prostor u levé tyčky uzamkl.
30:44'
Zakázané uvolnění Litvínova a hra se stěhuje zpět před Jaroslava Januse, vhazovat se bude po jeho levé ruce.
30:34'
Před Janusem bylo znovu velmi rušno. Proti němu se jal zakončit Pavel Sedláček, brankář Litvínova však předvedl další přesný zákrok a udržel čisté konto.
30:13'
Jakub Petružálek pálil z levého kruhu a proti jeho projektilu vytasil brankář hostů další přesný zákrok. Petružálek se pak ještě natlačil před jeho klec, Sedláček ale hru přerušil.
29:51'
Hunkes skáče na ledovou plochu a domácí tým je tedy v plném počtu.
29:14'
Freibergs si sjel před branku Litvínova, jeho střela po zemi však nenašla prostor v domácí brance. Nicméně hosté udrželi pásmo a stále hrozí před Janusem.
28:46'
Hráči Litvínova hrají znovu své oslabení velmi dobře, Martin Hanzl sebral kotouč uprostřed obranného pásma a odpálil ho zase až před Jakuba Sedláčka.
27:58'
Hosté mají k dispozici další přesilovou hru a na chvíli se už usadili v pásmu Litvínova. Domácí se však dostali na kotouč a poslali ho až před hostující branku.
27:51'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Jiří Hunkes – 2 min., vysoká hůl).
27:03'
Jakub Šlahař se ocitl před Janusem a po jeho střele nakonec domácí brankář nemusel zasahovat, Sörvik totiž kotouč srazil do rohu kluziště.
26:58'
Hosté udrželi útočné pásmo a ještě zahrozili před Janusem, který poté po jejich střele přerušil hru. Vhazovat se tak bude před ním, to ale až po další komerční přestávce, která právě následuje.
26:35'
Verva je už v plném počtu.
25:33'
Kulda neudržel puk na modré čáře a do samostatné akce ve vlastním oslabení mohl jít Martin Hanzl s Michalem Trávníčkem. Hosté se stihli vrátit a pohromě zabránili.
25:01'
Fořta dobře pokryl Daniel Sörvik a ten dokázal vyhodit puk až před branku Jakuba Sedláčka. Zlínští hokejisté tak zakládají akci z vlastního obranného pásma.
24:35'
Gerhát zastavil nedovoleně Hermana a zahákoval ho. Dostává tak vůbec první dvě minuty na straně Litvínova a hosté útočí na kontaktní branku.
24:35'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (František Gerhát – 2 min., hákování).
23:33'
Poté se do útočné třetiny vydali domácí hráči a Jan Myšák se dokázal dostat ke dvěma střelám, které ale za zády Jakuba Sedláčka neskončily.
23:01'
Pozor si musel dávat Jaroslav Janus, jenž byl v obležení dvou hráčů Zlína, ovšem svojí holí dokázal dostat puk do bezpečí.
22:33'
V ní však neuspěli a do rychlého protiútoku se hnali domácí hráči, Juraj Mikúš se však vystavil ofsajdové pasti a tato situace byla posouzena jako úmyslná, proto se bude vhazovat před Janusem.
22:05'
Hunkes nahodil puk před branku hostů, tam ho ale do bezpečí srazil jeden z hostujících obránců a hosté jdou do další útočné akce.
21:38'
Lukáš Doudera chtěl zkrotit skákavý kotouč a usměrnit ho za Jakuba Sedláčka, nakonec byl úspěšnější hostující brankář, jenž pak přerušuje hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
20:56'
Jakub Černý si podél pravého mantinelu nabruslil do útočné třetiny, z pravé strany chtěl vystřelit, byl ale cloněn obranou Zlína.
20:21'
A hned na to střílel po chvilce David Nosek, ale i s jeho projektilem si domácí hráči dokázali poradit a přemisťují se okamžitě na opačnou stranu.
