Tipsport Extraliga - Základní část - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Třinec : Pardubice - 1. prosince 2019   15:00

Třinec
03:27' Krajíček (Martynek, Hrehorčák) • 12:58' Chmielewski (Dravecký, M. Kovařčík) • 19:38' M. Stránský (Krajíček, Hrňa) • 42:48' Martynek (Novotný) • 50:07' Chmielewski (Kundrátek, Gernát) • 53:53' Adamský (Martynek, Novotný) • 54:50' Dravecký (Gernát, Hrňa)

Třinec - Pardubice: Sedmý zářez přidal Vladimír Dravecký, 7:0

Z mé strany to je pro dnešek vše, přeji krásný zbytek neděle. Na shledanou.
Nejlepší hráči zápasu

Aron Chmielewski (2+0) – Jan Mandát (0+0)
Utkání mezi Oceláři a Pardubicemi končí, z vysokého vítězství se radují domácí Oceláři Třinec! Hráči s drakem na prsou zasypali hostující konto sedmi brankami a po zásluze berou tři body. Petr Kváča zapisuje druhou kariérní nulu v extralize, ke které potřeboval jedenáct zákroků.
59:40'
Novotný dostal kotouč do jízdy, svou střelu ale poslal jen do Kantorova betonu.
59:19'
Zakázané uvolnění Ocelářů.
58:45'
Harju dostal dobrou přihrávku na pravou stranu kluziště, švédský forvard ale střelu vůbec netrefil. Na druhé straně se marně snažil prosadit Chmielewski.
58:11'
Pardubické nahození ze středního pásma doskákalo až ke Kváčovi, ten raději přikryl kotouč a přerušil tak hru.
57:39'
Hosté jsou v útočném pásmu. Eklundovu střelu od modré zastavil Hrňa, následné zakončení Berana pak zlikvidoval Kváča.
57:08'
Dravecký se nedokázal prosadit proti bránícímu Ivanovi, na druhé straně pak neuspěl Machala.
56:47'
Kousal se protlačil před Kváčovu branku, třinecký gólman si připsal desátý zákrok v utkání.
56:28'
Hra se usadila ve středním pásmu, ani jednomu z celků se nedaří přechod do soupeřovy třetiny.
55'
Sedmý zářez přidal Vladimír Dravecký, 7:0
55:45'
Střela Štěpána Novotného od modré byla sražená do rohu kluziště, tam se ke kotouči dostali hosté.
54'
Exhibiční závěr zápasu, o další trefu se postaral Adamský, 6:0
54:50'
Oddechový čas pro hosty.
54:50'
Třinec právě vstřelil branku!
Exhibice Ocelářů pokračuje, sedmá branka domácích je na světě! Erik Hrňa za hostující brankou získal kotouč pro Martina Gernáta, jehož nahození od modré nejprve nepřesně tečoval VLADIMÍR DRAVECKÝ, následná dorážka ale již končí v síti! Asistence: Martin Gernát, Erik Hrňa.
54:27'
Hrehorčák v útočném pásmu našel Vránu, ten se ale dostal do velmi ostrého úhlu a 4 055 diváků sledovalo další Kantorův zákrok.
53:53'
Další gól domácího celku, opět se o něj postarala čtvrtá formace! Rostislav Martynek zpoza Kantorovy branky chytře našel volného MARTINA ADAMSKÉHO, který z první poslal puk do sítě! Asistence: Rostislav Martynek, Štěpán Novotný.
53:20'
Michal Kovařčík projel hostující obranou jako nůž máslem, zpoza branky pak adresoval kotouč do brankoviště, kde však nestál nikdo z jeho spoluhráčů.
52:43'
Nepřesná rozehrávka domácích se od hrazení odrazil ke Kantorovi, hostující gólman raději přikryl kotouč před dojíždějícím Michalem Kovařčíkem. Poslední komerční přestávka.
52:04'
Hostující rozehrávka se od Stránského odrazila do útočného pásma, kam za pukem spěchal Hrehorčák. Kantor ale dobře vyhodnotil situaci a výjezdem z branky zažehnal nebezpečí.
51'
