Tipsport Extraliga - Základní část - 43. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : K. Vary - 13. února 2019   17:30

Zlín
05:04' Fořt (Nosek, J. Ondráček) • 28:26' P. Sedláček (Šlahař, Gazda) • 36:11' Freibergs (Popelka, Nosek) • 48:54' Herman (Šlahař, Honejsek) • 57:34' Šlahař (Kubiš, Fořt)
5:3
(1:1, 2:1, 2:1)
K. Vary
19:58' Flek  (Skuhravý) • 39:03' Kozák  (Stloukal) • 48:31' T. Mikúš  (Šenkeřík)
Zlín
Hradil, Lacina – Frodl, Komárek
Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín
3511 diváků
K. Vary

SESTŘIH: Zlín - Karlovy Vary 5:3. Napínavý souboj rozsekl Herman

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 3511 diváků!
Zlínu navíc hrají do karet dnešní výsledky! Největší konkurent Beranů v boji o předkolo play-off Litvínov totiž přišel o všechny body na ledě Litvínova.
Střely na branku: 33 – 26
Je konec! Zlín zvládl veledůležitý souboj s Karlovými Vary a po výhře 5:3 ještě živí své naděje na účast v předkole play-off! V úvodu třetí třetiny se přitom hrálo hodně opatrně. Ve 49. minutě navíc dokázal vyrovnat Tomáš Mikúš a Zlín byl rázem pod velkým tlakem! O třiadvacet sekund později však dokázal domácí celek uklidnit Jakub Herman! Karlovy Vary se přesto tlačily do útoku. Až v 58. minutě dal domácí definitivní pojistku Jakub Šlahař.
59:20'
Domácí zadáci zašlápli kotouč v rohu obranného pásma a nasbírali cenné vteřinky k dobru. Zlín je velmi blízko k důležitému triumfu.
58'
Šlahař se objevil sám před brankou a pohotovou střelou zvyšuje vedení, 5:3
58:33'
Václav Skuhravý se po velkém tlaku hostujícího celku dostal do zakončení, nicméně jeho pokus mířil přímo na připraveného Kašíka.
58:03'
Libor Kašík předvedl fantastický zákrok! Jakub Černý se dostal k odraženému kotouči, zkoušel zakončit na zadní tyč, ale Kašík vytáhl skvostný zákrok!
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:34'
Zlín právě vstřelil branku!
Domácí celek odskakuje krátce před koncem dnešního utkání na rozdíl dvou branek! JAKUB ŠLAHAŘ dostal skvostnou přihrávku mezi kruhy a se štěstím propasíroval kotouč za záda Filip Novotného! Asistence: Pavel Kubiš, Tomáš Fořt.
57:06'
Ralfs Freibergs se za brankou dostal k odraženému kotouči a bez váhání jej poslal do středního pásma. Zlín se nechce zbytečně dostat pod tlak.
56:32'
Novotný poněkolikáté v utkání zariskoval při rozehrávce. Tentokrát mu sázka na risk vyšla na jedničku a Karlovy Vary se znovu mohou vydat do útoku.
56:10'
Jiří Ondráček vybojoval puk na modré čáře, se štěstím se probil mezi kruhy, ale jeho rána zápěstím byla sražena do ochranné sítě.
55:36'
Jakub Flek nabral velkou rychlost ve středním pásmu, projel s pukem do pásma útočného, jenže jeho zakončení trefilo jen vnější oblouk domácí klece.
55:03'
Jakub Šlahař nahodil puk bekhendem ze středního pásma za branku Karlových Varů. Nikdo ze spoluhráčů se za jeho pobídkou nevydal.
54:14'
Právě slovenský obránce Lukáš Kozák dostal další pěknou přihrávku do dobré pozice, jenže jeho zakončení chyběla razance. Kašík si připsal snadný zákrok.
54:05'
Pavel Sedláček napadal rozehrávku soupeře v jeho obranném pásmu. Lukáš Kozák se však dokázal otočit a dostal puk do bezpečí.
53:18'
Jakub Šlahař si najel na prudkou přihrávku, zakončoval z takřka nulového úhlu a jen těsně nedostal kotouč za brankovou čáru!