20:06'
Fořt nabral dobrou rychlost a střílel na Januse, ten pohotově puk vyrazil do rohu kluziště. Hned na to přebírají puk Litvínovští.
20:01'
Střely na branku: 11 – 5
První třetina je za námi a domácí hokejisté s ní mohou být jednoznačně spokojeni. Jsou zatím lepším týmem, než hosté a svou velkou aktivitu zúročili dvěma brankami a dvakrát dokonce orazítkovali konstrukci zlínské klece. Skóre v šesté minutě otevřel v přesilové hře Karel Kubát a potrestal tak krvavé zranění Trávníčka, kterého holí trefil Popelka. V šestnácté minutě přidal další přesnou trefu Litvínova Tomáš Matoušek a domácí tak mají po první části hry dvougólový náskok. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina, která začne přibližně v 18:25.
20:00'
19:43'
Vhazuje se po levici Sedláčka a v závěru první třetiny tak mohou domácí hokejisté ještě ohrozit branku hostů. Moc času už však nezbývá.
19:32'
Na druhé straně střílel Karafiát, ale na brankáře Litvínova si nepřišel. Hned na to se rodila další akce domácích, kdy Lukeš uvolnil Jana Myšáka, který ale Sedláčka nepřekonal.
19:17'
Janus rychle rozehrál kotouč mezi své spoluhráče a ještě je posílá do útočné akce.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:35'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Ralfs Freibergs – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
17:55'
Po hodně dlouhé době dostali hosté puk do útočného pásma, kde však ke střele nedošlo. Obrana Litvínova jim sebrala puk a chvíli ho držela ve své moci. Až poté se k němu znovu dostali hosté a ke střele se dostal Řezníček. Janus byl mezi třemi tyčemi připraven.
17:32'
Na led se vrací Michal Trávníček. Kapitán Litvínova je po ošetření v pořádku a může se tak zapojit do hry.
17:12'
Jan Ščotka vyslal na Sedláčka střelu z pravého kruhu, s tou si však Jakub Sedláček bez větších problémů poradil. Před dotírajícími domácími hráči pak raději přerušuje hru.
16'
Tomáš Matoušek zužitkoval přihrávku zpoza brány a navýšil vedení na 2:0
16:35'
Lukeš uvolnil Jana Myšáka, který před hostující brankou neuspěl. Nicméně domácí stále mají tlak a vytváří si další šance před brankou Sedláčka.
15:28'
Verva jde do dvoubrankového náskoku. Pěkně sehraná akce domácích, kdy zpoza hostující branky poslal přihrávku Jurčík na TOMÁŠE MATOUŠKA a ten bleskovou střelou zblízka propálil Sedláčka. Ten tak musí lovit puk ze své sítě dnes už podruhé. Asistence: Ondřej Jurčík.
14:51'
Jan Myšák si poslal puk do bekhendu a z pravého kruhu vyslal na Sedláčka střelu, kterou zlínský brankář chytá a poté znovu raději pozastavuje hru.
14:43'
Zlínští hokejisté jsou už v plném počtu.
14:12'
Další dobrá střela Viktora Hübla, jenž střílel z vrcholu pravého kruhu a po ní kotouč jen těsně minul pravou tyč Sedláčkovy branky.
14:04'
Lukeš nahodil puk před branku Zlína, kde ho zblízka tečoval František Gerhát, ale Sedláček vytasil další přesný zákrok, po němž hru přerušil.
13:44'
Hned na to domácí pronikli do útočné třetiny a byla z toho hned velká šance. Viktor Hübl střílel z prostoru mezi kruhy a orazítkoval břevno zlínské branky!
13:23'
A když už se Litvínovští dostali do útočné třetiny, ztratili puk, který znovu hráči Zlína bez čekání posílají až před domácí branku.
12:56'
Hosté drží puk co nejdále od své branky a nechtějí pustit Vervu blíže jejich brance. Zatím se jim to daří na výbornou.