Jako nůž máslem se prohnal obranou Chmielewski, 5:0
51:32'
Marcinko střílel z modré čáry, Kantor vyrazil kotouč do rohu kluziště. Tam jej sebrali obránci Pardubic.
50:54'
Novotný se pokusil o další branku, třineckého útočníka ale hosté k zakončení nepustili. Následná střela Kundrátka se odrazila od Kantorova betonu.
50:07'
Pátý kotouč v pardubické síti! ARON CHMIELEWSKI dostal ve středním pásmu kotouč do jízdy, polský útočník si z levé strany najel na střed hřiště a z mezikruží poslal přímo do horního růžku Kantorovy branky! Asistence: Tomáš Kundrátek, Martin Gernát.
49:57'
Podél pravého hrazení se do útočné třetiny chtěl natlačit Machala, zastavil ho však ofsajd.
49:22'
Nepovedená rozehrávka Musila na Hrehorčáka končí na zakázaném uvolnění.
48:45'
Kousal se protlačil před bránícího Douderu do útočného pásma, v zakončení mu ale scházela síla a Kváča neměl se zákrokem žádné problémy.
48:29'
Formace bratří Kovařčíků dlouho držela puk v útočném pásmu, ke střele se nakonec odhodlal Gernát, který ale napálil jen připraveného Kantora. Komerční přestávka.
47:52'
Marcinko v útočném pásmu předal kotouč Gernátovi, ten ale místo střely hledal Draveckého, což hosté přečetli a zachytili kotouč.
46:56'
Stránský si chtěl ze vzduchu stáhnout Vránovo vyhození, kotouč ale nakonec získal Mikuš, který jej poslal zpět do středního pásma.
46:22'
Harju v útočném pásmu získal kotouč pro Koláře, ten ale od modré branku netrefil. Ocelářům se následně nepovedla rozehrávka na Adamského.
45:21'
Roman Vlach dostal kotouč do jízdy a mohl se sám řítit na Kváču, hostujícímu útočníkovi ale kotouč utekl a z akce nakonec nic nebylo.
44:43'
Oceláři se ve třech dostali do útočného pásma, Chmielewski ani Dravecký ale Kantora nepřekonali.
44:16'
Stránský v útočném pásmu předal kotouč Draveckému, ten následně kombinoval s Marcinkem, ke střele se ale domácí nepropracovali.
43'
Rostislav Martynek v tváří tvář brankáři uspěl, 4:0
43:40'
Kindl si na útočné modré poradil s atakem Stránského, Harju pak ale v rohu kluziště kotouč neudržel.
42:48'
Oceláři přidávají čtvrtou branku. Štěpán Novotný na útočné modré zachytil hostující rozehrávku a poslal kotouč do předbrankového prostoru, kde byl zcela sám a nehlídán ROSTISLAV MARTYNEK! Třinecký útočník si potáhl kotouč na forhend a poslal jej nad Kantorovým betonem do branky! Asistence: Štěpán Novotný.
42:04'
Michal Kovařčík v útočném pásmu přenechal kotouč svému bratrovi Ondřejovi, ten ale z mezikruží pouze vyprášil Kantorovy betony.
41:24'
Beranovo bekhendové nahození z pravé strany útočného pásma končí v Kváčově lapačce.
40:36'
Stránský zpoza hostující branky hledal Vránu, ten ale nedokázal trefit vzduchem letící puk. Kotouč se pak odrazil do třineckého pásma, odkud rychle rozehrál Kváča na Vránu. Jeho střelu Kantor přikryl.
40:11'
Třetí třetina začíná zakázaným uvolněním Pardubic, vhazovat se bude před Kantorem.

využití: 2:0.
Druhá třetina končí, branku jsme v prostřední části hry neviděli. Šancí ale bylo hodně, především na straně domácích Ocelářů. V té největší byl Matěj Stránský, který se v oslabení sám řítil na Kantora. Hostující gólman ale skvěle zasáhl lapačkou. Kváča se pak vyznamenal v předposlední minutě, kdy vykopl pokus Knotka.

