Tipsport Extraliga - Základní část - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc : Sparta - 5. října 2018   18:00

Olomouc
23:50' Irgl (Burian, Kolouch) • 51:01' Irgl (Kolouch, Staněk)
2:4
(0:0, 1:1, 1:3)
Sparta
32:54' Pech  (Košťálek, Forman) • 50:07' T. Pavelka  (Košťálek, Klimek) • 51:49' Beran  (Pech, Říčka) • 59:10' P. Vrána  (Kalina)
Olomouc
Hradil, Mrkva – Bryška, Tošenovjan
Zimní stadion Olomouc
4935 diváků
Sparta

Olomouc - Sparta: Vrána uklidňuje hosty trefou do prázdné brány, 2:4

To je ode mě k dnešnímu zápasu vše. Loučím se s Vámi a děkuji Vám za pozornost. Budu se těšit zase někdy příště u onlajnů z olomoucké Plecharény, na viděnou.
Z dnešního zápasu si tak odnáší tři body HC Sparta Praha.
V poslední třetině dlouho platil nerozhodný stav 1:1, krátce po její polovině ale přišla série tří branek, které padly v rozmezí méně než dvou minut, a které prakticky rozhodly o dnešním vítězi. Nejprve se prosadil Tomáš Pavelka, který poslal do vedení Spartu, nicméně jen o chvíli později odpověděl druhou brankou v zápase Zbyněk Irgl. Poté ale přišel gól Matěje Berana, který se nakonec ukázal jako vítězný. Kohouti se v závěru pokusili vyrovnat a odvolali Konráda, nicméně skrze trest Strapáče se hrálo pět na pět a výsledek zpečetil gólem do prázdné branky Petr Vrána.
59:52'
Sparta drží puk za svou brankou a už se nikam nežene.
59:30'
Švrček od vlastní branky prověřil Machovského.
59:26'
Domácí jdou opět do čtyř. Dvě minuty za podrážení si odpyká Jan Švrček (OLO).
59:10'
Sparta právě vstřelila branku!
Hosté ale pečetí výsledek gólem do prázdné branky, o který se postaral PETR VRÁNA. Asistence: Petr Kalina.
59:01'
Kudrna na Galvase nevyzrál a domácí mohou zaútočit.
58:22'
Vyrůbalík vyhazuje alespoň k červené čáře.
58:03'
Černoch se tlačil před branku, ale Petr Strapáč (OLO) mu přizvedl hokejku a zabránil v zakončení. Přitom ale také trochu zatáhl za soupeře a odpyká si dvě minuty za hákování.
57:43'
Černoch protečoval puk to útočného pásma.
57:22'
Kolouch se zbavil tří soupeřů a najel si s pukem mezi kruhy. Do jeho rány se však vrhl jeden z obránců Sparty.
57:02'
Další pokus Kohoutů chytá Machovský do lapačky.
56:52'
Hned po buly se pokusil Irgl zkompletovat hattrick, ale těsně minul branku.
56:49'
Škůrek z otočky poslal puk před branku. Tam nikdo nebyl, ale Machovský raději přerušil hru.
56:39'
Škůrek zachytil rozehrávku Pražanů a vyslal do protiútoku Jergla. Ten zvolil zakončení tvrdou ránou, které si Machovský pohlídal.
56:08'
Tomeček bojuje s Pavelkou o puk za Machovského brankou. Úspěšnější je zatím Sparťan.
55:49'
Galvas vyzkoušel Machovského pozornost z úhlu. Z druhé strany si k brance sjížděl pro dorážku Tomeček, ale brankář Sparty puk nepustil.
55:15'
Ondrušek se Strapáčem se pokusili proniknout po pravém křídle, ale narazili na obranu hostů.
54:50'
Nahodil nakonec přece jen dokázal uklidnit situaci a Olomouc může vyvézt puk.
54:13'
Kudrna vybojoval puk za Konrádovou brankou, ale domácí ho nepouštějí ke střele.
