Kometa Brno - Hradec Králové: Euforie v Brně! Hynek Zohorna vystřelil Kometě postup do finále

Pěkný sobotní večer a někdy u hokeje zase napočtenou.
V Brně budou ještě probíhat oslavy, Kometa je po třech letech ve finále a zda i s Ondřejem Němcem, který utkání nedohrál, to se teprve uvidí. Děkuji za pozornost u tohoto neskutečného zápasu plného emocí a nervů. Hradec bojoval. Kometa také a nakonec se k ní přiklonilo potřebné štěstí v prodloužení, které si možná i zasloužila za ty velké šance.
Hráči zápasu: Marek Čiliak – Patrik Rybár.

Střely na bránu: 35:34.
Kometa tak po neskutečném zápase postupuje do finále a klobouk dolů před Hradcem, který sérii skvěle odbojoval a i dnes nehrál vůbec špatně. Kometa ale sérii nakonec rozsekla v prodloužení, v 78. minutě zařídil postup Hynek Zohorna.
V Brně je tak velký hluk, že doposud nebyl nahlášen čas a autor branky. Ale vypadalo to na Hynka Zohornu. Asistenty ještě doplníme, stejně jako čas.
77:19
Kometa právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto. Kometa v prodloužení několikrát nebezpečně zahrozila a svou aktivitu přetavila v postupovou branku do finále! HYNEK ZOHORNA se ocitl sám před hradeckou bránou a dotlačil kotouč neskutečně do sítě. V Brně propukla obrovská radost a euforie. Bez asistence.
76:00
Nahození Malce končí opět u gólmana HK. Neskutečný mač pokračuje tentokrát tlakem hostů, Kometa situaci u Čiliaka zvládla.
75:49
Duel pokračuje střelou Kvapila do připravené lapačky hradeckého mága.
75:03
Hosté přežili těžké oslabení, díky Rybárovi jsou stále ve hře.
74:07
Hruška nahodil z pravého kruhu a dopadl podobně jako Erat. Sice před Rybárem clonil Mallet, ale stále závora v hradeckém brankovišti.
73:37
Erat u dorážky na pravém kruhu, trefil se přímo do Rybára, který čaruje celou sérii a i dnes patří k fantomům zápasu.
73:06
Přihrávka Hrušky na Erata neprošla, Kometa ale pokračuje ve svém pásmu.
72:26
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Zdeněk Čáp – 2 min., nedovolené bránění).
72:26
Po komerční přestávce bude duel pokračovat přesilovkou Komety.
72:11
Drama pokračuje, Džerinš si najel před Čiliaka a ten zachránil svůj tým jistým zákrokem.
70:50
Bartejs vyhodil šikovně do středního pásma a brněnský tým potřebuje dostřídat.
70:00
Polovina prodloužení za námi a Marek Kvapil prověřil pozornost Rybára pokusem nad lapačku.
69:03
Hruška hledam dlouhým pasem Hrušku, ten na kotouč nedosáhl a píská se zakázané uvolnění.
68:29
Tak Kometa má i smůlu. Leoš Čermák trefil z pravého kruhu břevno Rybárovy svatyně!
68:11
Po komerční pauze buly u Rybára.
67:38
Tohle je utkání pro silné povahy. Kometa v prodloužení má více ze hry, Erat opět bojoval u brány, ale ke střele se nikdo z jeho spoluhráčů nedostal. Domácí ale zůstávají v pásmu.
66:27
Následně byl v tutovce Martin Erat, který jel také sám na bránu, ale ani tento nájezd nekončí v síti. To je zápas. Rozhodne vůle, síla, morálka a samozřejmě kus štěstí.
65:00
Stoprocentní šance Jana Hrušky, který jel sám od modré na brankáře Rybára, ten ho ale fantasticky vychytal.
64:25
Dramatický večer pokračuje vhazováním u Rybára a poté šli hosté do útoku, ale kotouč skončil v ochranné síti.
64:06
Nahození Krejčíka končí u Rybára, jehož spoluhráč Štajnoch je již zpět na ledě.
63:44
Kometa ve své přesilovce tlačí, Erat a Krejčík jsou neustále na ledě a snaží se duel dokončit.
63:33
Kováčikovo nahození doplachtilo až před Rybára, který kotouč přidržel ve výstroji.
62:40
Brno hraje v pěti, minutu bude hrát přesilovku.