Třetí třetina začne přibližně v 16:40.
40:00'
39:28'
Stránský se jako tank natlačil do útočného pásma, po krátké kombinaci pak od modré pálil Doudera. Kantor má puk v lapačce.
38:45'
Galvinš ve středním pásmu překážel Martynkovi, ani hosté se ale do útočného pásma nepodívali.
38:00'
Po protiakci hostí musel těžký zákrok vytáhnout Petr Kváča, který z brankové čáry vykopával střelu Knotka!
37:42'
Tlak domácích pokračoval i s druhou formací, Marcinko ani Hrňa ale na branku nevystřelili.
37:02'
První formace domácích drží kotouč v útočném pásmu. Od modré neuspěl Krajíček, Hrehorčáka pak zablokoval bránící Holland.
36:21'
Martynek dlouho držel puk v rohu hostující třetiny, střela Galvinše od modré pak Kantora trochu vyděsila, pardubický gólman ale udržel kotouč ve své výstroji.
35:54'
Kotouč se ze střední třetiny odrazil mimo hrací plochu, vhazovat se bude poblíž třinecké střídačky.
35:22'
Oceláři se ve čtyřech vydali do útočného pásma, akci ale překombinovali a vůbec nevystřelili. Na druhé straně pak v přečíslení dvou proti jednomu neuspěl Kindl, který netrefil branku.
34:28'
Dynamo se nakonec dostalo ke střeleckému pokusu, který měl útočník Jan Mandát. Pardubický forvard pálil z mezikruží, Kváča byl připraven.
34:03'
Tvrdá Kundrátkova střela od modré byla před Kantorem sražený do rohu kluziště, hosté pak přenesli hru do středního pásma.
33:43'
Krajíček zpoza Kantorovy branky hledal Novotného, přihrávka ale šla na opačnou stranu.
33:01'
Oceláři chvíli drželi puk v útočném pásmu, na branku ale nevystřelili. Hosté následně poslali kotouč do třineckého pásma.
32:29'
Třinečtí jsou opět v útočném pásmu. Tvrdou střelu Kundrátka od modré před Kantorem lehce tečoval Chmielewski, puk ale branku netrefil. Po další střele třineckého beka pak Kantor zasáhl lapačkou. Komerční přestávka.
31:40'
Doudera nepřesně hledal rozjetého Vránu, na druhé straně pak Kváča zasahoval proti akci Kusého.
31:02'
Oceláři rychle přenesli hru na druhou stranu kluziště, Galvinšův pokus od modré však byl přizvednut do ochranné sítě.
30:42'
Oceláři chvíli drželi puk v útočném pásmu, k zakončení se ale nedostali. Po protiakci Pardubic pak proti Beranově pokusu zasahuje Kváča.
30:00'
Kovařčík je na střídačce a vypadá to, že v zápase bude pokračovat. Dobrá zpráva pro domácí.
30:00'
Po tvrdém ataku zůstal na ledě ležet Ondřej Kovařčík, sudí přerušili hru. K třineckému útočníkovi okamžitě přiběhli kluboví lékaři.
29:53'
Michal Kovařčík z rohu hostujícího pásma poslal kotouč na modrou, odkud pálil Doudera. Jeho střelu ještě před Kantorem tečoval Ondřej Kovařčík, puk ale branku netrefil.
29:20'
Gernát je na ledě, Oceláři hrají v plném počtu. Kváča nemusel v oslabení ani jednou zasahovat.
28:41'
Hostům se v početní výhodě znovu nedaří, Oceláři se opět osvobodili.
28:13'
Matěj Stránský ve středním pásmu zachytil hostující rozehrávku a sám se řítil na Kantora! Třinecký útočník zkusil střelu na lapačku, Pavel Kantor však s touto variantou počítal a předvedl skvělý zákrok!
27:30'
Vrána sice při buly zlomil hůl, přesto dokázal získat kotouč pro své spoluhráče. Oceláři se osvobodili.
27:18'
Martin Gernát v útočném pásmu tvrdě srazil jednoho z protihráčů, od sudích za svůj počin obdržel dvě minuty za faul kolenem.
27:10'
Marcinko před Kantorovou brankou schytal tvrdou ránu Kundrátka, bek Ocelářů následně nemířil přesně ani při druhém pokusu.
26:32'
Hrehorčák za hostující brankou získal puk a chtěl jej adresovat na modrou čáru. U hrazení ale nestál nikdo z Ocelářů, domácí se tak musejí vrátit do vlastního pásma.
25:45'
Musil si z modré čáry sjel až do předbrankového prostoru, třinecký bek ale s tečí Martynkova nahození neuspěl. Kantor byl připraven.
25:22'
Ondřej Kovařčík s Chmielewskim zatáhli hru do pardubické třetiny, ke střele od modré se následně dostal Galvinš, ten ale trefil jen Kantorovu lapačku.
24:45'
Pardubice se chtěly rychle dostat do útočného pásma, zastavil je však ofsajd.
24:26'
Dravecký v útočném pásmu přenechal kotouč Marcinkovi, ten ale trefil jen bránícího Eklunda.
23:45'
Galvinš byl v rohu vlastní třetiny obtěžován dvěma protihráči, lotyšský bek si ale dokázal poradit a rozehrát puk na své útočníky.
23:08'
Stránský na útočné modré nedokázal zpracovat těžký Gernátův pas, Oceláři se musí vrátit do vlastního pásma.
22:35'
Vlach se v rohu třineckého pásma zbavil Kundrátka, pardubický forvard ale pak nepřesně hledal své spoluhráče. Nevedlo se však ani Martynkovi v protiakci.
21:36'
Krajíček pálil od modré nepřesně, další střela Michala Kovařčíka pak byla hosty sražená do rohu. Pardubičtí následně otočili hru na druhou stranu a Kváča si připsal čtvrtý zákrok v zápase.
20'
Stránský přesnou trefou vymetl horní roh brány, 3:0
20:47'
Krajíčkova nepovedená rozehrávka končí na zakázaném uvolnění, buly před Kváčou.
20:35'
Oceláři se po Vránou vyhraném buly dostali do útočného pásma, Hrehorčák ale z velmi ostrého úhlu Kantora nepřekonal.