53:42'
Kohouti zavezli puk do útočného pásma, ale tam se ho ihned zmocnila Sparta.
53:18'
Laš neměl rychlost a tak vrátil puk ke své bráně. Staněk musí začít od znovu.
53:03'
Olomouc nakonec posílá puk přes všechny čáry. Vhazovat se bude před Konrádem.
52'
Beran střílí první branku v dresu Sparty, která znovu vede, 2:3
52'
Bleskové srovnání! Irgl dává svůj druhý gól v zápase, 2:2
52:50'
Sparta s obtížemi přešla do útočného pásma, ale zatím se drží na puku.
52:32'
Další rozehrávka Sparty končí zakázaným uvolněním.
Dnešní utkání sleduje 4935 diváků.
52'
52'
52:18'
Nahození Kohoutů od modré čáry teď propadlo mezi nohama jednoho ze Sparťanů a puk chvíli vyčkával mezi kruhy, než si ho někdo všimne. Nakonec to byli Sparťané, kdo se ho zmocnil, a Machovský tak byl bez práce.
52:08'
Hosté rozehrávají nepřesně a po zakázaném uvolnění se hra vrací před Machovského.
51'
Konrád vyrazil puk jen k Pavelkovi, který ho propálil, 1:2
51:49'
S góly se zdá se roztrhl pytel. Před Konrádovou brankou zůstal nepokrytý MATĚJ BERAN, který dostal nabídku od Pecha a bez přípravy poslal puk za Konráda. Asistence: Lukáš Pech, Robert Říčka.
51:01'
Olomouc právě vstřelila branku!
Přece jen se domácím podařila rychlá odpověď, když ZBYNĚK IRGL z první vystřelil přesně k tyči. Asistence: Petr Kolouch, Robin Staněk.
50:48'
Staněk nemohl střílet, jeden z útočníků Sparty byl v mžiku u něj.
50:07'
Hosté důsledným napadáním vybojovali puk a TOMÁŠ PAVELKA tvrdou ranou rozvlnil síť za Konrádovým levým ramenem. Asistence: Jan Košťálek, Lukáš Klimek.
50:02'
Ondrušek rozehrává od své branky.
49:36'
Vzápětí se právě Vojtěch Tomeček (OLO) vydal mstít Bruna Mráze a odpyká si dvě minuty za krosček. Spolu s ním ale na trestnou zamíří také Matěj Beran (SPA) za hrubost.
49:36'
Tomeček najel s pukem do útočného pásma, když tam měl spoluhráče a píská se ofsajd.
49:17'
Ostřížkovu střelu z otočky zastavil jeden z obránců Sparty.
48:50'
Skladaný se pokusil obloučkem vyslat do brejku Strapáče, ten ale neměl rychlost.
48:14'
Staňkovu ránu od modré srazil Machovský betonem.
48:05'
Puk nakonec končí před Machovským a ten jej ukrývá pod lapačku.
47:58'
Irgl s Kolouchem teď sice s obtížemi, ale přesto dostali puk do útočného pásma, kde se snaží začít nějakou kombinaci.
47:22'
Knotek zblokoval další střelu Sparťanů a dostává puk aspoň do středního pásma.
47:01'
Buchtele nastřelil bránícího hráče.
46:44'
Strapáč vyhazuje puk do bezpečí, až k Machovskému.
46:26'
Pech se snažil tečovat před brankou, ale prudký kotouč usměrnil jen do rohu.
46:08'
Kalina ještě drží útočné pásmo.
45:39'
Irgl nahodil do pásma, ale tam budou dříve hosté.
45:25'
Říčka se vrhl do útoku, ale neprošel přes olomouckou obranu. Navíc se píská ofsajd.
45:12'
Jaroměřský provezl puk přes celé kluziště a posílá ho za Machovského branku.