62:33
Střelu Gregorce Čiliak dokázal vytěsnit mimo bránu. Bude se vhazovat u jeho klece.
61:54
Přesilovka Hradce je u konce, bude se hrát ve čtyřech.
61:54
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Martin Štajnoch – 2 min., nedovolené bránění).
61:05
Nervózní duel pokračuje bez Ondřeje Němce, Hradec dál bojuje v přesilovce.
A opět se nehraje, na hřišti je úklidová četa, všichni hráči na ledě, tedy bez Ondřeje Němce, který nevypadal vůbec dobře.
60:56
Zkušený útočník Erat hovořil s rozhodčími, ale ti nechávají hrát Kometu ve čtyřech.
60:56
Ondra s pomocí hráčů odjíždí ihned do kabiny, Köhler ho narazil na mantinel dost důrazně, ale vylučovat se zřejmě nebude.
60:50
Puk byl daleko od Čiliaka, ale poté se udál nešťastný moment, kdy na ledě zůstal Ondřej Němec, lékaři na ledě, nosítka. No to nám tady ještě chybělo.
60:26
Místo zraněného rozhodčího Brejchy nastoupil kolega Mikšík.
60:01
Začalo prodloužení.
Vše připraveno, hráči a diváci si odpočinuli a můžeme pokračovat v napínavém dramatu sobotního večera.
Hradec bude hrát ještě 2:39 přesilovku, která může rozhodnout tento duel.
Oba týmy jsou na ledě, rozhodčí také, takže můžeme pokračovat.
Tal už to vypadá, že by se po půlhodinové přestávce mohlo začít hrát, možná nás ale čeká ještě dlouhý večer. Uvidíme, zda Hradec využije dlouhou přesilovku 5/4.
Čekání pokračuje, hráči stále čekají v kabině. Přestávka trvá už 25 minut.
Mělo se začít, jenže stále čekáme na rozhodčího, který vystřídá svého zraněného kolegu.
Drama bude v prodloužení pokračovat za několik minut. Dnes ale sledujeme i mnoho mimohokejových událostí. Zhasnutá světla, zranění rozhodčího...a pro diváka navíc velmi emotivní duel.
Prodloužení začne o několik minut později, zhruba o pět až sedm minut. Jeden z čárových rozhodčích nemůže pokračovat v utkání a čeká se na náhradního, který naskočí do zápasu. Nic lehkého, to každopádně.
Střely na bránu po třetí třetině: 22:28.
Pokračujeme ve 20:13.
Hradec ještě bude hrát standardní přesilovku, která potrvá přes dvě minuty. Tohle bude pro Kometu také velmi složité.
No, tak to byla třetina. Duel jde do prodloužení, které rozhodne náhlá smrt. Sledovali jsme hektickou třetinu, která nabídla vyrovnání Komety. Postaral se o to Vojtěch Němec. Kometa se dál snažila přetavit duel ve výhru, ale také Hradec mohl napínavý zápas rozhodnout. V závěru hrál dlouhou početní výhodu a jen díky Čiliakovi se utkání dostalo do prodloužení.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:46
Marek Čiliak čaruje v brankovišti. Pochytal velké množství střel, Köhler se tlačil ještě na dorážku, ale čtrnáct vteřin před koncem třetí části je stav stále nerozhodný.
58:40
Tohle je šance pro Hradec, který má velkou šanci rozhodnout.
58:39
Oddechový čas pro Hradec Králové. Hosté budou hrát přesilovku 4/3.
58:39
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Jan Hruška – 2+2 min., vysoká hůl).
58:30
Takže dva menší tresty a hraje se 4 na 4. V šanci byl obránce Krejčík, který pálil od modré, jeho střela tečovaná mimo hřiště.
58:00
Vyloučení v týmu Mountfield HK (René Vydarený – 2 min., hrubost).
58:00
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Alexandre Mallet – 2 min., hrubost).
58:00
Střela na bránu 22:22, střelecky 1:1, dvě minuty před koncem základní hrací doby.
58:00
Dají se očekávat tresty. Zatím se rozhodčí radí.
58:00
Vyostřený duel pokračuje. Mallet byl natlačen na Rybára a poté se strhla mela před jeho bránou.
57:47
Kometa je kompletní, ovšem hra přerušena, jeden z rozhodčích zůstal na ledě. Naštěstí je v pořádku.