trestné minuty: 2:4,
Úvodní dvacetiminutovka je u konce, do kabiny s tříbrankovým vedením jdou domácí Oceláři. Hráči s drakem na prsou zcela ovládli první třetinu a jejich vedení je zasloužené. Skóre ve čtvrté minutě otevřel Lukáš Krajíček, Slezané následně dvakrát pálili v přesilovce. Ve třinácté minutě krásnou kombinaci v branku přetavil Aron Chmielewski, v poslední minutě pak Matěj Stránský nedal Kantorovi sebemenší šanci. Hosté svou početní výhodu nevyužili.

Druhá třetina začne přibližně v 15:50.
20'
20:00'
19:38'
Také druhá přesilovka domácích je využitá, Oceláři jdou do tříbrankového trháku! Lukáš Krajíček od modré čáry posunul kotouč na levou stranu, odkud nechytatelně vypálil MATĚJ STRÁNSKÝ! Kotouč zapadl přesně do horního rohu Kantorovy branky. Asistence: Lukáš Krajíček a Erik Hrňa.
19:08'
Krajíčkovi na modré utekl kotouč, Oceláři se musí vrátit do vlastní třetiny.
18:50'
Tomáš Voráček ve středním pásmu nedovoleným způsobem zastavil Adamského, Oceláři budou hrát v početní výhodě.
18:22'
Ondřeji Kovařčíkovi se v útočném pásmu nepovedla předávka na Vránu, hostujícího Berana zase zastavil Chmielewski.
17:48'
Stránský se chtěl protlačil mezi dvěma protihráči, obránci Dynama ale třineckého útočného před branku nepustili.
17:16'
Michal Kovařčík je na ledě, Oceláři hrají v plném počtu. Teprve až v závěru přesilovky se hosté dostali ke střelám, Kváča ale byl stoprocentní.
16:43'
Adamský si nabruslil do útočné třetiny, tam zastavil a vrátil kotouč Douderovi. Třinecký bek jej následně opět poslal do hostující třetiny.
16:04'
Hostům se v přesilovce zatím vůbec nedaří, Oceláři opět odpalují kotouč za Kantorovu branku.
15:30'
Oceláři se po buly hned osvobodili, Dynamo musí začít od vlastní branky.
15:14'
Hosté dostávají příležitost ke korekci stavu. Michal Kovařčík se v útočném pásmu provinil vysokou holí a oslabuje tak svůj tým.
14:59'
Michal Kovařčík se od zadního hrazení drze natlačil do předbrankového prostoru, z vrcholu brankoviště ale Kantora nepřekonal. O chvíli později pak pardubický brankář skvěle vykopl střelu Chmielewského.
14:27'
Dravecký v útočném pásmu kombinoval s Douderou, střela slovenského forvarda ale Kantora nijak nepřekvapila.
14:07'
Přechod Ocelářů do útočné třetiny zastavil ofsajd. Komerční přestávka.
13'
V těsném závěru přesilové hry se nakonec prosadil Chmielewski, 2:0
13:54'
Slezané kontrolují hru a drží kotouč na svých holích. Zatím se tak ale děje jen v blízkosti jejich vlastní branky.
12:58'
Vteřinu před koncem přesilovky Oceláři přidávají druhou branku! Hráči s drakem na prsou doslova rozebrali hostující defenzívu třemi přihrávkami na jeden dotek, Vladimír Dravecký pak zpoza Kantorovy branky namazal nehlídanému ARONU CHMIELEWSKÉMU, ten z mezikruží nedal Kantorovi sebemenší šanci! Asistence: Vladimír Dravecký, Michal Kovařčík.
12:30'
Stránský dostal kotouč do prostoru mezi kruhy, útočník Ocelářů ale branku netrefil. Dynamo se následně osvobodilo.
12:14'