44:59'
Vzápětí se ale David Škůrek (OLO) provinil podrážením a na dvě minuty oslabí svůj tým.
44:47'
Ani další Škůrkova střela neprošla přes brankáře Sparty.
44:30'
Sparta vyhazuje až ke Konrádovi.
44:11'
Škůrek tvrdě pálil z první a Knotek se snažil dorážet. Machovský oba pokusy zneškodnil.
43:59'
Přihrávka na Buchteleho byla příliš dlouhá a píská se zakázané uvolnění. Hanáci už jsou v pěti.
43:39'
Síly na ledě se vyrovnají. Sparta hrála v šesti a odpyká si proto dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Na lavici usedne Andrej Kudrna (SPA).
43:14'
Olomoucký bek nakonec zvolil střelu z úhlu. Machovský jeho pokus vyrazil.
43:07'
Jaroměřský zblokoval Gregorcovu střelu a může jít dopředu.
42:31'
Blainova střela od modré končí někde v Konrádově výstroji.
42:22'
Kumstátovu střelu vyrazil Konrád zpět na hůl hostujícího útočníka, který se pokusil zpoza branky jej poslat odrazem o brankáře do sítě, ale neuspěl.
42:15'
Škůrek vybojoval puk, ale nepodařilo se mu vyhodit.
41:58'
Poté už Hanáci zahráli kotouč a hra je přerušena. Jan Jaroměřský (OLO) si odpyká dvě minuty za sekání.
41:58'
Střela od modré čáry šla jen do boční sítě Konrádovy branky.
41:36'
Domácí se dopustili faulu. Sparta má zatím výhodu.
41:17'
Irglův pokus končí v lapačce Machovského.
41:04'
Spartě se rychlý protiútok nezdařil Olomoucká obrana nedovolila hostům vystřelit.
41:01'
Galvasův pokus od modré tečoval jeden z hostů do ochranné sítě.
40:56'
Sparta posílá puk na zakázané uvolnění.
40:30'
Knotek se pokusil z otočky poslat puk před branku, ale přihrávka mu nesedla. Po puku se ještě natahoval Jergl, ale hosté puk postrčili špičkou hole do bezpečí.
40:06'
Sparta ihned nahazuje do útočného pásma, ale k puku mají blíže domácí.
40:01'
Určí vítěze třetí část hry? Nebo bude k vidění také prodloužení? Poslední třetina začne přibližně v 19:48.
Střely na branku ve druhé třetině:
Olomouc – 14 (celkem 28)
Sparta – 6 (celkem 13)
Ve druhé třetině už byly v Plecharéně k vidění také nějaké góly, přesto na jejím konci platí nerozhodný stav. Jako první šli do vedení domácí, když Zbyněk Irgl přesnou střelou vymetl pavučiny v Machovského bráně. Hanáci mohli svůj náskok navýšit především na přelomu 28. a 29. minuty, když vytvořili před sparťanským brankářem pořádný chaos a dostali se k řadě nebezpečných dorážek. Branky už se ale nedočkali, a tak přišel při další přesilové hře hostů trest v podobě vyrovnávací branky Lukáše Pecha.
40:00'
39:52'
Knotek se snažil nabít spoluhráči mezi kruhy, ale Sparta přihrávku vystihla.
39:37'
Jergl z úhlu minul branku.
39:12'
Sparta se ale záhy vrhla do útoku. Jarůšek nastřelil jen hůl jednoho z domácích hráčů.
38:57'
Jaroměřský posílá puk do útočného pásma, kam za ním spěchá Knotek.
38:52'
Také další útok domácích zastavuje postavení mimo hru.
38:34'
Švrček už zachytil kotouč až ve středním pásmu a píská se ofsajd.
38:27'
Tomeček dostal nabídku mezi kruhy a z otočky vystřelil. Jen do Machovského.
38:22'
Ondrušek se pokusil vyjet si před Machovského, ale hostující obrana jej poslala k ledu.