53:06'
Libor Kašík si pohlídal prudké nahození ze středního pásma a po odrazu od mantinelu vyhodil puk do středního pásma.
52:35'
Filip Novotný si poradil s dělovkou po ledě. Hostující brankář v posledních minutách ještě drží akcie Karlových Varů nad vodou.
52:10'
Michal Plutnar nahodil puk od modré čáry za branku domácího celku, jenže na jeho pobídku nezareagoval nikdo v dresu Karlových Varů.
51:35'
Šlahař zkusil překvapit Novotného nahozením ze středního pásma. Hostující brankář jeho pokus dobře viděl a bez problémů vyrazil puk k mantinelu.
51:10'
Šlahař se v útočném pásmu snažil připravit střeleckou pozici pro Hermana, ale jeho pokus srazil jeden z hráčů Karlových Varů za modrou čáru.
50:49'
Libor Kašík si na druhé straně našel prostor, odkud viděl dělovku od modré čáry a schoval kotouč do své lapačky. Vhazovat se bude po jeho levici.
50:20'
Další šanci domácího celku zastavuje tyč! Gazda měl před sebou skvělou pozici, ale Novotný se roztáhl a podle všeho mu pomohla i branková konstrukce!
49'
Po rychlém útoku se prosazuje za domácí Herman, 4:3
49'
O vyrovnání se postaral Mikúš, 3:3
49:39'
Libor Kašík přilepil svůj beton k levé tyči nepustil kotouč za svá záda. Kašík zatím předvádí dobrý výkon.
49:12'
Novotný vyjel ven z branky a pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Nikdo v zeleném dresu se však neprosmýkl až do útočného pásma.
48:54'
Zlín se dokázal bleskově vzpamatovat a ihned si bere své vedení zpátky! Jakub Šlahař se v útočném pásmu dostal k volnému puku, krásnou přihrávkou poslal puk na druhou stranu a JAKUB HERMAN zakončil na jedničku! Asistence: Jakub Šlahař, Antonín Honejsek.
48:31'
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Jenže domácí celek si situaci pořádně komplikuje! Karlovy Vary dokázaly vyrovnat z ojedinělé akce! Petr Šenkeřík projel po levé straně do útočného pásma, krásnou přihrávkou našel TOMÁŠE MIKÚŠE a ten trefil odkrytou část branky! Asistence: Petr Šenkeřík.
48:10'
Michal Plutnar vybojoval puk v obranném pásmu, ale nedokázal jej vyhodit za modrou čáru. Na domácích je vidět, že je pro ně dnešní duel velmi důležitý.
47:32'
Jiří Ondráček projel po pravém křídle do útočného pásma, přehodil si kotouč na bekhend, jenže jeho přihrávka skončila na holi prvního obránce.
47:03'
Antonín Honejsek se krásnou kličkou na modré čáře dokázal uvolnit, dostal se do střelecké pozice, jenže bekhendem neohrozil branku Karlových Varů.
46:05'
Kohout se natahoval po kotouči na pravé straně útočného pásma, jenže puk mu utekl za modrou čáru. Karlovy Vary se nemohou dostat do tlaku.
45'
Zdeněk Okál dostal za brankou pořádně naloženo
45:18'
Novotný musel zasahovat po nepříjemném odrazu kotouče od mantinelu. Hostující brankář byl u puku včas a stačil jej zalehnout.
45:03'
Pavel Sedláček projel s pukem na hokejce do útočného pásma, přehodil si jej na forhend, jenže jeho pokus skončil na noze prvního obránce.
44:16'
Zdeněk Okál zůstává po souboji za brankou Karlových Varů ležet na ledové ploše a drží se za levé koleno. Okál se drží za koleno a nevypadá to s ním vůbec dobře.
44:02'
Jakub Flek dostal přihrávku za branku Zlína, jenže jeho bekhendová přihrávka mířila jen do míst, kde stáli hned tři hokejisté ve žlutém dresu Beranů.
43:20'
Jeden z hráčů hostujícího celku na levé straně přišpendlil k mantinelu Freibergse. Rozhodčí měl střet přímo před očima a rozhodl se nechat pokračovat ve hře.
