Tipsport Extraliga - Základní část - 41. kolo -  ONLINE PŘENOS -  K. Vary : Pardubice - 28. ledna 2020   17:30

K. Vary
00:28' V. Polák (T. Rachůnek, Šenkeřík) • 59:58' Flek (Graňák)

Pardubice

Karlovy Vary - Pardubice: Mandát dal vyrovnávací trefu a rozhodl i v nájezdech, 2:3sn

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše. Děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit na počtenou. Jakub Mahr
V nájezdech nakonec díky dvěma přesným trefám vítězí Dynamo. Energie nedokázala vstřelit ani jednu branku, tudíž bere jen bod.
Nejlepší hráči: Robert Kousal (PCE) & Vojtěch Polák (KVA)
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice.
Samostatné nájezdy začínají.
Nerozhodlo ani prodloužení, čekají nás tedy nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:25'
Před karlovarskou bránou se rodí jedna z posledních šancí prodloužení.
63:38'
Energie zavezla kotouč za vlastní bránu a oba celky střídají.
63:19'
Kohout posílá puk na zakázané uvolnění.
62:38'
Při souboji o puk na modré Vondráček pohořel a dvojice energetiků se musí vracet.
61:35'
Rachůnek zakončoval z velkého úhlu, Kantor ale jeho ránu zastavil ramenem.
60'
Flek poslal zápas do prodloužení za pět dvanáct, 2:2
60:50'
V útočné akci zastavuje Energii ofsajd.
60:09'
Vondrka se dostal k první střele v nastaveném čase, Novotný ale jeho pokus vyrazil betonem.
60:01'
Neuvěřitelné! Energie hrála na konci třetí třetiny power play více než minutu. Vyrovnání přišlo vteřinu a půl před závěrečnou sirénou, zasloužil se o něj Jakub Flek. Prodloužení nás čeká za pár okamžiků.
60'
60:00'
59:58'
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
JEDNA A PŮL SEKUNDY, tolik zbývá na časomíře v karlovarské aréně. Graňák nabil JAKUBOVI FLEKOVI, který zprava prostřelil Kantora. Asistence: Dominik Graňák.
59:51'
Hosté vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.
59:44'
Oddechový čas pro domácí.
58:40'
Karlovým Varům se nedaří kombinovat, přihrávají většinou na hole soupeři.
58:06'
Domácí to zkoušejí bez brankáře v šesti.
Dnešní utkání sleduje 3542 diváků.
57:52'
Mikúš pálil zpoza kruhů, hostující gólman ale včas zasáhl.
56:55'
Karlovarský tým se nedokáže udržet před Kantorem, šance na vyrovnání se tak zmenšují.
55:54'
Zdráhal na druhé straně prověřil Novotného, ten ale jeho střelu zneškodnil.
54:41'
Snažení karlovarských hokejistů zastavuje ofsajd.
53:04'
Vondráček se marně natahoval před bránou pro puk a další karlovarská akce končí dříve než začala.
52:28'
Z dalšího nátlaku se hosté osvobozují vyhozením.
51:16'
Stříteský chtěl vystřelit z první, střela mu ale nevyšla a puk končí na hokejkách soupeře.
50:26'
Černoch z předbrankového prostoru málem vyrovnal, Kantor ale předvedl hrdinský zákrok a zachránil tak dosavadní vedení hostí.
49:32'
Eminger vystřelil z levého kruhu, Kantor ale vyrazil kotouč betonem.
49:20'
Další trest pro Pardubice, Pavel Kantor (PCE) vyhodil kotouč mimo hrací plochu, a tak si připisuje dvouminutový trest za zdržování hry. Trest odpyká Jan Mandát.
48:48'
Dynamo vyhodilo puk mimo obranné pásmo a energetikům se nedaří dostat zpět.
47:57'
Eminger poslal rychlý puk na bránu od modré, Kantorovu klec však netrefil.
47:32'
Jan Zdráhal (PCE) si odsedí dvě minuty za sekání.
46:10'
Koblasa byl ve výborné střelecké pozici, přihrávka mu ale odskočila od brusle a z možného vyrovnání tak sešlo.
45:58'
Hosté posílají puk na zakázané uvolnění.
45:15'
Harju vystřelil zleva, Novotný zachytil jeho pokus do lapačky.
44:40'
Domácí se přesouvají do útočného pásma, kombinace se jim ale zatím nedaří.
43:30'
Holland to zkusil z levého kruhu, karlovarskou bránu ale minul.
42:53'
Hned po vhazování pálil Graňák, ani jeho rány do sítě neprošla.
42:40'
Polák vystřelil v rychlosti zprava, Kantora ale nepřekonal.
41:48'
Zelenobílým se nedaří dostat před střední pásmo a zatím spíše brání.
41:09'
Pardubice se při útočném snažení dostávají do ofsajdu.
40:30'
Energetici po neúspěšném přechodu útočné modré míří za svou bránu a střídají.
40:01'
Druhá dvacetiminutovka byla vcelku utahaná. Do jediné gólové šance se dostalo Dynamo v pětadvacáté minutě, Jan Kolář obdržel puk zpoza brány a bleskově jej poslal za Novotného. Na puku pak byli více hosté, ze všech dalších šancí však nedokázali ani jednu využít. Energie se spíše bránila a z protiútoků těžit nedokázala. Po čtyřiceti minutách je tak stav 1:2. Poslední třetina začne v 19:18.
40:00'
39:10'
Energetikům se podařilo jen vyhodit kotouč mimo obrannou třetinu, Dynamo tak ze středního pásma míří znovu před Novotného.
38:29'
Polák nedosáhl na dlouhé nahození a puk končí na zakázaném uvolnění.
37:53'
Vildumetz to zkusil zblízka, na Kantora však neuspěl.
37:22'
Svačina zkusil překonat ležícího Novotného bekhendem, domácí gólman se ale zmohl na parádní zásah lapačkou.
36:47'
Pardubice se znovu přesunuly do útočné třetiny a vymýšlejí recept na třetí gól.
35:40'
Paulovič předvedl parádní kličku před Novotným, přihrávkou za sebe však nenašel žádného ze svých spoluhráčů.
34:54'
Flek málem zakončil z mezikruží, na poslední chvíli byl však zastaven obránci Dynama.
34:32'
Energie se snaží ze všech sil vyrovnat, nedaří se jí však držet v útočném pásmu a kombinovat.
33:57'
Šafář to zkusil od modré, Kantor ale kotouč zastavil betonem.