57:07
Duel pokračuje, každá chyba může rozhodovat. Kometa se dopustila zakázaného uvolnění.
56:29
Nervák pokračuje, bomba Bartejse na teč Malletovi, Rybár s vypětím sil vytáhl puk mimo.
56:05
Rozhodčí vylučují Knotka, bude se hrát ve čtyřech. To je drama.
56:00
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Tomáš Knotek – 2 min., krosček).
55:35
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Tomáš Malec – 2 min., hákování).
55:35
Možná důležitý moment zápasu. Malec půjde na trestnou lavici za hákování, což se tedy v hale vůbec nikomu nelíbí.
54:21
Opět bloky hostů, Kometa to zkouší znovu a znovu přes střední pásmo.
54:06
Vhazování ve středním pásmu po komerční pauze.
53:48
Přesilovka hostů byla nebezpečná, ale už je u konce a Kometa může jít do útoku. Ten ale končí pro ofsajd.
53:19
Dnešní utkání sleduje 7700 diváků (vyprodáno).
52:19
Hokej plný emocí, tato třetina se musí určitě líbit, protože dostala konečně parametry play-off. V pokračující přesilovce pálil Gregorc a poté Vydarený, Čiliak chytá.
51:57
Knotkova střela končí v ochranné síti, Kometa už hraje ve čtyřech. Bude se muset ale bránit v klasickém oslabení.
51:29
Přesilovka pro Hradec 4 na 3, a to 18 vteřin.
51:29
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Jan Hruška – 2 min., podražení).
51:29
Ta málem přišla, ale Erat a poté Zaťovič nedokázali zakončit.
50:30
Hraje se 4 na 4, Kometa trpělivě čeká na šanci.
49:47
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Michal Dragoun – 2 min., hrubost).
49:47
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Michal Gulaši – 2 min.
48:42
Zápas dostal zcela jiné rozměry. Kometa buší do svého soupeře, Hradec je pod tlakem a musí v obraně dávat pozor.
47:43
Je to duel plný emocí, tato třetina má tedy pořádné grády. Souboje se dohrávají, rozhodčí zatím nechávají volnější metr.
46:49
Puk ve středním pásmu, kotouč v ochranné síti.
45:48
Kometa gólem ožila a samozřejmě i diváci, kteří chtěji vidět další branku. Domácí byli blízko, Hradec díky svému hrdinovi v bráně drží výsledek.
44:59
Přesilovka Komety snesla slušné parametry. Do obrovské šance se tlačil Mallet, ale Rybár fantasticky zasáhl. Následně Vondráček pálil bekhendem do boční konstrukce brány.
43:58
Eratovi vůbec rána nesedla, Hradec vyhazuje. Poté se Ondřej Němec tlačil do pásma, ale soupeř opět v klidu pohlídal situaci.
43:21
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Blaž Gregorc – 2 min., držení protihráče).
43:21
Kometa se dočkala vyrovnání. VOJTĚCH NĚMEC v přesilovce využil svou šanci a po odrazu od mantinel dorazil kotouč do prázdné brány. Rozhodčí navíc signalizovali další trest pro hradecký tým. Vypadá to, že přesilovka bude pokračovat. Asistence: Jan Hruška, Marcel Haščák.
42:28
Kombinace Erata s Kvapilem úspěch nepřinesla, Hradec první minutu oslabení zvládl.
41:53
První přesilovka zápasu pro Kometu. Newton seknul v úniku Vojtěcha Němce a Brno má početní výhodu.
41:53
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Jake Newton – 2 min., sekání).
41:38
Malec je dnes aktivní, podporuje útok a nyní vybojoval pro Kometu pásmo.
41:16
Hlavní kouč Komety Libor Zábranský proházel formace, chce oživit výkon svého týmu.
40:37
První akci si vytvořil Erat, který má nová křídla – Malleta a Zohornu.
40:01
Hráči jsou na ledě, třetí část duelu startuje.
Za pár chvil odstartuje třetí třetina, která dnes nemusí být konečnou. Každopádně Kometa doma již šest třetin nedala branku. Hradec se vůbec poprvé v Brně trefil gólem ze hry.
Zápas je stále otevřený, ale Kometa musí hodně přidat, protože soupeř dnes odvrací mečbol a zatím se mu to daří.