37:42'
Kolouchova střela minula branku a puk doklouzal až ke Konrádovi.
36:53'
Burian špatně odhadl situaci a přenechal puk mezi kruhy, kam se řítil jeden z hráčů Sparty, spolu s dalším obráncem se však dobře vrátil a nedopustil hostům zahrozit.
36:29'
Hned na úvod ale Kohouty brzdí postavení mimo hru.
36:24'
Sparta se dobře držela v útočném pásmu, ale Lukáši Pechovi (SPA) v tu nejnevhodnější chvíli utekl puk a jak se po něm natahoval, podrazil Martina Vyrůbalíka. Na dvě minuty proto oslabí svůj tým.
35:57'
Jerglovi se nepodařilo vyhodit podél mantinelu.
35:38'
Sparta vyhrála buly a poslala puk přes všechny čáry. Jeden z hostů se dostal k puku první, ale byl v ofsajdu a tak se hra stěhuje do středního pásma.
35:30'
Nakonec se Mora přece jen dostala do útočného pásma. Ostřížkovu střelu ale hostující obrana vyrazila do ochranné sítě.
35:24'
Nahodil dobře zakročil v obraně a pokusil se vyslat do útoku Mráze. Ten ve středním pásmu ztratil puk.
34:48'
S Mrázovou střelou z úhlu si Machovský bez potíží poradil.
34:35'
Staněk rozehrává od své branky.
33'
Pech využívá přesilovku a srovnává, 1:1
33:28'
Domácí se rychle vrátili a zastavili rodící se akci Sparty.
33:25'
Burian se hnal do útoku, ale nakonec zpomalil akci a vyčkal na spoluhráče. Vyrůbalík ovšem dostal jeho přihrávku na brusle.
32:54'
Košťálek našel u vzdálenější tyče volného LUKÁŠE PECHA, který vystřelil z první a našel místečko nad levým ramenem Konráda. Je vyrovnáno. Asistence: Jan Košťálek, Miroslav Forman.
32:37'
Laš trochu riskantně vyhodil od své branky, ale vyplatilo se mu to a Sparta se musí vrátit do svého obranného pásma.
32:18'
Také napodruhé olomoucký útočník zakročil dobře a střelu soupeře vyrazil za modrou čáru.
32:00'
Burian dobře zapracoval v obraně a zastavil akci Sparty jen co hosté přešli přes útočnou modrou čáru.
31:40'
Tvrdou střelu od modré Konrád srazil do rohu a vzápětí Kohouti vyhazují.
31:09'
Laš vyrazil do útoku a prověřil Machovského svižnou střelou zprava.
30:56'
Robin Staněk (OLO) nakonec vybojoval puk, ale soupeře zadržel jen za cenu hákování. Odpyká si tak dvě minuty na trestné lavici.
30:48'
Staňkovi propadl puk na modré čáře a olomoucký bek musí spěchat dozadu.
30:18'
Od Mráze se puk dorazil před branku Machovského, ale tam nebyl nikdo z Olomouckých, kdo by mohl vystřelit.
29:51'
Strapáč posunul puk do jízdy Nahodilovi, který zkusil překvapit Machovského z úhlu. Puk se dostal za záda hostujícího brankáře a protančil těsně kolem vzdálenější tyče!
29:29'
Kolouch zakončil švihem od modré čáry. Machovský ukryl jeho ránu do lapačky.
28:59'
Sparta vyhrála buly a uklidňuje situaci za svou brankou.
28:54'
Sparta vyhazuje jen na zakázané uvolnění.
28:28'
Tentokrát se Laš pokusil obtočit kolem branky, ale Machovský byl opět na místě.
28:10'
Laš to zkusil z úhlu. Machovský ale číhal u tyčky.
28:01'
Laš dostal puk před branku, ale i tentokrát Machovský podržel svůj tým.