42:35'
Jakub Ferenc dostal přihrávku do středního pásma, nahodil kotouč na Novotného branku a podobně jako jeho spoluhráči odjel střídat.
42:03'
Okál se po levém křídle prosmýkl do útočného pásma, přehodil si puk na forhend, ale svižnou střelou zápěstím těsně přestřelil branku!
41:31'
Hráči Zlína pro změnu předvedli rozehrávku, která skončila na zakázaném uvolnění. Vhazovat se tak bude před Liborem Kašíkem.
41:10'
Novotný vyjel ven z branky, zastavil prudké nahození za branku Karlových Varů a rozjel další akci hostujícího mužstva. Jeho rozehrávka byla hodně pomalá.
40'
Z modré snižuje Kozák, 3:2
40:37'
Tomáš Fořt se před brankou Filipa Novotného snažil tečovat nahození z pravé strany, ale kotouč skončil právě v lapačce hostujícího brankáře.
40:10'
Karlovy Vary uspěly na úvodním vhazování třetí třetiny. Energie se ihned vydala do útoku, ale obrana Zlína si připsala úspěšný zákrok.
40:01'
Střely na branku: 25 – 15
Druhá dvacetiminutovka končí! Po čtyřiceti minutách je na tom o něco lépe domácí Zlín! Berani se dostali do vedení ve 29. minutě, kdy se prosadil Pavel Sedláček! Ve 37. minutě navíc přidal třetí branku domácího mužstva Ralfs Freibergs! Karlovy Vary přesto nesložily zbraně a minutu před sirénou dokázal snížit hostující obránce Lukáš Kozák. Po čtyřiceti minutách tak platí stav 3:2.
40'
40:00'
39:36'
Karlovy Vary se znovu probily do útočného pásma, jenže nikdo v zeleném dresu se nedostal do zakončení. Akci zastavuje postavení mimo hru.
39:03'
Neskutečné! Karlovy Vary se znovu dokázaly prosadit v poslední minutě třetiny a byl to hodně kuriózní gól! Petr Stloukal poslal přihrávku na modrou čáru, odkud zakončil LUKÁŠ KOZÁK, který dokonale zaskočil všechny včetně brankáře Kašíka! Asistence: Petr Stloukal.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:32'
Novotný znovu chyboval při rozehrávce! Michal Popelka skvěle napadal rozehrávku, jenže z ostrého úhlu nedokázal zamířit mezi tři tyče.
38:10'
Tomáš Mikúš podržel kotouč za brankou domácího mužstva. Mikúš poslal přihrávku na Sičáka, který objel soupeřovu branku, ale nenahrál přesně.
37'
Z protiútoku se prosadil dělovkou Freibergs, 3:1
37:22'
Mohlo to být 4:1! Hostující brankář Novotný chyboval při výjezdu ven z branky a nabídl šanci Sedláčkovi! Kotouč od něj proskákal těsně vedle zadní tyče!
37:10'
Domácí hráči museli kvůli signalizovanému ofsajdu vyklidit útočné pásmo. Hokejisté Karlových Varů mohou po delší době rozjet útok.
36:11'
Nedáš, dostaneš! Karlovy Vary před chvílí nevyužily obrovskou šanci a domácí Zlín okamžitě trestá. Berani podnikli rychlý výpad. Na krásnou zadovku si najel RALFS FREIBERGS a dělovkou uklidil kotouč pod břevno! Asistence : Michal Popelka, David Nosek.
36:00'
Karlovy Vary zahodily obrovskou šanci na vyrovnání! Tomáš Mikúš dostal krásnou žabičku před branku Zlína, ale Kašík se skvěle stačil přesunout!
35:37'
Hráči Karlových Varů si pomohli vyhozením kotouče přes všechny čáry. Rozehrávka však končí zakázaným uvolněním. Unavení hráči Karlových Varů tak zůstanou na ledě.
35:12'
Tomáš Žižka dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, prosvištěl s pukem na hokejce do jeho rohu, ale neoslovil spoluhráče.