Máme za sebou druhou třetinu, která byla poznamenaná častými chybami na obou stranách. Hra se kouskovala, poté vypadlo i světlo, mnoho šancí k vidění nebylo. Hradec dobře brání, opět blokuje střely a kazí Kometě rozehrávku. Sám občas z brejku zahrozí a Čiliak musí být neustále ve střehu.
Další třetina začne přibližně v 19:10.
Střely na bránu: 18:18.
40:00
39:25
Nahození Haščáka končí u Rybára. Bude se vhazovat u jeho brány v závěru třetiny.
38:48
Hradec šel v závěru třetiny do přečíslení dva na jednoho, ale Marek Čiliak zasáhl fantasticky po jasné tutovce soupeře. Byl to Jarůšek, který zakončoval, ale druhou branku zápasu ve svém rodišti nepřidal.
36:58
Bartejsova střela od modré a teč Malleta nebyla špatná, ale kotouč končí těsně vedle.
35:46
Kometa už druhý zápas doma čeká na gólovou radost. Ta nepříchází ani teď. Zkoušel to Erat a poté střídající Vondráček. Bloky obrany Hradce a puk v ochranné síti.
35:09
Dlouhá přihrávka na Vojtěcha Němce končí u hradecké obrany a gólmana.
34:43
Dělovka Čápa protáhla Čiliaka, který ukryl kotouč do lapačky.
34:27
Střela Michala Gulašiho prošla až před Rybára, kde stínoval Vondráček, jenže tohle pro hradeckého strážce nebyl výraznější problém.
33:59
Haščákovu akci přerušuje ofsajd.
32:35
Tak už se hraje, i když světla jedou na slabší výkonnost.
32:35
Stále se nehraje a řeší se světla v brněnské hale. Místo toho sledujeme na ledě spíš veřejné bruslení.
32:35
Komerční přestávka, poté se bude vhazovat ve středním pásmu. V některém místě DRFG Areny přestala fungovat světla, čeká se na vyřešení situace.
32:26
Rozháraná druhá třetina není na šance příliš bohatá. Stále se duel hodně kouskuje, což samozřejmě Hradci vyhovuje. Kometa se nemůže dostat do potřebného tempa.
31:28
Ofsajd Komety, který byl posléze odvolán, pokračuje se dál ve středním pásmu.
30:58
Hosté ovšem i v útoku dnes bojují velmi srdnatě, Kometa si musí při útočení dávat pozor i na obranu.
30:12
Dlouhá rozehrávka, icing Komety a vše se stěhuje před Čiliaka.
29:31
Jsme takřka v polovině utkání, stále je vše otevřené. Kometa tlačí, ale Hradec skvěle bráni a vykrývá prostory.
29:25
Střelu Erata slovenský gólman Rybár chytil do lapačky. Následně střílel Gulaši a další zákrok.
28:13
Formace Martina Nečase prověřila Rybára, především střela mladého útočníka nadělala problémy. Vzápětí střela Köhlera a další rušné momenty před Čiliakem.
27:32
Buly v útočné třetině Komety, diváci si přejí vyrovnání.
26:59
Na druhé straně střílel od modré Jaroslav Bednář, lapačka Čiliaka zasáhla a Brno může ihned rozehrát.
26:38
Výjimku tvoří samozřejmě šance Malleta, který orazítkoval boční tyč.
26:17
Další přerušení. Po komerční přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu Druhá třetina je zatím bez většího tempa a bez šancí.
25:17
Malletova tutovka, který udělal kličku obránci a trefil bekhendem boční tyč. Velká šance Brna, které se dostalo k možnosti vyrovnat skóre.
24:56
Hra se kouskuje, nejprve ofsajd a poté zakázané uvolnění.
24:17
Domácí se ale stále nemohou dostat do ideální herní pohody. Hradec dobře brání a nepouští Kometu do šancí.
24:07
Nahození Čermáka likviduje hradecký gólman, který si připisuje první zákrok v této třetině.
23:16
Kometa oslabení přezila, hraje se pět na pět.
22:20
Erat vyhodil kotouč, poté se totéž povedlo Dočekalovi a obránci Němcovi. Kometa zatím dobře brání početní výhodu soupeře.
21:58
Kotouč vypadl z hlediště, buly u Čiliaka.
21:39
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Tomáš Malec – 2 min., napadení).