12:43'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Nicolas Werbik – 2 min., podrážení).
12:24'
Domácí stále drží kotouč na svých holích a snaží se dostat do útočné třetiny. Zatím se jim to však nedaří a naopak hosté se snaží zachytit puk.
11:31'
Je signalizováno vyloučení hostujícího hráče, Verva tak má ponechanou výhodu a pokud nevstřelí branku, bude hrát další početní výhodu.
10:55'
Podél levého mantinelu se dostal do útočné třetiny Juraj Mikúš, jenže dobře kotouč nezpracoval a ten skončil v moci hostující obrany. Ta okamžitě puk posílá do středního pásma.
10:37'
Na řadě je první komerční přestávka tohoto utkání.
10:25'
Jan Myšák dostal od Hübla přihrávku těsně před branku Zlína, jeho následná střela však skončila mimo tři tyče.
09:38'
A další pobyt hostů v útočném pásmu. Jejich hra se pomalu začíná zvedat a před malou chvílí střílel David Nosek, jeho projektil byl zastaven litvínovskou obranou.
09:03'
Nyní už se ale dostali ke střele, kterou vyslal Michal Poletín, Janus si však dokázal poradit a puk dostal pod kontrolu.
08:34'
Nicméně hráči Litvínova zatím předvádějí hodně útočný hokej, který se musí i nezaujatému divákovi líbit. Hosté po inkasované brance jsou spíše zakřiknuti.
07:49'
Příznivci Litvínova už zvedali ruce nad hlavy a radovali se. Doudera zakončoval a vypadalo to, že puk skončil za Sedláčkem, ale nakonec za brankovou čarou nebyl.
07:41'
Hosté jsou už v plném počtu.
6'
Odražený puk uklidil za záda hostujícího gólmana Karel Kubát, 1:0
06:48'
Juraj Mikúš střílel z levého kruhu a patrně orazítkoval tyčku hostující branky! Tlak Vervy tak neutichá a domácí prahnou po druhém gólu.
05:41'
První část přesilové hry domácí využívají. Po střele Lukeše z prostoru mezi kruhy se puk odrazil na levou stranu, kde byl připraven KAREL KUBÁT a pohotovou střelou trefil částečně odkrytou Sedláčkovu branku – 1:0. Domácí celek tak čeká ještě další dvouminutová početní výhoda. Asistence: František Lukeš a František Gerhát.
05:08'
Po vhazování před hostujícím brankářem získali hosté puk a okamžitě ho vyhodili až před domácí branku. Hráči Vervy tak musejí zakládat akci z hloubi vlastního obranného pásma.
04:56'
Znovu musel zasahovat Jakub Sedláček, proti střele Jiřího Hunkese z pravého kruhu vytasil efektní semafor a pak raději přerušil hru.
04:07'
Petružálek poslal kotouč Mikúšovi, jenž si sjel na levý kruh a střelou na branku hostů nechal vyniknout Sedláčka. Následně pak se hosté osvobozují.
04:06'
Popelka byl hráčem, který zranil Trávníčka a dostal větší trest na dvě plus dvě minuty. Domácí tak mají velkou šanci otevřít účet dnešního duelu.
04:06'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Michal Popelka – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).
04:06'
Hosté se po delší době dostali do útoku, kde se však dopustili útočného faulu na Michala Trávníčka, který okamžitě odjel do kabiny. Vypadá to na tržnou ránu v obličeji.
03:03'
A hned na to si do blízkosti Sedláčka nabruslil Juraj Mikúš, někdejší hráč Slovanu Bratislava však poslal puk jen do připraveného brankáře Sedláčka.
02:43'
Nahození domácích před branku, kde se snažil kotouč tečovat Marek Baránek, ale trefil jen boční síť hostující klece.