34:42'
Tomáš Žižka dostal přihrávku na modrou čáru a pohotově nahodil puk před branku Karlových Varů. Jeho pobídku dokázala obrana Karlových Varů srazit k mantinelu.
34:10'
Obrovská šance domácích! Krásnou přihrávku před branku dostal Jakub Šlahař, jenže pohotovou střelou trefil beton hostujícího brankáře!
33:32'
Karlovy Vary se z tlaku Zlína vymanily jen za cenu vyhození kotouče do obranného pásma Beranů. Kašík vyjel ven z branky a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
33:06'
Fryšara dojel v útočném pásmu své vlastní nahození. Domácí útočník poté přihrál mezi kruhy, jenže tam nebyl nikdo ve žlutém dresu Beranů.
32:39'
Kapitán domácího celku Žižka dostal přihrávku na levou stranu, jenže kotouč pouze protečoval do útočného pásma, kde nenašel nikoho ze spoluhráčů.
32:11'
Michal Plutnar se v obranném pásmu zapojil do rozehrávky Karlových Varů, jenže jeho přihrávka na levou stranu byla hodně nepřesná.
31:30'
Probudili se také domácí fanoušci, kteří cítí, že je na tom Zlín nyní o něco lépe a tlačí své oblíbence za vstřelením dalších branek.
31:06'
Jakub Herman se skvěle vrátil do obranného pásma a nepustil soupeře k rozehrávce. Přihrávka na modrou čáru totiž byla hodně nepřesná.
30:21'
Další akci domácího celku zastavuje postavení mimo hru. Gazda poslal přihrávku do útočného pásma příliš pozdě a jeden z hráčů Zlína projel přes modrou čáru.
30:04'
Antonín Honejsek si poradil s nepovedenou rozehrávkou Karlových Varů a bez problémů vyhodil puk za modrou čáru. Nikdo ve žlutém jeho pobídku nezachytil.
29'
Sedláček posílá domácí do vedení, 2:1
29:24'
Štěpán Fryšara napadal rozehrávku Karlových Varů v jejich obranném pásmu. Zlín po vstřelení druhé branky oživl a tlačí se do útoku.
29:02'
Libor Kašík si povyjel proti zakončení od pravého mantinelu a schoval svižnou střelu do lapačky. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
28:39'
Zlínu se nyní vůbec nepovedla rozehrávka. Prudká přihrávka na pravé křídlo skončila na zakázaném uvolnění. Vhazovat se bude před brankou Zlína.
28:26'
Domácí Zlín se vrací do vedení! Daniel Gazda dostal mnoho času na modré čáře, vypálil, ale jeho pokus se odrazil před branku. Šlahař se dostal k dorážce, ale puk nakonec dopravil do sítě až PAVEL SEDLÁČEK! Asistence: Jakub Šlahař, Daniel Gazda.
27:36'
Jakub Flek ujel domácím zadákům, pokusil se o forhendový blafák, ale fantastický Kašík nepustil kotouč za svá záda!
27:05'
Ondráček objel branku hostujícího celku, vybruslil si s kotoučem mezi kruhy, jenže jeho pokus zápěstím skončil vedle branky.
26:27'
Ve druhé třetině zatím sledujeme hodně bojovné utkání. Za brankou Karlových Varů se strhl souboj o puk, ale obrana Karlových Varů nedala Beranům prostor.
26:04'
Popelka se v mezikruží dostal k odraženému kotouči, jenže svou střelou zápěstím poslal kotouč vedle branky Karlových Varů!
25:24'
Pavel Sedláček dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, projel za branku Karlových Varů, ale v tísni už nedokázal přesně přihrát.
25:06'
Šafář si přijel pro kotouč do obranného pásma, bez problémů se otočil a rozjel akci Karlových Varů. Nikdo v zeleném na jeho pobídku nedosáhl.
24:32'
Michal Plutnar dostal přihrávku na modrou čáru a pohotově vypálil. Jeho pokus Kašík viděl na poslední chvíli a nakonec dokázal puk vykopnout mimo tři tyče.
24:10'
Michal Popelka se před brankou hostujícího mužstva dožadoval přihrávky, ale spoluhráč se rozhodl poslat kotouč na modrou čáru.