21:21
Bude se poprvé vylučovat. Kometa si zahraje poprvé v zápase v oslabení.
21:09
Přihrávka rukou hatí plány hradecké ofenzivy. Bude se vhazovat ve středním pásmu.
20:37
Hradec ihned v útočném pásmu, Kometa se sice nedostala pod tlak, ale raději vyhodila kotouč do středního pásma.
20:01
Blíží se začátek druhé třetiny, Kometa má jednobrankové manko. Hradec opět dobře blokuje šance Komety a spoléhá na Rybára.
Máme za sebou první třetinu, která nabídla zajímavý hokej plný šancí. Tu jednu využil po chybě v brněnské rozehrávce lotyšský útočník Andris Džerinš. Kometa měla sice výborné šance, vytvářela si tlak, ale slovenský gólman Rybár pochytal všechny střely. Hradec si postupem času také vytvářel dobré příležitosti a Čiliak musel zasahovat. První třetina gólově lepší pro Mountfield.
Střely na bránu po první třetině: 10:9.
Další třetina začne přibližně v 18:14.
20:00
19:26
Třetina se dohrává, Kometa má puk na svých hokejkách, ale žádnou šanci si zatím nevytvořila.
18:57
Čiliak podržel kotouč ve své lapačce, minutu před koncem buly u brněnské svatyně.
17:41
Blíží se závěr první třetiny a hosté stále vedou. Zatím bojují velmi statečně a blokují velké množství střel.
16:17
Play-off je o chybách a zatím jednu udělala Kometa, ale domácí se nevzdávají a ihned pádili do brejku. Čermák hledal před bránou v situaci dva na jednoho Vondráčka, ten ale nezakončil. Měl těžkou pozici.
15:10
Kdepak, žádný nudný hokej se nehraje. Sledujeme na obou stranách slušné ofenzivní manévry, po šancích Komety se i Hradec osmělil a především po vedoucím gólů občas dokáže pořádně otrávit brněnské obraně život.
14:06
Jarůšek to v Brně moc dobře zná, rád se ukázal proti týmu, kde začínal a nyní si vytvořil solidní pozici. Jenže v klíčový moment promáchl. A na druhé straně Vojtěch Němec zavezl kotouč do pásma a předal kotouč jmenovci Ondřejovi, ten opět zaměstnal Rybára.
13:43
Hala bouří, fanouškům se vůbec nelíbil zákrok na Tršku, ale rozhodčí jsou v klidu. Poté od modré pálil Gulaši, opět jen do připraveného brankáře Hradce.
12:54
Šance na vyrovnání v podání Marka Kvapila. Což o to, šance si on umí vytvořit, ale střelecky to stále není ono. Teď pálil z dobré pozice na Rybáre, jenže ten jej opět vychytal.
12:11
Další dobrou šanci hostů měl Radovan Pavlík, který tlačil na zadní Čiliakovu tyč, brněnský mág situaci ustál.
11:29
Hra vysokou holí, vhazovat se bude ve středním pásmu.
10:58
Hradec i nadále blokuje střely Komety, Kováčikova dělovka přes obranu neprošla.
09:28
Brňané dál pokračují v útočných manévrech, jenže nesmí zapomínat na zadní vrátka. Za obranou se totiž zjevil Šimánek a jemnou tečí přestřelil brněnskou klec.
08:39
Malec je dnes při střelecké chuti, jeho tvrdá bomba ale před dobré hradecké bloky neprošla.
07:48
Hradec se usadil v útočném pásmu Komety a vynutil si další dobré střelecké pokusy. Jestli jsem dobře viděl, tak to byl Dej, jenž nadvakrát dorážel před Čiliakem, ale neuspěl.
06:48
Kometa byla v tlaku, ale udělala jednu chybu a je za to potrestaná. Vzápětí mohla vyrovnat Kvapilem, ale Rybár předvedl další skvělý zákrok.
05:29
Hradec právě vstřelil branku!
Obrovská chyba Komety při rozehrávce před svou bránou. ANDRIS DŽERINŠ toho dokonale využil a trefil se mezi betony Čiliaka. Zůstal sám před brankou a už neměl problém zakončit. Byla to vůbec první šance hostů v zápase. Bez asistence.
05:15
Další nebezpečná střela Komety. Zaťovič ihned po buly napřáhl a kotouč skončil těsně nad Rybárovou bránou.