02:07'
Freibergs sebral kotouč ve vlastní obranné třetině a sám zakládá další akci zlínského celku. Ovšem hned na to museli ven a pokusit se projít zpět do útočného pásma, posléze je ale zastavil ofsajd.
01:34'
Hosté dostali kotouč před litvínovskou branku, pouze ho ale nahodili, aby mohli odejít následně střídat.
00:55'
Na ledě je mladičký Jan Myšák, který je velkým talentem litvínovského hokeje a je mu teprve šestnáct let. Svým startem v prvním utkání Litvínova překonal dokonce i Roberta Reichla.
00:38'
Michal Poletín, bývalý hráč Chomutova, nyní zahrozil před Janusem, ovšem akci hostů zastavila pozorná obrana. Následně pak zasahoval Janus a přerušil hru.
00:10'
Litvínovští se hned po vhazování ve středovém kruhu dostali na kotouč a zamířili do útočného pásma, kde však velmi rychle museli zpět. Hosté otočili hru a zamířili před Januse.
00:01'
Před samotným utkáním ještě proběhla minuta ticha za Jiřího Ambrože, dlouholetého pracovníka litvínovského klubu, který nedávno zemřel.

HC VERVA Litvínov: Janus (Hanuljak) – Hunkes, Baránek, Sörvik, Kubát, L. Doudera, Ščotka, Šesták – Petružálek, J. Mikúš, J. Černý (A) – Myšák, V. Hübl (A), F. Lukeš – D. Tůma, Gerhát, Trávníček (C) – Jurčík, M. Hanzl, Matoušek.

PSG Berani Zlín: J. Sedláček (Štůrala) – Freibergs, Ferenc, Nosek (A), Žižka (C), Valenta, Řezníček, Gazda – Kubiš (A), Fořt, J. Ondráček – E. Kulda, Werbik, Poletín – Šlahař, Fryšara, Herman – Popelka, P. Sedláček, Karafiát.

Rozhodčí: Pavlovič, Pražák – Pešek, Špringl.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

V uplynulém ročníku se oba celky utkaly čtyřikrát a třikrát se z výhry radoval Zlín, z toho jednou v prodloužení. Chemici dokázali vyhrát pouze v jednom případě a mají tak dnes svému soupeři rozhodně co vracet.
PSG Berani Zlín

Berani totiž byli také úspěšní v prvním odehraném utkání v nové sezóně, když na svém ledě srazili finalistu posledního extraligového ročníku, a sice třinecké Oceláře v poměru 4:2. Takže i hosté jsou se vstupem do dlouhodobé soutěže spokojeni. V tabulce jsou po prvním kole na čtvrté pozici a do dalekého Litvínova jedou s cílem jakkoli bodovat, nejlépe však plně. Čeká nás jistě zajímavý duel, tak si ho nenechte ujít. Kdo se bude dnes radovat z jakéhokoli vítězství, nám samozřejmě napoví až samotný zápas.
HC VERVA Litvínov

Domácí VERVA Litvínov už dávno dala zapomenout loňské sezóně, kdy musela hrát baráž o udržení se v extralize a do nového ročníku vstoupila více než dobře. Litvínovští hokejisté totiž hned v úvodním duelu nové sezóny brali všechny tři body po výhře v 4:3 v Mladé Boleslavi. V tabulce jsou tak po prvním kole na šestém místě. Výborně se uvedla velká posila VERVY, navrátilec z Třince Jakub Petružálek se totiž na vítězství Litvínova podepsal dvěma asistencemi a pomohl tak svému celku k důležitým prvním bodům. A na ty by dnes hráči severočeského celku rádi navázali před svými diváky. Proti Zlínu je však nečeká nic lehkého.
Hezký nedělní podvečer přeji všem příznivcům ledního hokeje. V pátek naplno odstartoval nový ročník extraligy a dnes je na řadě druhé kolo. My prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy HC VERVA Litvínov a PSG Berani Zlín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.