23:33'
Kašík si povyjel ven ze své branky a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Zlín tak musí rozjet další útok z obranného pásma.
23:10'
Tomáš Žižka se natlačil tělem před obránce a dokázal na poslední chvíli zakončit. Jeho pokus však prolétl kolem zadní tyče hostující branky.
22:46'
David Nosek schytal ostrý zákrok v útočném pásmu! Sudí měl souboj přímo před očima, ale rozhodl se nevylučovat! Domácí hokejista odjíždí po svých.
22:26'
Kohout projel po pravém křídle do útočného pásma, přihrávkou na modrou čáru našel Šenkeříka, ale ten svou střelou minul domácí klec.
22:06'
Ralfs Freibergs dostal pěknou přihrávku na modrou čáru, přehodil si kotouč na forhend, jenže jeho pokus zápěstím vyrazil Novotný do ochranné sítě.
21:38'
Štěpán Fryšara napadal rozehrávku hostujícího celku na modré čáře. Domácí hokejista však kotouč nezískal a raději odjel střídat.
21:12'
Okál poslal přihrávku mezi kruhy, kam si nabruslil Herman, jenže jeho pokus z otočky trefil jen brusli jednoho z hokejistů Karlových Varů.
20'
Flek přihrával Skuhravému, ale nakonec sám doráží, 1:1
20:35'
Okál vybojoval kotouč za brankou Filipa Novotného, jenže Rohan jej aktivním přístupem vytlačil do rohu útočného pásma a obral Zlín o puk.
20:10'
Domácí Berani uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Zlín se ihned vydal do útoku, jenže akce domácího celku skončila nepřesnou přihrávkou.
20:01'
Střely na branku: 12 – 7
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být asi o něco spokojenější Karlovy Vary! Domácí Zlín totiž vlétl do zápasu jako velká voda a úvodní tlak dokázal přetavit v přesilovkovou branku Tomáš Fořt! Od té doby však hokejisté Zlína začali faulovat nabídli Karlovým Varům několik přesilovek. Tu poslední dokázal dvě sekundu před přestávkou využít Jakub Flek! Do kabin se odchází za stavu 1:1.
20'
20:00'
19:58'
Nakonec se Karlovým Varům podařilo využít až klasickou přesilovku 5 na 4! Václav Skuhravý dostal přihrávku před domácí klec, kde se svým důrazem snažil prosadit. Na pomoc mu přijel JAKUB FLEK, který překonal ležícího Kašíka! Asistence: Václav Skuhravý.
19:54'
Vyloučený David Nosek už je zpátky na ledové ploše a Zlín se už brání ve čtyřech bruslařích na ledě. Karlovy Vary si nedokázaly vytvořit střeleckou pozici.
19:24'
Zlín bude hrát ve třech! Domácí Herman dostává dvě minuty za vysokou hůl.
19:12'
Opět se domácí hokejisté dostali ke kotouči a bez problémů jej vyhodili za branku Karlových Varů. Hostům se v přesilovce vůbec nedaří.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:36'
Domácí vybojovali kotouč na vhazování a bez problémů jej vyvezli do středního pásma. Zadáci Karlových Varů musí rozjet akci od vlastní branky.
18:12'
Jakub Flek schytal v předbrankovém prostoru nepříjemný zásah hokejkou do obličeje. Tady to zavánělo dalším vyloučením, ale Zlín měl štěstí. Vylučovat se nebude.
17:54'
Karlovy Vary si zahrají další přesilovku! David Nosek vyfasoval dvě minuty za hákování.
17:26'
Jiří Ondráček se na modré čáře natahoval po vyhození kotouče z obranného pásma. Ondráček puk jemnou tečí přizvedl. Karlovy Vary mohou rozjet útok.
17:03'
Šlahař zachytil kotouč na hraně ofsajdu, projel do útočného pásma, jenže svůj únik zakončil střelou mimo branku Karlových Varů!
16:21'
Další zakázané uvolnění na straně Karlových Varů. Vhazovat se tak bude před brankou Karlových Varů.
16:12'
Zdeněk Okál dostal přihrávku do jízdy do útočného pásma, parádně si převzal kotouč, jenže střelou zápěstím daroval Novotnému snadný zákrok.