04:58
Nahození Tomáše Malce raději jeho krajan v hradecké bráně přidržel a další buly v útočném pásmu Brna.
04:15
Obrovská šance Brna. Dočekal poslal kotouč před bránu na tečujícího jubilanta Čermáka a Rybár měl plné ruce práce, aby dokázal i nadvakrát zasáhnout.
03:30
Sledujeme zatím zajímavé utkání, Kometa se snaží hrát aktivně, ihned se vynutit tlak. Hradec se zatím k Čiliakovi nedostává.
02:26
První větší šance utkání. Zaťovič si našel prostor mezi kruhy a ihned vypálil na Rybára, který jeho pokus vyrazil do bezpečí.
01:42
Další icing hostů a buly před slovenským brankářem. Poté nahazoval Malec a Kometa dál tlačí svého soupeře.
01:06
Vondráček zavezl kotouč do útočného pásma a Kometa se snaží udělat před Rybárem kolotoč. Což se chvíli i dařilo, poté ale Dietz vyhodil na zakázané uvolnění.
00:38
Hra přerušena, puk skončil v ochranné síti. Buly ve středním pásmu a na ledě druhé lajny.
00:27
První buly pro Kometu, která se ihned usadila v útočném pásmu. Erat nahazoval, ale Rybár byl připraven.
00:01
Vše je připraveno, státní hymna České republiky zazněla DRFG Arenou a teď už můžeme začít.
Ještě před úvodním vhazováním dostává kapitán Komety Leoš Čermák dres za 700 odehraných zápasů. Dnes bude brněnský lídr hrát duel číslo 701.
Hráči jsou již na ledě, za pár chvil začíná šestý duel semifinále play-off.

HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – O. Němec (A), J. Krejčík, Gulaši, Kováčik, Bartejs, Malec, Trška, Zábranský – M. Kvapil, Hruška, M. Erat – Dočekal, Čermák (C), Vondráček – Zaťovič (A), V. Němec, Haščák – H. Zohorna, Nečas, Mallet.

Mountfield HK: Rybár (J. Pavelka) – Vydarený (A), Pláněk, Čáp, Gregorc, Newton, Štajnoch, Dietz – Šimánek (A), Dragoun, Köhler – Dej, Kukumberg, Jaroslav Bednář (C) – Picard, T. Knotek, Jarůšek – Kopta, Džerinš, R. Pavlík.

Rozhodčí: Hejduk, Mrkva – Brejcha, Suchánek.
„Hráči jsou koncentrovaní a vědí, že každý zápas začíná od stavu 0:0. Musíme být trpěliví a každý musí pracovat pro tým jako doposud. Za mužstvo mohu říci, že se kondičně cítíme velmi dobře. Hradec bude chtít určitě opět hodně bránit, hodně blokovat střely a čekat na nabídnuté přesilovky. My musíme hrát disciplinovaně a aktivně na kotouči,“ tvrdí šestým dílem semifinále trenér Kamil Pokorný.
Semifinálová série mezi Kometou Hradcem Králové napíše v sobotu v podvečer svůj šestý díl. Pátý zápase na východě Čech zvládli lépe Brňané, kteří vedou v série 3:2 a jsou krok od postupu do finále. Nyní se navíc představí před vlastním publikem a v Brně se dá opět očekávat elektrizující atmosféra vyprodané DRFG Areny.

„Na tréninku byla dobrá nálada a momentálně se připravujeme na šesté utkání. Všechno je možné, ale uděláme vše pro to, abychom to doma dokončili, a zbytečně se ještě netřepali. Máme to výborně rozehrané a chybí nám jeden zápas. Máme mečbol a já věřím, že ho využijeme. Obě mužstva už o sobě vědí vše a oba týmy se už mají navzájem přečtené,“ říká před domácím zápasem obránce Jozef Kováčik.
Sportu zdar a hokeji zvlášť. V sobotu od 17:20 nás čeká další semifinálová bitva mezi Kometou a Hradcem Králové. Oba týmy napíší již šestou kapitolu společného zápolení a je jasné, že dnes půjde o hodně. Kometa vede v sérii 3:2 a bude hrát před vyprodaným stadionem. Je jasné, že celou sérii může ukončit, ale lehké to mít rozhodně nebude. Mountfield bude bojovat jako o život a bude chtít vrátit sérii domů do Hradce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:20.