33:04'
Kusý vystřelil z první, puk ale skončil na jednom z karlovarských obránců.
32:19'
Poulíček poslal dělovku na bránu od modré, Novotný si ale jeho ránu pohlídal.
31:30'
Černoch měl příležitost ke střele zprava, chtěl však ještě předat puk spoluhráčům, což se mu nepodařilo.
30:43'
Domácí z vlastní třetiny posunul Flek, neměl však následně komu nahrát a kombinace končí před útočnou modrou čarou.
29:30'
Pardubice zatím z přesilovky moc nemají, díky dobré obranné činnosti energetiků je puk většinou mimo útočné pásmo.
28:09'
Václav Skuhravý (KVA) byl vyloučen na dvě minuty za hákování, s verdiktem nesouhlasil a ránou hokejkou do plexi si vysloužil ještě desetiminutový trest za nesportovní chování. Dvouminutový trest odpyká Adam Křemen.
27:04'
Skuhravý mohl vyrovnat střelou zprava, Kantor ale včas zasáhl betonem.
26:32'
Energii se nedaří dostat z vlastního pásma, toho ke kombinaci využívá jejich soupeř.
26:07'
Vondrka prokličkoval s pukem až do mezikruží, jeho zblokovaná střela však skončila v ochranné síti.
25'
Perníkáři otočili vývoj zápasu zásluhou Koláře, 1:2
25:18'
Plutnar ztratil kotouč na modré, a energetice se tak musí vracet do středního pásma.
24:25'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Vondrka nabil JANU KOLÁŘOVI zpoza brány, kapitán hostí pak z předbrankového propálil Novotného a posílá Pardubice do vedení. Asistence: Michal Vondrka, Robert Kousal.
23:46'
Harju vystřelil z rychlého útoku, brankář Energie ale zastavil i jeho ránu.
23:08'
Plutnar posílá puk do bezpečí.
22:38'
Kousal poslal rychlý puk na bránu od mantinelu, Novotný ale jeho pokus vyráží do ochranné sítě.
22:08'
Jiří Černoch (KVA) si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.
21:42'
Kohout to zkusil zblízka, hostující gólman však odrazil puk mimo bránu.
21:29'
Kindl pálil zleva od mantinelu, Novotný ale jeho střelu chytil do lapačky.
20:04'
Puk po úvodním vhazování skončil za Kantorem, na hokejky jej však přebírají hosté.
20:01'
První třetina přinesla hned dvě branky, jednu na každé straně. Bleskovou trefou překvapil po osmadvaceti minutách Kantora Polák. Energetikům vedení vydrželo až do poloviny prvního dějství, v desáté minutě totiž Jan Mandát od modré propálil vše co mu stálo v cestě a vyrovnal na dosavadních 1:1. Na konci periody přišlo první vyloučení, Karlovy Vary ale zatím přesilovku nevyužily a do druhé dvacetiminutovky tak budou mít ještě pětačtyřicet sekund k využití. Prostřední třetina začne v 18:23.
20:00'
19:36'
Pardubice vyhazují do bezpečí.
18:44'
Stepan Zacharčuk (PCE) si vysloužil dvouminutový trest za sekání.
18:43'
Rachůnek poslal puk Polákovi, ten však byl nedovoleně zastaven.
17:39'
Domácí zavezli puk za vlastní bránu a oba týmy střídají.
16:46'
Energetici kombinují před Kantorem, zatím však žádný z pokusů k brankáři neprošel.
15:42'
Zdráhal vystřelil od modré, puk ale po odražení skončil v ochranné síti.
15:31'
Kousal pálil zleva, Novotný ale jeho ránu chytil do náruče.
14:40'
Zdráhal poslal puk na bránu z pravého kruhu, klec domácích ale minul.
13:42'
Flek to zkusil sám, nepřešel však před pardubickou zeď na modré, ze šance tak sešlo.
12:56'
K dlouhému nahození dobruslil rychleji Vondráček, neměl však komu nahrát, a tak kotouč přebírá soupeř.
11:52'
Zacharčuk přesně vystihl rozehrávku domácích, s pukem pak zajel za kruhy, odkud i vystřelil. Jeho pokus ale skončil na prvním z bránících hráčů.
11:25'
Po souboji u mantinelu skončil puk na karlovarské střídačce, vhazovat se tak bude za modrou čarou.
10'
Mandát ranou od modré čáry srovnal stav utkání, 1:1
10:26'
Skuhravý nabil na modrou Rohanovi, jeho střelu Kantor vyrazil. Vondráčkovu dorážku z úhlu si pardubický brankář také pohlídal.
09:10'
Je vyrovnáno! Robert Kousal přihrál na modrou JANU MANDÁTOVI, ten odtud přesně trefil odkrytou část Novotného klece u pravé tyčky a vyrovnal. Asistence: Robert Kousal.
08:13'
Další pěkná kombinace na straně domácích. Rachůnek nahrál Polákovi, ten se ještě snažil puk posunout na Plutnara, to se mu ale nepodařilo.
07:18'
Vondráček vyrazil na bránu s pukem, při pokusu o střelu ale podklouzl a skončil až v bráně, kterou posunul.
06:19'
Rolinek pálil z mezikruží, Novotný ale jeho pokus vyrazil betonem.
05:42'
Hosté poměrně dlouho drželi útočnou třetinu, nepodařilo se jim ale vystřelit.
04:39'
Skuhravý vybojoval kotouč za Kantorovou bránou, následná střela bekhendem z mezikruží mu však nevyšla.
03:44'
Stříteský nahodil puk na bránu ze středního pásma, brankář hostí s ním však potíže neměl.
02:42'
Flek to zkusil od modré, Kantor ale jeho střelu odrazil za svou klec.
02:04'
Pardubice posílají touš na zakázané uvolnění.
1'
O bleskurychlou branku se postaral Vojtěch Polák, 1:0
01:47'
Paulovičovo nahození zpoza kruhů domácí gólman chytil do náruče, nestihl ale dále rozehrát, tudíž nás čeká buly.
01:13'
Machala s kotoučem probruslil celé pásmo před Novotným, u modré čáry mu však ujel, a Dynamo se tak musí vrátit.
00:28'
Tak to byla opravdu rychlovka! První akci karlovarských hokejistů využil zkušený VOJTĚCH POLÁK, ten obdržel přihrávku od Rachůnka k levé tyčce, odkud poslal puk do sítě. Asistence: Tomáš Rachůnek, Petr Šenkeřík.
00:02'
Po úvodním buly si puk berou Pardubice a míří s ním do útočného pásma.
00:01'