15:31'
Rachůnek se hnal do rychlého protitúoku, jenže nadějnou akci zpackal nepřesnou přihrávkou na levou stranu. Obrana Zlína teď měla pořádné štěstí.
15:12'
Michal Popelka vybojoval odražený kotouč na levé straně útočného pásma, přihrál za branku Karlových Varů, ale nenašel spoluhráče.
14:32'
Karlovy Vary se nyní osvobodily jen za cenu vyhození kotouče přes celé kluziště. Puk však mířil na Libora Kašíka. Zakázané uvolnění se tak nepíská.
14:06'
Tomáš Fořt se s kotoučem na hokejce prokličkoval do útočného pásma, ale jeho pokus zápěstím mířil jen do míst, kde stál pozorný brankář Novotný.
13:35'
Libor Kašík musel znovu zasahovat. Domácí brankář si povyjel proti zakončení od pravého mantinelu a bez problémů ukryl kotouč mezi své betony.
13:09'
Sebastián Gorčík aktivně bojoval o puk v rohu útočného pásma. Hostující hokejista dostal pod tlak Popelku, ale domácí hráči odehráli puk do bezpečí.
12:35'
Antonín Honejsek si vybruslil s kotoučem mezi kruhy a zakončil nepříjemně zápěstím. Ránu domácího útočníka vykopl Novotný pravým betonem!
12:12'
Gazda udržel pro domácí celek útočné pásmo, jenže jeho spoluhráči následně vyprodukovali nepřesnou kombinaci a darovali kotouč Karlovým Varům.
11:57'
11:03'
Štěpán Fryšara ujel v oslabení do útočného pásma, natlačil se před svého strážce, jenže jeho bekhendový pokus postrádal potřebnou přesnost.
10:35'
Roman Vlach zkusil překvapit Kašíka střelou z ostrého úhlu, nicméně domácí brankář přilepil svůj beton k levé tyči a nepustil kotouč za svá záda.
10:06'
Domácí vybojovali odražený kotouč v obranném pásmu a bez váhání jej vyhodili přes všechny čáry za branku Karlových Varů.
09:57'
Bude se znovu vylučovat! Domácí Jakub Ferenc dostává dvě minuty za sekání.
09:10'
Jakub Flek projel s kotoučem na hokejce středním pásmem na modrou čáru, rozehrál přihrávkou na levé křídlo, ale tam nebyl nikdo v zeleném dresu.
08:59'
08:12'
Domácí hráči udrželi kotouč v útočném pásmu a nasbírali cenné vteřinky k dobru. Karlovy Vary už ale uklidňují hru a snaží se rozjet přesilovkovou akci.
07:33'
07:15'
Domácí kapitán Žižka se po pravém křídle probil do útočného pásma, ale jeden z obránců jej ostrým hitem přišpendlil k mantinelu.
6'
Střelu od modré šikovně tečoval Fořt, 1:0
06:59'
Počet hráčů na ledě se vyrovná. Zdeněk Okál dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
06:30'
Nyní se hokejisté Karlových Varů dostali ke kotouči a Šenkeřík vyhodil puk přes všechny čáry až ke Kašíkovi. Zlín musí začít od své klece.
06:06'
Ondráček poslal zajímavé nahození před hostující klec. Nikdo ve žlutém dresu na jeho pobídku vzduchem nedosáhl a puk skončil u mantinelu.
05:33'
Zlín si zahraje další přesilovku. Za faul na Okála dostává Lukáš Kozák dvě minuty za nedovolené bránění.
05:04'
Domácí Zlín využívá hned úvodní přesilovou hru a v úvodu důležitého utkání se dostává do vedení! Přihrávku na modrou čáru dostal David Nosek, jehož nahození šikovně tečoval TOMÁŠ FOŘT za záda hostujícího brankáře! Asistence: David Nosek, Jiří Ondráček.
04:47'
Bude se vylučovat! Úvodní přesilovku si zahraje Zlín! Otakar Šik totiž dostává dvě minuty za sekání.