27:07'
Machovský se teď pořádně zapotil, když Tomeček dvakrát dorážel z těsné blízkosti a po něm se dostali k puku další jeho spoluhráči. Hostující brankář teď ale fantasticky podržel svůj tým.
26:48'
Ostřížek nabil na modrou čáru Švrčkovi, ale jeho střelu srazila hostující obrana.
26:25'
Puk opět končí u Konráda.
26:00'
Sill teď dokonce vystihl rozehrávku a získává vteřiny v útočném pásmu.
25:46'
Ani do třetice se Hanákům přechod do útočného pásma nezdařil.
25:26'
Knotek zavezl puk do pásma, ale Škůrek o něj vzápětí přišel a Sparta opět vyhazuje.
25:02'
24'
Irglova přesná rána posílá domácí do vedení, 1:0
24:55'
Kohouti hned po buly vyslali na Machovského střelu. Ten byl pozorný.
24:50'
Andrej Kudrna (SPA) vyhodil puk mimo hřiště a odpyká si dvě minuty za zdržování hry.
24:45'
Knotek po mantinelu posunul puk do útočného pásma.
24:21'
Hosté vyhráli buly, ale puk putoval přesně mezi obránce a vyklouzal do středního pásma.
24:17'
Sparta se pokusila o rychlou odpověď, ale její snaha končí na Konrádovi. Vhazovat se bude po levé ruce olomouckého brankáře.
23:50'
ZBYNĚK IRGL si svezl puk na bod pro vhazování a přesnou střelou do horní rohu Machovského branky otevírá skóre! Asistence: Vilém Burian, Petr Kolouch.
23:41'
Švrček má klid na rozehrávku.
23:23'
Vránův pokus mířil jen mimo tři tyče.
23:01'
Jergl se Škůrkem na chvíli vybojovali puk a zbrzdili rozehrávku soupeře. Ke střele se však nedostali.
22:44'
Sparta musí začínat od své branky.
22:23'
Pavelka nastřelil jen brusle olomouckého hráče.
22:18'
Sparta ihned vyrazila do protiútoku a kotouč končí pod Konrádovou lapačkou.
22:07'
Vyrůbalík nahodil od modré čáry, ale obrana hostů puk zastavila než prošel k Machovskému.
22:02'
Strapáče teď překvapil při rozehrávce jeden z hráčů Sparty, přesto se olomouckému útočníkovi podařilo posunout puk do středního pásma na Nahodila.
21:27'
Jaroměřský bojuje s Pechem o puk u Konrádovy branky. Nakonec se na kotouč dostal Kumstát.
21:09'
Domácí se nakonec provinili hrou vysokou holí a jsou vykázáni do středního pásma.
21:07'
Po buly se tlačil ke střele Nahodil, ale hosté ho nepustili k puku.
20:50'
Buchtele vyslal po levém křídle Košťálka. Toho ale zastavila domácí obrana.
20:33'
Střelu do mantinelu Machovský vykopl betonem.
20:29'
Na druhé straně se podařilo zavézt puk za modrou čáru Knotkovi, který jej přenechal Jerglovi. Střela olomouckého útočníka se odrazila o hokejku jednoho z hostů a končí v ochranné síti.
Sparta – 7
První třetina je u konce a na jejím konci stále svítí na tabuli skóre 0:0. Sparta měla do zápasu o něco lepší nástup, ale Kohouti poté srovnali krok a místy svého soupeře také přehrávali. Největší šanci si připsal zřejmě Zbyněk Irgl, který v oslabení ujížděl sám na Machovského, ale ten jeho střelu srazil do ochranné sítě.
20:00'
19:59'
Pavelka se ještě dostal ke dvěma střelám. Ani jedna ale neprošla přes změť těl na Konráda.
19:45'
U Machovského branky se ale puku zmocnila Sparta a ta okamžitě vyráží k poslednímu protiútoku.
19:35'
Mora zakládá akci od své branky.
19:04'
Strapáč dostal puk na modrou čáru, ale neměl rychlost a tak vystřelil z vrcholu kruhů. Machovský měl včas beton na místě.