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – Šenkeřík, Stříteský, Graňák (A), Plutnar, M. Rohan, Eminger, Šafář – T. Rachůnek (A), V. Polák, Flek – T. Mikúš, Vildumetz, Křemen – Koblasa, Černoch, Kohout – Šik, Skuhravý (C), Vondráček.

HC Dynamo Pardubice: Kantor (Kacetl) – Mikuš, J. Zdráhal, S. Zacharčuk, J. Kolář (C), Ivan, Holland, T. Voráček – Mandát (A), R. Kousal, Vondrka – Svačina, Harju, Machala – Kusý, Poulíček, D. Kindl – Blümel, Rolinek (A), Paulovič.

Rozhodčí: Svoboda, Pražák – Brejcha, Jelínek.
HC Dynamo Pardubice Dnešnímu hostujícímu týmu se nedaří již delší dobu, svědčí o tom i dosavadní umístění na poslední příčce tabulky TELH. Dynamo tak potřebuje získat každý bod, aby nespadlo do Chance ligy. Světlé momenty ale přeci jen najdeme, předposlední zápas proti Kometě zvládli pardubičtí hráči na jedničku a dokázali Brno porazit 4:2. V nedělním střetnutí proti Mladé Boleslavi podlehli ševci po prodloužení 2:3.
HC Energie Karlovy Vary Domácí Energie se po sérii šesti utkání, ze kterých získala jen tři body vrací na vítěznou vlnu, z posledních tří duelů dva vyhrála v základní hrací době a jeden po prodloužení. Konkrétně se jednalo o zápas se Zlínem, tam měli karlovarští hokejisté hned dvakrát dvoubrankový náskok, Berani se ale vždy dotáhli a na konečný výsledek 6:5 rozhodlo až prodloužení.
Krásný úterní podvečer z karlovarské arény. Po Olympiádě dětí a mládeže, která se zde konala se jedná o první domácí utkání karlovarského celku. Energetici na vlastním ledě přivítají v rámci 41. kola Pardubice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.