Oceláři stále drží kotouč v útočném pásmu, zatím ale střelecky mlčí.
11:44'
Hrňovu střelu z pravé strany hosté zablokovali, později se neujal ani druhý střelecký pokus třineckého forvarda, který přeletěl branku.
10:59'
Uvidíme první přesilovku, k dispozici ji budou mít domácí. Za vysokou hůl je vyloučen Jan Mandát.
10:45'
Mandát se natlačil do útočné třetiny, kde přenechal kotouč Ivanovi. Hostující bek svou střelu poslal jen do Kváčova betonu.
09:52'
Po krátké mezihře ve středním pásmu se do útočné třetiny opět dostali domácí, Marcinkova formace ale hostující branku neohrozila.
09:00'
Vlach se daleko nedostal, hned za modrou čárou mu kotouč sebral Gernát. Oceláři se následně velmi rychle dostali do pardubické třetiny, Stránský ale trefil jen Kantorovu vyrážečku.
08:27'
Adamský hledal ve středním pásmu rozjetého Novotného, přihrávka ale byla příliš prudká. Hosté zahajují útok od vlastní branky.
07:45'
Nepřesná rozehrávka hostí končí ofsajdem, hra se stěhuje před Kantora.
07:24'
Po zaváhání v třinecké obraně se do slibné šance tlačil Machala, pardubickému útočníkovi ale v rozhodujícím okamžiku utekl kotouč a Oceláři nebezpeční zažehnali.
06:58'
Gernát si z modré čáry sjel až za pardubickou branku, odkud hledal volného Draveckého. Tomu ale střela nesedla a Kantor měl jednoduchou práci. Komerční přestávka.
06:37'
Hrehorčák v rohu hostujícího pásma vybojoval kotouč pro Vránu, ten se ale k zakončení neprotlačil. Domácí pokračují v pardubické třetině.
05:39'
Adamský ukázal svou rychlost a bleskově přejel přes střední pásmo do útočné třetiny. Tam následně kombinoval s Galvinšem, lotyšskému obránci ale střela nesedla.
4'
Krajíček vypálil mezi kruhy a prostřelil brankáře, 1:0
04:46'
Kundrátek se chtěl protlačit kolem bránícího Ivana, ten mu ale vystavil stopku. Hosté posílají kotouč do třinecké třetiny.
04:20'
Třinečtí jsou znovu v útočném pásmu, kombinace mezi Draveckým a Marcinkem ale úspěch nepřinesla.
03:27'
Třinečtí dlouho drželi kotouč v útočném pásmu a nakonec slaví úvodní branku zápasu! Rostislav Martynek podržel puk za hranicí brankové čáry, následně našel mezi kruhy nehlídaného LUKÁŠE KRAJÍČKA, domácí kapitán pak propálil Kantora mezi jeho betony! Asistence: Rostislav Martynek, Patrik Hrehorčák.
02:57'
Martynek v útočném pásmu kombinoval s Adamským, následná střela Krajíčka od hrazení ale branku netrefila.
02:09'
Vlach dostal pobídku do útočné třetiny, tam ale ztroskotal na Gernátovi. Kotouč mají v moci Oceláři.
01:38'
Chmielewski ve středním pásmu nepřesně hledal Galvinše, hostující Beran pak nepřešel před útočnou modrou.
01:05'
Domácí nedokázali využít výhodu vhazování v útočném pásmu a přišli o kotouč. Nedařilo se ale ani Pardubicím, kterým nevyšel přechod středního pásma.
00:27'
Úvodní buly pro Oceláře. Domácí se okamžitě dostali do útočného pásma, Vrána v dobré pozici ale napálil pouze Kantora. Hosté následně vyhodili puk na icing.
00:01'
Hráči jsou na ledové ploše, utkání mezi Oceláři a Dynamem začne za pár okamžiků!