04:35'
Edgars Kulda napadal rozehrávku hostujícího celku ve středním pásmu. Karlovým Varům se následně nepovedla rozehrávka a kotouč skončil na zakázaném uvolnění.
04:03'
Jeden z hráčů Karlových Varů se před brankou Zlína natahoval po odraženém kotouči, ale domácí obránci mu zkomplikovali situaci.
03:38'
Roman Vlach dojel nahození za branku Zlína, udržel obránce na svých zádech a přihrál na modrou čáru. Jeho přihrávka však byla příliš prudká.
03:10'
Zdeněk Okál se uvolnil kličkou na pravé straně útočného pásma a pohotově zakončil. Jeho pokus schoval Novotný do lapačky.
02:38'
Antonín Honejsek projel s pukem do útočného pásma a snažil se přihrát mezi kruhy. Zadáci Karlových Varů se stačili vrátit a odehráli puk do bezpečí.
02:06'
Hostující brankář Novotný tentokrát vyjel za svou branku, kde zastavil prudké nahození po mantinelu. Brankář Karlových Varů poté přiklepl puk na obránce.
01:33'
Sebastián Gorčík projel s pukem do útočného pásma, nicméně jeden z jeho spoluhráčů byl příliš rychlý a akce Karlových Varů končí ofsajdem.
01:08'
Okál projel s pukem z pravé strany mezi kruhy a zakončil. Jeho pokus však mířil přímo do míst, kde byl připravený brankář Novotný. Zlín vstoupil do utkání velmi aktivně.
00:45'
Vladimír Eminger dostal přihrávku na modrou čáru a pohotově zakončil. Jeho dělovka však prolétla kolem branky domácího Zlína.
00:10'
Zlín uspěl na úvodním vhazování první třetiny a ihned se vydal do útoku. Tomáš Fořt se snažil zakončit z otočky, ale jeho rána byla pomalá.
00:01'
Oba týmy už jsou na ledě. Zlín bude hrát ve žlutém, zatímco Karlovy Vary přijely v zelených dresech.

PSG Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Nosek, Freibergs, Řezníček, Žižka, Ferenc, Valenta, Gazda – J. Ondráček, Fořt, Kubiš – Okál, Honejsek, Herman – Šlahař, P. Sedláček, Fryšara – E. Kulda, Popelka, Werbik.

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Kuchař) – Plutnar, Šenkeřík, Eminger, M. Rohan, Sičák, Kozák, Šafář – T. Rachůnek, Gríger, Flek – J. Černý, R. Vlach, T. Mikúš – Šik, Skuhravý, Gorčík – Stloukal, Balán, Kohout.

Rozhodčí: Hradil, Lacina – Frodl, Komárek.
Vzájemné zápasy

28.12.2018 Karlovy Vary – Zlín 4:3 po nájezdech
4.11.2018 Zlín – Karlovy Vary 1:4
23.9.2018 Karlovy Vary – Zlín 2:4
PSG Berani Zlín

Pro domácí Zlín se dnes jedná o nesmírně důležité utkání. Berani totiž mohou stále bojovat o účast v předkole play-off. Zlín ve dvaačtyřiceti duelech vybojoval padesát šest bodů. S tímto ziskem mu aktuálně patří jedenáctá pozice pět bodů za Litvínovem. V posledním utkání se Zlínu podařilo přerušit sérii porážek, když vyhrál po nájezdech na ledě Hradce Králové. Nejproduktivnějším Beranem je Ondráček s jednatřiceti kanadskými body.
HC Energie Karlovy Vary

Energie Karlovy Vary po návratu do nejvyšší soutěže bude podle všeho hrát play-out. Dnešní hostující celek má na svém kontě pětačtyřicet bodů. S touto vizitkou mu patří až dvanáctá pozice tabulky a na desátý Litvínov aktuálně ztrácí šestnáct bodů. V únoru se Karlovým Varům vůbec nedaří. Po prohře na ledě Mladé Boleslavi nezvládly domácí duel se silným Třincem. Nejproduktivnějším hráčem Energie je Flek, který má na svém kontě dvacet pět kanadských bodů.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání hokejového extraligy mezi PSG Berani Zlín a HC Energie Karlovy Vary. Duel startuje v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.