18:36'
Irgl zachytil přihrávku před Konrádovu branku a vyváží puk.
18:20'
Galvas nahazuje za Machovského branku.
17:58'
Černoch vybojoval puk v útočném pásmu, sjel si na střed a vystřelil mimo branku.
17:41'
Jergl prudkou přihrávku od obránce nezpracoval.
17:17'
Spartě se podařilo vyrazit do protiútoku, ale teď už má puk opět Škůrek.
16:56'
Tomeček bojuje o puk v útočném pásmu, zatím úspěšněji než jeho soupeř.
16:31'
Sparta se vydala do protiútoku a vytvořila si přečíslení tři na dva, které však skončilo nepřesnou přihrávkou před branku.
16:20'
Po buly se tlačili ke střele Nahodil se Skladaným, oba ale zastavila obrana hostů.
16:11'
Puk končí pod lapačkou Machovského. Vhazovat se bude po jeho levici.
15:53'
Irgl se vrací s pukem za svou branku, aby založil nový útok.
15:22'
Ondruškovu střelu z úhlu Machovský vykopl betonem.
15:04'
Útok Hané zastavuje ofsajd.
14:38'
Škůrek dvakrát po sobě střílel z vrcholu levého kruhu. Pokaždé mu ránu překazil hostující útočník.
14:15'
Laš z otočky ihned poslal puk před branku, kde se po něm natáhl Knotek a vystřelil. Machovský puk vyrazil před sebe, ale ve skrumáži bruslí obránců, kteří mu přijeli na pomoc, dokázal kotouč nalézt rychleji než olomoucký útočník.
13:39'
Mladý obránce Olomouce to zkusil nahozením od modré čáry. Machovský měl zakrytý výhled ale i tak si dokázal s pukem poradit.
13:23'
Galvas zavezl puk do útočného pásma.
13:03'
Sparta ihned posílá puk do útočného pásma.
12:55'
Kohouti si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za podrážení si odpyká Zachary Dean Sill (SPA).
12:27'
Košťálek musí začít další akci od své branky.
11'
Irglova velká šance v oslabení skončila na břevně
11:47'
Na druhé straně střílel bekhendem z úhlu Mráz. Jen do Machovského.
11:38'
Klimek zahrozil prudkou střelou zápěstím z levé strany.
11:12'
Hanáci teď dobře brání modrou čáru a už s pěti hráči na hřišti nepouštějí soupeře ze středního pásma.
10:58'
Olomouc protlačila puk do středního pásma.
10:45'
Další střela Pražanů už byla nebezpečnější, přišla z levého bodu pro vhazování, ale i tentokrát puk skončil v Konrádově lapačce.
10:38'
Střela od mantinelu Konráda nemohla ohrozit.
10:26'
Zbyněk Irgl se dokonce dostal do samostatného úniku, který se pokusil proměnit střelou na lapačku, ale Machovský výborně zasáhl a srazil puk do sítě.
10:16'
Sparta se v útočném pásmu na dlouho neusadila. Kolouch s Irglem mohou vyvézt puk.
09:50'
Olomouc vyhazuje puk k Machovskému a Kolouch vyráží napadat.
09:39'
Útočnou akci Sparty zastavuje postavení mimo hru.
09:09'
Za pražskou brankou se strhla menší potyčka na jejímž konci putuje na trestnou lavici František Skladaný (OLO). Prohřešek však přišel už před tím – Vysoká hůl, tak zní verdikt rozhodčích.
08:54'
Jaroměřský si na modré čáře podržel puk, dokud se mu neotevřel prostor. Potom vyslal na Machovského prudké nahození, které se pokusil tečovat Nahodil. Machovský má puk ve své moci.
08:46'
Nahodilovu střelu z úhlu si hostující brankář pohlídal.