HC Oceláři Třinec: Kváča (Malík) – Gernát, Kundrátek, M. Doudera, Krajíček (C), Galvinš, D. Musil, Zahradníček – Hrehorčák, P. Vrána, M. Stránský – Dravecký, Marcinko (A), Hrňa – Chmielewski, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Adamský (A), Novotný, Martynek.

HC Dynamo Pardubice: Kantor (Kacetl) – Eklund, Holland, J. Kolář (C), T. Voráček, Mikuš (A), J. Zdráhal, Ivan – Mandát (A), R. Kousal, Blümel – Machala, Harju, D. Kindl – Kusý, R. Vlach, T. Knotek – M. Beran, Pochobradský, Matýs.

Rozhodčí: Hradil, Mrkva – Hlavatý, Tošenovjan.
HC Dynamo Pardubice

Dynamo v loňské sezóně zachraňovalo extraligu v baráži a čekalo se, co se s týmem stane v průběhu letní pauzy. Pardubičtí sice do svých řad přivedli řadu zkušených borců, výsledkově to ale opět není ono. Východočeši zatím triumfovali jen v šesti zápasech a s jednadvaceti body zaujímají předposlední místo tabulky, a to navíc jen díky lepšímu skóre oproti poslednímu Litvínovu. V Pardubicích se tak již událo několik změn. Hlavního trenéra Ladislava Lubinu nahradil Radek Bělohlav, v pátek pak klub ukončil spolupráci se sportovním manažerem Jaromírem Kverkou, jehož místo zaujal Dušan Salfický. V posledním kole se Dynamu povedlo obrat o body Plzeň, byť ještě v poslední minutě Pardubičtí prohrávali.

”Jestliže jsme vyrovnali pár sekund před koncem, musíme dneska brát tyto dva body. Opět se nám nepovedla poslední třetina, naopak zvládli jsme první dvě třetiny i přesilovky soupeře, dařilo se nám toto ubránit. Dali jsme dva góly, mohli jsme dát třetí, možná že bychom to měli trochu lehčí. Soupeř ale hodně přidal ve třetí třetině, zasloužil si vyrovnat. My jsme to naštěstí na konci třetiny zvládli a poprvé se nám povedlo dohrát prodloužení do vítězného konce,“ řekl Radek Bělohlav po zápase s Plzní.

POSLEDNÍ UTKÁNÍ PARDUBIC

29. listopadu 2019: HC Dynamo Pardubice – HC Škoda Plzeň 4:3 pp. (1:0, 1:0, 1:3 – 1:0).

Branky a nahrávky: 13. Machala (Kindl), 35. Mikuš (Zdráhal, Kindl), 60. Holland (Harju, Kusý), 61. Mikuš (Kusý, Kousal) – 42. Straka (Frodl), 45. Vráblík (Moravčík), 48. Moravčík (Gulaš).

Sestava Pardubic v posledním utkání: Kacetl – Eklund, Holland, Kolář, Voráček, Mikuš, Zdráhal, Ivan – Mandát, R. Kousal, Blümel – Machala, Harju, Kindl – Kusý, Knotek, Rouha – Beran, Pochobradský, Matýs.
HC Oceláři Třinec

Ocelářům se v poslední době přestalo výsledkově dařit. Svěřenci trenérů Václava Varadi, Marka Zadiny a Jiřího Raszky po pětizápasové vítězné sérii třikrát v řadě prohráli a v tabulce klesli na čtvrtou příčku. Na pátou Plzeň mají hráči s drakem na prsou jednobodový náskok, Západočeši ale odehráli o tři zápasy méně, než úřadující mistři. Společným jmenovatelem poslední neúspěchů je koncovka. Slezané si vytvářejí dostatek šancí, ty ale nedokáží proměnit v góly. Naposledy se tak stalo v Olomouci, kde Oceláři prohráli 1:3, byť nevyužili řadu vyložených příležitostí.

”Výsledek je pro nás krutý. Na hráčích bylo vidět, že hrozně chtěli. Smolně jsme inkasovali všechny tři branky. Měli jsme nějaké přesilovky, které jsme nesehráli špatně, ale domácí tým hrál obětavě a zblokoval několik střel. Nebyli jsme schopní propálit kotouče. Ve třetí třetině jsme věděli, že to bude o jednom gólu. Přes některé šance, které jsme měli, to domácí ubojovali. Možná ne tolik zaslouženě podle průběhu hry, ale určitě si body zasloužili,“ hodnotil Václav Varaďa poslední klání.

POSLEDNÍ UTKÁNÍ OCELÁŘŮ

29. listopadu 2019: HC Olomouc – HC Oceláři Třinec 3:1 (0:1, 2:0, 1:0).

Branky a nahrávky: 25. Nahodil (Klimek), 28. J. Knotek, 59. J. Knotek (Klimek) – 8. Hrehorčák (Kundrátek, Gernát).

Sestava Ocelářů v posledním utkání: Kváča – Gernát, Kundrátek, M. Doudera, Krajíček (C), Galvinš, D. Musil, Zahradníček – M. Stránský, P. Vrána, Chmielewski – Hrehorčák, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Dravecký (A), Stuchlík, Hrňa – Adamský (A), Hladonik, Kofroň.
Hezký den z třinecké WERK ARENY! Tipsport extraliga pokračuje dvacátým čtvrtým kolem, Oceláři Třinec na svém ledě přivítají Dynamo Pardubice. Duel startuje v 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.