08:36'
Z otočky zkoušel Irgl poslat puk do předbrankového prostoru, Machovský jeho pokus vystihl.
08:12'
Irgl udržel pásmo pro Koloucha, ale zpětná přihrávka jeho spoluhráče se zastavila o hůl jednoho ze Sparťanů.
08:01'
Puk vyklouzal před Machovského a ten se po něm ihned vrhl a přikryl ho lapačkou.
07:54'
Škůrkovu střelu tečoval obránce Sparty mimo branku.
07:46'
Sparta posílá puk přes všechny čáry. Po zakázaném uvolnění se hra vrací před Machovského.
07:17'
Jergl skvěle zaúřadoval v obraně a vybojoval puk.
07:02'
Spartu na druhé straně zastavil ofsajd.
06:54'
Domácí ještě zachytili rozehrávku, ale jejich protiútok zastavila nepřesná přihrávka.
06:46'
Po buly se puku zmocnil Tomeček, ale neprošel přes Pavelku.
06:43'
Sparta si při pokusu o útok přihrála rukou a vhazovat se bude v jejím obranném pásmu.
06:24'
Spartě se sice podařilo vyhrát buly, ale Kohouti důsledně bránili a záhy vybojovali kotouč zpět.
06:10'
Po rychlém protiútoku Pražanů končí puk pod lapačkou Konráda.
05:51'
Vyrůbalík to zkusil z úhlu střílenou přihrávkou, ale do puku sáhl jeden z hostů.
05:20'
Sill vystihl přihrávku domácích, ale neměl síly na protiútok.
04:43'
Galvasovu střelu od modré srazil Machovský betonem.
04:18'
Hosté vyhazují až ke Konrádovi.
04:10'
Strapáčova střela našla jen obětavého obránce Sparty.
03:48'
Je tady první vyloučení dnešního zápasu. Na dvě minuty za podrážení putuje na trestnou lavici Petr Kumstát (SPA).
03:36'
Burian hledal před brankou Tomečka, k tomu se ale přihrávka nedostala.
03:23'
Další útok Kohoutů zastavuje ofsajd.
03:15'
Ani napodruhé Knotek nedokázal sklepnout přihrávku před branku za záda Machovského.
03:05'
Ondrušek to zkusil z úhlu, před brankou se snažil tečovat Knotek.
03:00'
Puk končí mezi diváky. Vhazovat se bude po pravici Machovského.
02:37'
Staněk opět jen vysokým obloučkem posílá puk k Machovského brance.
02:17'
Staněk nahazuje za Machovského bránu. Tentokrát byl za červenou a hraje se dál.
02:06'
Tentokrát už vyhození Hanáků skončilo až za brankovou čarou Sparty a píská se zakázané uvolnění.
01:52'
Staněk opět jen lehkým dloubnutím posouvá puk do středního pásma.
01:48'
Sparta se vystavila do ofsajdu a je vykázána do středního pásma.
01:30'
Pech zavezl do útočného pásma a vystřelil do chráničů bránícího hráče.
00:58'
Teď už mají puk hosté, Forman o něj ale musí bojovat u mantinelu.
00:12'
Knotek se hnal do útoku, ale přihrávka na něj nebyla přesná.
00:02'
Mora jako první získává puk.
00:01'

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), J. Galvas, Jaroměřský, Švrček, Staněk – Laš, J. Knotek (A), Jergl – Burian, Kolouch, Irgl – Strapáč, Nahodil, Skladaný – Ostřížek, Mráz, V. Tomeček.

HC Sparta Praha: Machovský (Honzík) – Blain, T. Pavelka, Kalina, Košťálek, Gregorc, Delisle – Říčka (C), P. Vrána, Kudrna – Buchtele, Klimek, Jarůšek – Kumstát (A), Pech (A), Forman – Smejkal, Sill, Černoch – Beran..
Podaří se Kohoutům zdolat Spartu? Nebo Pražané naváží na loňský trend? To se ukáže v 18:00.